Feedback

Floor & More

beschrijf uw ervaring
3 vestigingen (Noord-Holland & Noord-Brabant)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Floor & More
Welke vloer stijl past er bij jou? Ga je voor een koele look of juist voor een warme uitstraling? We hebben een ruim aanbod aan vloerstijlen. Ontdek onze uitgebreide vloerencollectie met Plak PVC, Click PVC, hout, visgraat en betonlook vloeren. Al sinds 2008 staan wij klaar voor al je vloer wensen! We bieden niet alleen kwaliteitsvloeren, maar zijn ook de goedkoopste in Nederland.
Actief in
Vloeren • Woninginrichting
Soorten vloeren
Betonlook – Hongaarse punt – Houten vloeren – Klikvloeren – Pvc vloeren – Verlijmde vloeren – Visgraat vloeren
Locatie
Floor & More biedt de mogelijkheid om vrijblijvend langs te komen in een showroom.
Showroom en afspraken
Klanten kunnen een afspraak maken met Floor & More.
Over dit bedrijf
Floor & More is opgericht in 2008.
Alternatieven voor Floor & More
Andere goed gewaardeerde vloerenwinkels zijn onder meer:
•  LAB21
   
( Breda Noord-Brabant ) score 8,1 uit 1005 ervaringen
•  Slingerland Tegels
   
( Hardinxveld-Giessendam Zuid-Holland ) score 9,1 uit 116 ervaringen
•  Bebo Parket
   
( Etten-Leur Noord-Brabant ) score 8,4 uit 63 ervaringen
•  Knulst Vloeren
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,8 uit 337 ervaringen
•  Het Vloerenhuis
   
( Nijkerk Gelderland ) score 9,8 uit 107 ervaringen
•  J&M Vloeren
   
( Leiderdorp Zuid-Holland ) score 7,0 uit 1 ervaringen
•  Europa Parket
   
( Barneveld Gelderland ) score 9,6 uit 381 ervaringen
•  Luxury Floors
   
( Kampen Overijssel ) score 9,2 uit 231 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ vloerenwinkels bekijken.

Floor & More review

Er zijn nog geen ervaringen over Floor & More. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

Floor & More vestigingen

  Floor & More Aalsmeer, Aalsmeerderweg 227, 1432 CM Aalsmeer, tel 0800-9997779
  Floor & More Blaricum, Deltazijde 16h, 1261 ZM Blaricum, tel 0800-9997779
  Floor & More Veen (showroom op afspraak), Veensepolder 3, 4264 KL Veen, tel 0800-9997779
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.