Feedback
8,2

Sanidirect

Score uit 309 ervaringen | beschrijf uw ervaring
30 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanidirect
Bij Sanidirect vinden we het belangrijk dat je direct het sanitair vindt waarnaar je op zoek bent, en dat voor direct de laagste prijs. Of je nu op zoek bent naar een complete badkamer of los sanitair, bij Sanidirect helpen we je graag bij het maken de juiste keuze. In onze badkamer showrooms kun je terecht voor eerlijk advies van echte badkamerspecialisten. Bij Sanidirect bieden we alleen A-merk sanitair aan waarvan we zeker weten dat jij als klant er blij van wordt.
Alternatieven voor Sanidirect
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2547 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,2 uit 3365 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,0 uit 92 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 8,2 uit 311 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,5 uit 198 ervaringen
•  DB Arma Keukens en Sanitair
   
( Nunspeet Gelderland ) score 9,7 uit 545 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanidirect review

Er zijn 309 ervaringen over Sanidirect. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 162 ervaringen
4 sterren 47 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 9 ervaringen
1 ster 39 ervaringen

Verdeling: 209 positieve ervaringen | 51 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, annuleren, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Zeer tevreden”
Wil | zaterdag 28 feb 2026 26 | Sanidirect Middelburg
Betrokken verkoper, zeer goede uitleg. Dat maakte voor ons de keus makkelijker. We hebben een complete toilet en toiletkastje met wasbakje gekocht.
Reactie of foto toevoegen
“Een uitstekende ervaring”
Jasper van Lienden | dinsdag 18 mrt 2025 25 | Sanidirect Vlaardingen
Onze ervaring met Sanidirect Vlaardingen was uitstekend. We kwamen in contact met deze vestiging aan de Gerard Burgerlaan 5 in Vlaardingen, en vanaf het eerste moment hadden we een goed gevoel. Persoonlijk advies, moodboard & 3D-ontwerp: Wat Sanidirect Vlaardingen écht onderscheidt, is de persoonlijke benadering en het maatwerk. Het team nam uitgebreid de tijd om onze wensen te bespreken en maakte een moodboard, zodat we een visuele indruk kregen van de stijl en mogelijkheden. Daarnaast kregen we een 3D-ontwerp, waarmee we direct konden zien hoe onze nieuwe badkamer eruit zou komen te zien. Dit hielp enorm bij het maken van keuzes over de indeling, materialen en kleuren. Dankzij hun expertise kwamen we tot een ontwerp dat perfect bij onze woning past. Topkwaliteit voor een scherpe prijs: We kozen voor sanitair van Ben, een merk dat bekendstaat om zijn duurzaamheid en stijlvolle ontwerpen. Sanidirect wist ons een zeer scherpe prijs te bieden zonder concessies aan kwaliteit of service. Dit maakte de keuze om hier te kopen extra aantrekkelijk. Vlotte en zorgvuldige levering: De levering verliep vlekkeloos. Alles werd op tijd bezorgd en zonder problemen naar de eerste etage gebracht. Geen beschadigingen, geen ontbrekende onderdelen—precies zoals het hoort. De moeite waard, ook als je verder weg woont: Wat ons betreft is Sanidirect Vlaardingen absoluut een aanrader, ongeacht waar je woont. Of je nu in de regio Rotterdam of daarbuiten woont, de combinatie van deskundig advies, een moodboard, 3D-ontwerp, scherpe prijzen en uitstekende service maakt de rit meer dan waard. Sanidirect biedt echt persoonlijke aandacht en hulp bij het samenstellen van je droombadkamer - iets wat je niet overal vindt. Wij zijn ontzettend blij met het eindresultaat en zouden hier zonder twijfel opnieuw bestellen.
FOTO VAN JASPER VAN LIENDEN
Reactie of foto toevoegen
“Toilet en badkamer spullen”
P.J. Boogaard | maandag 1 apr 2024 24 | Sanidirect Middelburg
We hebben nieuwe badkamer gekocht en we werden erg goed geholpen door Stefan. Daarna hebben we toiletruimte spullen gekocht en ook daarbij erg goed geholpen. Ook de levering van spullen werd op ons verzoek aangepast. verbeterpunt in onze optiek is de levering van alle spullen in één keer te doen, in plaats van één chauffeur 's morgens om 8.00 uur met de toiletruimtespullen en rond 12.00 uur de tweede chauffeur met alle badkamerspullen.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
C.J. van Leeuwen | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Ede
Frits Mulder heeft ons uitstekend geholpen met advies, tekeningen, ontwerp en levering van onze badkamer en toiletruimte. Reageert snel op e-mails en vragen en komt met oplossingen. Top kerel!
Reactie of foto toevoegen
“Goed en vlot geholpen”
Saskia Teegelbeckers | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Kaatsheuvel
Complete badkamer incl. Montage gekocht. Laatste dag van de 2023 (oude prijs actie). Erg blij, scherpste prijs die we tegen zijn gekomen. Goed en vlot geholpen. Helaas bleken achteraf dat er te weinig tegels waren berekend en zijn er ons bij stucwerk geen plinten geadviseerd. Hierdoor moesten we helaas nog extra kosten maken.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Houben | zondag 21 jan 2024 24 | Sanidirect Weert
Zeer kundig in advies heeft goed met ons samen gedacht over opstelling en kleur tegels en sanitair. Wij hebben gekocht 2 wc met aqua cleaning tegels voor 2 x wc en gehele badkamer wastafel spiegel inbouw stortdouche set en inbouwkast wastafel spotjes en drain voor douche.
Reactie of foto toevoegen
“Een hele mooie warme badkamer en wc”
Linda | vrijdag 10 feb 2023 23 | Sanidirect Meppel
Een badkamer en een wc. Echt super advies gekregen. Hadden wat anders in ons hoofd maar nu een hele mooie warme badkamer en wc. Wc is al af en echt zoooooo mooi geworden! Wat een aanrader!!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
André Lukkes | woensdag 20 mrt 2024 24 | Sanidirect Meppel
Badkamer en later toilet daarna. Prima informatie. Niet moeilijk en goed afgehandeld. Snelle levering na afroepen artikelen. Prima.
Reactie of foto toevoegen
“Juiste keuze voor ons”
Jacco Buurman | dinsdag 14 jul 2020 20 | Sanidirect Utrecht
Op onze zoektocht naar een badkamer kwamen we als derde bij Sanidirect terecht. Na een korte zoektocht door de showroom werden we benaderd door de verkoper. We konden onze wensen op een rustige manier kenbaar maken en werden zeer goed en eerlijk geholpen. Niet de duurste keuze maar de juiste keuze voor ons gezin. Ook service achteraf was uiterst plezierig. De 5 sterren zijn dik verdiend door de ruime keuze, goede service de scherpe prijzen en een uitstekende adviseur.
FOTO VAN JACCO BUURMAN
Dubbele wastafel
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Bert Claessen | zondag 8 dec 2024 24 | Sanidirect Weert
Badkamer gekocht en laten monteren. Alles prima opgelost. We zijn heel tevreden met de geleverde diensten tot nu toe.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de service”
Henk Middendorp | maandag 5 dec 2022 22 | Sanidirect Son
Badmeubels bestaande uit onderkast wastafel met twee spoelbakken en spiegelkast
In eerste instantie hadden wij andere opstelling uitgekozen maar werden toen door adviseur gewezen op een ander meubel wat beduidend duurder maar natuurlijk ook mooier was. Aangezien de showroom verbouwd werd kwam dit showroommeubel in de aanbieding en kwamen wij voor beide partijen tot een prachtige overeenkomst.
Wij een geweldig mooie combinatie voor een mooie prijs en voor jullie als leverancier een lege plaats en ruimte in de showroom om de gewenste verbouwing en vernieuwing(en) uit te voeren. Afgelopen vrijdag alles opgehaald de kasten en onderdelen waren allemaal netjes verpakt in bobbeltjes plastic en stond gereed bij ingang. Al met al een geweldige overeenkomst en service wij hebben in onze familie en vriendenkring onze positieve ervaringen gedeeld en verteld dat men bij sanidirect in Son op een goede en eerlijke manier advies krijgt en het prettig is om zaken te doen.
FOTO VAN HENK MIDDENDORP
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Corry schellekens | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Breda
Alles voor een nieuwe badkamer Roos heeft het allemaal goed uit gelegd en heeft er echt verstand van hele fijne verkoopster.
Reactie of foto toevoegen
“Mega tevreden met levering”
Zoë Hage | donderdag 28 dec 2023 23 | Sanidirect Breda
Wij hebben de gehele badkamer plus twee toiletten inclusief alle tegels aangeschaft bij Sanidirect. De betreffende medewerker heeft ons ontzettend goed geholpen en geadviseerd. Wij hadden weinig ideeën op voorhand, maar zijn met prachtige artikelen aan de slag gegaan toen de materialen zijn geleverd. Wij zijn mega tevreden en komen zeker nog eens terug!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Laura | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Breda
Ze nemen de tijd on te luisteren naar je wensen en denken mee. Een rondje door de showroom geeft inzicht in het assortiment. Wij hebben een badkamer gekocht, badmeubel, douchecabine, tegels en 2 toiletten. Ook na de bestelling blijft het contact klantvriendelijk.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
van der Loo | dinsdag 21 feb 2023 23 | Sanidirect Tilburg
Volledige badkamer gekocht. Zeer behulpzaam en goede uitleg.
Reactie of foto toevoegen
“Van positief naar negatief”
Maren Tonnies | dinsdag 24 nov 2020 20 | Sanidirect Barendrecht
Wij hebben een aantal maanden geleden een badkamer gekocht bij Sanidirect Barendrecht. In eerste instantie een super positieve ervaring. Ze waren vriendelijk, dachten mee en klein budget was geen probleem. Vooral vanwege de vriendelijkheid hebben wij besloten om hier te kopen. Dit was de eerste keer dat we een badkamer gingen kopen, dus hulp en begeleiding van erg belangrijk voor ons aangezien wij geen idee hadden hoe of wat.

Vervolgens zijn alle artikelen bij ons afgeleverd. Ook dat ging prima volgens plan. Vervolgens bleek alleen de badkamer niet helemaal compleet te zijn. Er bleek twee keer iets niet aan de bestellijst te zijn toegevoegd wat wel belangrijk is (blijkbaar) bij het installeren van een badkamer. Ter verduidelijking, we hadden hier ook nog niet voor betaald. Het was gewoon niet besteld. Ik begrijp dat wij lijsten moeten controleren, maar tot 3 weken geleden had ik nog nooit van een sifon gehoord, laat staan dat ik wist dat we er 1 nodig hadden en dat hij dus niet besteld was.

Dit betekende dat de loodgieter (tot 2x toe) zijn werk niet kon afmaken en terug moest komen, met de extra kosten van dien.

Nu, uiteindelijk, hadden we alle spullen en kwam de laatste installatiedag in zicht. Hoera! En toen kwam we erachter dat de douchewanden niet passen ivm de hoogte van het plafond. We snapten er niets van, hoe kon dat nou?

Wat is er nou gebeurd? Nou, toen wij in eerste instantie met deze bestelling begonnen, hebben we gesproken over een inloopdouche. Daar heeft de medewerker wanden op uitgezocht/aan ons voorgesteld. Later in het hele proces, kwamen we er achter dat een inloopdouche geen optie was bij ons, een douchebak bleek toch nodig te zijn. Hup, douchebak erbij. Nu zijn daarna alleen de douchewanden niet meer aangepast, maar door de douchebak zijn we een aantal centimeter kwijtgeraakt - waardoor nu de wanden niet meer passen.

Nogmaals, tuurlijk moeten wij lijsten controleren, en moeten wij maten controleren. Maar als iemand zegt dat alles moet passen en dat het zo goed en compleet is, dan gaan we er van uit dat het klopt. Wij weten niet beter namelijk - wij zijn geen badkamer adviseurs. Sowieso bleek de hele constructie helemaal niet te werken, maar ook dat wisten wij niet.

Nu staat alleen in de algemene voorwaarden van Sanidirect aangegeven dat artikelen die in de winkel zijn besteld, niet teruggegeven mogen worden. Ruilen of terugbrengen is dus geen optie ook niet als iets nog in de verpakking zit. We hebben echt van alles geprobeerd. Maar er was echt helemaal niets mogelijk. Het liefste hadden we de wanden omgeruild, we wilden geen geld terug of wat dan ook. Alleen een douchewand die past.

Het aanbod dat we nu hebben ontvangen, is dat we voor inkoopprijs (700,- euro) een hele nieuwe douchecabine mochten aanschaffen. Met een levertijd van 7 weken. Ook al zouden we van die 7 weken levertijd voor lief nemen, dat geld hebben we gewoon niet. 700,- euro is voor ons gewoon heel veel geld (zeker met alle extra loodgieter kosten en de additionele materialen die we al moesten aanschaffen). Dus nu hebben we, tot we onze oude-nieuwe wand verkocht hebben via marktplaats, ons oude douchegordijn hangen... In onze compleet nieuwe, moderne badkamer.

Het stomme was, ik had eigenlijk al een review geschreven. Een hele positieve ook. Omdat ik namelijk dacht echt goed geholpen te zijn en ik super opgelucht was dat iemand ons goed en duidelijk advies had gegeven. Maar als ze je daarna zo in de kou laten staan onder het mom van "het staat in de algemene voorwaarden en je had dan zelf beter moeten kijken", dan breekt mijn klomp.

Maargoed. Door met het leven.

PS. wil er iemand nog een douchewand kopen? Hij zit nog nieuw in de verpakking en bij ons mag je hem terugbrengen als hij toch niet blijkt te passen.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met het resultaat”
M. Maurits | maandag 27 mrt 2023 23 | Sanidirect Ede
Ik werd goed geholpen met het uitzoeken van een badkamer waarbij rekening werd gehouden met een goede prijs/kwaliteit wens.
Reactie of foto toevoegen
“Goed bevallen”
Betsie | zaterdag 31 mrt 2018 18 | Sanidirect Apeldoorn
Verkoper Wesley heeft ons geholpen. Hij weet waar hij over praat. Dringt niet op /denk mee en neemt de tijd. Van badkamer en toilet is alles compleet en onbeschadigd aangeleverd. Sani direct uit Apeldoorn is ons goed bevallen. Aanrader...
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Gerard | zondag 15 sep 2024 24 | Sanidirect Heerlen
Tijdens ons bezoek aan de showroom heel fijn en goed geholpen m.b.t. het uitzoeken van het sanitair. Daarna was er ook duidelijke en tijdige communicatie over de levering van de gekochte spullen.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkameraankoop”
V. Slobbe | woensdag 17 apr 2019 19 | Sanidirect Cruquius
Een complete badkamer gekocht. Maar alles is mis gegaan. Tegels kapot ( oke deze hebben we nieuw gekregen) verkeerde kranen en douchekop geleverd, niet wat we hadden uitgezocht. We mochten ze ruilen maar wel tegen meerprijs. Wastafelmeubel kapot, wasbak kapot, spiegel kapot. Maar dat was volgens hun onze eigen schuld. Hoop geld voor kapotte dingen en niet wat we hadden uitgezocht. Ik zou sanidirect de volgende keer voorbij lopen. Ze zijn onbeschoft en totaal niet klantvriendelijk. En nemen geen verantwoording voor hun fouten.
FOTO VAN V. SLOBBE
Kapot kastje
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerinrichting”
Jeroen | donderdag 12 jan 2023 23 | Sanidirect Tilburg
Complete badkamerinrichting gekocht bij Sanidirect. Alle mogelijk- en onmogelijkheden werden duidelijk uitgelegd. Alles netjes op de afgesproken datum geleverd. Achteraf extra tegels nodig ivm verplaatsen van een muur. Deze hebben we ook snel af kunnen halen bij het afhaalmagazijn.
FOTO VAN JEROEN
Reactie of foto toevoegen
“Levering kapotte spullen”
Rick Walschots | maandag 23 dec 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Helaas heb ik van Sanidirect een kapot badmeubel geleverd gekregen. Er was een paneel gebroken en dat verbaasde mij ook niets aangezien deze van spaanplaat was gemaakt. Dit verbaasde mij aangezien het toch een meubel was van zo'n € 1.200,-. In 1e instantie werd dit keurig opgelost en zou ik een nieuw meubel krijgen. Helaas was er wel weer een levertijd van 5 weken. Na deze 5 weken kreeg ik een een los voorpaneel geleverd. Dit was totaal niet de afspraak. Dit was een ander voorpaneel en daarnaast was de afpraak dat ik een nieuwe onderkast zou krijgen. Sanidirect had dit niet goed gecommuniceerd en gecontroleerd. Nu moet ik wederom 5 weken wachten op een nieuw meubelen en blijf zitten in een onafgewerkte badkamer. Bij sanidirect hebben ze totaal geen positie bij hun leveranciers. Ik kreeg als advies om het oude kapotte meubel maar even op te hangen. Ze wilden alleen geen verantwoording voor het feit dat die weleens van de muur kon vallen. Heb nog geprobeerd om via de aankoopvestiging Utrecht iets voor elkaar te krijgen, maar ook daar geen reactie. Ik zou iedereen adviseren om toch echt 2 keer na te denken om iets te bestellen. De service is gewoon echt verschrikkelijk slecht.
Reactie of foto toevoegen
“Bestelling”
N v belzen | donderdag 16 apr 2020 20 | Sanidirect Middelburg
Had wandtegels te weinig besteld. Na een belletje kon ik ze 2 dagen later ophalen. Super toch?
Reactie of foto toevoegen
“WC verbouwing”
A.Toutenburg | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Den Haag
Pas geleden is de wc verbouwd en dit is keurig gedaan. Ook tussendoor tijdens de verbouwing nemen ze nog contact met je op of alles naar wens verloopt. Echter de spiegel hebben we niet laten monteren omdat we die nadat het kastje met fonteintje was geplaats de spiegel te groot vonden en achteraf zelfs niet in het midden boven het kastje wastafel konden monteren omdat die te groot was daarvoor en het kastje in de hoek geplaatst was. Op de ontwerptekening van Sani direct zag het er meer passend uit. Nog geprobeerd om de spiegel te ruilen voor een kleinere maar ze namen de spiegel niet terug. Het antwoord van hun was dat ze daar niet aan beginnen want dan zou het einde zoek zijn en het bedrijf waar zij het bestellen zou ook erg moeilijk doen om het terug te nemen. Al met al zit ik nu met een spiegel van 150 euro die geen bestemming meer heb terwijl Sani Direct deze gewoon nog in hun showroom heeft. Er staat wel op de koopovereenkomst dat ze geen spullen retour nemen maar als het ontwerp niet helemaal klopt met de werkelijkheid. Als ik naar een bouwmarkt ga en spullen over heb of dan is het retourneren geen probleem. Dus op dit punt zou Sani Direct een beter beleid in moeten voeren.
Reactie of foto toevoegen
“Service niet goed”
Victor | donderdag 16 jan 2020 20 | Sanidirect Hoorn NH
Wij hebben in 2017 een complete badkamer gekocht en laten plaatsen door Sanidirect. Alles netjes afgeleverd en geplaatst. Ik heb gekozen voor een mooie spiegel op de badkamer met verlichting en een digitale klok er in. Kosten van deze spiegel waren bijna 400€ maar dat heb ik er wel voor over. Na ruim een jaar begon de spiegel langs de randen verwering te vertonen. Ik heb dit bij de klantenservice van Sanidirect aangegeven via de mail met foto's. na een dag of 2 kreeg ik als reactie terug dat dat veroorzaakt word door een te vochtige badkamer en dat we het beter moeten drogen en de badkamer beter moeten ventileren. maar dat we wel een nieuwe mogen kopen bij Sanidirect met 50% korting. Hier ging ik niet mee akkoord omdat we een bijna vocht vrije badkamer hebben door dat we een duur en goed afzuigsysteem hebben laten plaatsen in de nieuwe badkamer en echt bijna geen vocht hebben in de badkamer na het douchen. Ook staat altijd het boven raam open in de badkamer. Na het douchen beslaat de spiegel heel even na het openen van de douchecabine en is binnen 1 a 2 minuten weer schoon/droog. Er word gemiddeld 6 x per dag gebruik gemaakt van de douch en badkamer. Na mijn 2de mail naar klantenservice hebben ze de foto's door gestuurd naar de leverancier van de spiegel voor beoordeling. Ook de leverancier geeft aan dat de corrosie van de randen van mijn spiegel te wijten is aan vocht. En dat corrosie niet onder de garantie valt maar kan wel een nieuwe kopen met 50% korting. ik heb ze voor gesteld een specialist bij ons langs te sturen die de badkamer beoordeelden op vocht omdat ik het raar vind dat mijn spiegel van de Hema (24.95€ ) 8 jaar gehangen heeft zonder een enkele vorm van corrosie en de spiegel van Sanidirect (390€) binnen 2 jaar 4 randen heeft met corrosie. En dat terwijl wij een nieuw duur afzuigsysteem hebben laten plaatsen met de plaatsing van de nieuwe badkamer. Ook vind ik het erg raar dat het niet onder de garantie valt maar dat ik WEL een nieuwe spiegel mag KOPEN bij Sanidirect met 50% korting.....dat doen we dus niet! Helaas, mooie badkamer 14000€ incl installatie maar service ho maar!
Reactie of foto toevoegen
“WC potten en douchewand”
Dorien | zondag 1 dec 2019 19 | Sanidirect Enschede
3 wc potten en douche wand. Duurde even tot we hulp kregen ivm dat er afspraken gepland waren. Maar toch even tijd gemaakt. We hadden eigenlijk al duidelijk wat het moest worden maar ze hebben ons nog andere wc pot laten zien die eigenlijk beter was dan dat wij voor ogen hadden. Dus top!
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk geholpen”
martijn nauta | woensdag 11 jun 2025 25 | Sanidirect Leeuwarden
Wij liepen op een vrijdagochtend de winkel binnen om te kijken naar een nieuwe toiletruimte, eenmaal binnen werden we rustig ontvangen en konden eerst rustig even rondkijken. Waarna we wat vragen hadden konden we bij de eigenaresse terecht onder het genot van een bakje koffie werden er direct mooie 3d tekeningen gemaakt en hebben we tegels, toilet, wasbak+ kastje uitgezocht.
Vriendelijk geholpen door zeer vakkundige mensen.
Reactie of foto toevoegen
“Schade en lekkage”
Suzan Su | donderdag 9 dec 2021 21 | Sanidirect Amstelveen
Sanidirect Amstelveen (Joseph Woo) beloofde een vakkundig aannemer zodat wij hun materialen gaan inkopen. RSW aannemer Richard Sadloe heeft de afvoer en waterleiding kapot gemaakt en door onbekwaamheid veroorzaakte hij meer schade in het huis, lekkage tot aan het toilet beneden met als gevolg kortsluiting en schade in het toilet. Sanidirect wijst steeds naar de onbekwame aannemer en haalt haar handen overal vanaf. Pas op met deze oplichters. Ik moest alle kosten zelf betalen om de helft van de badkamer en het toilet weer te herstellen.
FOTO VAN SUZAN SU
Reactie of foto toevoegen
“Een complete nieuwe badkamer en toilet”
Jeroen Vos | donderdag 20 okt 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Fijne winkel, denken goed mee en bijvoorbeeld veranderingen of te weinig tegels wordt snel opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige badkamertegels en inrichting”
Mieke | dinsdag 2 apr 2024 24 | Sanidirect Duiven
Goede voorlichting, meedenken en heel flexibel. Prachtige badkamertegels en inrichting uitgezocht. Paar dagen later tegels van kleur gewijzigd en daar werd niet moeilijk overgedaan. Kortom Ruben heeft ons uitstekend geholpen Op dit moment wordt de badkamer gemaakt dus het eindresultaat is nog niet te zien.
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerd geleverd”
Van Roon | donderdag 5 mrt 2020 20 | Sanidirect Den Haag
In november hebben wij voor 8000,- spullen gekocht. Helaas hebben wij de verkeerde kleur tegels ontvangen, ik heb gelukkig foto's gemaakt toen we het hebben uitgezocht. Witte tegels zijn Came, die hebben we er net uitgehaald dus zeker niet besteld ;-( Na mailverkeer met het filiaal kunnen we nw tegels bestellen voor 400,00 maar de tegelzetter is besproken. Wij zijn hals overkop naar een bouwmarkt gegaan om op zondag eveb nw tegels te kopen. De manier waarop je in de winkel geholpen wordt is prima maar daarna...... geen enkele betrokkenheid terwijl zij een verkeerd nummer hebben genoteerd. Ik heb een redelijke vergoeding gevraagd van 200,00 maar ze zeggen eigenlijk zoek het maar uit! Dus voor ons nooit meer Sanidirect!
Reactie of foto toevoegen
“Tegels, een meubel en een spiegel”
Wouter van den Berg | vrijdag 19 jan 2024 24 | Sanidirect Middelburg
Snel meedenken praktisch en prettig. Levering correct.
Reactie of foto toevoegen
“Heel goed”
Mw. J.M.M.F. Meijer | vrijdag 31 aug 2018 18 | Sanidirect Son
We hebben een flink deel van de badkamer bij Sanidirect Son gekocht. Een goede prijs-kwaliteit verhouding vooral van het materiaal dat gangbaar in hun assortiment zit. De showroom is overzichtelijk en uitgebreid. Zeer tevreden over de behandeling door het personeel. Over iets ruilen of veranderen, zelfs als je voor de derde keer aanklopt, wordt niet moeilijk gedaan, er wordt meegedacht over niet gangbare oplossingen. De Ben Santair-lijn is mooi van design, zwaar en degelijk in uitvoering en relatief niet duur. Spullen buiten hun gangbare assortiment zijn wel prijzig in verhouding tot internetprijzen. Ze doen niet moeilijk over het veranderen van de oorspronkelijke bestelling als je iets elders veel goedkoper kunt krijgen. De levering is helemaal volgens afspraak, je wordt op tijd juist geïnformeerd: ze doen wat ze zeggen en zeggen wat ze doen.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen voor complete badkamer”
Fennie van Strien | zondag 18 okt 2020 20 | Sanidirect Tilburg
Super goed geholpen echt een aanrader. Ze denken met je mee over hoe en wat je kunt doen.Om je badkamer naar jou zin te maken.
Reactie of foto toevoegen
“Niet doen”
Hans B. | vrijdag 1 mrt 2019 19 | Sanidirect Heerlen
Sanidirect: NIET DOEN !!!! Waardeloos bedrijf. Dit geldt voor de winkel in Heerlen én voor het moederbedrijf. Zeer slechte ervaring met Sanidirect, NIET kopen. Bij ons is zo ongeveer alles fout gegaan. Onze aannemer kon eerder dan gepland beginnen dus hebben wij bij de winkel gevraagd of snelle levering mogelijk was. Wij kregen hierop een akkoord maar toen de aannemer was begonnen, bleek het allemaal niet te lukken. Uiteindelijk zijn wij zelf de spullen moeten gaan halen in Waalwijk. Dit koste mij een dag verlof en een dag bushuur en een extra dag werk van de aannemer. Geen "Sorry, dit hebben wij fout ingeschat....". Klacht via de mail zou doorgestuurd worden naar de winkel: nooit gebeurd. Een stapel retourpapieren vanwege ondeugdelijke leveringen: 2 spotjes ( van de 4) met beschadigingen, wastafel 2x geleverd met oneffenheden, de 3e pas in orde (koste ons weer enkele dagen extra), sifon voor de douchebak was niet meegeleverd, sifon voor de wastafel paste niet, bevestigingsmaterialen van de drukplaat van het toilet was niet compleet en die van het wandcloset was kapot. De bovenplaat van de kast bleek los te zitten omdat van de dubbelzijdige tape bij 2 van 4 de beschermfolie er nog op zat, 2 dozen tegels kapot. Toen op het laatste de spiegel werd opgehangen, bleek bij verwijdering van de siliconen bescherkapjes dat er een stukje uit de spiegel was. Hierover gereclameerd maar het woord service kennen ze niet bij Sanidirect. Je kan een nieuwe spiegel KOPEN met 20% korting. Ik heb aangegeven met bovenstaande verhaal dat een servicegericht bedrijf hier met een oplosssing zou moeten komen, het heeft ons namelijk enkele dagen extra werk gekost vanwege alle foute leveringen: Sanidirect geeft niet thuis!!!! Uitermate goed getrainde medewerkers die absoluut niet toegeven dat er iets beter had gekund, geen sorry, geen service. WAARDELOOS bedrijf dat ik bij iedereen zal afraden. 1 ster is eigenlijk nog té veel.
Reactie of foto toevoegen
“Volgens algemene voorwaarden kan je niet ruilen”
AMC | donderdag 19 mrt 2020 20 | Sanidirect Son
Willen kranen vervangen op de badkamer en hebben vertrouwen in de deskundigheid van de medewerker, helaas 3 artikelen zijn niet geschikt voor de situatie. Zijn niet om te ruilen want in de verkoopvoorwaarden staat "niet ruilen". ADVIES! KOOP NIET BIJ SANIDRECT MAAR GA NAAR EEN BEDRIJF DAT SERVICE BIED
Reactie of foto toevoegen
“Douchewand”
Bauke Hoekstra | donderdag 30 apr 2020 20 | Sanidirect Leeuwarden
Douchewand gekocht. Vakkundig en vriendelijk geholpen en een goede prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Gaat mis in Waalwijk”
Dineke | donderdag 28 feb 2019 19 | Sanidirect Sneek
Complete badkamer gekocht bij sanidirect. Zeer goed geholpen door sanidirect Sneek. Fijne en gezellige ervaring. Denken ook mee. Helaas ging het helemaal mis in hoofdkantoor in Waalwijk. Wat een arrogante, ongeregeld zooitje. Geen goede communicatie, wachten na 4 afmelding van bestelling,vanaf 8 februari nog steeds op onze wastafel meubel. 2 verkeerde levering datum. Schade tijdens transport?, foto's niet gezien? Ook bij de afmelding wordt te laat of helemaal niet contact met ons gezocht. Onze zpp is hier dus ook niet blij mee. (Mist inkomen) En gisteren om 16.45 kregen we een mail dat de wastafel, die daar al vanaf 8 februari voorradig lag, want het meubel was het probleem steeds, nu opeens niet meer op voorraad ligt. Wij zijn helemaal klaar met sanidirect waalwijk. We zijn nu weer benieuwd wat voor smoes ze hebben. En wie gaat er voor de kosten opdraaien van de zzp'er. Jammer voor Sneek, maar dit gaat ten kosten van ons vertrouwen.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop kranen, meubel en radiator”
Valerie | maandag 11 jul 2022 22 | Sanidirect Cruquius
Heel vriendelijke service in de winkel (want toen moesten ze nog verkopen). Maar eenmaal verkocht was de klantgerichtheid verdwenen. Er ging iets mis met de levering en toen gaven ze geheel niet thuis in het oplossen ervan. Alle oplossingen kwamen bij ons als klant te liggen omdat wij 'niet hadden gecontroleerd of alles wel klopte'. Handige manier om de verantwoordelijkheid van correcte levering bij de klant neer te leggen. Dan zou je denken, ze doen hun beste om eea op te lossen. Maar nee, we moesten niet alleen de kosten dragen, ze zijn nog te belabberd om het correcte meubel af te leveren en dreigen met incasso kosten als we het niet komen ophalen. Wat een waardeloos bedrijf. Als je zo je winst moet verdienen.
Reactie of foto toevoegen
“Divers sanitair”
Michel van der Harst | donderdag 19 dec 2019 19 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Diverse sanitair, goede kwaliteit, prima geholpen en geadviseerd
Reactie of foto toevoegen
“Heel snel controleren”
R. Stark | woensdag 20 feb 2019 19 | Sanidirect Cruquius
We gingen voor een nieuwe badkamer. In de showroom zijn we heel goed geholpen. heel vriendelijke personeel. heel kundig en goed advies! Alle spullen thuis afgeleverd. Een aantal spullen (zoals spiegel)werden door de vriendelijke bezorgers nagekeken op beschadigingen. Bij het installeren door onze aannemer bleek dat de spiegel en een badkamerkastje waren beschadigd. Omdat ergens in de regels staat dat we als klant 2 dagen de tijd hebben om alle geleverde spullen op beschadigingen te controleren, kregen we de schade niet vergoed! Wij waren echter in de veronderstelling; als je alles zo lang mogelijk ingepakt laat, kan het tijdens de verbouwing niet worden beschadigd. Blijkbaar gaat het personeel van Sanidirect niet respectvol met de spullen om waardoor tijdens vervoer veel kapot gaat! Tip: Ga er bij aflevering van de spullen met je neus dicht op staan en sta erop dat ze alles uitpakken en controleren!!!!! Wij hebben het jammer genoeg niet gedaan en dat heeft ons een hoop extra geld gekost! Ik vind het slecht dat je niets vergoed krijgt, terwijl spullen tijdens vervoer door Sanidirect zelf kapot gemaakt worden!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met de badkamer en het toilet”
Ron | vrijdag 9 feb 2024 24 | Sanidirect Cruquius
Vorig jaar hebben wij onze badkamer compleet laten vernieuwen door Sanidirect. De aannemer, welke geregeld was door Sanidirect, heeft met de nieuwe spullen ons verrast met er een droombadkamer voor terug te geven. Alles netjes, alles naar wens en volledig tevreden. Nu is ons toilet aan de beurt. Om even snel de winkel in te lopen en een keuze te maken tussen bijvoorbeeld de nieuwe tegels is het beter om een afspraak te maken. Maar wij werden zo fijn en netjes tussen de bedrijven door geholpen en geadviseerd dat wij eerlijk moeten zeggen dat je hier bij Sanidirect echt als klant behandeld wordt. Ze hebben de tijd voor ons genomen, terwijl die er eigenlijk niet was. En dat ging niet ten koste van de aanwezige klanten die al in gesprek zaten om hun nieuwe droom te verwezenlijken. Mocht er door ons nog iets nodig zijn om te vernieuwen of te verbouwen, dan komen wij hier zeker graag terug. Bedankt voor jullie interesse en inzet. Top team zijn jullie.
FOTO VAN RON
Reactie of foto toevoegen
“Sunshower”
Ben van de Vegt | donderdag 16 mei 2019 19 | Sanidirect Meppel
Voor en tijdens het gesprek erg goed, deskundig en prettig te woord gestaan bij de aankoop van een solo sunshower.

Aanvulling ontvangen 17 mei 2019: Wij hebben gekocht. De aankoop is opgehaald in filiaal Meppel. Montage doen wij zelf.
Reactie of foto toevoegen
“Ruilen geen probleem”
M Panek | maandag 30 sep 2019 19 | Sanidirect Heerlen
Goed advies en vriendelijk geholpen. Badkamermeubel incl fontein en fonteinkraan een siffon gekocht. Fonteintje bleek defect(haarscheur en scheef geboord. Zonder problemen geruild.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Grytsje | vrijdag 30 jul 2021 21 | Sanidirect Meppel
Wij zijn erg tevreden over de service van alle medewerkers van deze vestiging. We kwamen voor een douchdedeur maar hebben uiteindelijk toch de hele badkamer vernieuwd. We werden bij ons 2e bezoek al snel herkend en kregen een goed passend advies. Leveringen werden super snel handig geregeld. Er werd echt goed meegedacht binnen onze wensen en budget. Toen we twijfelden over de maten van de douchedeur kwam de medewerker zelfs bij ons thuis even overleggen. Wij zijn echt super tevreden over de klantvriendelijkheid en raden de winkel zeker aan!
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Henk Hofmeijer | woensdag 25 jun 2025 25 | Sanidirect Meppel
Goed geholpen. Gekeken naar ons budget. Fijn meegedacht in onze wensen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Lennard Renaud | woensdag 27 mei 2026 26 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Goed advies over een nieuwe douchedeur. De eerder gekochte douchedeur was geen succes. Deze was 6 jaar oud.
Reactie of foto toevoegen
“Geen ruilen”
Jeanette | woensdag 6 mrt 2019 19 | Sanidirect Barendrecht
Een volledige badkamer gekocht bij Sanidirect in Barendrecht. Tijdens het inplannen van de badkamer kwamen wij erachter dat het glaspaneel voor de inloopdouche te kort was. Ik had een scherm van 1 mtr besteld maar dit had 1,20 mtr moeten zijn. Gehele scherm zit nog nieuw in de verpakking maar mag niet geruild/geretourneerd worden! Aangeboden om de extra transportkosten terug naar de opslag te betalen maar geen mogelijkheid. Zeer klantonvriendelijk. Nu een nieuw scherm gekocht. Uiteraard niet bij Sanidirect!
Reactie of foto toevoegen
“Toiletpot met inbouwreservoir”
Van lier | dinsdag 4 nov 2025 25 | Sanidirect Hoorn NH
Alle voors en tegen goed uitgelegd door remco boerrigter. Beantwoorde al onze vragen met engelengeduld. Wij wisten helemaal niet waar we op moesten letten maar werd goed uitgelegd. Heel blij dat we deze winkel hadden aangedaan
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
A.Rosier | woensdag 15 mei 2024 24 | Sanidirect Leeuwarden
Zeer tevreden, prachtige badkamer en sanitair. Uitstekende hulp bij het uitzoeken bij Sanidirect Leeuwarden.
FOTO VAN A.ROSIER
REACTIE VAN INGE
Wat fijn te horen, dat jullie blij zijn met het ontwerp. Nu heerlijk genieten van deze Wellness badkamer. Heb jullie met veel plezier mogen adviseren.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamerspullen”
Marianne te Velde | woensdag 21 okt 2020 20 | Sanidirect Groningen
de badkamerspullen werden op tijd en in goede conditie geleverd - het maakt de badkamers voor onze toekomstige bewoners in Het Groen Gasthuis in Warffum af!
Reactie of foto toevoegen
“Benodigdheden voor een nieuwe wc”
M folmer | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Mooie winkel/showroom. En werden goed en snel geholpen door een medewerker.
Werd ook goed meegedacht met onze plannen voor nieuwe wc. En werden ook wat tips gegeven om alles mooi en snel te kunnen werken.
Reactie of foto toevoegen
“Loslatend laminaat”
Sander | zondag 27 okt 2019 19 | Sanidirect Cruquius
Bij ons laat na 8 maanden ook de lamineerlaag los van het badkamermeubel. Aan de zijkanten en bij alle handgrepen van de 4 laden. Grote bobbels onder het hout, hout is niet waterbestendig en de lamineerlaag laat op de randen vocht door waardoor vochtophoping in het hout op heel veel plekken. ik heb nieuwe badkamer met normale gereguleerde vochthuishouding. Ik ga vandaag het traject in met Sanidirect. Consumentenrecht is vrij sterk. Kan jij mij op de hoogte houden van jouw bevindingen? Wellicht hebben ze een hele foute lijn meubels op de markt gebracht met verkeerde houtsoort. Ze worden in Polen gemaakt de badkamersmeubels van Sanidirect.
REACTIE VAN SANDER
Loslatende lamellen zijkant.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen gaan te snel kapot”
Patrick van Kaam | vrijdag 10 aug 2018 18 | Sanidirect Breda
Ik heb in 2016 twee volledige badkamers besteld. Waaronder 3 inbouw douches, 1 bad, 2 wastafels met totaal 4 kranen. Inmiddels is het 2018 en alle thermostaatkranen van zowel douches, bad en wastafels zijn inmiddels kapotgegaan. Dan vraag ik aan de service desk van SaniDirect hoe dat mogelijk is. Dan krijg als antwoord dat dit aan het onderhoud kan liggen? Ik heb gevraagd om een vergoeding voor de reparatie van de inbouw douches. De rest heb ik zelf vervangen maar inbouw lukt me niet (Leuk inbouw, behalve als er iets kapot gaat!@!). De service desk zegt dat ik daar geen recht op heb. Vervolgens vertel ik dat dit in het garantie bewijs staat. De inhoud is bij hun niet bekend? Of ik deze even op kan sturen. Laatste keer dat ik daar wat ga kopen.
REACTIE VAN PATRICK VAN KAAM
Vervolg: Ik zou maandag terug gebeld worden. Is niet gebeurd.
REACTIE VAN MARISKA
Beste Patrick, van welk merk waren de kranen? Alvast dank voor je reactie
Reactie of foto toevoegen
“Materialen voor de badkamer”
Joke Schneider | dinsdag 18 okt 2022 22 | Sanidirect Den Bosch
Goed geïnformeerd over de mogelijkheden qua materialen, de indeling van de badkamer. Er zijn gekocht een badmeubel, wc, radiator, kranen, stortdouche, spotjes, en een glasscherm voor de inloopdouche.
Reactie of foto toevoegen
“Volledige badkamer”
Kevin Weever | donderdag 5 okt 2023 23 | Sanidirect Apeldoorn
Er wordt goed meegedacht in oplossingen en komen met goede en duidelijke adviezen zonder dit door te drukken
Reactie of foto toevoegen
“Tegels, Kranen, toilet en sunshower”
Van Dijk | woensdag 30 aug 2023 23 | Sanidirect Ede
We werden heel correct geholpen. Alle mogelijke opties zijn besproken en ingetekend of weer verwijderd. Waren er wijzigingen, dan was dit ook geen probleem.
Reactie of foto toevoegen
“Prima ervaring”
Anne Marije Kessler | woensdag 9 nov 2022 22 | Sanidirect Amstelveen
Tegels en kranen gekocht. Prima ervaring, klantvriendelijk, goed advies!
Reactie of foto toevoegen
“Spekgladde tegels”
B.M.Petiet | maandag 2 apr 2018 18 | Sanidirect Middelburg
Voor 560€ aan badkamer tegels die zeer geschikt waren voor badkamers en niet glad
Het blijkt dat nu deze douche in gebruik is , het spekglad is. Zeer gevaarlijk. Zeer slechte voorlichting. Wij zijn 70 en 74 jaar en het gevaar ligt om de hoek.
FOTO VAN B.M.PETIET
Afbeelding badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Levering corona proof”
Monica | donderdag 28 jan 2021 21 | Sanidirect Sneek
Snelle levering, correcte afhandeling, welke corona-proof is. Hierdoor kon ik wel direct voorzien worden van het juiste, benodigde, onderdeel.

Aanvulling ontvangen 28 januari 2021: Wij hebben een bedieningspaneel voor het toilet gekocht. Wij werden netjes gebeld dat het klaar lag om opgehaald te worden. Wij hebben het zelf gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toiletruimte”
Chiel | donderdag 2 jan 2025 25 | Sanidirect Breda
Zeer tevreden over de geweldige service bij sanidirect Breda. Er word goed meegedacht en een prachtig ontwerp gemaakt. Spullen zijn inmiddels geleverd en binnenkort word alles geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de nieuwe badkamer spullen”
Roderick | woensdag 7 dec 2022 22 | Sanidirect Den Haag
Danny en team hebben ons echt goed geholpen met advies op maat en bij het snel leveren van onze nieuwe badkamer spullen. Ook bij een last minute wijziging top geholpen. Dank! Verbetering zit nog in het leversysteem, maar we hebben het ook wel maximaal getest met onze last minute wijziging.
Reactie of foto toevoegen
“Goede begeleiding”
Babette Van Huis | zondag 7 jul 2024 24 | Sanidirect Duiven
Heel fijn geholpen tijdens het uitzoeken van onze badkamer. Goeie hulp gehad en ideaal, de 3D visualisatie.
Reactie of foto toevoegen
“Service kan beter”
Madarun | maandag 24 feb 2025 25 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Dan denk je goed geholpen te zijn, blijkt achteraf dat de adviseur een verkeerde afmeting had doorgegeven en niet erbij vermeld dat we nog rekening gehouden zou moeten worden met de stelmaten. De adviseur had een plattegrond getekend op basis van de afmetingen van de meubels welke dus niet bleek te kloppen. Hierdoor waren de tegels van de badkamer niet juist afgesteld i.v.m. weglopen van het water. Daarnaast had hij ons ook niet verteld dat de radiator niet elektrisch was. Na contact opgenomen te hebben en duidelijk verteld te hebben dat de verpakking al open is gaf hij toch aan dat we langs konden komen en eventueel nog konden ruilen. Eenmaal aangekomen zei meneer de radiator niet terug te kunnen nemen omdat deze geopend was! Tot slot had meneer een verkeerde berekening gemaakt voor de toilet tegels waardoor we 5 pakken teveel geleverd hebben gekregen.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Marga | maandag 9 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Onze ervaring is goed we kregen alles op tijd en toen onze spiegel niet goed bleek te zijn krijgen we volgende week een nieuwe. We hebben nog een extra wc bestelt en die zou in Apeldoorn komen maar door een foutje was deze toch in Duiven terecht gekomen. Met een presentje voor de verkeerde levering hebben we de wc toch in Duiven kunnen ophalen
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkameraankoop”
Cees | dinsdag 8 okt 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Februari 2019, Ben vario badkamermeubel voor ruim 500 euro gekocht. Nu laat de lamineer al los. Sanidirect foto's gestuurd met de schade. Krijg ik vervolgens bericht dat het vochtschade is. Ik gebeld en uitgelegd dat een badkamer vochtig is en dat het meubel daar tegen moet kunnen. Daar was Sanidirect het niet mee eens. Ik heb mijn rechtsbijstand erop gezet
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerde keuze”
Hans | vrijdag 26 okt 2018 18 | Sanidirect Middelburg
Afgelopen zaterdag een toiletpot gekocht met blinde bevestiging, volgens verkoper een makkie om hem op te hangen. Uren aan het martelen geweest ook met een installateur erbij maar niet strak aan de muur te krijgen ook niet waterdicht. Terug naar de winkel en gevraagd om te ruilen voor een ander bevestigingssysteem. Was absoluut niet mogelijk de toiletpot was al uit de doos geweest. Wordt uitgemaakt voor prutser. Verkoper wilde meedenken maar de bedrijfsleider hield dit tegen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
wiel dentener | maandag 17 jun 2024 24 | Sanidirect Weert
Komplete badkamer incl. betegeling en toilet. Dhr. Patrick Waegemans van Sanidirect in Weert heeft ons op een bijzonder vakkundige manier geadviseerd in de aanschaf en keuze van de materialen. Hierdoor werd voor ons de keuze makkelijker gemaakt.
REACTIE VAN WIEL DENTENER
Sloop van de oud badkamer,nieuw leidingwerk,betegeling en plaatsing van een complete nieuw badkamer is vakkundig uitgevoerd door de mensen van Studio129 uit Weert.
Reactie of foto toevoegen
“Geen levering”
S. Donga | woensdag 10 jun 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
15 mei een toiletrolhouder besteld. Zou er binnen een week zijn. Het is nu
10 juni en ik heb nog steeds niets ontvangen. Wel een order bevestiging gekregen dat die op 5 juni zou worden afgeleverd. Twee keer langs de winkel gereden voor niets.
Reactie of foto toevoegen
“Spullen goed geleverd”
ten Wolde | maandag 5 apr 2021 21 | Sanidirect Enschede
Complete badkamer gekocht en tevreden over vakkundige info. Nu een half jaar later ook gehele toilet renovatie besteld.

Aanvulling ontvangen 8 april 2021: Badkamer geleverd volgens afspraak. Zelf gemonteerd. Opnieuw bij hun toilet, tegels e.d. gekocht, moet nog gemonteerd worden.
Reactie of foto toevoegen
“Showroom douchebak”
Luc | woensdag 24 jul 2019 19 | Sanidirect Den Haag
Douchebodem gekocht. Vooral het eerste gesprek was erg compleet en relaxed. Alle aandacht voor onze vragen. Dat ging over de douchewand die op maat moet worden gemaakt.

Aanvulling ontvangen 14 augustus 2019: Ik heb een douchebak en bijbehorende poten gekocht. De douchebak was een showroom model en de poten waren uit het depot via de winkel geleverd. Ik heb ze dus beide meteen meegekregen toen de poten waren geleverd. Beide zijn inmiddels geïnstalleerd. Er komt nog een bestelling van een douchewand. Dat gaat waarschijnlijk komend weekend gebeuren. Het wordt een maatwerk ding. Moet dus opgemeten worden. De douchebak is nog niet in gebruik maar het is prachtig materiaal. Wordt fijn om te gebruiken.
Reactie of foto toevoegen
“Spiegel - volgens afspraak met verbeterpunt”
John Dolmans | woensdag 17 jul 2019 19 | Sanidirect Heerlen
Gekocht een Ben Watch spiegel. Levering was volgens afspraak. Prijs was (zeer) goed.
Verbeterpunt is het zelf afhandelen van vragen, klachten etc. en dit niet doorverwijzen/laten afhandelen door de service afdeling van Sanidirect. Hierdoor wordt de klantenbinding vergroot.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer inclusief montage”
M.Edens | vrijdag 1 nov 2024 24 | Sanidirect Breda
Gedreven verkopers en in het bijzonder Thomas kundige verkoper met oog voor de klant en service hoog in het vaandel verder bezorgers ook vriendelijk en behulpzaam zeer fijn bedrijf om zaken mee te doen. Heb nu de aannemer over de vloer via Sanidirect vaklui en zeer nette werkers elke dag wordt de werkruimte schoon opgeleverd. Nee ik beveel Sanidirect zeker aan.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer geslaagd”
Janet Tilman | zaterdag 12 dec 2020 20 | Sanidirect Meppel
Wij zijn zeer geslaagd bij Sani direct in Meppel, fijne uitleg/advies en super keuze /uitgebreide assortiment.

Aanvulling ontvangen 15 december 2020: Wij hebben een volledige badkamer gekocht, tegels wand, tegels vloer, 2x wc, regendouche, ligbad en wandmeubels.
FOTO VAN JANET TILMAN
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij en tevreden”
Marcel en Maureen | woensdag 13 nov 2024 24 | Sanidirect Enschede
Wij zijn zeer kundig geadviseerd over onze nieuwe badkamer! Er werd een fantastisch ontwerp gemaakt en het resultaat is verbluffend! Het tegelwerk is puur vakmanschap! Al het meubilair/sanitair is besteld via de vestiging in Enschede en met zorg afgeleverd! Wij zijn enorm blij en tevreden!
FOTO VAN MARCEL EN MAUREEN
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
Reactie of foto toevoegen
“Een nare nasmaak”
Eddie Fransisco de Pina Barreto | donderdag 6 feb 2025 25 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
In eerste instantie vonden wij de verkoper wat ingehouden, maar naarmate het gesprek verder ging, werd het gesprek leuker en speelser. De verkoper heeft zijn tijd genomen en ons goed advies gegeven. Levering was snel. Minpunt vonden wij dat tijdens de berekening teveel tegels zijn gerekend. Dus wij zitten nu met 6 tegels waar we niks mee kunnen doen en deze kunnen wij niet retourneren. En dat is zover wij kunnen herinneringen is wel tegen ons gezegd dat wij deze kunnen terugbrengen. Ook paste de sifon niet en deze kunnen wij ook niet terugbrengen. Nu zitten wij met ongeveer aan 300,00 + aan materiaal wat we niks mee kunnen. Dat is een nare nasmaak, waardoor ik mensen ook niet ook doorsturen naar Sanidirect.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne service”
Van den Brandhof | maandag 11 sep 2023 23 | Sanidirect Ede
Fijne service, wij hadden snel tegels nodig en ze gingen gelijk aangeven uit welke tegels we dan konden kiezen.
Reactie of foto toevoegen
“Kosteloos geholpen”
Saskia | zondag 28 okt 2018 18 | Sanidirect Meppel
Onlangs heb ik 'n andere woning gekocht. De toiletbril was best beschadigd (waarschijnlijk door verkeerde schoonmaakproducten). Het bleek dat de gehele toiletruimte (pot, bril, tegels, fonteintje etc.) 2 jaar geleden was aangeschaft bij Sanidirect/Meppel. Helaas was er geen garantie om de bovenvermelde reden. Maar, Sanidirect Meppel heeft mij kosteloos een nieuwe bril gegeven! Ook met andere vragen waarmee ik in de winkel kwam waren ze enorm behulpzaam en hebben we samen naar oplossingen gezocht. Er wordt echt tijd voor je genomen. Kortom, zeer hulpvaardig, vriendelijke team!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige badkamer”
Jack Thijssen | maandag 9 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Een badkamer gekocht. Prima geholpen bij het maken van keuzes. Verkoper nam, voor de datum van installatie, contact op met installateur en gaf aan dat als er iets was ik contact met hem kon opnemen. Het voelde zeer vertrouwd. Levering van de artikelen ging erg netjes. Tijdens installatie bleek 1 pak tegels gebroken en 1 spotje niet te werken. Installateur regelde via Sanidirect vervanging. Zelf hoefde ik geen actie te ondernemen. Ik heb nu een prachtige badkamer waar ik erg blij mee ben.
FOTO VAN JACK
Reactie of foto toevoegen
“Tegels voor de badkamer”
Ilse Verburgh | dinsdag 17 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Snel van begrip, snelle service en snelle levering: wat wil je nog meer?!
Reactie of foto toevoegen
“Koude douche”
Rien | vrijdag 18 okt 2019 19 | Sanidirect Den Bosch
Daar een badkamer gekocht, eerst een offerte laten maken ik kon alles nog wijzigen, echter de paasweekend korting is een korting die ze altijd geven. Bij vergelijk met een andere sanitair winkel waren de prijzen bij sanidirect hoger, daarbij zaten ook nog spullen bij van Ben die achteraf kwalitatief slechter zijn dan geberit of grohe.
Dus wilde ik de offerte ontbinden maar werd er meteen met een advocaat gedreigd en waren er kosten aan verbonden. Daarna met het monteren bleek de closetpot te lekken, er zit een scheur bij de inloop, de service gebeld, van de mevrouw die ik aan de telefoon had moest ik een filmpje maken van de lek alleen had de loodgieter de closetpot eraf gehaald om er mee naar de winkel te gaan om dit te laten zien, dus zou ik de loodgieter terug moeten laten komen om de pot erop te monteren filmpje maken en weer demonteren ongeveer 2 uur werk inclusief voorrijkosten. Dit heb ik niet gedaan heb een foto van de scheur gemaakt en gemaild naar de service, omdat het minimaal 2 weken duurt voordat de fabrikant reageert heb ik een nieuwe closet pot besteld opgehaald in Waalwijk trouwens is het arrogante club daar. De closetpot erop laten zetten alles was dicht, Nu nog afwachten of ik mijn geld terug krijg ben bang van niet dan leg ik het voor aan de belbus of geef ze de koude douche
FOTO VAN RIEN
Scheur in toiletpot
Reactie of foto toevoegen
“Los bad met scherm”
AJ Spek | vrijdag 13 sep 2019 19 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Een douchebad (hoek) met douchewand besteld. Tijdig geleverd, service door belletje half uur voor levering en de spullen cf. afspraak. Advies in de winkel was duidelijk en er werd meegedacht qua opstelliing! Tevreden !
Reactie of foto toevoegen
“Vlotte communicatie”
Leo van Berkom | dinsdag 1 nov 2022 22 | Sanidirect Breda
Complete badkamer aangeschaft met nog wat complexe nalevering en wijzigingen. Goed op ingespeeld, communicatie verliep vlotjes.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Fam. ten Lande | woensdag 11 nov 2020 20 | Sanidirect Meppel
Onze ervaring met sanidirect Meppel is enorm positief, wij hebben een nieuwe badkamer gekocht naar volle tevredenheid! Er werd met ons meegedacht en zijn goed behandeld. Konden met onze vragen terecht en kregen duidelijk antwoord. Goed en gezellig team die weten waar ze over praten. Kortom,wij zijn super tevreden!
FOTO VAN FAM. TEN LANDE
Badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch geholpen”
Natasja Jean Pierre - de Hoog | donderdag 8 feb 2024 24 | Sanidirect Barendrecht
De medewerker van Sanidrect heeft ons fantastisch geholpen bij de aanschaf van onze volledige nieuwe badkamer én toilet. Geduldig, oplossingsgericht, servicegericht. Kwaliteit van de geleverde goederen is ook goed, deels ook van huismerk en is ook heel prima qua afwerking en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Chapeau”
Frans Lahaije | woensdag 12 apr 2023 23 | Sanidirect Weert
Keurig netjes afgeleverd, op de dag van plaatsing heeft Patrick nog meegeholpen om de douchwand te plaatsen. Vanuit Weert de moeite genomen om naar Roermond te komen voor assistentie. Chapeau Patrick en team.
Reactie of foto toevoegen
“Een nieuwe badkamer en wc”
A Beukers | zondag 30 okt 2022 22 | Sanidirect Barendrecht
Ik heb in mei een badkamer besteld en ook een wc. Ze hebben fijn geholpen met de indeling van beide produkten. Een produkt was bij binnenkomst beschadigd en dezelfde week nog nieuwe geleverd. Ook nu bij de nabestelling was de service weer prima.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Diana de Bruijn | dinsdag 28 mei 2024 24 | Sanidirect Kaatsheuvel
We werden adequaat geholpen en de medewerkers dachten mee om een oplossing te vinden, zodat de werkzaamheden voor de badkamer door konden gaan.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
Sumant Debipersad - Chotoe | donderdag 29 feb 2024 24 | Sanidirect Duiven
De ervaring van mij en mijn man bij Sanidirect Duiven was uitstekend! De reden hiervan is omdat ik belde voor informatie en om aan te geven dat ik in verwachting ben en wij dus eigenlijk alles z.s.m. geregeld wilde hebben thuis. Wij konden al gauw langskomen voor een afspraak en één week later was alles geregeld! Nu is ons toiletruimte bijna af en het ziet er al geweldig uit! Los daarvan kregen we ook top advies wat ons écht heeft geholpen.
FOTO VAN SUMANT DEBIPERSAD - CHOTOE
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
Reactie of foto toevoegen
“Service met een lach”
Piet-Hein Buur | woensdag 23 apr 2025 25 | Sanidirect Cruquius
"Onze ervaring met Sandirect? Nou, laten we zeggen dat ze ons toilet- humoristischer hebben gemaakt zonder dat we zelf maar op het verkeerde knopje hoefden te drukken. We kochten in de winkel wat toiletaccessoires, maar niet alles was meteen aanwezig. Geen stress – Sandirect sprong in de actie alsof het om een spoedklus ging! Zelfs een telefoontje met excuses over een foutief opgegeven prijs: hun eerlijkheid is even glanzend als onze nieuwe accessoires. Service met een lach én een beltoon, dus! Inmiddels hangt en staat alles prachtig in onze twee toiletten – zo mooi dat we bijna overwegen om gasten een kaartje te laten kopen voor een 'toilet-tour'. Kortom, met Sandirect ben je letterlijk én figuurlijk helemaal ontzorgd op het kleinste kamertje van het huis!"
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Sam | woensdag 9 nov 2022 22 | Sanidirect Leeuwarden
Wij hebben een complete badkamer gekocht incl tegels. Dit was in december 2021. Door wat veranderingen in ons bouwplan ivm de energieprijzen, hadden we de radiator en de spiegel niet meer nodig. Echter hadden we deze al wel besteld. Levering is volgens plan gegaan. Maar nu hebben we dus spullen over. Ook tegels. Het retourbeleid is waardeloos. We hebben geen maatwerk gekocht, de spullen zijn niet uit het assortiment, zitten in een onbeschadigde originele verpakking en toch mag het niet terug. Verder wilde onze tegelzetter eigenlijk niet met de 'Sanizooi' tegelen en hij heeft ook laten zien waarom. Sommige tegels zijn helemaal niet haaks, iets wat voor een strakke badkamer met gerectificeerde tegels wel een must is. Daarnaast waren er een aantal bol, niet vlak, zeg maar. Er was een pak tegels kapot, deze werd direct netjes vervangen. Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik nou van alles moet vinden. Mochten we ooit een nieuwe badkamer nodig hebben, dan gaan we zeker niet terug. Nog een tip, mocht je er wel een badkamer kopen; het aantal m2 tegels wordt middels een computersysteem uitgerekend. In de offerte/factuur/aankoopbevestiging staat wél duidelijk dat de tegelzetter het even na moet meten. Laat dat ook zeker doen. Wij hadden van de ene tegel veel te veel en de andere tegel tekort. Ze hebben niks op voorraad, dus je haalt ook niet even snel wat bij. Moet eerst besteld worden, levertijd, blabla. Dus als je niet wilt, dat de tegelzetter stagneert, laat hem (of haar) checken!! Verder krijgen we een parel van een badkamer, denk ik.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend geholpen bij badkameraankoop”
Wietze jorba | donderdag 10 nov 2022 22 | Sanidirect Leeuwarden
Gezellig en leuk personeel. Staat in voor service en heeft me uitstekend door de verbouwing en keuzes heen geholpen.
FOTO VAN WIETZE JORBA
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Kier Bouwman | woensdag 16 okt 2024 24 | Sanidirect Meppel
Toilet complete inrichting gekocht. Goede voorlichting en alles in een winkel kunnen kopen Een vlotte en gezellige verkoper. Een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Heel erg blij met het resultaat”
Henderina Moes | woensdag 23 nov 2022 22 | Sanidirect Groningen
Op zoek naar een mooie badkamer kwamen we al snel bij Sanidirect terecht. Er is voldoende keuze uit de mooi opgestelde badkamers. We vertelden wat onze wensen waren, waarop we vriendelijke en vakkundig werden geholpen. Voor een mooie prijs hebben we een complete badkamer gekocht. Dus ook de tegels. Gelukkig was de levering binnen 3 week, dus super snel. Alles was compleet, er mistte geen onderdeel en alles onbeschadigd! We waren zo enthousiast over de vloertegels, dat later extra hebben besteld voor andere ruimtes in huis. Deze waren binnen 1 week binnen, zo kon de tegelzetter in één keer door! Top! Wij zijn heel erg blij met het resultaat en de kwaliteit! Van ons krijgt Sanidirect een 10!
Henderina en Frank
Reactie of foto toevoegen
“Niet goed gegaan”
Helmers | dinsdag 19 nov 2019 19 | Sanidirect Almere
Een complete badkamer gekocht .Verkeerde berekeningen ,met gevolg tegels van de muur en vloer tekort .Badmeubel te groot ,maar mocht niet geruild worden helaas.4 weken zonder douche gezeten.Tegels bij bestelt, maar pas na een week leverbaar. Na week nog geen bericht ,zelf tegels opgehaald. Werd niet echt vriendelijk te woord gestaan door medewerkster, viel nergens over te praten. Medewerker die berekening had gedaan, was al weer weg. Zou niemand aanraden bij sanidirect te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er nog goed uit”
Jeanne Hoogeveen | donderdag 28 mrt 2019 19 | Sanidirect Meppel
We hebben 2 jaar geleden een complete badkamer gekocht met o.a. urinoir, ligbad en toilet met bidet functie. Ik ben erg zuinig op mijn badkamer en deze ziet er 2 jaar na dato nog als nieuw uit. We zijn er erg blij mee ook doordat we prima advies hebben gekregen bij Sanidirect. Omdat Sanidirect niet echt duur is konden we de extra's zoals de bidet functie er ook makkelijk bij bestellen.
Reactie of foto toevoegen
“Eerlijk advies”
Kreeft | woensdag 7 nov 2018 18 | Sanidirect Meppel
Wij hebben een badkamer gekocht bij sanidirect te meppel en wij zijn zeer te spreken over de service, de medewerkers zijn zeer behulpzaam en namen ruim de tijd om er voor te zorgen dat wij de badkamer van onze dromen krijgen. Alle artikelen werden bij ons thuis bezorgd door een zeer vriendelijke chauffeur die alle spullen voor ons binnen heeft gezet en hebben wij gezamenlijk alle spullen gecontroleerd op schade. Alles is vlekkeloos verlopen en wij zijn zeer content met onze nieuwe badkamer. Sanidirect meppel is echt een aanrader! Bedankt voor jullie behulpzaam en eerlijk advies! Ga zo door wij zeggen het voort
Reactie of foto toevoegen
“Een fijn adres”
Fam. Kruijsse | donderdag 6 feb 2025 25 | Sanidirect Middelburg
We hebben alles voor een nieuwe badkamer hier gekocht. We zijn super geholpen en er wordt goed meegedacht en tips gegeven. Fijn adres!
Reactie of foto toevoegen
“Sanitair voor het vernieuwen van ons toilet”
Susan | maandag 14 mrt 2022 22 | Sanidirect Son
Ik heb sanitair gekocht voor het volledig vernieuwen van ons toilet, dus inbouwreservoir, toiletpot, bril, bedieningspaneel. Het was een zondag en erg druk in het filiaal. Maar eenmaal aan de beurt ben ik correct geholpen. Sanitair is op tijd, volgens afspraak geleverd. Jammer vind ik dat van de gekochte elementen de per stuk prijs niet wordt vermeld op het rekeningoverzicht, maar alleen de totaalprijs wordt vermeld.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Ivo | maandag 13 feb 2023 23 | Sanidirect Ede
Vanwege renovatie toilet -en doucheruimte hebben wij diverse artikelen bij Sanidirect Ede gekocht. Bij deze vestiging wordt je goed geholpen en geïnformeerd, zonder opdringerig te zijn uiteindelijk tot een goede keus gekomen tegen een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 75

Sanidirect vestigingen

  Sanidirect Almere (9 reviews), Washingtonstraat 111, 1334 LS Almere, tel 036-5290088
  Sanidirect Amstelveen (4 reviews), Maalderij 12, 1185 ZB Amstelveen, tel 020-8003508
  Sanidirect Amsterdam (1 review), Haarlemmerweg 325, 1051 LH Amsterdam, tel 020-3002517
  Sanidirect Apeldoorn (8 reviews), Het Rietveld 32, 7321 CT Apeldoorn, tel 055-2069996
  Sanidirect Barendrecht (11 reviews), Pesetastraat 42-44, 2991 XT Barendrecht, tel 010-2920050
  Sanidirect Breda (16 reviews), Grenssteen 9, 4815 PP Breda, tel 076-5414414
  Sanidirect Capelle aan den IJssel (17 reviews), Hoofdweg 46a, 2908 LC Capelle aan den Ijssel, tel 010-2892120
  Sanidirect Cruquius (13 reviews), Cruquiusplein 22, 2142 EV Cruquius, tel 023-2060300
  Sanidirect Den Bosch (9 reviews), Tinnegieterstraat 12, 5232 BM Den Bosch, tel 073-2060011
  Sanidirect Den Haag (11 reviews), Van der Kunstraat 157, 2521 BS Den Haag, tel 070-3050009
  Sanidirect Deventer, Revalstraat 1a, 7418 BJ Deventer, tel 0570-259003
  Sanidirect Duiven (14 reviews), Nieuwgraaf 46, 6921 RK Duiven, tel 026-3791309
  Sanidirect Ede (16 reviews), Lorentzstraat 2-6, 6716 AD Ede, tel 0318-636339
  Sanidirect Enschede (5 reviews), Schuttersveld 38, 7514 AL Enschede, tel 053-2070083
  Sanidirect Groningen (14 reviews), Peizerweg 84, 9727 AK Groningen, tel 050-5250037
  Sanidirect Heerhugowaard (6 reviews), J.J.P. Oudweg 29, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-2049990
  Sanidirect Heerlen (9 reviews), In de Cramer 98, 6412 PM Heerlen, tel 045-5748550
  Sanidirect Hilversum (7 reviews), Verlengde Zuiderloswal 32, 1216 BX Hilversum, tel 035-5448093
  Sanidirect Hoorn NH (9 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 10c, 1625 NV Hoorn NH, tel 0229-768996
  Sanidirect Kaatsheuvel (8 reviews), Bevrijdingsweg 1, 5171 PS Kaatsheuvel, tel 0416-283145
  Sanidirect Leeuwarden (15 reviews), Schenkenschans 1s, 8912 AL Leeuwarden, tel 058-2895082
  Sanidirect Leiderdorp, Zijlbaan 30, 2352 BN Leiderdorp, tel 0712-060620
  Sanidirect Meppel (22 reviews), Blankenstein 444, 7943 PH Meppel, tel 0522-251105
  Sanidirect Middelburg (24 reviews), Mortiereboulevard 24, 4336 RA Middelburg, tel 0118-729990
  Sanidirect Sneek (9 reviews), Smidsstraat 10c, 8601 WB Sneek, tel 0515-411009
  Sanidirect Son (15 reviews), Ekkersrijt 4016, 5692 DA Son, tel 0499-460155
  Sanidirect Tilburg (12 reviews), Hestiastraat 18, 5047 VA Tilburg, tel 013-5700202
  Sanidirect Utrecht (13 reviews), Zeelantlaan 59, 3526 AK Utrecht, tel 030-2750400
  Sanidirect Vlaardingen (1 review), Gerard Burgerlaan 5, 3131 KZ Vlaardingen, tel 010-2032004
  Sanidirect Weert (7 reviews), Moesdijk 11d, 6004 AX weert, tel 0495-749442
Kaart
Sanidirect review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.