Feedback
8,2

Sanidirect

Score uit 308 ervaringen | beschrijf uw ervaring
30 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanidirect
Bij Sanidirect vinden we het belangrijk dat je direct het sanitair vindt waarnaar je op zoek bent, en dat voor direct de laagste prijs. Of je nu op zoek bent naar een complete badkamer of los sanitair, bij Sanidirect helpen we je graag bij het maken de juiste keuze. In onze badkamer showrooms kun je terecht voor eerlijk advies van echte badkamerspecialisten. Bij Sanidirect bieden we alleen A-merk sanitair aan waarvan we zeker weten dat jij als klant er blij van wordt.
Alternatieven voor Sanidirect
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2510 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Groningen Groningen ) score 9,2 uit 3347 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 92 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,6 uit 195 ervaringen
•  DB Arma Keukens en Sanitair
   
( Nunspeet Gelderland ) score 9,7 uit 541 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 8,4 uit 311 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanidirect review

Er zijn 308 ervaringen over Sanidirect. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 162 ervaringen
4 sterren 47 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 9 ervaringen
1 ster 39 ervaringen

Verdeling: 209 positieve ervaringen | 51 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, annuleren, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Vriendelijk geholpen”
martijn nauta | woensdag 11 jun 2025 25 | Sanidirect Leeuwarden
Wij liepen op een vrijdagochtend de winkel binnen om te kijken naar een nieuwe toiletruimte, eenmaal binnen werden we rustig ontvangen en konden eerst rustig even rondkijken. Waarna we wat vragen hadden konden we bij de eigenaresse terecht onder het genot van een bakje koffie werden er direct mooie 3d tekeningen gemaakt en hebben we tegels, toilet, wasbak+ kastje uitgezocht.
Vriendelijk geholpen door zeer vakkundige mensen.
Reactie of foto toevoegen
“Toiletpot met inbouwreservoir”
Van lier | dinsdag 4 nov 2025 25 | Sanidirect Hoorn NH
Alle voors en tegen goed uitgelegd door remco boerrigter. Beantwoorde al onze vragen met engelengeduld. Wij wisten helemaal niet waar we op moesten letten maar werd goed uitgelegd. Heel blij dat we deze winkel hadden aangedaan
Reactie of foto toevoegen
“Een uitstekende ervaring”
Jasper van Lienden | dinsdag 18 mrt 2025 25 | Sanidirect Vlaardingen
Onze ervaring met Sanidirect Vlaardingen was uitstekend. We kwamen in contact met deze vestiging aan de Gerard Burgerlaan 5 in Vlaardingen, en vanaf het eerste moment hadden we een goed gevoel. Persoonlijk advies, moodboard & 3D-ontwerp: Wat Sanidirect Vlaardingen écht onderscheidt, is de persoonlijke benadering en het maatwerk. Het team nam uitgebreid de tijd om onze wensen te bespreken en maakte een moodboard, zodat we een visuele indruk kregen van de stijl en mogelijkheden. Daarnaast kregen we een 3D-ontwerp, waarmee we direct konden zien hoe onze nieuwe badkamer eruit zou komen te zien. Dit hielp enorm bij het maken van keuzes over de indeling, materialen en kleuren. Dankzij hun expertise kwamen we tot een ontwerp dat perfect bij onze woning past. Topkwaliteit voor een scherpe prijs: We kozen voor sanitair van Ben, een merk dat bekendstaat om zijn duurzaamheid en stijlvolle ontwerpen. Sanidirect wist ons een zeer scherpe prijs te bieden zonder concessies aan kwaliteit of service. Dit maakte de keuze om hier te kopen extra aantrekkelijk. Vlotte en zorgvuldige levering: De levering verliep vlekkeloos. Alles werd op tijd bezorgd en zonder problemen naar de eerste etage gebracht. Geen beschadigingen, geen ontbrekende onderdelen—precies zoals het hoort. De moeite waard, ook als je verder weg woont: Wat ons betreft is Sanidirect Vlaardingen absoluut een aanrader, ongeacht waar je woont. Of je nu in de regio Rotterdam of daarbuiten woont, de combinatie van deskundig advies, een moodboard, 3D-ontwerp, scherpe prijzen en uitstekende service maakt de rit meer dan waard. Sanidirect biedt echt persoonlijke aandacht en hulp bij het samenstellen van je droombadkamer - iets wat je niet overal vindt. Wij zijn ontzettend blij met het eindresultaat en zouden hier zonder twijfel opnieuw bestellen.
FOTO VAN JASPER VAN LIENDEN
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Herman van der Schoot | donderdag 12 jan 2023 23 | Sanidirect Groningen
Wij hadden een compleet nieuwe badkamer, tegels en toilet benodigdheden bij u in de winkel gekocht inclusief design radiator voor in de douche maar ,die werd niet warm diverse keren ontlucht maar dat hielp niet loodgieter gebeld en die zei er moet een buisje in Stefan gebeld en binnen 5 min geregeld maar wij vonden uw service zo wie zo al goed oa met het uitzoeken en met ophalen geholpen met het inladen en hoe je beter kon inladen top service nog bedankt Stefan en collega
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Paul | zondag 15 okt 2023 23 | Sanidirect Heerhugowaard
Bij Sanidirect in Heerhugowaard mijn nieuwe badkamer gekocht. Wauw! Hier ben ik zo goed en relaxed geholpen ze nemen echt de tijd voor je en geven je goede adviezen! Neem rustig de tijd en kijk wat je mooi vind (kopje koffie erbij) werd mij verteld! ik voelde mij erg op mijn gemak, al vrij snel had ik gevonden wat ik mooi vond dus met deze gegevens aan de slag en samen naar de accessoires gezocht ook hier weer alle tijd voor gekregen. Met de uitgezochte materialen werd een 3D opzet gemaakt en Jaaa dit is wat ik mooi vind! (zeker weten? denk er nog even over na met nog een bakje koffie) Jaaa ik weet het zeker dit word hem dus alle papieren in orde gemaakt en getekend. Omdat ik ook mijn kozijnen ging vernieuwen heb ik de badkamer op afroep laten zetten wat geen enkel probleem was, door een probleem met mijn nieuwe kozijnen (natuurlijk precies in de badkamer) verstreek mijn afroeptermijn, het probleem bij sanidirect uitgelegd en ook hier weer toonden zij alle begrip en verlengde mijn afroeptermijn zonder enig probleem, na bijna 1 jaar wachten eindelijk mijn kozijnen klaar toen diende het volgende probleem zich aan. Ik was al enige tijd bezig om een aannemer te vinden om de badkamer te plaatsen maar kreeg overal te horen eind volgend jaar bent u de eerste! En weer naderde het einde van mijn afroepperiode. ik kreeg hierover een mail en weer ik mijn probleem voorgelegd en het voorstel kreeg om langs te komen in Heerhugowaard om mij te helpen dus ik naar Heerhugowaard en ben weer super relaxed geholpen door Jurgen. Eindelijk een datum kunnen prikken! Voor de levering heb ik diversen mails ontvangen over de voortgang van de levering met duidelijke uitleg en data's van levering. Bij de levering werden de materialen netjes en voorzichtig naar de ruimte gebracht door twee aardige heren die alles zeer zorgvuldig controleerde op aanwezigheid en of beschadigingen, 1 doos tegels bleek gebroken, dit werd meteen doorgebeld en binnen 1 week had ik een nieuwe doos tegels. Nu is mijn badkamer klaar en wauw! Zo mooi geworden. Dus je begrijpt wel Sanidirect is voor mij een dikke aanrader! Sanidirect bedankt en in het bijzonder Jurgen!
FOTO VAN PAUL
Reactie of foto toevoegen
“Toilet en badkamer spullen”
P.J. Boogaard | maandag 1 apr 2024 24 | Sanidirect Middelburg
We hebben nieuwe badkamer gekocht en we werden erg goed geholpen door Stefan. Daarna hebben we toiletruimte spullen gekocht en ook daarbij erg goed geholpen. Ook de levering van spullen werd op ons verzoek aangepast. verbeterpunt in onze optiek is de levering van alle spullen in één keer te doen, in plaats van één chauffeur 's morgens om 8.00 uur met de toiletruimtespullen en rond 12.00 uur de tweede chauffeur met alle badkamerspullen.
Reactie of foto toevoegen
“Een fijne ervaring”
Baijens | vrijdag 3 mrt 2023 23 | Sanidirect Breda
We hebben in februari een badkamer uitgezocht en werden hierbij uitstekend geholpen door de verkoper. Goed geadviseerd bij het samenstellen van het benodigde sanitair. Het ging er niet om zoveel mogelijk te verkopen maar om het bereiken van het beste resultaat. Zo hadden we een douchebak voor ogen maar op aanraden van de verkoper toch gekozen voor een drain. Dat scheelde behoorlijk in de prijs! De gekozen vloertegel bleek uiteindelijk een voor ons te lange levertijd te hebben. Hierover werden we netjes geïnformeerd over de mail en werden er diverse alternatieven voorgelegd. Uiteindelijk was alles met 2 weken geleverd. De gekozen drain bleek uiteindelijk 10cm te groot maar die kon vrijwel direct worden omgewisseld. Al met al een fijne ervaring!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
R. | donderdag 21 mrt 2024 24 | Sanidirect Cruquius
Wij zijn goed geholpen bij onze afspraak. Vooraf hadden wij door het eerder zoeken naar de goede badkamer een paar artikelen in de winkel gezien die goed zouden passen. Bij het intekenen werden daar nog goede aanvullende tips gegeven en mee gezocht bij de punten waar wij nog geen besluit over hadden genomen. Tijdens het opstellen van de artikelen lijst bleek achteraf iets gemist te zijn, dit werd gelukkig zijn opgelost en alles was daardoor nog steeds binnen voor de plaatsing.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met de spullen”
P.Dielemans | woensdag 31 jan 2024 24 | Sanidirect Breda
Goed geadviseerd en meegedacht badkamer, toilet en tegels!!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de service”
Henk Middendorp | maandag 5 dec 2022 22 | Sanidirect Son
Badmeubels bestaande uit onderkast wastafel met twee spoelbakken en spiegelkast
In eerste instantie hadden wij andere opstelling uitgekozen maar werden toen door adviseur gewezen op een ander meubel wat beduidend duurder maar natuurlijk ook mooier was. Aangezien de showroom verbouwd werd kwam dit showroommeubel in de aanbieding en kwamen wij voor beide partijen tot een prachtige overeenkomst.
Wij een geweldig mooie combinatie voor een mooie prijs en voor jullie als leverancier een lege plaats en ruimte in de showroom om de gewenste verbouwing en vernieuwing(en) uit te voeren. Afgelopen vrijdag alles opgehaald de kasten en onderdelen waren allemaal netjes verpakt in bobbeltjes plastic en stond gereed bij ingang. Al met al een geweldige overeenkomst en service wij hebben in onze familie en vriendenkring onze positieve ervaringen gedeeld en verteld dat men bij sanidirect in Son op een goede en eerlijke manier advies krijgt en het prettig is om zaken te doen.
FOTO VAN HENK MIDDENDORP
Reactie of foto toevoegen
“Alles voor de badkamer”
Marc Dun | maandag 3 feb 2025 25 | Sanidirect Tilburg
Goede informatie, scherpe prijs, snelle levering en zelfs hulp bij inladen van de spullen. We hebben nagenoeg alle materialen (tegels, douchewand, toilet, kranen etc.) gekocht voor de badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan Post | maandag 25 nov 2024 24 | Sanidirect Ede
Goed technische voorlichting en er wordt meegedacht. Ook aflevering ging professioneel en werd netjes in een ruimte naast de badkamer geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Benodigdheden voor een nieuwe wc”
M folmer | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Mooie winkel/showroom. En werden goed en snel geholpen door een medewerker.
Werd ook goed meegedacht met onze plannen voor nieuwe wc. En werden ook wat tips gegeven om alles mooi en snel te kunnen werken.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamermeubelset”
Ashley | maandag 21 okt 2019 19 | Sanidirect Tilburg
Super goed geholpen! Achteraf bleek dat de wastafel de verkeerde afmeting had, maar dit konden we zonder problemen inruilen tegen een andere. Ondanks dat het 1 dag was voordat we de spullen konden ophalen. Echt super service!
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de nieuwe badkamer”
Jeroen T | maandag 12 feb 2024 24 | Sanidirect Utrecht
Goed geholpen met het ontwerp en de bijbehorende producten. De installatie verliep soepel. De paar punten die opkwamen zijn goed en moeiteloos verholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Marit Saladini Platjouw | zaterdag 9 mrt 2024 24
Ik heb een nieuw product moeten kopen, omdat ik niet de juiste service kreeg voor onze defecte inbouw badkraan van SaniDirect uit de Ben Lavion Across serie. Dit is dus de vervanging. Ik had na twee mailtjes geen zin meer om er nog meer energie in te steken. Ze wilde onderdelen vervanging, terwijl het hele product al verbeterd is. Kansloos. Ze geven toch niet toe dat hun product in eerste instantie technisch gezien een goed ontwerp is geweest.
FOTO VAN MARIT SALADINI PLATJOUW
Reactie of foto toevoegen
“Dank”
Tamara Meijer | maandag 3 jan 2022 22 | Sanidirect Son
Zeer vriendelijk te woord gestaan aan de telefoon. Ik had nogal wat vragen! Daarna mocht ik de kraan vast ophalen en kon ik snel nog even kijken naar de kleur van het kastje. Echt 100 punten. Dank!
Reactie of foto toevoegen
“Service kan beter”
Madarun | maandag 24 feb 2025 25 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Dan denk je goed geholpen te zijn, blijkt achteraf dat de adviseur een verkeerde afmeting had doorgegeven en niet erbij vermeld dat we nog rekening gehouden zou moeten worden met de stelmaten. De adviseur had een plattegrond getekend op basis van de afmetingen van de meubels welke dus niet bleek te kloppen. Hierdoor waren de tegels van de badkamer niet juist afgesteld i.v.m. weglopen van het water. Daarnaast had hij ons ook niet verteld dat de radiator niet elektrisch was. Na contact opgenomen te hebben en duidelijk verteld te hebben dat de verpakking al open is gaf hij toch aan dat we langs konden komen en eventueel nog konden ruilen. Eenmaal aangekomen zei meneer de radiator niet terug te kunnen nemen omdat deze geopend was! Tot slot had meneer een verkeerde berekening gemaakt voor de toilet tegels waardoor we 5 pakken teveel geleverd hebben gekregen.
Reactie of foto toevoegen
“Compleet wandcloset”
F Postuma | woensdag 30 sep 2020 20 | Sanidirect Sneek
Mijn ervaring is top,we zijn erg goed geïnformeerd,de verkoper was zeer vriendelijk. Onze aankoop was een wandtoilet,en we komen zeker terug bij dit bedrijf
Reactie of foto toevoegen
“Een radiator van Ben Thasos”
G.R. Muller | vrijdag 18 mrt 2022 22 | Sanidirect Almere
Heldere communicatie. In ons geval was Sanidirect ook flexibel qua levering. Wij wilden gedurende het verbouwingsproces onze aankoop een week eerder laten leveren. En dat kon moeiteloos precies op tijd.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer compleet”
Fred | maandag 9 nov 2020 20 | Sanidirect Heerlen
Komplete badkamer. Goed advies, kompleet, alles voor installatie inbegrepen, aantrekkelijke prijs

Aanvulling ontvangen 9 november 2020: Spullen zijn geïnstalleerd.
Reactie of foto toevoegen
“Chapeau”
Frans Lahaije | woensdag 12 apr 2023 23 | Sanidirect Weert
Keurig netjes afgeleverd, op de dag van plaatsing heeft Patrick nog meegeholpen om de douchwand te plaatsen. Vanuit Weert de moeite genomen om naar Roermond te komen voor assistentie. Chapeau Patrick en team.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goede begeleiding”
Marleen | woensdag 1 feb 2023 23 | Sanidirect Leeuwarden
Zeer goede begeleiding bij de aankoop van onze 3 badkamers en toiletten. In de showroom ruim zicht om een goede keuze te kunnen maken! Daarbij goed geholpen om de nodige accessoires bij elkaar te zoeken! Wat de badkamers en toiletten heeft opgeleukt zijn de mooie nissen die gemaakt zijn om de douche, badschuim, shampoo, geurtje te plaatsen
FOTO VAN MARLEEN
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
C.Pakbier | maandag 14 sep 2020 20 | Sanidirect Middelburg
Zeer ruime keus, vakkundig personeel, weet waar ze het over hebben.enkel maar de maten doorgeven en hun berekenen de hoeveelheid in ons voordeel i.v.m. snijverlies. goede raad gehad over het toilet waar we super blij mee zijn, nu bezig met de badkamer die zeker net zo mooi gaat worden.prijs/kwaliteitverhouding een dikke 10

Aanvulling ontvangen 16 september 2020: Wij hebben een complete badkamer en toilet gekocht, toilet is afgelopen januari al geplaatst, bestaande uit wand en vloertegels, toilet met inbouwreservoir en wastafel met onderkast, super blij mee. De badkamer word op dit moment verbouwd, daarvoor hebben wij dezelfde tegels als toiletruimte, toilet met inbouwreservoir (Ben) toilet met zitting, spiegel met verlichting, wastafel met onderkast, dubbele kraan, een design radiator en een glazen douchewand, en een goot afvoer.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de nieuwe badkamer”
Tineke Been | woensdag 14 dec 2022 22 | Sanidirect Groningen
Er wordt goed meegedacht over de indeling van de nieuwe badkamer. Medewerker neemt voldoende tijd om samen met de klant de badkamer samen te stellen. Er wordt kundig advies gegeven en aangesloten bij de wensen van de klant.
Reactie of foto toevoegen
“Spekgladde tegels”
B.M.Petiet | maandag 2 apr 2018 18 | Sanidirect Middelburg
Voor 560€ aan badkamer tegels die zeer geschikt waren voor badkamers en niet glad
Het blijkt dat nu deze douche in gebruik is , het spekglad is. Zeer gevaarlijk. Zeer slechte voorlichting. Wij zijn 70 en 74 jaar en het gevaar ligt om de hoek.
FOTO VAN B.M.PETIET
Afbeelding badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer met tegels”
Heleen | woensdag 10 aug 2022 22 | Sanidirect Utrecht
Spoedbestelling geplaatst maar vanwege onduidelijke reden is de bestelling niet doorgekomen bij de leverancier. Wij werden hier niet tijdig over geïnformeerd en het contact met de winkel was onprettig.

Aanvulling ontvangen 12 augustus 2022: Eerst een complete badkamer, daarna was er een extra doos tegels nodig vanwege een onduidelijke fout met de tegelberekening.
De recensie gaat over de tegellevering.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de geleverde spullen”
Marit | woensdag 11 okt 2023 23 | Sanidirect Apeldoorn
Badkamer gekocht, tevreden over het meedenken in mogelijkheden en zo snel mogelijke levering.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Corry schellekens | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Breda
Alles voor een nieuwe badkamer Roos heeft het allemaal goed uit gelegd en heeft er echt verstand van hele fijne verkoopster.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Susanne | zondag 5 feb 2023 23 | Sanidirect Utrecht
Erg goed geholpen door alle medewerkers. Ze denken met je mee en zijn eerlijk. Hebben goede adviezen gegeven en zijn laagdrempelig benaderbaar.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de nieuwe badkamer spullen”
Roderick | woensdag 7 dec 2022 22 | Sanidirect Den Haag
Danny en team hebben ons echt goed geholpen met advies op maat en bij het snel leveren van onze nieuwe badkamer spullen. Ook bij een last minute wijziging top geholpen. Dank! Verbetering zit nog in het leversysteem, maar we hebben het ook wel maximaal getest met onze last minute wijziging.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen gaan te snel kapot”
Patrick van Kaam | vrijdag 10 aug 2018 18 | Sanidirect Breda
Ik heb in 2016 twee volledige badkamers besteld. Waaronder 3 inbouw douches, 1 bad, 2 wastafels met totaal 4 kranen. Inmiddels is het 2018 en alle thermostaatkranen van zowel douches, bad en wastafels zijn inmiddels kapotgegaan. Dan vraag ik aan de service desk van SaniDirect hoe dat mogelijk is. Dan krijg als antwoord dat dit aan het onderhoud kan liggen? Ik heb gevraagd om een vergoeding voor de reparatie van de inbouw douches. De rest heb ik zelf vervangen maar inbouw lukt me niet (Leuk inbouw, behalve als er iets kapot gaat!@!). De service desk zegt dat ik daar geen recht op heb. Vervolgens vertel ik dat dit in het garantie bewijs staat. De inhoud is bij hun niet bekend? Of ik deze even op kan sturen. Laatste keer dat ik daar wat ga kopen.
REACTIE VAN PATRICK VAN KAAM
Vervolg: Ik zou maandag terug gebeld worden. Is niet gebeurd.
REACTIE VAN MARISKA
Beste Patrick, van welk merk waren de kranen? Alvast dank voor je reactie
Reactie of foto toevoegen
“Douchestang”
Robert-Jan | woensdag 4 dec 2019 19 | Sanidirect Den Bosch
Persoonlijk geadviseerd door Jan-Willem.
Reactie of foto toevoegen
“Sanidirect”
Jessica Straver | donderdag 30 dec 2021 21 | Sanidirect Barendrecht
Wij hebben twee Ben Lavion Verhoogde wastafelkraan Geborsteld Zwart met plug gekocht bij Sanidirect in Barendrecht. Net op de valreep... We kregen te horen dat de dag erna de winkels zouden gaan sluiten tm 14 januari. We werden goed geholpen door een dame. Zij adviseerde ons over de hoogte van de kraan en de soort plug aangezien wij een badkamermeubel heb met twee waskommen. Als kers op de taart waren wij erg blij dat wij de kranen en plugs een aantal dagen daarna al konden afhalen zodat wij ons badkamermeubel volledig in orde konden maken. We hebben de kranen en plugs nu een aantal dagen in gebruik en het werkt zoals beloofd en het staat prachtig.
FOTO VAN JESSICA STRAVER
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop spiegel”
J.Baets | maandag 9 sep 2019 19 | Sanidirect Heerlen
Badkamerspiegel gekocht verlichting raakte helaas defect ,hebben me toen een nieuwe trafo gestuurd 1 dag later al geleverd helaas geen resultaat . Teruggebeld superaardige dame aan telefoon gehad deze heeft gelijk een nieuwe spiegel laten bezorgen. Als ik weer iets nodig heb van sanitair ga ik weer naar sanidirect en ik zal ze ook aanbevelen. Top bedrijf.tegelde
Reactie of foto toevoegen
“Een nare nasmaak”
Eddie Fransisco de Pina Barreto | donderdag 6 feb 2025 25 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
In eerste instantie vonden wij de verkoper wat ingehouden, maar naarmate het gesprek verder ging, werd het gesprek leuker en speelser. De verkoper heeft zijn tijd genomen en ons goed advies gegeven. Levering was snel. Minpunt vonden wij dat tijdens de berekening teveel tegels zijn gerekend. Dus wij zitten nu met 6 tegels waar we niks mee kunnen doen en deze kunnen wij niet retourneren. En dat is zover wij kunnen herinneringen is wel tegen ons gezegd dat wij deze kunnen terugbrengen. Ook paste de sifon niet en deze kunnen wij ook niet terugbrengen. Nu zitten wij met ongeveer aan 300,00 + aan materiaal wat we niks mee kunnen. Dat is een nare nasmaak, waardoor ik mensen ook niet ook doorsturen naar Sanidirect.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Jany Kapteijn | zaterdag 1 jun 2024 24 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Complete badkamer gekocht. Geholpen door Raymond Sijsens, hij denk goed mee wat voor mogelijkheden er zijn, ook in het financiële plaatje geef hij goed en eerlijk advies. Ook de aannemer die hij adviseerde maakte het plaatje compleet.
Zeer een aanrader om hier uw aankoop te doen.
FOTO VAN JANY KAPTEIJN
+ Toon extra foto van Jany Kapteijn
+ Toon extra foto van Jany Kapteijn
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Denise Ertner | dinsdag 22 okt 2019 19 | Sanidirect Hilversum
Badkamermeubels aangeschaft. Duidelijk en eerlijk advies. Prettige benadering en zeer servicegericht bij oplossing van door ons zelf veroorzaakt probleem achteraf. Aan te raden!

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: Bestelling is geleverd en inmiddels gemonteerd ( dit laatste niet via Sanidirect). We zijn tevreden met onze aankoop.
Reactie of foto toevoegen
“Afspraken worden nagekomen”
Leon Kaat | zondag 5 feb 2023 23 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Na het maken van een reservering via de website, werd ik teruggebeld door een medewerker vanuit het filiaal in Capelle. Hierbij werden een aantal zaken besproken zodat hij een beter beeld kon krijgen over onze wensen. In de middag had ik de afspraak en hierbij werd er goed geluisterd naar onze wensen, werden er snel concrete plannen gemaakt en na een aantal verschillende meubels en andere artikelen te hebben bekeken, konden wij het met elkaar eens zijn en hebben wij voor het eerst een nieuwe badkamer gekocht. Na de aankoop zijn alle gemaakte afspraken exact nagekomen. Ik werd ruim van tevoren gebeld over de levering en de levering was keurig op tijd. Samen met de heren de levering nagekeken en hier waren geen bijzonderheden te melden. Inmiddels is onze badkamer bijna gereed en ik weet zeker dat wij hier op en top van gaan genieten.
Reactie of foto toevoegen
“Niet goed gegaan”
Helmers | dinsdag 19 nov 2019 19 | Sanidirect Almere
Een complete badkamer gekocht .Verkeerde berekeningen ,met gevolg tegels van de muur en vloer tekort .Badmeubel te groot ,maar mocht niet geruild worden helaas.4 weken zonder douche gezeten.Tegels bij bestelt, maar pas na een week leverbaar. Na week nog geen bericht ,zelf tegels opgehaald. Werd niet echt vriendelijk te woord gestaan door medewerkster, viel nergens over te praten. Medewerker die berekening had gedaan, was al weer weg. Zou niemand aanraden bij sanidirect te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer zelf gemonteerd”
j.hendriks | maandag 1 jun 2020 20 | Sanidirect Ede
Een nieuwe badkamer we zijn goed door Paul geholpen en uit leg gekregen
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige badkamertegels en inrichting”
Mieke | dinsdag 2 apr 2024 24 | Sanidirect Duiven
Goede voorlichting, meedenken en heel flexibel. Prachtige badkamertegels en inrichting uitgezocht. Paar dagen later tegels van kleur gewijzigd en daar werd niet moeilijk overgedaan. Kortom Ruben heeft ons uitstekend geholpen Op dit moment wordt de badkamer gemaakt dus het eindresultaat is nog niet te zien.
Reactie of foto toevoegen
“Mega tevreden met levering”
Zoë Hage | donderdag 28 dec 2023 23 | Sanidirect Breda
Wij hebben de gehele badkamer plus twee toiletten inclusief alle tegels aangeschaft bij Sanidirect. De betreffende medewerker heeft ons ontzettend goed geholpen en geadviseerd. Wij hadden weinig ideeën op voorhand, maar zijn met prachtige artikelen aan de slag gegaan toen de materialen zijn geleverd. Wij zijn mega tevreden en komen zeker nog eens terug!
Reactie of foto toevoegen
“Een mooi badkamerontwerp”
Ton Bootsman | donderdag 9 dec 2021 21 | Sanidirect Heerhugowaard
Ik ben goed geholpen door Kelly Kleine, ze wist waar ze over sprak. Ze maakte een mooi ontwerp voor onze badkamer. Ze is zelfs bij ons thuis geweest om dit moeilijke badkamertje te bekijken en het ontwerp te maken, wat ik zelf heb uitgevoerd, met af en toe advies van Kelly en Sanidirect. Alleen jammer van de communicatiefouten bij Sanidirect, waardoor sommige dingen uitliepen (pendeldeur)
FOTO VAN TON BOOTSMAN
Reactie of foto toevoegen
“Lekkend inbouwreservoir”
Peter | dinsdag 2 apr 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Sanidirect niet doen! Bij Sanidirect Hoorn een complete badkamer besteld, tot zover geen problemen. Na installatie van het inbouwreservoir van de wc, en natuurlijk pas toen alles al betegeld was, bleek er lekkage te zijn. Tegelwerk en wand moeten slopen om de lekkage te achterhalen. Wat bleek reservoir was lek. Sanidirect aangeschreven en helaas GEEN reactie. Na meerdere verzoeken via mail en telefoon bij Sanidirect uiteindelijk een monteur van de fabrikant langsgekomen. Die moet het isolatiemateriaal van de tank verwijderen om de schade te kunnen zien. Wat doet Sanidirect? Ze sturen uit coulance een verkeerde tank zonder handleiding en wij kunnen het uitzoeken. Ze zijn slechts leverancier en de schade is veroorzaakt door foutieve montage in het frame, ter info dit wordt door Sanidirect compleet gemonteerd afgeleverd. Maar ja u heeft voor ontvangst getekend en zoek het maar uit. Ze wensen geen verdere communicatie en zijn zeker niet van plan de schade en bijbehorende kosten te vergoeden. Wij zitten nu met een badkamer die niet te gebruiken is en met hogere kosten. Mijn advies koop NIET bij SANIDIRECT tenzij je willens en wetens misleid wil worden.
Reactie of foto toevoegen
“Klacht”
Bakrimi | donderdag 10 sep 2020 20 | Sanidirect Den Haag
Hierbij dien ik een klacht. Ik heb door toedoen van Sanidirect lang moeten wachten om de badkamer meubel te plaatsen. Gisterochtend (woensdag) is de juiste meubel aangekomen nadat er 3 keer onjuist en gebroken spullen zijn geleverd. Nadat de meubel is geplaatst wilden wij de spiegel gaan plaatsen. Bij het openen van de beschermlaag blijkt dat deze ook gebroken is. Het is echt een drama Wat ik niet juist of gebroken heb ontvangen van Sanidirect . Doordat ik 4 x mijn monteur moest afbellen en gisteren weer niet compleet afgemaakt heeft moet ik hem ook extra hiervoor compenseren. Deze kosten wil ik ook bij Sanidirect verhalen. Ik verwacht dan ook zeer spoedig een antwoord van Sanidirect en een nieuwe spiegel en compensatie van kosten aan de monteur en geleden stress die zich meebrengt. Ik heb van alles ook een foto gemaakt. Ook heb ik rechtsbijstand hierin ingeschakeld. Tevens zal ik overwegen om alle sociale media en consumenten programma's zoals Kassa inschakelen over de manier van handelen.
FOTO VAN BAKRIMI
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de aankoop van een complete badkamer”
sjef Opperman | maandag 27 feb 2023 23 | Sanidirect Kaatsheuvel
Geweldig geholpen bij de verkoop, goed meegedacht en 3D-weergave gemaakt. Helaas na een wijziging door ons is er iets mis gegaan met de douchewand en dit is niet opgelost, omdat er geen met rechtse deur in voorraad waren. Hier had men flexibeler kunnen zijn door gewoon een nieuwe deur te bestellen eventueel.
Naderhand bij nabestellingen prima geholpen, Eindoordeel dus wel bijzonder positief.
Reactie of foto toevoegen
“Super geholpen”
Kevin | woensdag 28 okt 2020 20 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
We hebben een toilet, toiletframe en tegels gekocht. Goed geholpen. Goede uitleg waarom bepaalde keuzes niet handig waren en flexibel met eerder leveren van bepaalde zaken. Ook behulpzaam bij het inladen van spullen. Kortom super geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed verlopen”
Jorrit | donderdag 9 aug 2018 18 | Sanidirect Utrecht
Hier onze badkamer en apart toilet gekocht. Prima advies in de winkel. Communicatie daarna en levering verliep ook goed. Enige minpunt is de 2 dagen tijd die je hebt om vervolgens het geleverde te controleren op gebreken. Dit is bij een totale badkamer en toilet erg kort. Controle bleek nodig omdat er een barst in het wastafelblad zat. Na melding (binnen de 2 dagen) werd overigens de volgende dag zonder problemen een nieuw wastafelblad bezorgd. Heel fijn! Verder is alles goed verlopen en zijn we blij met het resultaat.
FOTO VAN JORRIT
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Thomas Tiel | dinsdag 10 okt 2023 23 | Sanidirect Groningen
Voor de eerste keer iets gekocht, het was prettig zakendoen en alles keurig afgeleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Showroom douchebak”
Luc | woensdag 24 jul 2019 19 | Sanidirect Den Haag
Douchebodem gekocht. Vooral het eerste gesprek was erg compleet en relaxed. Alle aandacht voor onze vragen. Dat ging over de douchewand die op maat moet worden gemaakt.

Aanvulling ontvangen 14 augustus 2019: Ik heb een douchebak en bijbehorende poten gekocht. De douchebak was een showroom model en de poten waren uit het depot via de winkel geleverd. Ik heb ze dus beide meteen meegekregen toen de poten waren geleverd. Beide zijn inmiddels geïnstalleerd. Er komt nog een bestelling van een douchewand. Dat gaat waarschijnlijk komend weekend gebeuren. Het wordt een maatwerk ding. Moet dus opgemeten worden. De douchebak is nog niet in gebruik maar het is prachtig materiaal. Wordt fijn om te gebruiken.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen goed geleverd”
ten Wolde | maandag 5 apr 2021 21 | Sanidirect Enschede
Complete badkamer gekocht en tevreden over vakkundige info. Nu een half jaar later ook gehele toilet renovatie besteld.

Aanvulling ontvangen 8 april 2021: Badkamer geleverd volgens afspraak. Zelf gemonteerd. Opnieuw bij hun toilet, tegels e.d. gekocht, moet nog gemonteerd worden.
Reactie of foto toevoegen
“Douchebak en douchecabine”
Kroon | woensdag 20 nov 2019 19 | Sanidirect Sneek
Super geholpen zeer tevreden met onze douchebak en douchecabine.

Aanvulling ontvangen 21 november 2019: Materiaal is geleverd, word van het weekeind geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Rien van Dijke | donderdag 20 jun 2024 24 | Sanidirect Breda
Hele goede informatie en hulp bij het samenstellen van de douche/badkamer. Nette afwikkeling bij verkoop en levering.
Reactie of foto toevoegen
“Van positief naar negatief”
Maren Tonnies | dinsdag 24 nov 2020 20 | Sanidirect Barendrecht
Wij hebben een aantal maanden geleden een badkamer gekocht bij Sanidirect Barendrecht. In eerste instantie een super positieve ervaring. Ze waren vriendelijk, dachten mee en klein budget was geen probleem. Vooral vanwege de vriendelijkheid hebben wij besloten om hier te kopen. Dit was de eerste keer dat we een badkamer gingen kopen, dus hulp en begeleiding van erg belangrijk voor ons aangezien wij geen idee hadden hoe of wat.

Vervolgens zijn alle artikelen bij ons afgeleverd. Ook dat ging prima volgens plan. Vervolgens bleek alleen de badkamer niet helemaal compleet te zijn. Er bleek twee keer iets niet aan de bestellijst te zijn toegevoegd wat wel belangrijk is (blijkbaar) bij het installeren van een badkamer. Ter verduidelijking, we hadden hier ook nog niet voor betaald. Het was gewoon niet besteld. Ik begrijp dat wij lijsten moeten controleren, maar tot 3 weken geleden had ik nog nooit van een sifon gehoord, laat staan dat ik wist dat we er 1 nodig hadden en dat hij dus niet besteld was.

Dit betekende dat de loodgieter (tot 2x toe) zijn werk niet kon afmaken en terug moest komen, met de extra kosten van dien.

Nu, uiteindelijk, hadden we alle spullen en kwam de laatste installatiedag in zicht. Hoera! En toen kwam we erachter dat de douchewanden niet passen ivm de hoogte van het plafond. We snapten er niets van, hoe kon dat nou?

Wat is er nou gebeurd? Nou, toen wij in eerste instantie met deze bestelling begonnen, hebben we gesproken over een inloopdouche. Daar heeft de medewerker wanden op uitgezocht/aan ons voorgesteld. Later in het hele proces, kwamen we er achter dat een inloopdouche geen optie was bij ons, een douchebak bleek toch nodig te zijn. Hup, douchebak erbij. Nu zijn daarna alleen de douchewanden niet meer aangepast, maar door de douchebak zijn we een aantal centimeter kwijtgeraakt - waardoor nu de wanden niet meer passen.

Nogmaals, tuurlijk moeten wij lijsten controleren, en moeten wij maten controleren. Maar als iemand zegt dat alles moet passen en dat het zo goed en compleet is, dan gaan we er van uit dat het klopt. Wij weten niet beter namelijk - wij zijn geen badkamer adviseurs. Sowieso bleek de hele constructie helemaal niet te werken, maar ook dat wisten wij niet.

Nu staat alleen in de algemene voorwaarden van Sanidirect aangegeven dat artikelen die in de winkel zijn besteld, niet teruggegeven mogen worden. Ruilen of terugbrengen is dus geen optie ook niet als iets nog in de verpakking zit. We hebben echt van alles geprobeerd. Maar er was echt helemaal niets mogelijk. Het liefste hadden we de wanden omgeruild, we wilden geen geld terug of wat dan ook. Alleen een douchewand die past.

Het aanbod dat we nu hebben ontvangen, is dat we voor inkoopprijs (700,- euro) een hele nieuwe douchecabine mochten aanschaffen. Met een levertijd van 7 weken. Ook al zouden we van die 7 weken levertijd voor lief nemen, dat geld hebben we gewoon niet. 700,- euro is voor ons gewoon heel veel geld (zeker met alle extra loodgieter kosten en de additionele materialen die we al moesten aanschaffen). Dus nu hebben we, tot we onze oude-nieuwe wand verkocht hebben via marktplaats, ons oude douchegordijn hangen... In onze compleet nieuwe, moderne badkamer.

Het stomme was, ik had eigenlijk al een review geschreven. Een hele positieve ook. Omdat ik namelijk dacht echt goed geholpen te zijn en ik super opgelucht was dat iemand ons goed en duidelijk advies had gegeven. Maar als ze je daarna zo in de kou laten staan onder het mom van "het staat in de algemene voorwaarden en je had dan zelf beter moeten kijken", dan breekt mijn klomp.

Maargoed. Door met het leven.

PS. wil er iemand nog een douchewand kopen? Hij zit nog nieuw in de verpakking en bij ons mag je hem terugbrengen als hij toch niet blijkt te passen.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe wandtegels en een douche-set”
D.D. de Bruin | vrijdag 15 jul 2022 22 | Sanidirect Breda
We werden goed en vriendelijk geholpen bij het zoeken naar nieuwe wandtegels en een douche-set voor onze badkamer. Ook de aflevering liep volledig volgens afspraak.
Reactie of foto toevoegen
“Wsakommen en spiegel”
Mariëlle Voncken-Gerits | zondag 16 aug 2020 20 | Sanidirect Heerlen
Ik ben heel tevreden. Het personeel was heel vriendelijk en behulpzaam. Ze namen alle tijd voor ons we hebben er wast kommen gekocht en een badkamer spiegel met verlichting in. De levering ging ook snel. Binnen 1week hadden ze onze artikelen binnen. Ook werd ons verteld om thuis even alles goed na te kijken want als er iets mis was dan konden we dat binnen 3 dagen melden en zouden we nieuwe spullen krijgen.
Reactie of foto toevoegen
“Prima gegaan”
F. van der Meij | maandag 13 apr 2020 20 | Sanidirect Den Bosch
Wij werden prima behandelt ik heb een complete badkamer gekocht.

Aanvulling ontvangen 15 april 2020: Mijn spullen hebben we zelf opgehaald en gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Een top bedrijf”
Familie de Groot | donderdag 25 jan 2024 24 | Sanidirect Breda
Heel goed, deskundig en snel geholpen. Goed advies gekregen en heel snel alles geleverd. Goede en mooie merken. Top bedrijf!
FOTO VAN FAMILIE DE GROOT
Reactie of foto toevoegen
“Aanschaf van een complete badkamer”
henkjan freriks | zondag 5 nov 2023 23 | Sanidirect Duiven
Gekregen wat we besteld hadden. Service bij aanpassingen en veranderingen die bij verbouwing nu eenmaal voor kunnen komen.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met het resultaat”
M. Maurits | maandag 27 mrt 2023 23 | Sanidirect Ede
Ik werd goed geholpen met het uitzoeken van een badkamer waarbij rekening werd gehouden met een goede prijs/kwaliteit wens.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Fam van der Velden | dinsdag 21 jan 2020 20 | Sanidirect Den Haag
We hebben een complete badkamer gekocht. Mariska heeft ons geholpen en heel goed advies gegeven over wat er voor mogelijkheden zijn. Heel ontspannen en professioneel. We hebben jullie zaak aanbevolen aan familie en vrienden. Dat gaat heel makkelijk want de badkamer verkoopt zichzelf, bij elk bezoek om de badkamer van ons te bewonderen. Wij zijn heel tevreden klanten. We hebben afgesproken met Mariska binnenkort bij haar langs te gaan om de foto's te laten zien. Vandaag wordt het plafond voor de laatste keer gewit en is de verbouwing klaar. Super bedankt allemaal voor de adviezen en de inzet om er voor de klant iets moois van te maken. Met vriendelijke groet, Paul en Anja van der Velden.
FOTO VAN FAM VAN DER VELDEN
Getegelde douchehoek
+ Toon extra foto van Fam van der Velden
+ Toon extra foto van Fam van der Velden
Reactie of foto toevoegen
“Regendouche werkt perfect”
Ja. Koedijk | maandag 6 jul 2020 20 | Sanidirect Tilburg
Wij hebben een regendouche gekocht en door de goede uitleg en info z
hebben wij voor dit artikel gekozen dus wij zijn voor kwaliteit gegaan dan zij zijn uitleg
Reactie of foto toevoegen
“Communicatie kan beter”
Benjamin | dinsdag 23 apr 2024 24 | Sanidirect Meppel
Producten zijn naar wens en zijn we blij mee. Helaas tijdens bestelling verkeerde tegels door de vestiging opgegeven en geleverd gekregen. Na dit gemeld te hebben hebben ze er voor gezorgd dat de tegels omgewisseld konden worden. Wij konden niet 1-2 weken wachten en om die reden de tegels zelf bij de distributie centrum moeten ophalen. Communicatie tussen vestiging - service centrum kan beter, gezien ik de volgende dag na het ophalen gebeld wordt dat ze de tegels kwamen brengen.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen besteld voor de nieuwe badkamer”
Danilo Meijer | donderdag 3 nov 2022 22 | Sanidirect Almere
Goed geholpen door de medewerker in de winkel. Juiste advies en goed mee denkend. Spullen besteld nog even dubbel gecheckt met de Tegelaar of we genoeg materiaal hadden. Spullen geleverd helaas kastje verkeerde kleur maar die was meteen nabestel en kwam een weekje later. Erg blij met onze nieuwe badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerde levering niet teruggenomen”
Joanna | donderdag 26 nov 2020 20 | Sanidirect Den Haag
Wij waren op zoek naar een badkamer kast met verstelbare planken omdat ik mijn schoonmaakmiddelen bovenin wil hebben I.v.m. de kinderen. Een badkamer kast met verstelbare planken, 2 deuren en na overleg 50 cm breed. Wat kregen wij geleverd; een badkamer kast zonder verstelbare planken, met 2 deuren en een lade en 40 cm breed. En als je de winkel dan belt zeggen ze doodleuk boor zelf wat gaatjes erin, ja hoor in een kast van dik 800 euro. Verkoper zegt doodleuk, die kast staat niet in de winkel dus ik wist niet of deze verstelbare planken had. Lekker dan als dat je eerste vraag is als je binnenkomt, op kleur en grote na. Terugnemen doen ze niet. Klantenservice heeft het al 2 maal teruggespeeld naar de winkel maar geen reactie.
Reactie of foto toevoegen
“Accuraat en klantvriendelijk”
Koos Nederhoed | woensdag 16 feb 2022 22 | Sanidirect Sneek
Badkamer en wc-materiaal aangeschaft. Zeer kundig geholpen door Jeroen. Meedenkende verkoper met zeer goede en betrouwbare adviezen. Dit alles op een hele rustige en deskundige wijze. Ook nadien accuraat en klantvriendelijk.
Reactie of foto toevoegen
“Eerlijk advies”
Kreeft | woensdag 7 nov 2018 18 | Sanidirect Meppel
Wij hebben een badkamer gekocht bij sanidirect te meppel en wij zijn zeer te spreken over de service, de medewerkers zijn zeer behulpzaam en namen ruim de tijd om er voor te zorgen dat wij de badkamer van onze dromen krijgen. Alle artikelen werden bij ons thuis bezorgd door een zeer vriendelijke chauffeur die alle spullen voor ons binnen heeft gezet en hebben wij gezamenlijk alle spullen gecontroleerd op schade. Alles is vlekkeloos verlopen en wij zijn zeer content met onze nieuwe badkamer. Sanidirect meppel is echt een aanrader! Bedankt voor jullie behulpzaam en eerlijk advies! Ga zo door wij zeggen het voort
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe badkamer”
S. Suurmeijer | woensdag 30 mei 2018 18 | Sanidirect Groningen
Nieuwe badkamer aangeschaft via Sanidirect Groningen, nadat ik al bij een paar andere badkamerzaken geweest was. Op internet van die zaken nogal slechte reviews gelezen. Voor Sanidirect waren minder reviews te vinden (wat vaak al positief is, mensen zijn toch geneigd sneller te reviewen als het niet bevalt) en de reviews die er waren waren meest positief. Bij Sanidirect ben ik goed geholpen (wel een paar keer vanwege drukte even moeten wachten). John en collega dachten goed mee, kwamen met goede suggesties en uiteindelijk een goed ontwerp gemaakt. Inmiddels is de badkamer geplaatst door een bedrijf dat Sanidirect ingehuurd had en zeer tevreden mee!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige badkamer”
R logtmeijer | woensdag 1 dec 2021 21 | Sanidirect Meppel
Nieuwe badkamer uitgezocht. vriendelijk personeel wat goed meedenkt en vervolgens alles duidelijk op papier zet inclusief mooie indeling. waardoor wij inmiddels een prachtige badkamer hebben die geheel aan onze wensen tegemoet is gekomen waarvoor dank.
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerd geleverd”
Van Roon | donderdag 5 mrt 2020 20 | Sanidirect Den Haag
In november hebben wij voor 8000,- spullen gekocht. Helaas hebben wij de verkeerde kleur tegels ontvangen, ik heb gelukkig foto's gemaakt toen we het hebben uitgezocht. Witte tegels zijn Came, die hebben we er net uitgehaald dus zeker niet besteld ;-( Na mailverkeer met het filiaal kunnen we nw tegels bestellen voor 400,00 maar de tegelzetter is besproken. Wij zijn hals overkop naar een bouwmarkt gegaan om op zondag eveb nw tegels te kopen. De manier waarop je in de winkel geholpen wordt is prima maar daarna...... geen enkele betrokkenheid terwijl zij een verkeerd nummer hebben genoteerd. Ik heb een redelijke vergoeding gevraagd van 200,00 maar ze zeggen eigenlijk zoek het maar uit! Dus voor ons nooit meer Sanidirect!
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop van diverse badkamer artikelen”
Janet Bakker | dinsdag 1 nov 2022 22 | Sanidirect Meppel
We werden top geholpen met al onze wensen. Kregen top advies en er werd meegedacht!
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Houben | zondag 21 jan 2024 24 | Sanidirect Weert
Zeer kundig in advies heeft goed met ons samen gedacht over opstelling en kleur tegels en sanitair. Wij hebben gekocht 2 wc met aqua cleaning tegels voor 2 x wc en gehele badkamer wastafel spiegel inbouw stortdouche set en inbouwkast wastafel spotjes en drain voor douche.
Reactie of foto toevoegen
“Een badkamer inclusief tegels”
Liesbeth Heijn | vrijdag 17 nov 2023 23 | Sanidirect Middelburg
Korte lijnen in de communicatie. Vriendelijk en behulpzame medewerkers in de winkel. Bestelling voldeed aan de verwachtingen.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Albert & Janny Stadman | woensdag 1 feb 2023 23 | Sanidirect Meppel
We kochten een complete badkamer + toilet. Zijn zeer tevreden over de adviezen en voorlichting. Snelle afhandeling. Er werd echt met ons meegedacht! Top!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Ivo | maandag 13 feb 2023 23 | Sanidirect Ede
Vanwege renovatie toilet -en doucheruimte hebben wij diverse artikelen bij Sanidirect Ede gekocht. Bij deze vestiging wordt je goed geholpen en geïnformeerd, zonder opdringerig te zijn uiteindelijk tot een goede keus gekomen tegen een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij en tevreden”
Marcel en Maureen | woensdag 13 nov 2024 24 | Sanidirect Enschede
Wij zijn zeer kundig geadviseerd over onze nieuwe badkamer! Er werd een fantastisch ontwerp gemaakt en het resultaat is verbluffend! Het tegelwerk is puur vakmanschap! Al het meubilair/sanitair is besteld via de vestiging in Enschede en met zorg afgeleverd! Wij zijn enorm blij en tevreden!
FOTO VAN MARCEL EN MAUREEN
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
Sumant Debipersad - Chotoe | donderdag 29 feb 2024 24 | Sanidirect Duiven
De ervaring van mij en mijn man bij Sanidirect Duiven was uitstekend! De reden hiervan is omdat ik belde voor informatie en om aan te geven dat ik in verwachting ben en wij dus eigenlijk alles z.s.m. geregeld wilde hebben thuis. Wij konden al gauw langskomen voor een afspraak en één week later was alles geregeld! Nu is ons toiletruimte bijna af en het ziet er al geweldig uit! Los daarvan kregen we ook top advies wat ons écht heeft geholpen.
FOTO VAN SUMANT DEBIPERSAD - CHOTOE
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
Reactie of foto toevoegen
“Tegels en benodigdheden voor het toilet”
Brenda | woensdag 16 mrt 2022 22 | Sanidirect Groningen
Goede informatie, eerlijk personeel en denkt met je mee. Ze hebben echt verstand van zaken. En dat gecombineerd met een mooi assortiment
Reactie of foto toevoegen
“Levering badkamermeubel”
Angela Rietdijk | donderdag 16 jul 2020 20 | Sanidirect Apeldoorn
Er werd goed geadviseerd en meegedacht, heldere communicatie en afspraken keurig nagekomen
Reactie of foto toevoegen
“Badkamermeubel”
Mevr M Oudewortel | woensdag 25 dec 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Badkamer meubel en kast goed geholpen leuke mensen zeer tevreden

Aanvulling ontvangen 7 januari 2019: Het badmeubel hang erg mooi blij mee.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met het badkamerinterieur”
M. Duvekot | vrijdag 1 mrt 2024 24 | Sanidirect Middelburg
We waren op zoek naar nieuw badkamerinterieur. Na verschillende bouwmarkten te hebben bezocht, vonden we niet wat we wilden. Onderweg naar huis zeiden we tegen elkaar, laten we ook maar even bij Sanidirect binnengaan, wie weet of er daar iets naar onze smaak is. We kenden de zaak helemaal niet. We werden hier goed geholpen met goede adviezen. En voordat de dag voorbij was, hebben we hier ons hele badkamerinterieur gekocht. Vakkundig geholpen en goed meedenken over oplossingen in een kleine badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
cor bakker | donderdag 10 nov 2022 22 | Sanidirect Sneek
Goed geholpen, wij wonen op een eiland, dus kunnen niet iedere keer heen voor verandering, dit is heel goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe badkamer en toilet”
Sabine Verkade | donderdag 28 mrt 2024 24 | Sanidirect Meppel
Een jaar geleden hebben we een badkamer uitgezocht en zijn er mooie ideeën bedacht voor de inrichting en werd er goed geluisterd naar onze wensen je moet daarna wel direct offerte tekenen, dit kwam mij vreemd over. Echter nadien heb je, tot de bestelling, nog mogelijkheden om wijzigingen aan te brengen, bijvoorbeeld andere tegels. Dit jaar hebben wij weer voor sanidirect gekozen voor een nieuw toilet. Wederom werd goed meegedacht en voorstellen gedaan die voor mij als klant voordelig waren.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke aanrader”
Jurre Dijkstra | vrijdag 3 mrt 2023 23 | Sanidirect Meppel
Al heel lang klant bij deze vestiging. Meerdere badkamers en wc's afgenomen bij o.a. Jan Bart. Altijd super vriendelijk geholpen, staan voor hun producten en dienstverlening en altijd ruimte voor een grapje. Dat kan ik waarderen. In de toekomst blijven wij klant. Dikke aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Boy Hauser | zondag 10 dec 2023 23 | Sanidirect Weert
Er loopt een goed team rond dat je deskundig helpt met jouw wensen, ze denken met jou mee en geven goed advies, de prijs/kwaliteit verhouding is prima, en het team dat de verbouwing voor hun doet is zeer precies in hun werk. Al met al zijn wij zeer tevreden met de verbouwing van onze badkamer.
FOTO VAN BOY HAUSER
+ Toon extra foto van Boy Hauser
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Gerard | zondag 15 sep 2024 24 | Sanidirect Heerlen
Tijdens ons bezoek aan de showroom heel fijn en goed geholpen m.b.t. het uitzoeken van het sanitair. Daarna was er ook duidelijke en tijdige communicatie over de levering van de gekochte spullen.
Reactie of foto toevoegen
“Teleurgesteld”
Marieke Voskamp | donderdag 15 mei 2025 25 | Sanidirect Duiven
Wij zijn ontevreden met de kwaliteit die geleverd is. Het bad is krom, zodat water in de hoeken blijft staan - in het midden 5 mm hoger dan in de hoeken. We hebben dit aangegeven en het aanbod is dan dat het bad een week later omgewisseld kan worden - dat is echter met het strakke schema van onze installateurs en tegelzetters niet mogelijk. Financiële compensatie voor de geleverde wan-kwaliteit is voor dit bedrijf dan geen alternatief. Het sifon van de wastafel was ook van zeer slechte kwaliteit en ging direct kapot. Ook hier was alleen omruilen voor een nieuw exemplaar de mogelijkheid - ook al wilden we dit überhaupt niet meer inbouwen (wij willen iets wat lang houdt in onze badkamer). De installateur is er een half uur extra mee bezig geweest en we hebben een andere sifon gebruikt (niet van Sanidirect). Wij hadden van Sanidirect - waar we duidelijk meer betalen dan in de bouwmarkt - veel meer kwaliteit verwacht. We zijn erg teleurgesteld. U kunt waarschijnlijk beter slagen in een gewone bouwmarkt.
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Nienke Dotinga | donderdag 2 jan 2025 25 | Sanidirect Leeuwarden
Mooie badkamer geleverd, zelf gemonteerd, alles was aanwezig, goed geholpen in de winkel, dus dik tevreden !
FOTO VAN NIENKE DOTINGA
+ Toon extra foto van Nienke Dotinga
+ Toon extra foto van Nienke Dotinga
Reactie of foto toevoegen
“Top”
C.J. van Leeuwen | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Ede
Frits Mulder heeft ons uitstekend geholpen met advies, tekeningen, ontwerp en levering van onze badkamer en toiletruimte. Reageert snel op e-mails en vragen en komt met oplossingen. Top kerel!
Reactie of foto toevoegen
“Sunshower”
Ben van de Vegt | donderdag 16 mei 2019 19 | Sanidirect Meppel
Voor en tijdens het gesprek erg goed, deskundig en prettig te woord gestaan bij de aankoop van een solo sunshower.

Aanvulling ontvangen 17 mei 2019: Wij hebben gekocht. De aankoop is opgehaald in filiaal Meppel. Montage doen wij zelf.
Reactie of foto toevoegen
“Fijn”
Sabrina | zondag 25 aug 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Fijne ontvangst, nemen de tijd voor je. De dames en heren van filiaal Hoorn hebben onze complete badkamer geleverd. Ook toen wij na levering vragen hadden konden we terecht.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met de badkamer en het toilet”
Ron | vrijdag 9 feb 2024 24 | Sanidirect Cruquius
Vorig jaar hebben wij onze badkamer compleet laten vernieuwen door Sanidirect. De aannemer, welke geregeld was door Sanidirect, heeft met de nieuwe spullen ons verrast met er een droombadkamer voor terug te geven. Alles netjes, alles naar wens en volledig tevreden. Nu is ons toilet aan de beurt. Om even snel de winkel in te lopen en een keuze te maken tussen bijvoorbeeld de nieuwe tegels is het beter om een afspraak te maken. Maar wij werden zo fijn en netjes tussen de bedrijven door geholpen en geadviseerd dat wij eerlijk moeten zeggen dat je hier bij Sanidirect echt als klant behandeld wordt. Ze hebben de tijd voor ons genomen, terwijl die er eigenlijk niet was. En dat ging niet ten koste van de aanwezige klanten die al in gesprek zaten om hun nieuwe droom te verwezenlijken. Mocht er door ons nog iets nodig zijn om te vernieuwen of te verbouwen, dan komen wij hier zeker graag terug. Bedankt voor jullie interesse en inzet. Top team zijn jullie.
FOTO VAN RON
Reactie of foto toevoegen
“WC verbouwing”
A.Toutenburg | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Den Haag
Pas geleden is de wc verbouwd en dit is keurig gedaan. Ook tussendoor tijdens de verbouwing nemen ze nog contact met je op of alles naar wens verloopt. Echter de spiegel hebben we niet laten monteren omdat we die nadat het kastje met fonteintje was geplaats de spiegel te groot vonden en achteraf zelfs niet in het midden boven het kastje wastafel konden monteren omdat die te groot was daarvoor en het kastje in de hoek geplaatst was. Op de ontwerptekening van Sani direct zag het er meer passend uit. Nog geprobeerd om de spiegel te ruilen voor een kleinere maar ze namen de spiegel niet terug. Het antwoord van hun was dat ze daar niet aan beginnen want dan zou het einde zoek zijn en het bedrijf waar zij het bestellen zou ook erg moeilijk doen om het terug te nemen. Al met al zit ik nu met een spiegel van 150 euro die geen bestemming meer heb terwijl Sani Direct deze gewoon nog in hun showroom heeft. Er staat wel op de koopovereenkomst dat ze geen spullen retour nemen maar als het ontwerp niet helemaal klopt met de werkelijkheid. Als ik naar een bouwmarkt ga en spullen over heb of dan is het retourneren geen probleem. Dus op dit punt zou Sani Direct een beter beleid in moeten voeren.
Reactie of foto toevoegen
“Wel een goede ervaring”
boshoster | woensdag 23 mei 2018 18 | Sanidirect Barendrecht
We zijn netjes geholpen door de manager van de vestiging Barendrecht. Bij het inrichten van onze badkamer (boven) en toilet (beneden) in dezelfde stijl zijn we erg goed en klantvriendelijk geholpen. Dat heeft ertoe geleid dat en de prijs dat we uiteindelijk in zee gegaan zijn met Sanidirect. Bij levering waren er met de planning zaken afgesproken om de tegels op het terras te plaatsen. Door onze grillige tuin was dat uiteindelijk niet mogelijk. Dat betekende dat ik ze zelf twee keer moest verplaatsen van het fietspad naar de voordeur en van de voordeur naar de huiskamer. Dat was even minder prettig. Achteraf gezien was alles geleverd. Er was wel een ruim aantal tegels geleverd als extra, meer dan 15%. Terugnemen van dichte verpakkingen was een optie maar gelet op de eerder verleende korting was dat een te verwaarlozen bedrag. Dus hebben wij ervoor gekozen om ze te behouden. Tussentijds hebben we besloten om af te zien van de vloerverwarming. Over teruggave van de ongeopende doos werd niet moeilijk gedaan. Al met al zijn we erg tevreden over de gang van zaken en hebben wij een fraaie badkamer en toilet.
FOTO VAN BOSHOSTER
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Bert Claessen | zondag 8 dec 2024 24 | Sanidirect Weert
Badkamer gekocht en laten monteren. Alles prima opgelost. We zijn heel tevreden met de geleverde diensten tot nu toe.
Reactie of foto toevoegen
“Goede begeleiding”
Babette Van Huis | zondag 7 jul 2024 24 | Sanidirect Duiven
Heel fijn geholpen tijdens het uitzoeken van onze badkamer. Goeie hulp gehad en ideaal, de 3D visualisatie.
Reactie of foto toevoegen
“WC potten en douchewand”
Dorien | zondag 1 dec 2019 19 | Sanidirect Enschede
3 wc potten en douche wand. Duurde even tot we hulp kregen ivm dat er afspraken gepland waren. Maar toch even tijd gemaakt. We hadden eigenlijk al duidelijk wat het moest worden maar ze hebben ons nog andere wc pot laten zien die eigenlijk beter was dan dat wij voor ogen hadden. Dus top!
Reactie of foto toevoegen
“Toiletset”
Jan Eggink | woensdag 27 nov 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Snelle en vriendelijke bediening. Herinneringes mail om het op te komen halen. Prima geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Badkameruitrusting gekocht”
Mevr. M.C.HENGEVELD-KOSTERS | dinsdag 24 nov 2020 20 | Sanidirect Hilversum
Gekocht: Badkameruitrusting. Verkoper bleef geduldig ondanks mijn keuzeprobleem. Hij, Nico de Man gaf ook goed advies. Heeft er tevens voor gezorgd dat ik goede uitvoerders (monteurs) kreeg. Ook de bezorging kwam op de afgesproken tijd en vervoerde de zware badkamerspullen via extra beschermmatten op het grint. Zeer correct!
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 75

Sanidirect vestigingen

  Sanidirect Almere (9 reviews), Washingtonstraat 111, 1334 LS Almere, tel 036-5290088
  Sanidirect Amstelveen (4 reviews), Maalderij 12, 1185 ZB Amstelveen, tel 020-8003508
  Sanidirect Amsterdam (1 review), Haarlemmerweg 325, 1051 LH Amsterdam, tel 020-3002517
  Sanidirect Apeldoorn (8 reviews), Het Rietveld 32, 7321 CT Apeldoorn, tel 055-2069996
  Sanidirect Barendrecht (11 reviews), Pesetastraat 42-44, 2991 XT Barendrecht, tel 010-2920050
  Sanidirect Breda (16 reviews), Grenssteen 9, 4815 PP Breda, tel 076-5414414
  Sanidirect Capelle aan den IJssel (16 reviews), Hoofdweg 46a, 2908 LC Capelle aan den Ijssel, tel 010-2892120
  Sanidirect Cruquius (13 reviews), Cruquiusplein 22, 2142 EV Cruquius, tel 023-2060300
  Sanidirect Den Bosch (9 reviews), Tinnegieterstraat 12, 5232 BM Den Bosch, tel 073-2060011
  Sanidirect Den Haag (11 reviews), Van der Kunstraat 157, 2521 BS Den Haag, tel 070-3050009
  Sanidirect Deventer, Revalstraat 1a, 7418 BJ Deventer, tel 0570-259003
  Sanidirect Duiven (14 reviews), Nieuwgraaf 46, 6921 RK Duiven, tel 026-3791309
  Sanidirect Ede (16 reviews), Lorentzstraat 2-6, 6716 AD Ede, tel 0318-636339
  Sanidirect Enschede (5 reviews), Schuttersveld 38, 7514 AL Enschede, tel 053-2070083
  Sanidirect Groningen (14 reviews), Peizerweg 84, 9727 AK Groningen, tel 050-5250037
  Sanidirect Heerhugowaard (6 reviews), J.J.P. Oudweg 29, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-2049990
  Sanidirect Heerlen (9 reviews), In de Cramer 98, 6412 PM Heerlen, tel 045-5748550
  Sanidirect Hilversum (7 reviews), Verlengde Zuiderloswal 32, 1216 BX Hilversum, tel 035-5448093
  Sanidirect Hoorn NH (9 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 10c, 1625 NV Hoorn NH, tel 0229-768996
  Sanidirect Kaatsheuvel (8 reviews), Bevrijdingsweg 1, 5171 PS Kaatsheuvel, tel 0416-283145
  Sanidirect Leeuwarden (15 reviews), Schenkenschans 1s, 8912 AL Leeuwarden, tel 058-2895082
  Sanidirect Leiderdorp, Zijlbaan 30, 2352 BN Leiderdorp, tel 0712-060620
  Sanidirect Meppel (22 reviews), Blankenstein 444, 7943 PH Meppel, tel 0522-251105
  Sanidirect Middelburg (24 reviews), Mortiereboulevard 24, 4336 RA Middelburg, tel 0118-729990
  Sanidirect Sneek (9 reviews), Smidsstraat 10c, 8601 WB Sneek, tel 0515-411009
  Sanidirect Son (15 reviews), Ekkersrijt 4016, 5692 DA Son, tel 0499-460155
  Sanidirect Tilburg (12 reviews), Hestiastraat 18, 5047 VA Tilburg, tel 013-5700202
  Sanidirect Utrecht (13 reviews), Zeelantlaan 59, 3526 AK Utrecht, tel 030-2750400
  Sanidirect Vlaardingen (1 review), Gerard Burgerlaan 5, 3131 KZ Vlaardingen, tel 010-2032004
  Sanidirect Weert (7 reviews), Moesdijk 11d, 6004 AX weert, tel 0495-749442
Kaart
Sanidirect review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.