Feedback
8,2

Sanidirect

Score uit 307 ervaringen | beschrijf uw ervaring
30 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanidirect
Bij Sanidirect vinden we het belangrijk dat je direct het sanitair vindt waarnaar je op zoek bent, en dat voor direct de laagste prijs. Of je nu op zoek bent naar een complete badkamer of los sanitair, bij Sanidirect helpen we je graag bij het maken de juiste keuze. In onze badkamer showrooms kun je terecht voor eerlijk advies van echte badkamerspecialisten. Bij Sanidirect bieden we alleen A-merk sanitair aan waarvan we zeker weten dat jij als klant er blij van wordt.
Alternatieven voor Sanidirect
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2422 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 8,6 uit 311 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 91 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,6 uit 193 ervaringen
•  DB Arma Keukens en Sanitair
   
( Nunspeet Gelderland ) score 9,7 uit 529 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanidirect review

Er zijn 307 ervaringen over Sanidirect. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 161 ervaringen
4 sterren 47 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 9 ervaringen
1 ster 39 ervaringen

Verdeling: 208 positieve ervaringen | 51 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, annuleren, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Teleurgesteld”
Marieke Voskamp | donderdag 15 mei 2025 25 | Sanidirect Duiven
Wij zijn ontevreden met de kwaliteit die geleverd is. Het bad is krom, zodat water in de hoeken blijft staan - in het midden 5 mm hoger dan in de hoeken. We hebben dit aangegeven en het aanbod is dan dat het bad een week later omgewisseld kan worden - dat is echter met het strakke schema van onze installateurs en tegelzetters niet mogelijk. Financiële compensatie voor de geleverde wan-kwaliteit is voor dit bedrijf dan geen alternatief. Het sifon van de wastafel was ook van zeer slechte kwaliteit en ging direct kapot. Ook hier was alleen omruilen voor een nieuw exemplaar de mogelijkheid - ook al wilden we dit überhaupt niet meer inbouwen (wij willen iets wat lang houdt in onze badkamer). De installateur is er een half uur extra mee bezig geweest en we hebben een andere sifon gebruikt (niet van Sanidirect). Wij hadden van Sanidirect - waar we duidelijk meer betalen dan in de bouwmarkt - veel meer kwaliteit verwacht. We zijn erg teleurgesteld. U kunt waarschijnlijk beter slagen in een gewone bouwmarkt.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
A.Rosier | woensdag 15 mei 2024 24 | Sanidirect Leeuwarden
Zeer tevreden, prachtige badkamer en sanitair. Uitstekende hulp bij het uitzoeken bij Sanidirect Leeuwarden.
FOTO VAN A.ROSIER
REACTIE VAN INGE
Wat fijn te horen, dat jullie blij zijn met het ontwerp. Nu heerlijk genieten van deze Wellness badkamer. Heb jullie met veel plezier mogen adviseren.
Reactie of foto toevoegen
“Service met een lach”
Piet-Hein Buur | woensdag 23 apr 2025 25 | Sanidirect Cruquius
"Onze ervaring met Sandirect? Nou, laten we zeggen dat ze ons toilet- humoristischer hebben gemaakt zonder dat we zelf maar op het verkeerde knopje hoefden te drukken. We kochten in de winkel wat toiletaccessoires, maar niet alles was meteen aanwezig. Geen stress – Sandirect sprong in de actie alsof het om een spoedklus ging! Zelfs een telefoontje met excuses over een foutief opgegeven prijs: hun eerlijkheid is even glanzend als onze nieuwe accessoires. Service met een lach én een beltoon, dus! Inmiddels hangt en staat alles prachtig in onze twee toiletten – zo mooi dat we bijna overwegen om gasten een kaartje te laten kopen voor een 'toilet-tour'. Kortom, met Sandirect ben je letterlijk én figuurlijk helemaal ontzorgd op het kleinste kamertje van het huis!"
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige nieuwe badkamer”
Marinda Doets | zondag 19 feb 2023 23 | Sanidirect Utrecht
Vriendelijk geholpen in de winkel. Allemaal tips gekregen met materialen en afmetingen. Bezorgt zoals afgesproken. Nu een prachtige nieuwe badkamer, goede kwaliteit voor een nette prijs.
FOTO VAN MARINDA DOETS
Reactie of foto toevoegen
“Goede begeleiding”
Babette Van Huis | zondag 7 jul 2024 24 | Sanidirect Duiven
Heel fijn geholpen tijdens het uitzoeken van onze badkamer. Goeie hulp gehad en ideaal, de 3D visualisatie.
Reactie of foto toevoegen
“Een uitstekende ervaring”
Jasper van Lienden | dinsdag 18 mrt 2025 25 | Sanidirect Vlaardingen
Onze ervaring met Sanidirect Vlaardingen was uitstekend. We kwamen in contact met deze vestiging aan de Gerard Burgerlaan 5 in Vlaardingen, en vanaf het eerste moment hadden we een goed gevoel. Persoonlijk advies, moodboard & 3D-ontwerp: Wat Sanidirect Vlaardingen écht onderscheidt, is de persoonlijke benadering en het maatwerk. Het team nam uitgebreid de tijd om onze wensen te bespreken en maakte een moodboard, zodat we een visuele indruk kregen van de stijl en mogelijkheden. Daarnaast kregen we een 3D-ontwerp, waarmee we direct konden zien hoe onze nieuwe badkamer eruit zou komen te zien. Dit hielp enorm bij het maken van keuzes over de indeling, materialen en kleuren. Dankzij hun expertise kwamen we tot een ontwerp dat perfect bij onze woning past. Topkwaliteit voor een scherpe prijs: We kozen voor sanitair van Ben, een merk dat bekendstaat om zijn duurzaamheid en stijlvolle ontwerpen. Sanidirect wist ons een zeer scherpe prijs te bieden zonder concessies aan kwaliteit of service. Dit maakte de keuze om hier te kopen extra aantrekkelijk. Vlotte en zorgvuldige levering: De levering verliep vlekkeloos. Alles werd op tijd bezorgd en zonder problemen naar de eerste etage gebracht. Geen beschadigingen, geen ontbrekende onderdelen—precies zoals het hoort. De moeite waard, ook als je verder weg woont: Wat ons betreft is Sanidirect Vlaardingen absoluut een aanrader, ongeacht waar je woont. Of je nu in de regio Rotterdam of daarbuiten woont, de combinatie van deskundig advies, een moodboard, 3D-ontwerp, scherpe prijzen en uitstekende service maakt de rit meer dan waard. Sanidirect biedt echt persoonlijke aandacht en hulp bij het samenstellen van je droombadkamer - iets wat je niet overal vindt. Wij zijn ontzettend blij met het eindresultaat en zouden hier zonder twijfel opnieuw bestellen.
FOTO VAN JASPER VAN LIENDEN
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerinrichting”
Jeroen | donderdag 12 jan 2023 23 | Sanidirect Tilburg
Complete badkamerinrichting gekocht bij Sanidirect. Alle mogelijk- en onmogelijkheden werden duidelijk uitgelegd. Alles netjes op de afgesproken datum geleverd. Achteraf extra tegels nodig ivm verplaatsen van een muur. Deze hebben we ook snel af kunnen halen bij het afhaalmagazijn.
FOTO VAN JEROEN
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Claudia | vrijdag 24 nov 2023 23 | Sanidirect Middelburg
Afgelopen zomer twee badkamers gekocht bij Sanidirect Middelburg. In november hadden we ook nog een nieuwe toiletinrichting nodig. Omdat we afgelopen zomer zo prettig en vakkundig zijn geholpen zijn we teruggegaan om een toiletinrichting te kopen. Wederom zeer vakkundig en vriendelijk geholpen. Sanidirect kent een goede prijs-kwaliteitverhouding met genoeg keus voor iedereen. We zijn erg tevreden met de aankoop, de levering en de service van Sanidirect. Indien we in de toekomst nieuw sanitair nodig zouden hebben zouden we dat zeker weer bij Sanidirect kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Paul | zondag 15 okt 2023 23 | Sanidirect Heerhugowaard
Bij Sanidirect in Heerhugowaard mijn nieuwe badkamer gekocht. Wauw! Hier ben ik zo goed en relaxed geholpen ze nemen echt de tijd voor je en geven je goede adviezen! Neem rustig de tijd en kijk wat je mooi vind (kopje koffie erbij) werd mij verteld! ik voelde mij erg op mijn gemak, al vrij snel had ik gevonden wat ik mooi vond dus met deze gegevens aan de slag en samen naar de accessoires gezocht ook hier weer alle tijd voor gekregen. Met de uitgezochte materialen werd een 3D opzet gemaakt en Jaaa dit is wat ik mooi vind! (zeker weten? denk er nog even over na met nog een bakje koffie) Jaaa ik weet het zeker dit word hem dus alle papieren in orde gemaakt en getekend. Omdat ik ook mijn kozijnen ging vernieuwen heb ik de badkamer op afroep laten zetten wat geen enkel probleem was, door een probleem met mijn nieuwe kozijnen (natuurlijk precies in de badkamer) verstreek mijn afroeptermijn, het probleem bij sanidirect uitgelegd en ook hier weer toonden zij alle begrip en verlengde mijn afroeptermijn zonder enig probleem, na bijna 1 jaar wachten eindelijk mijn kozijnen klaar toen diende het volgende probleem zich aan. Ik was al enige tijd bezig om een aannemer te vinden om de badkamer te plaatsen maar kreeg overal te horen eind volgend jaar bent u de eerste! En weer naderde het einde van mijn afroepperiode. ik kreeg hierover een mail en weer ik mijn probleem voorgelegd en het voorstel kreeg om langs te komen in Heerhugowaard om mij te helpen dus ik naar Heerhugowaard en ben weer super relaxed geholpen door Jurgen. Eindelijk een datum kunnen prikken! Voor de levering heb ik diversen mails ontvangen over de voortgang van de levering met duidelijke uitleg en data's van levering. Bij de levering werden de materialen netjes en voorzichtig naar de ruimte gebracht door twee aardige heren die alles zeer zorgvuldig controleerde op aanwezigheid en of beschadigingen, 1 doos tegels bleek gebroken, dit werd meteen doorgebeld en binnen 1 week had ik een nieuwe doos tegels. Nu is mijn badkamer klaar en wauw! Zo mooi geworden. Dus je begrijpt wel Sanidirect is voor mij een dikke aanrader! Sanidirect bedankt en in het bijzonder Jurgen!
FOTO VAN PAUL
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Diana de Bruijn | dinsdag 28 mei 2024 24 | Sanidirect Kaatsheuvel
We werden adequaat geholpen en de medewerkers dachten mee om een oplossing te vinden, zodat de werkzaamheden voor de badkamer door konden gaan.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
wiel dentener | maandag 17 jun 2024 24 | Sanidirect Weert
Komplete badkamer incl. betegeling en toilet. Dhr. Patrick Waegemans van Sanidirect in Weert heeft ons op een bijzonder vakkundige manier geadviseerd in de aanschaf en keuze van de materialen. Hierdoor werd voor ons de keuze makkelijker gemaakt.
REACTIE VAN WIEL DENTENER
Sloop van de oud badkamer,nieuw leidingwerk,betegeling en plaatsing van een complete nieuw badkamer is vakkundig uitgevoerd door de mensen van Studio129 uit Weert.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met de spullen”
P.Dielemans | woensdag 31 jan 2024 24 | Sanidirect Breda
Goed geadviseerd en meegedacht badkamer, toilet en tegels!!
Reactie of foto toevoegen
“Geweldige service”
Cynthia Steehouwer | woensdag 17 jan 2024 24 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Super goed geholpen door Raymond! Goed advies bij de uitgekozen kranen en bijbehorende onderdelen voor onze nieuwe badkamer. Onze spullen werden met spoed nog voor het einde van de middag besteld zodat alles snel in huis was. Materialen zien en prachtig uit en zijn mooi verpakt. Kortom, top zaak met geweldige service!
Reactie of foto toevoegen
“Prima service”
C. Vis | zondag 12 mei 2024 24 | Sanidirect Groningen
Ik ben zeer snel geholpen. Hoewel ik zelf al min of meer wist wat ik wilde hebben, heeft de verkoper, Stefan, mij enkele nuttige tips gegeven; welk toilet het beste past in mijn situatie en welke tegels er bij passen. Levering was prima. Niet alles was op voorraad maar het was beschikbaar op het moment dat ik het nodig had. De chauffeur was zelfs zo vriendelijk om een zware glazen deur mee naar boven te dragen. Kortom, een prima service.
FOTO VAN C. VIS
Reactie of foto toevoegen
“Een badkamer inclusief tegels”
Liesbeth Heijn | vrijdag 17 nov 2023 23 | Sanidirect Middelburg
Korte lijnen in de communicatie. Vriendelijk en behulpzame medewerkers in de winkel. Bestelling voldeed aan de verwachtingen.
Reactie of foto toevoegen
“Heel snel controleren”
R. Stark | woensdag 20 feb 2019 19 | Sanidirect Cruquius
We gingen voor een nieuwe badkamer. In de showroom zijn we heel goed geholpen. heel vriendelijke personeel. heel kundig en goed advies! Alle spullen thuis afgeleverd. Een aantal spullen (zoals spiegel)werden door de vriendelijke bezorgers nagekeken op beschadigingen. Bij het installeren door onze aannemer bleek dat de spiegel en een badkamerkastje waren beschadigd. Omdat ergens in de regels staat dat we als klant 2 dagen de tijd hebben om alle geleverde spullen op beschadigingen te controleren, kregen we de schade niet vergoed! Wij waren echter in de veronderstelling; als je alles zo lang mogelijk ingepakt laat, kan het tijdens de verbouwing niet worden beschadigd. Blijkbaar gaat het personeel van Sanidirect niet respectvol met de spullen om waardoor tijdens vervoer veel kapot gaat! Tip: Ga er bij aflevering van de spullen met je neus dicht op staan en sta erop dat ze alles uitpakken en controleren!!!!! Wij hebben het jammer genoeg niet gedaan en dat heeft ons een hoop extra geld gekost! Ik vind het slecht dat je niets vergoed krijgt, terwijl spullen tijdens vervoer door Sanidirect zelf kapot gemaakt worden!
Reactie of foto toevoegen
“Divers sanitair”
Michel van der Harst | donderdag 19 dec 2019 19 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Diverse sanitair, goede kwaliteit, prima geholpen en geadviseerd
Reactie of foto toevoegen
“Vlotte communicatie”
Leo van Berkom | dinsdag 1 nov 2022 22 | Sanidirect Breda
Complete badkamer aangeschaft met nog wat complexe nalevering en wijzigingen. Goed op ingespeeld, communicatie verliep vlotjes.
Reactie of foto toevoegen
“Sunshower”
Ben van de Vegt | donderdag 16 mei 2019 19 | Sanidirect Meppel
Voor en tijdens het gesprek erg goed, deskundig en prettig te woord gestaan bij de aankoop van een solo sunshower.

Aanvulling ontvangen 17 mei 2019: Wij hebben gekocht. De aankoop is opgehaald in filiaal Meppel. Montage doen wij zelf.
Reactie of foto toevoegen
“Flexstang”
Yolanda Slotboom | donderdag 28 nov 2019 19
Flexibele slang gekocht via internet. Snel geleverd en af gehaald in Breda.
Reactie of foto toevoegen
“Service kan beter”
Madarun | maandag 24 feb 2025 25 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Dan denk je goed geholpen te zijn, blijkt achteraf dat de adviseur een verkeerde afmeting had doorgegeven en niet erbij vermeld dat we nog rekening gehouden zou moeten worden met de stelmaten. De adviseur had een plattegrond getekend op basis van de afmetingen van de meubels welke dus niet bleek te kloppen. Hierdoor waren de tegels van de badkamer niet juist afgesteld i.v.m. weglopen van het water. Daarnaast had hij ons ook niet verteld dat de radiator niet elektrisch was. Na contact opgenomen te hebben en duidelijk verteld te hebben dat de verpakking al open is gaf hij toch aan dat we langs konden komen en eventueel nog konden ruilen. Eenmaal aangekomen zei meneer de radiator niet terug te kunnen nemen omdat deze geopend was! Tot slot had meneer een verkeerde berekening gemaakt voor de toilet tegels waardoor we 5 pakken teveel geleverd hebben gekregen.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Henk Hofmeijer | woensdag 25 jun 2025 25 | Sanidirect Meppel
Goed geholpen. Gekeken naar ons budget. Fijn meegedacht in onze wensen.
Reactie of foto toevoegen
“Aanschaf van een nieuwe badkamer”
Chantal Nolsen | woensdag 21 dec 2022 22 | Sanidirect Den Bosch
Zeer goed geholpen. Juiste informatie. Goede prijs en snel in huis
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Grytsje | vrijdag 30 jul 2021 21 | Sanidirect Meppel
Wij zijn erg tevreden over de service van alle medewerkers van deze vestiging. We kwamen voor een douchdedeur maar hebben uiteindelijk toch de hele badkamer vernieuwd. We werden bij ons 2e bezoek al snel herkend en kregen een goed passend advies. Leveringen werden super snel handig geregeld. Er werd echt goed meegedacht binnen onze wensen en budget. Toen we twijfelden over de maten van de douchedeur kwam de medewerker zelfs bij ons thuis even overleggen. Wij zijn echt super tevreden over de klantvriendelijkheid en raden de winkel zeker aan!
Reactie of foto toevoegen
“Foutieve leveringen en slechte service”
Couwenberg | woensdag 27 mrt 2024 24 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Bad was niet goed, water bleef liggen dus moest worden omgeruild. Bad werd vervolgens geleverd direct door leverancier. Chauffeur weigerde het andere bad mee te nemen omdat deze nog binnen stond, met als gevolg dat we het hele weekend met een extra bad in huis zaten. Lasdraad bij radiatoraansluiting ontbrak deels waardoor nieuwe radiator moet komen, 7 weken wachttijd tot de nieuwe radiator geleverd kan worden! Daarnaast te groot bedieningspaneel voor toilet geleverd. Contact hierover gehad vestiging Capelle. Er werd een klein wit paneel besteld, echter werd vervolgens weer een verkeerde geleverd namelijk een Chroomkleurige. Wederom gebeld en er werd aangeven de verkeerde te hebben besteld. Er werd nogmaals een nieuw (wit) paneel besteld, maar ik moest wel even de andere komen brengen naar de showroom. Ik gaf aan hier niet op te zitten wachten en ik niet vind dat ik de (2e) fout moet oplossen. Hierop kreeg ik als reactie "u heeft toch een mooie korting van mij gehad?" Dit vond ik zo een bizarre reactie. Aangegeven dat dit nou het zoveelste was wat mis was gegaan en zij het toch echt mocht gaan oplossen. Aangegeven dat ik het paneel best wil terug sturen per post maar echt niet weer langs zou komen in de showroom. Dan moest ik maar de service afdeling bellen. Dat heb ik dus gedaan en deze hebben het goed opgelost. Al met al teleurgesteld in aantal geleverde foutieve producten en handelswijze vanuit vestiging Capelle en de leverancier van het bad.
Reactie of foto toevoegen
“Toilet gekocht”
Sandra Bloemsma | woensdag 26 mei 2021 21 | Sanidirect Sneek
Correcte levering, komen afspraken na. Geleverde toilet voldoet prima.
Reactie of foto toevoegen
“Afspraken worden nagekomen”
Leon Kaat | zondag 5 feb 2023 23 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Na het maken van een reservering via de website, werd ik teruggebeld door een medewerker vanuit het filiaal in Capelle. Hierbij werden een aantal zaken besproken zodat hij een beter beeld kon krijgen over onze wensen. In de middag had ik de afspraak en hierbij werd er goed geluisterd naar onze wensen, werden er snel concrete plannen gemaakt en na een aantal verschillende meubels en andere artikelen te hebben bekeken, konden wij het met elkaar eens zijn en hebben wij voor het eerst een nieuwe badkamer gekocht. Na de aankoop zijn alle gemaakte afspraken exact nagekomen. Ik werd ruim van tevoren gebeld over de levering en de levering was keurig op tijd. Samen met de heren de levering nagekeken en hier waren geen bijzonderheden te melden. Inmiddels is onze badkamer bijna gereed en ik weet zeker dat wij hier op en top van gaan genieten.
Reactie of foto toevoegen
“Alles is bespreekbaar”
P Rondon | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Leeuwarden
Wij hebben eerder een badkamer gekocht, en nu voor beneden de wc incl tegels en wasbakje. De mensen zijn zeer vriendelijk, en niet opdringerig. Alles is bespreekbaar, en ze denken met je mee. Ze komen met leuke ideeën, en dan met je eigen ideeën krijg je hele mooie en vooral betaalbare creaties. Wij bevelen het iedereen aan, om eens langs te gaan.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Fam Vermeulen | dinsdag 24 okt 2023 23 | Sanidirect Tilburg
Goed geholpen in de winkel, geen verkoop praatjes gewoon to the point. Daarna alles volgens afspraak nagekomen.
Reactie of foto toevoegen
“Los bad met scherm”
AJ Spek | vrijdag 13 sep 2019 19 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Een douchebad (hoek) met douchewand besteld. Tijdig geleverd, service door belletje half uur voor levering en de spullen cf. afspraak. Advies in de winkel was duidelijk en er werd meegedacht qua opstelliing! Tevreden !
Reactie of foto toevoegen
“Tegels voor de badkamer”
Ilse Verburgh | dinsdag 17 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Snel van begrip, snelle service en snelle levering: wat wil je nog meer?!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de geleverde spullen”
Marit | woensdag 11 okt 2023 23 | Sanidirect Apeldoorn
Badkamer gekocht, tevreden over het meedenken in mogelijkheden en zo snel mogelijke levering.
Reactie of foto toevoegen
“Wasmeubel met spiegel en toilet”
Kutsal | donderdag 24 jun 2021 21 | Sanidirect Almere
Ik ben direct, vriendelijk en professioneel benaderd. Levering is zoals afgesproken gegaan. Beschadigd geleverde product is meteen meegenomen. Zelfde dag ben ik gebeld voor een afspraak van nieuwe levering en 2 werkdagen later had ik mijn product binnen.
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij met de nieuwe badkamer”
Dion van Baal | vrijdag 18 nov 2022 22 | Sanidirect Kaatsheuvel
Goed advies gehad van meneer, erg vriendelijk en wij zijn enorm blij met onze nieuwe badkamer van Sanidirect. Prijs kwaliteit is top!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige toilet”
René | donderdag 7 mrt 2024 24 | Sanidirect Tilburg
We hadden een afspraak met Arjen om ons toilet volledig aan te pakken. Hij begreep ons goed en we zijn erg blij met zijn adviezen. We hebben een Ben Segno toilet en Ben Stelvio fontein, mooi kraantje uit de muur en prachtige tegels. De door Arjen aanbevolen aannemer heeft alles binnen 3 weken na bestelling keurig geplaatst.
REACTIE VAN RENÉ
Hier wil ik graag nog aan toevoegen dat Arjen, toen bleek dat de aannemer sneller beschikbaar was dan verwacht, de moeite heeft genomen om zelf de bestelling bij ons af te leveren omdat het standaard transport op die korte termijn niet meer te regelen was. Top service!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Z Eindhoven | vrijdag 14 feb 2020 20 | Sanidirect Tilburg
Wij hebben tegels, 2 inbouwreservoirs en 2 wandclosetten gekocht. Aangezien we een ca. 5 jaar geleden alles voor ons badkamer aangeschaft hebben bij Sanidirect en zeer tevreden waren over de service is voor ons vanzelfsprekend om weer bij Sanidirect te gaan winkelen. We werden uitermate goed geholpen door Adis, die dacht mee in oplossingen waardoor we weer goed geslaagd zijn. Zelf wonen we in Eindhoven maar voor de goede service zijn we graag naar Tilburg gereden!
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerde levering niet teruggenomen”
Joanna | donderdag 26 nov 2020 20 | Sanidirect Den Haag
Wij waren op zoek naar een badkamer kast met verstelbare planken omdat ik mijn schoonmaakmiddelen bovenin wil hebben I.v.m. de kinderen. Een badkamer kast met verstelbare planken, 2 deuren en na overleg 50 cm breed. Wat kregen wij geleverd; een badkamer kast zonder verstelbare planken, met 2 deuren en een lade en 40 cm breed. En als je de winkel dan belt zeggen ze doodleuk boor zelf wat gaatjes erin, ja hoor in een kast van dik 800 euro. Verkoper zegt doodleuk, die kast staat niet in de winkel dus ik wist niet of deze verstelbare planken had. Lekker dan als dat je eerste vraag is als je binnenkomt, op kleur en grote na. Terugnemen doen ze niet. Klantenservice heeft het al 2 maal teruggespeeld naar de winkel maar geen reactie.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop complete badkamer”
MPTJM Van Rooij | maandag 15 nov 2021 21 | Sanidirect Son
Wij zijn heel goed geholpen. Heel klantvriendelijk. Tegels waren niet te leveren een heel goed alternatief gegeven en het meer bedrag netjes aan ons terug betaald.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Denise Ertner | dinsdag 22 okt 2019 19 | Sanidirect Hilversum
Badkamermeubels aangeschaft. Duidelijk en eerlijk advies. Prettige benadering en zeer servicegericht bij oplossing van door ons zelf veroorzaakt probleem achteraf. Aan te raden!

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: Bestelling is geleverd en inmiddels gemonteerd ( dit laatste niet via Sanidirect). We zijn tevreden met onze aankoop.
Reactie of foto toevoegen
“Een mooi badkamerontwerp”
Ton Bootsman | donderdag 9 dec 2021 21 | Sanidirect Heerhugowaard
Ik ben goed geholpen door Kelly Kleine, ze wist waar ze over sprak. Ze maakte een mooi ontwerp voor onze badkamer. Ze is zelfs bij ons thuis geweest om dit moeilijke badkamertje te bekijken en het ontwerp te maken, wat ik zelf heb uitgevoerd, met af en toe advies van Kelly en Sanidirect. Alleen jammer van de communicatiefouten bij Sanidirect, waardoor sommige dingen uitliepen (pendeldeur)
FOTO VAN TON BOOTSMAN
Reactie of foto toevoegen
“WC verbouwing”
A.Toutenburg | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Den Haag
Pas geleden is de wc verbouwd en dit is keurig gedaan. Ook tussendoor tijdens de verbouwing nemen ze nog contact met je op of alles naar wens verloopt. Echter de spiegel hebben we niet laten monteren omdat we die nadat het kastje met fonteintje was geplaats de spiegel te groot vonden en achteraf zelfs niet in het midden boven het kastje wastafel konden monteren omdat die te groot was daarvoor en het kastje in de hoek geplaatst was. Op de ontwerptekening van Sani direct zag het er meer passend uit. Nog geprobeerd om de spiegel te ruilen voor een kleinere maar ze namen de spiegel niet terug. Het antwoord van hun was dat ze daar niet aan beginnen want dan zou het einde zoek zijn en het bedrijf waar zij het bestellen zou ook erg moeilijk doen om het terug te nemen. Al met al zit ik nu met een spiegel van 150 euro die geen bestemming meer heb terwijl Sani Direct deze gewoon nog in hun showroom heeft. Er staat wel op de koopovereenkomst dat ze geen spullen retour nemen maar als het ontwerp niet helemaal klopt met de werkelijkheid. Als ik naar een bouwmarkt ga en spullen over heb of dan is het retourneren geen probleem. Dus op dit punt zou Sani Direct een beter beleid in moeten voeren.
Reactie of foto toevoegen
“Geholpen met aankoop”
Saskia G | donderdag 2 apr 2020 20 | Sanidirect Groningen
Wij hebben een nieuwe wc, wasbakje en tegels gekocht maandje geleden. We zijn ontzettend geholpen bij deze aankoop! Vriendelijke service en gaf een betrouwbaar gevoel. Daarnaast is de kwaliteit super.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne zaak”
Mandy Evers | woensdag 24 jan 2024 24 | Sanidirect Hilversum
Voordat we het meubel en waskommen bestelden waren we al in de winkel geweest. De heer De Man heeft ons steeds geholpen bij het maken van de keuzes, ook later toen we de douchekraan en tegels bestelden. Niet verkoperig maar behulpzaam en heel relaxt. Vonden wij heel prettig. De bezorging van de spullen was beide keren helemaal in orde. De tweede keer, met een stapels tegels was het lastig om, door de sneeuw en ijslaag op de stoep, de pallet in de tuin te krijgen. Ze hebben heel kalm net zo lang doorgezet tot het lukte. Hartstikke fijn!
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Jaap Wassenaar | donderdag 11 jan 2024 24 | Sanidirect Meppel
We zijn super goed geholpen door Jan-Bart Bolwijn. Hij heeft echt met ons meegedacht hoe eea kon worden en heeft geprobeerd het zoveel mogelijk te visualiseren. Digitaal maar ook met echte materialen. Wij zijn heel tevreden. Nadien is hij komen kijken hoe het geworden is.
Reactie of foto toevoegen
“Een hele mooie warme badkamer en wc”
Linda | vrijdag 10 feb 2023 23 | Sanidirect Meppel
Een badkamer en een wc. Echt super advies gekregen. Hadden wat anders in ons hoofd maar nu een hele mooie warme badkamer en wc. Wc is al af en echt zoooooo mooi geworden! Wat een aanrader!!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Zeer klantgericht”
Familie Simons | maandag 25 apr 2022 22 | Sanidirect Ede
Tijdens de koop werd er goed met ons meegedacht over de mogelijkheden én onmogelijkheden van onze nieuwe badkamer. Dat hebben wij als zeer prettig ervaren. Bij levering bleek de douche niet meegeleverd te zijn, deze was ons snel opgestuurd. Dit bedrijf is zeer klantgericht!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de nieuwe badkamer”
Tineke Been | woensdag 14 dec 2022 22 | Sanidirect Groningen
Er wordt goed meegedacht over de indeling van de nieuwe badkamer. Medewerker neemt voldoende tijd om samen met de klant de badkamer samen te stellen. Er wordt kundig advies gegeven en aangesloten bij de wensen van de klant.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe wandtegels en een douche-set”
D.D. de Bruin | vrijdag 15 jul 2022 22 | Sanidirect Breda
We werden goed en vriendelijk geholpen bij het zoeken naar nieuwe wandtegels en een douche-set voor onze badkamer. Ook de aflevering liep volledig volgens afspraak.
Reactie of foto toevoegen
“Toppers”
Age Siebbeles | dinsdag 27 aug 2024 24 | Sanidirect Amstelveen
Ik was op zoek naar een badkamer voor mijn nieuwe appartement in Amstelveen. Omdat ik kleurenblind ben was het best lastig om ern keuze te maken voor bijvoorbeeld tegels. In de paar winkels rond Amstelveen die ik bezocht hen werd ik voor mijn gevoel niet serieus genomen. Totdat ik met Joseph de bedrijfsleider in Amstelveen in contact kwam. Met de juiste vragen, adviezen en geduld heeft hij mij aan een prachtige badkamer geholpen! Overigens ook complimenten aan het team dat hij leidt, toppers.
FOTO VAN AGE SIEBBELES
Reactie of foto toevoegen
“Douchewand”
S.M. Simons | woensdag 19 sep 2018 18 | Sanidirect Son
De service van dit bedrijf is gewoon slecht. Voor ruim € 10.000 aan spullen gekocht voor renovatie badkamer, Na 3 jaar breekt een scharnier van de douchewand af aan de onderkant, ze hebben toen 3 x onderdelen opgestuurd die niet bij de douchewand hoorde. Nu blijkt dat de hele douchewand eruit, moeten 2 monteurs Sanidirect komen 45 minuten werk. Kosten € 225,-. Monteur vertelde foutje in het onderdeel niet goed gegoten. Garantie bij Sanidirect tot de spullen over de drempel. Dus zoek liever een ander bedrijf dan Sanidirect.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop badkamermeubels”
Gerard Sluijs | maandag 17 jan 2022 22 | Sanidirect Utrecht
Gedegen advies, deal snel gesloten zonder overdreven verkooppraatjes. Verkoper offerde zijn lunchpauze op voor ons als klant. Artikelen snel en in goede staat ontvangen. Controle door bezorgers van afgeleverde artikelen welke netjes naar hogere verdieping werd gesjouwd
Reactie of foto toevoegen
“Wsakommen en spiegel”
Mariëlle Voncken-Gerits | zondag 16 aug 2020 20 | Sanidirect Heerlen
Ik ben heel tevreden. Het personeel was heel vriendelijk en behulpzaam. Ze namen alle tijd voor ons we hebben er wast kommen gekocht en een badkamer spiegel met verlichting in. De levering ging ook snel. Binnen 1week hadden ze onze artikelen binnen. Ook werd ons verteld om thuis even alles goed na te kijken want als er iets mis was dan konden we dat binnen 3 dagen melden en zouden we nieuwe spullen krijgen.
Reactie of foto toevoegen
“Een zeer tevreden klant”
Joep | woensdag 12 jun 2024 24 | Sanidirect Hilversum
Sanidirect Hilversum is echt een aanrader. Ik heb hier tegels en sanitair gekocht. Super vriendelijk en behulpzaam personeel die ook goed meedenken. Ik was een beetje laat met bestellen waardoor er niet op tijd geleverd kon worden. Sanidirect heeft toen zelf een bus gehuurd en de spullen keurig op tijd geleverd. Buiten een hele mooie showroom hebben ze ook genoeg parkeerplek voor de deur. Ik ben een zeer tevreden klant!
Reactie of foto toevoegen
“Goede service bij leveren complete badkamer”
Saskia | woensdag 4 jan 2023 23 | Sanidirect Barendrecht
We kwamen er achter dat onze hoge kast ontbrak in onze order. Zelfde dag van melden nog een nieuwe besteld voor ons en de week erna geleverd !
Reactie of foto toevoegen
“Spullen voor complete badkamer”
Fennie van Strien | zondag 18 okt 2020 20 | Sanidirect Tilburg
Super goed geholpen echt een aanrader. Ze denken met je mee over hoe en wat je kunt doen.Om je badkamer naar jou zin te maken.
Reactie of foto toevoegen
“Alles voor de badkamer”
Emmie Breman | maandag 28 nov 2022 22 | Sanidirect Meppel
Wij waren op zoek naar alles voor de badkamer. We werden heel erg vriendelijk geholpen en ook zeer goed geadviseerd. De verkoper dacht echt met ons mee. Wij zijn fan van de vestiging Meppel ondanks dat we in Franeker wonen. Ook de bezorgers waren heel vriendelijk. Ondanks dat er wel een pakfout was gemaakt is alles super goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop een fonteinkraan, sifon en afvoerplug”
Ophorst | donderdag 27 jan 2022 22 | Sanidirect Kaatsheuvel
Goed, vakkundig advies en dat tegen aantrekkelijke prijzen wat willen we nog meer!!
Reactie of foto toevoegen
“Top ervaring”
Bart van de water | dinsdag 4 mei 2021 21 | Sanidirect Cruquius
Bij Sani direct in de vestiging Cruquius. Hebben wij compleet toilet aangeschaft. Wat een top ervaring was dat zeg. Er is voor ons tijd vrij gemaakt op tweede paasdag om naar de winkel te komen. Perfect service in de winkel zo'n zweer van alles kan niets moet. Duidelijke uitleg over de mogelijkheden. We zijn tot aankoop overgegaan. De levering aan huis was perfect. Keurige heren die onze spullen voor het toilet kwamen brengen. Al met al een top ervaring bij sani direct
Reactie of foto toevoegen
“Schuifdeur”
Peter Cloo | maandag 14 okt 2019 19 | Sanidirect Ede
Uitstekend geholpen. Ruime keus. Goede prijs kwaliteit verhouding. Ik zou deze winkel zeker adviseren.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe toilet ruimte”
F | maandag 26 dec 2022 22 | Sanidirect Son
Goed en vlot geholpen bij onze keuzes. Zowel qua kleuren als qua eigenschappen werden we uitdoend geadviseerd
Reactie of foto toevoegen
“Top”
C.J. van Leeuwen | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Ede
Frits Mulder heeft ons uitstekend geholpen met advies, tekeningen, ontwerp en levering van onze badkamer en toiletruimte. Reageert snel op e-mails en vragen en komt met oplossingen. Top kerel!
Reactie of foto toevoegen
“Benodigdheden voor een nieuwe wc”
M folmer | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Mooie winkel/showroom. En werden goed en snel geholpen door een medewerker.
Werd ook goed meegedacht met onze plannen voor nieuwe wc. En werden ook wat tips gegeven om alles mooi en snel te kunnen werken.
Reactie of foto toevoegen
“Laat klanten in de kou staan”
Vincent van Meeteren | vrijdag 1 jul 2022 22 | Sanidirect Almere
Absoluut waardeloze service. Zo lang er niets misgaat is er op zich weinig aan de hand. Vriendelijk personeel, degelijke producten (niet top) voor een redelijke prijs. Echter wanneer er iets misgaat, dan geeft Sanidirect absoluut niet thuis, mede doordat ze zich volledig indekken met en verstoppen achter voorwaarden en reglementen. Het is echt uiterst bedroevend hoe Sanidirect klanten in de kou laat staan.

Wat is er fout gegaan:
1) Ondanks rekening is gehouden in de tegelberekening (door Sanidirect) met een snijverlies, zijn evengoed te weinig vloertegels besteld. Hierdoor moesten we naderhand een nieuw pak bestellen voor meer dan 2x de oorspronkelijke prijs (wegens prijsstijgingen op de markt);
2) De stabilisatiestang voor de douchewand ontbrak bij het leveren. Omdat de complete douchecel als één artikel op de factuur en afleverbon stond, viel ook niet direct (lees: bij aflevering) na te gaan of alle onderdelen geleverd waren. Pas bij montage kwamen we erachter, maar dit viel volgens Sanidirect buiten de reclamatieperiode, dus konden we fluiten naar een stabilisatiestang;
3) Tijdens de montage van de (glazen) douchedeur sprong deze spontaan uiteen, terwijl we dit met z'n tweeën deden en exact de montagehandleiding volgden. Daarnaast weten we 100% zeker dat we niets geraakt hebben, maar de douchedeur stond wel op (de bijgeleverde) voetjes, die volgens de handleiding ook gebruikt moesten worden tijdens het plaatsen. Volgens Sanidirect kan het nooit aan de douchedeur gelegen hebben, want dat schijnt nou eenmaal zo te zijn volgens hen. Wanneer wij vragen om een onderbouwing, dan laten ze niets meer horen. Ook is tijdens het afleveren van de badkamer wat misgegaan met het laden van de vrachtbus. Zo waren andere zaken (zoals een badkuip van een andere klant) niet goed gezekerd in de vrachtbus, waardoor allerlei spullen verschoven waren. Wellicht dat dat de integriteit van het artikel verminderd zou kunnen hebben óf is er simpelweg sprake van een productiefout. Sanidirect reageert hier ook niet op.
4) Deze punten zijn steeds helder geformuleerd naar de klantenservice en ook in de winkel, maar lang verhaal kort komt het erop neer dat je als klant gewoon pech hebt en kan je het product nog wel krijgen, maar dan weer tegen betaling (van meer dan € 600). Omdat je dan ongeveer € 150 korting krijgt op het artikel noemen zij dat nog coulant ook. Ze hebben helemaal geen oor ernaar dat je als klant zijnde door dit hele verhaal sowieso extra kosten hebt door het verlengen van de huurperiode van een nooddouche. Het boeit hen ook niet dat de verkoper in de winkel eerst heeft toegezegd dat we kosteloos een nieuwe douchedeur zouden krijgen en dat we evengoed ook de stabilisatiestang (kosteloos) zouden krijgen. Wanneer de verkoper hiermee wordt geconfronteerd, dan weet hij zogenaamd van niets meer en beweert dat hij nooit zulke uitspraken heeft gedaan.
5) Volgens internet zou de winkel (in Almere) ook telefonisch bereikbaar moeten zijn. Echter in een periode van 2-3 weken hebben we ongeveer 10 keer de winkel (binnen openingstijden) gebeld, maar er werd slechts 2 keer opgenomen. Als je dan maar toch zelf naar de winkel rijdt, dan hoor je vervolgens dat het niet eens zo druk was en dat het met de telefoontjes ook wel meeviel. Zo komt het over alsof men in de winkel ook te beroerd is de telefoon te beantwoorden. Als je hier dan een klacht over indient, dan reageert Sanidirect alleen maar met het verhaal dat ze bekend zijn met de onderbezetting in de vestiging Almere en dat eraan gewerkt wordt. Echter komt dit niet echt overeen met het verhaal dat je in de winkel te horen krijgt, namelijk dat het dus ook wel meevalt met de drukte, zowel in de winkel als telefonisch.
Reactie of foto toevoegen
“Tegels keurig op tijd”
L. Fonkert | woensdag 24 feb 2021 21 | Sanidirect Hilversum
Wij zijn goed geholpen, op alle vragen was een antwoord en de bestellingen die wij deden waren keurig op tijd. Het bezorgen van de tegels op de moeilijkste dag van het jaar (enorme sneeuwoverlast) vond "gewoon" plaats en aflevering voor de deur. De bezorgers van de tegels moesten daarvoor wel een pittige krachtsinspanning doen omdat de pomptruc niet over zo veel sneeuw normaal kon rijden. Zelfs de sneeuwschuiver werd door hen gepakt en en werd een begaanbaar pas gemaakt!
Reactie of foto toevoegen
“Een fijne ervaring”
Baijens | vrijdag 3 mrt 2023 23 | Sanidirect Breda
We hebben in februari een badkamer uitgezocht en werden hierbij uitstekend geholpen door de verkoper. Goed geadviseerd bij het samenstellen van het benodigde sanitair. Het ging er niet om zoveel mogelijk te verkopen maar om het bereiken van het beste resultaat. Zo hadden we een douchebak voor ogen maar op aanraden van de verkoper toch gekozen voor een drain. Dat scheelde behoorlijk in de prijs! De gekozen vloertegel bleek uiteindelijk een voor ons te lange levertijd te hebben. Hierover werden we netjes geïnformeerd over de mail en werden er diverse alternatieven voorgelegd. Uiteindelijk was alles met 2 weken geleverd. De gekozen drain bleek uiteindelijk 10cm te groot maar die kon vrijwel direct worden omgewisseld. Al met al een fijne ervaring!
Reactie of foto toevoegen
“Alles voor de badkamer”
Marc Dun | maandag 3 feb 2025 25 | Sanidirect Tilburg
Goede informatie, scherpe prijs, snelle levering en zelfs hulp bij inladen van de spullen. We hebben nagenoeg alle materialen (tegels, douchewand, toilet, kranen etc.) gekocht voor de badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Te late levering”
P. Bok | donderdag 1 okt 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
In maart bestelling geplaatst, 1 september leveren. Eind juli gebeld, nee hoor, uw bestelling staat op afroep, foutje bij het bestellen. Kan alles dan geleverd worden? Nee uw meubel komt pas 1 oktober. Dus installateur kan een keer extra komen, met alle kosten vandien en we zitten bijna een maand met een halve badkamer. Tja, da's uw probleem. 1 september, levering van de spullen, maar geen radiator, die zijn we vergeten. Die komt volgende week. 1 oktober, eindelijk het meubel. Zeer onbeschofte chauffeur, spullen naar boven brengen, zoals geadverteerd is er niet bij, een grote mond wel. Zeer slechte service. Kortom: Gemaakte fouten, jouw probleem, doen we niets mee. Kost onze fout jouw geld, jouw probleem, doen we niets mee! Zit je door onze fout een halve maand met een afgebouwde badkamer? Jouw probleem , doen we niets mee. Klagen? Een grote mond kan je krijgen! Hoe we klachten oplossen, gewoon niets meer van ons laten horen. Dit bedrijf diet niets voor je nadat je eenmaal je handtekening hebt gezet.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamerspullen aankoop”
M.Mol | donderdag 30 jul 2020 20 | Sanidirect Breda
Complete badkamer gekocht die nog letterlijk helemaal gemaakt moest worden in ons nieuwe huis. Verkoper heeft goed meegedacht met de situatie en de plaatsing van alle benodigdheden. En ons ook handige en bruikbare tips gegeven! Al met al: voor de volgende badkamer komen wij zeker terug en we raden deze vestiging ook zeker aan bij vrienden en familie!!
Reactie of foto toevoegen
“Fijn”
Sabrina | zondag 25 aug 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Fijne ontvangst, nemen de tijd voor je. De dames en heren van filiaal Hoorn hebben onze complete badkamer geleverd. Ook toen wij na levering vragen hadden konden we terecht.
Reactie of foto toevoegen
“Goed en vlot geholpen”
Saskia Teegelbeckers | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Kaatsheuvel
Complete badkamer incl. Montage gekocht. Laatste dag van de 2023 (oude prijs actie). Erg blij, scherpste prijs die we tegen zijn gekomen. Goed en vlot geholpen. Helaas bleken achteraf dat er te weinig tegels waren berekend en zijn er ons bij stucwerk geen plinten geadviseerd. Hierdoor moesten we helaas nog extra kosten maken.
Reactie of foto toevoegen
“Badkameruitrusting gekocht”
Mevr. M.C.HENGEVELD-KOSTERS | dinsdag 24 nov 2020 20 | Sanidirect Hilversum
Gekocht: Badkameruitrusting. Verkoper bleef geduldig ondanks mijn keuzeprobleem. Hij, Nico de Man gaf ook goed advies. Heeft er tevens voor gezorgd dat ik goede uitvoerders (monteurs) kreeg. Ook de bezorging kwam op de afgesproken tijd en vervoerde de zware badkamerspullen via extra beschermmatten op het grint. Zeer correct!
Reactie of foto toevoegen
“Levering is top”
Lea van Ertvelde | zondag 26 dec 2021 21 | Sanidirect Middelburg
Duidelijke illustraties, prijs, afmetingen en verdere informatie over meer opties om te installeren helemaal goed. Levering ook top!! Dag is bepaald en chauffeur belt n half uur van tevoren.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Corry schellekens | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Breda
Alles voor een nieuwe badkamer Roos heeft het allemaal goed uit gelegd en heeft er echt verstand van hele fijne verkoopster.
Reactie of foto toevoegen
“Waskranen plus lade onderkasten”
Vincent | woensdag 28 jul 2021 21 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Werd snel geholpen en goed geadviseerd. Product werd geleverd op dezelfde dag dat de verkoper had aangegeven.
Reactie of foto toevoegen
“Aanschaf van een complete badkamer”
W. van der Poel | vrijdag 3 nov 2023 23 | Sanidirect Heerlen
Behulpzaam en meedenkend vriendelijk personeel. Goed aanbod van badkamers.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen worden beschadigd geleverd”
Guven | woensdag 7 aug 2024 24 | Sanidirect Leeuwarden
Denk je leuk een badkamer te hebben gekocht en goed te zijn geholpen in de winkel en dit dus veel goeds beloofd kan de helft na de eerste levering direct weer terug ivm beschadiging. Dan zou je denken ah nu komt het vast goed..... nou zit nu voor de 4e keer te wachten omdat alles steeds weer kapot en beschadigd geleverd wordt. En wanneer je de klanten service belt wordt er wel steeds nieuw gestuurd alleen moet je er weer weken op wachten en is het uiteindelijk toch weer stuk waar natuurlijk niemand iets van weet... ach bestellen wel "weer" nieuwe en meneer moet niet zo zeuren want er komt toch een nieuwe aan!? Man man man. Wat werd er dan stuk geleverd:
-Van de 16 60x120 tegels 8 stuks kapot (inmiddels wachten we op de 3e levering van de tegels)
-Lade kast waarvan de hele achterkant in stukken ligt inclusief de doos en nog zo op de oprit gezet werd.
-Dubbele wasbak 1e levering, Hele zijkant bekrast.
-Dubbele wasbak 2e levering, mist gewoon een hap uit de zijkant (alsof iemand honger had).
Kortom gewoon een trieste zaak en gewoon heel jammer.
FOTO VAN GUVEN
Reactie of foto toevoegen
“Geen levering”
S. Donga | woensdag 10 jun 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
15 mei een toiletrolhouder besteld. Zou er binnen een week zijn. Het is nu
10 juni en ik heb nog steeds niets ontvangen. Wel een order bevestiging gekregen dat die op 5 juni zou worden afgeleverd. Twee keer langs de winkel gereden voor niets.
Reactie of foto toevoegen
“Niet goed gegaan”
Helmers | dinsdag 19 nov 2019 19 | Sanidirect Almere
Een complete badkamer gekocht .Verkeerde berekeningen ,met gevolg tegels van de muur en vloer tekort .Badmeubel te groot ,maar mocht niet geruild worden helaas.4 weken zonder douche gezeten.Tegels bij bestelt, maar pas na een week leverbaar. Na week nog geen bericht ,zelf tegels opgehaald. Werd niet echt vriendelijk te woord gestaan door medewerkster, viel nergens over te praten. Medewerker die berekening had gedaan, was al weer weg. Zou niemand aanraden bij sanidirect te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan Oliekan | maandag 29 jan 2024 24 | Sanidirect Tilburg
Sanitair badkamer en WC gekocht, eerlijk advies, scherpste prijs, top kwaliteit!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Marianne | vrijdag 8 aug 2025 25 | Sanidirect Barendrecht
Badkamer meubel. Hang toilet ed. Personeel zeer vriendelijk weten waarover ze het hebben, zijn bereid met je mee te denken zonder dat je het gevoel krijgt dat ze alleen maar iets willen verkopen
Reactie of foto toevoegen
“Badkamerspullen”
Marianne te Velde | woensdag 21 okt 2020 20 | Sanidirect Groningen
de badkamerspullen werden op tijd en in goede conditie geleverd - het maakt de badkamers voor onze toekomstige bewoners in Het Groen Gasthuis in Warffum af!
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Kier Bouwman | woensdag 16 okt 2024 24 | Sanidirect Meppel
Toilet complete inrichting gekocht. Goede voorlichting en alles in een winkel kunnen kopen Een vlotte en gezellige verkoper. Een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Toiletset”
Fam. Minderhoud | maandag 29 jun 2020 20 | Sanidirect Middelburg
In de winkel vriendelijk ontvangen,was er al eerder geweest om ideen op te doen.Nu kocht en wij er 2 toiletsets voor een mooie prijs. Ook de technische vragen werden goed beantwoord.Levering en betaling op afroep dit is heel fijn ,want dan heb je ook gelijk je spullen.We keken ook nog voor tegels ,maar daar hebben we nog niet over besloten.
Reactie of foto toevoegen
“Veel plezier”
Erik Zebregs-Tepe | donderdag 23 apr 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
Wij hebben diverse producten voor onze badkamer gekocht (douchekop, doucheslang, thermostaat-mengkraan en een hoekwandkorf) in de vestiging in Heerhugowaard bij een vriendelijke dame die zeer bereidwillig was om toelichting te geven en ons te helpen bij onze keuzes. De uiteindelijke afhandeling verliep ook zeer plezierig. Wij maken inmiddels met veel plezier gebruik van de gekochte spullen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
R. | donderdag 21 mrt 2024 24 | Sanidirect Cruquius
Wij zijn goed geholpen bij onze afspraak. Vooraf hadden wij door het eerder zoeken naar de goede badkamer een paar artikelen in de winkel gezien die goed zouden passen. Bij het intekenen werden daar nog goede aanvullende tips gegeven en mee gezocht bij de punten waar wij nog geen besluit over hadden genomen. Tijdens het opstellen van de artikelen lijst bleek achteraf iets gemist te zijn, dit werd gelukkig zijn opgelost en alles was daardoor nog steeds binnen voor de plaatsing.
Reactie of foto toevoegen
“Meubel met 2 kasten en spiegel”
Jennifer | vrijdag 17 jan 2020 20 | Sanidirect Den Bosch
Badkamer meubel met kasten en spiegel gekocht zeer goed geholpen door de medewerkster. Snel handelen we hadden namelijk haast en konden het de volgende dag al afhalen!
Reactie of foto toevoegen
“Fijne zaak”
Theo Hamaker | dinsdag 6 okt 2020 20 | Sanidirect Hoorn NH
Eerst een badkamerspiegel gekocht waarbij we op een bijzonder sympathieke wijze en deskundig werden geholpen. En deze week een wastafel met onderkast besteld en opnieuw werden we verrast met een prettige en deskundige verkoper die alle tijd nam om ons goed op weg te helpen. Kortom: een fijne zaak
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toiletruimte”
Chiel | donderdag 2 jan 2025 25 | Sanidirect Breda
Zeer tevreden over de geweldige service bij sanidirect Breda. Er word goed meegedacht en een prachtig ontwerp gemaakt. Spullen zijn inmiddels geleverd en binnenkort word alles geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Levering corona proof”
Monica | donderdag 28 jan 2021 21 | Sanidirect Sneek
Snelle levering, correcte afhandeling, welke corona-proof is. Hierdoor kon ik wel direct voorzien worden van het juiste, benodigde, onderdeel.

Aanvulling ontvangen 28 januari 2021: Wij hebben een bedieningspaneel voor het toilet gekocht. Wij werden netjes gebeld dat het klaar lag om opgehaald te worden. Wij hebben het zelf gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamermeubelset”
Ashley | maandag 21 okt 2019 19 | Sanidirect Tilburg
Super goed geholpen! Achteraf bleek dat de wastafel de verkeerde afmeting had, maar dit konden we zonder problemen inruilen tegen een andere. Ondanks dat het 1 dag was voordat we de spullen konden ophalen. Echt super service!
Reactie of foto toevoegen
“Vakkundig gegaan”
Fam Willemze | zaterdag 28 mrt 2020 20 | Sanidirect Duiven
Wij hebben bij Sanidirect Duiven een badkamer gekocht. Deze is op zeer vakkundige wijze gepland en geinstalleerd. Bram heeft ons zeer goed en vakknudig geholpen, een dikke 10! Je hebt een vast contactpersoon tijdens de verbouwing, en er wordt op toe gezien dat het allemaal goed gaat dmv controles. Zeker aan te bevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Jany Kapteijn | zaterdag 1 jun 2024 24 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Complete badkamer gekocht. Geholpen door Raymond Sijsens, hij denk goed mee wat voor mogelijkheden er zijn, ook in het financiële plaatje geef hij goed en eerlijk advies. Ook de aannemer die hij adviseerde maakte het plaatje compleet.
Zeer een aanrader om hier uw aankoop te doen.
FOTO VAN JANY KAPTEIJN
+ Toon extra foto van Jany Kapteijn
+ Toon extra foto van Jany Kapteijn
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de service”
Henk Middendorp | maandag 5 dec 2022 22 | Sanidirect Son
Badmeubels bestaande uit onderkast wastafel met twee spoelbakken en spiegelkast
In eerste instantie hadden wij andere opstelling uitgekozen maar werden toen door adviseur gewezen op een ander meubel wat beduidend duurder maar natuurlijk ook mooier was. Aangezien de showroom verbouwd werd kwam dit showroommeubel in de aanbieding en kwamen wij voor beide partijen tot een prachtige overeenkomst.
Wij een geweldig mooie combinatie voor een mooie prijs en voor jullie als leverancier een lege plaats en ruimte in de showroom om de gewenste verbouwing en vernieuwing(en) uit te voeren. Afgelopen vrijdag alles opgehaald de kasten en onderdelen waren allemaal netjes verpakt in bobbeltjes plastic en stond gereed bij ingang. Al met al een geweldige overeenkomst en service wij hebben in onze familie en vriendenkring onze positieve ervaringen gedeeld en verteld dat men bij sanidirect in Son op een goede en eerlijke manier advies krijgt en het prettig is om zaken te doen.
FOTO VAN HENK MIDDENDORP
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er prima uit”
A Smits | dinsdag 17 sep 2019 19 | Sanidirect Kaatsheuvel
Douche cabine ben goed behandeld, zou het anderen aanraden
Reactie of foto toevoegen
“Levering was snel, echt een aanrader”
Christina | woensdag 9 okt 2019 19 | Sanidirect Leeuwarden
Wij hebben hier sanitair voor de badkamer gekocht ...zeer goed en vriendelijk geholpen. Levering was snel echt een aanrader om hier te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Akje Braaksma | vrijdag 27 dec 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Wij hebben via Sanidirect onze badkamer laten vernieuwen en zijn heel tevreden over het resultaat. Er werd op een prettige manier meegedacht over onze wensen. Bij de levering van de tegels bleken er meerdere dozen gebroken tegels te bevatten. Die zijn zonder probleem vervangen. De installatie hebben we ook via Sanidirect geregeld. Dit is uitstekend gedaan door van der Grift installatietechniek uit Benschop.
Reactie of foto toevoegen
“Duidelijk”
Silvano crea | maandag 23 nov 2020 20 | Sanidirect Ede
Gewoon goed, snel en duidelijk. Badkamermeubel kon ik met een paar dagen na bestelling afhalen. Helemaal top.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Marco Rondhuis | dinsdag 6 feb 2024 24 | Sanidirect Duiven
We hebben voor een verbouwing een kompleet nieuwe badkamer gekocht, inclusief (deels) tegels. Het personeel was erg behulpzaam, dacht met ons mee over de mogelijkheden en hield ook goed rekening met ons budget. Kortom een top ervaring en zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er nog goed uit”
Jeanne Hoogeveen | donderdag 28 mrt 2019 19 | Sanidirect Meppel
We hebben 2 jaar geleden een complete badkamer gekocht met o.a. urinoir, ligbad en toilet met bidet functie. Ik ben erg zuinig op mijn badkamer en deze ziet er 2 jaar na dato nog als nieuw uit. We zijn er erg blij mee ook doordat we prima advies hebben gekregen bij Sanidirect. Omdat Sanidirect niet echt duur is konden we de extra's zoals de bidet functie er ook makkelijk bij bestellen.
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige badkamer”
Henk en Karin vd.Broek | zondag 17 dec 2023 23 | Sanidirect Son
Wij zijn heel goed geholpen door Sanidirect in Son met heel goed advies, alles netjes thuisbezorgd en ook alles op de zware tegels na naar boven gebracht.
De badkamer is prachtig geworden, onze kleindochter van 6 jaar zegt: het is net een badkamer in een hotel. We hebben onlangs besloten om ook het toilet te gaan verbouwen en alles is inmiddels al besteld.
FOTO VAN HENK EN KARIN VD.BROEK
+ Toon extra foto van Henk en Karin vd.Broek
+ Toon extra foto van Henk en Karin vd.Broek
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 75

Sanidirect vestigingen

  Sanidirect Almere (9 reviews), Washingtonstraat 111, 1334 LS Almere, tel 036-5290088
  Sanidirect Amstelveen (4 reviews), Maalderij 12, 1185 ZB Amstelveen, tel 020-8003508
  Sanidirect Amsterdam (1 review), Haarlemmerweg 325, 1051 LH Amsterdam, tel 020-3002517
  Sanidirect Apeldoorn (8 reviews), Het Rietveld 32, 7321 CT Apeldoorn, tel 055-2069996
  Sanidirect Barendrecht (11 reviews), Pesetastraat 42-44, 2991 XT Barendrecht, tel 010-2920050
  Sanidirect Breda (16 reviews), Grenssteen 9, 4815 PP Breda, tel 076-5414414
  Sanidirect Capelle aan den IJssel (16 reviews), Hoofdweg 46a, 2908 LC Capelle aan den Ijssel, tel 010-2892120
  Sanidirect Cruquius (13 reviews), Cruquiusplein 22, 2142 EV Cruquius, tel 023-2060300
  Sanidirect Den Bosch (9 reviews), Tinnegieterstraat 12, 5232 BM Den Bosch, tel 073-2060011
  Sanidirect Den Haag (11 reviews), Van der Kunstraat 157, 2521 BS Den Haag, tel 070-3050009
  Sanidirect Deventer, Revalstraat 1a, 7418 BJ Deventer, tel 0570-259003
  Sanidirect Duiven (14 reviews), Nieuwgraaf 46, 6921 RK Duiven, tel 026-3791309
  Sanidirect Ede (16 reviews), Lorentzstraat 2-6, 6716 AD Ede, tel 0318-636339
  Sanidirect Enschede (5 reviews), Schuttersveld 38, 7514 AL Enschede, tel 053-2070083
  Sanidirect Groningen (14 reviews), Peizerweg 84, 9727 AK Groningen, tel 050-5250037
  Sanidirect Heerhugowaard (6 reviews), J.J.P. Oudweg 29, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-2049990
  Sanidirect Heerlen (9 reviews), In de Cramer 98, 6412 PM Heerlen, tel 045-5748550
  Sanidirect Hilversum (7 reviews), Verlengde Zuiderloswal 32, 1216 BX Hilversum, tel 035-5448093
  Sanidirect Hoorn NH (9 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 10c, 1625 NV Hoorn NH, tel 0229-768996
  Sanidirect Kaatsheuvel (8 reviews), Bevrijdingsweg 1, 5171 PS Kaatsheuvel, tel 0416-283145
  Sanidirect Leeuwarden (15 reviews), Schenkenschans 1s, 8912 AL Leeuwarden, tel 058-2895082
  Sanidirect Leiderdorp, Zijlbaan 30, 2352 BN Leiderdorp, tel 0712-060620
  Sanidirect Meppel (22 reviews), Blankenstein 444, 7943 PH Meppel, tel 0522-251105
  Sanidirect Middelburg (23 reviews), Mortiereboulevard 24, 4336 RA Middelburg, tel 0118-729990
  Sanidirect Sneek (9 reviews), Smidsstraat 10c, 8601 WB Sneek, tel 0515-411009
  Sanidirect Son (15 reviews), Ekkersrijt 4016, 5692 DA Son, tel 0499-460155
  Sanidirect Tilburg (12 reviews), Hestiastraat 18, 5047 VA Tilburg, tel 013-5700202
  Sanidirect Utrecht (13 reviews), Zeelantlaan 59, 3526 AK Utrecht, tel 030-2750400
  Sanidirect Vlaardingen (1 review), Gerard Burgerlaan 5, 3131 KZ Vlaardingen, tel 010-2032004
  Sanidirect Weert (7 reviews), Moesdijk 11d, 6004 AX weert, tel 0495-749442
Kaart
Sanidirect review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.