Feedback

Woninginrichting Marcusse

beschrijf uw ervaring
tel: 0487-521601 | Alex Willemsstraat 2, 6645 BJ Winssen
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Woninginrichting Marcusse
Met meer dan vijftig jaar ervaring weet Woninginrichting Marcusse een creatieve invulling te geven aan uw woonwensen. De mogelijkheden die Woninginrichting Marcusse aanbied in producten zijn zo divers, dat wij iedere individuele woonwens kunnen invullen. Wij staan graag voor u klaar.
Redactie Qasa.nl
Het productaanbod van Marcusse Woninginrichting omvat onder meer pvc vloeren, tapijt, linoleum, vinyl, laminaat, trapbekleding, karpetten, grodijnen, raamdecoratie en horren.
Actief in
Raamdecoratie • Vloeren • Woninginrichting
Soorten vloeren
Karpetten – Laminaat – Linoleum – Marmoleum – Pvc vloeren – Tapijt – Vinyl
Locatie
Het bedrijf is gevestigd aan de Alex Willemsstraat 2.
Showroom en afspraken
Klanten worden geadviseerd om naar de winkel toe te komen.
Over dit bedrijf
Woninginrichting Marcusse heeft meer dan vijftig jaar ervaring.
Alternatieven voor Woninginrichting Marcusse
Andere goed gewaardeerde vloerenwinkels zijn onder meer:
•  LAB21
   
( Veenendaal Utrecht ) score 8,1 uit 1005 ervaringen
•  Europa Parket
   
( Barneveld Gelderland ) score 9,6 uit 381 ervaringen
•  Het Vloerenhuis
   
( Nijkerk Gelderland ) score 9,8 uit 107 ervaringen
•  Knulst Vloeren
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,8 uit 337 ervaringen
•  Slingerland Tegels
   
( Hardinxveld-Giessendam Zuid-Holland ) score 9,1 uit 116 ervaringen
•  Luxury Floors
   
( Kampen Overijssel ) score 9,2 uit 231 ervaringen
•  Bebo Parket
   
( Etten-Leur Noord-Brabant ) score 8,4 uit 63 ervaringen
•  J&M Vloeren
   
( Leiderdorp Zuid-Holland ) score 7,0 uit 1 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ vloerenwinkels bekijken.

Woninginrichting Marcusse review

Er zijn nog geen ervaringen over Woninginrichting Marcusse. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

Woninginrichting Marcusse Winssen

  Woninginrichting Marcusse Winssen, Alex Willemsstraat 2, 6645 BJ Winssen, tel 0487-521601
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven in Gelderland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.