Feedback
7,5

Hoksbergen Badkamers

Score uit 3 ervaringen | beschrijf uw ervaring
tel: 06-50867087 | Nassaulaan 70, 3871 CZ Hoevelaken
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Hoksbergen Badkamers
Gedreven door de drie kernwaarden van hoge kwaliteit, oog voor detail en vakmanschap, zet Dennis Hoksbergen zich al jaren in om de badkamer- en toiletwensen van de inwoners van Hoevelaken en omstreken te realiseren. Comfort en functionaliteit staan bij ons hoog in het vaandel.​​
Actief in
Badkamers • Tegels
Prijs
Betaalbaar
Ontwerp en maatwerk
Design – Sfeergericht
Begeleiding
Persoonlijk – Luisteren naar wensen – Samenwerking – Begeleiding – A tot z
Montage en service
Montage – Levering – Badkamerrenovatie – Tegelzetten
Locatie
Nassaulaan 70, Hoevelaken
Alternatieven voor Hoksbergen Badkamers
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  Assos Keukens & Badkamers
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,2 uit 20 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,4 uit 208 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,2 uit 3388 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2638 ervaringen
•  Huysinc
   
( Waardenburg Gelderland ) score 8,1 uit 388 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 8,9 uit 84 ervaringen
•  Boer Staphorst
   
( Staphorst Overijssel ) score 9,5 uit 542 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Hoksbergen Badkamers review

Er zijn 3 klantervaringen over Hoksbergen Badkamers. Alle ervaringen zijn door Qasa handmatig gecontroleerd. Deel ook uw ervaring.
“Een aanbeveling”
Gerjan en Tiny | zondag 16 jun 2024 24
Wij zijn blij met onze nieuwe douche. Dennis en Fred hebben keurig werk afgeleverd. Prettig en netjes gewerkt. Alles is in overleg en overzichtelijk afgehandeld. Een aanbeveling!
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Peter Croonen | zondag 2 jul 2023 23
Afgelopen maand een nieuwe badkamer geïnstalleerd. Overzichtelijke offerte, tijd en ruimte voor uitleg en verduidelijking. Klantvriendelijke benadering. Installateur denkt mee en kijkt naar mogelijkheden. Tevreden met het geleverde werk.
FOTO VAN PETER CROONEN
Reactie of foto toevoegen
“Uitermate tevreden”
Marion van Laar | maandag 16 apr 2018 18
Dennis Hoksbergen heeft bij ons de badkamer en toiletten volledig vernieuwd en gerenoveerd en we zijn uitermate tevreden. Alles is keurig netjes afgewerkt en Dennis houdt zich ook aan de afspraken. Kan niet beter. Offerte ook snel en netjes.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 1

Hoksbergen Badkamers Hoevelaken

  Hoksbergen Badkamers Hoevelaken (geen showroom), Nassaulaan 70, 3871 CZ Hoevelaken, tel 06-50867087
Kaart
Hoksbergen Badkamers review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor badkamers in Gelderland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer de controle van ervaringen, privacy, scorebepaling, en het wijzigen of intrekken van ervaringen.

Een wijziging van de informatie over dit bedrijf voorstellen.