Feedback

Martinique Badkamers

beschrijf uw ervaring
tel: 033-2464470 | Ariane 16, 3823 MB Amersfoort
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Martinique Badkamers
Martinique Badkamers heeft al meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van
de meest uiteenlopende badkamers. Deze jarenlange ervaring heeft ervoor
gezorgd dat wij u uitstekend kunnen adviseren. Ons maatwerk richt zich enkel en alleen op de wensen van de klant, waardoor het idee dat u heeft tot in de puntjes gerealiseerd kan worden. Een team van ervaren medewerkers kan voor u uw maatwerk badkamer installeren met de laatste technieken en dat in zowel landelijke als moderne vorm.
Actief in
Badkamers • Keukens • Meubels • Tegels • Vloeren
Badkamers
Martinique Badkamers richt zich op badkamers voor consumenten.
Tegels
Martinique Badkamers helpt klanten die op zoek zijn naar tegels, waaronder zwarte vloertegels.
Genoemde stijlen
Klassiek – Landelijk – Luxe – Modern
Locatie
Martinique Badkamers is gevestigd in Amersfoort en werkt in de regio Amersfoort.
Showroom en afspraken
Het bedrijf gebruikt eenvoudige, uitnodigende taal en roept klanten op de showroom te bezoeken.
Over dit bedrijf
De naam van het bedrijf is samengesteld uit de namen van de eigenaren.
Alternatieven voor Martinique Badkamers
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  Assos Keukens & Badkamers
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,0 uit 17 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,5 uit 203 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2590 ervaringen
•  Evindie Keukens
   
( IJsselstein UT Utrecht ) score 7,6 uit 31 ervaringen
•  Middelkoop Culemborg B.V.
   
( Culemborg Gelderland ) score 9,7 uit 239 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,0 uit 89 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Martinique Badkamers review

Er zijn nog geen ervaringen over Martinique Badkamers. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

Martinique Badkamers Amersfoort

  Martinique Badkamers Amersfoort, Ariane 16, 3823 MB Amersfoort, tel 033-2464470
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven in Utrecht
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.