Feedback
8,2

Sanidirect

Score uit 311 ervaringen | beschrijf uw ervaring
30 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanidirect
Bij Sanidirect vinden we het belangrijk dat je direct het sanitair vindt waarnaar je op zoek bent, en dat voor direct de laagste prijs. Of je nu op zoek bent naar een complete badkamer of los sanitair, bij Sanidirect helpen we je graag bij het maken de juiste keuze. In onze badkamer showrooms kun je terecht voor eerlijk advies van echte badkamerspecialisten. Bij Sanidirect bieden we alleen A-merk sanitair aan waarvan we zeker weten dat jij als klant er blij van wordt.
Actief in
Badkamers • Tegels • Woninginrichting
Genoemde stijlen
Design – Houten – Japandi – Luxe
Prijs
Aanbiedingen – Laagste prijs – Budgetgericht
Ontwerp en maatwerk
3D-ontwerp – Interieurontwerp – Functioneel ontwerp – Ontwerpadvies
Begeleiding
Zelf kiezen – Stappenplan
Montage en service
Levering
Showroom en afspraken
Showroom – Afspraak mogelijk
Locaties
Almere - Amstelveen - Amsterdam - Apeldoorn - Barendrecht - Breda - Capelle aan den IJssel  - Cruquius - Deventer - Duiven - Ede - Enschede - Groningen - Heerhugowaard - Heerlen - Hilversum - Hoorn NH - Kaatsheuvel - Leeuwarden - Leiderdorp - Meppel - Middelburg - Den Haag - Den Bosch - Sneek - Son - Tilburg - Utrecht - Vlaardingen - Weert Toon alle vestigingen
Alternatieven voor Sanidirect
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,2 uit 3389 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2644 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 8,9 uit 81 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 9,3 uit 312 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,4 uit 209 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanidirect review

Er zijn 311 klantervaringen over Sanidirect. Alle ervaringen zijn door Qasa handmatig gecontroleerd. Deel ook uw ervaring.
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 163 ervaringen
4 sterren 47 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 9 ervaringen
1 ster 39 ervaringen

Verdeling: 210 positieve ervaringen | 51 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, annuleren, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Vriendelijk geholpen”
martijn nauta | woensdag 11 jun 2025 25 | Sanidirect Leeuwarden
Wij liepen op een vrijdagochtend de winkel binnen om te kijken naar een nieuwe toiletruimte, eenmaal binnen werden we rustig ontvangen en konden eerst rustig even rondkijken. Waarna we wat vragen hadden konden we bij de eigenaresse terecht onder het genot van een bakje koffie werden er direct mooie 3d tekeningen gemaakt en hebben we tegels, toilet, wasbak+ kastje uitgezocht.
Vriendelijk geholpen door zeer vakkundige mensen.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met het badkamerinterieur”
M. Duvekot | vrijdag 1 mrt 2024 24 | Sanidirect Middelburg
We waren op zoek naar nieuw badkamerinterieur. Na verschillende bouwmarkten te hebben bezocht, vonden we niet wat we wilden. Onderweg naar huis zeiden we tegen elkaar, laten we ook maar even bij Sanidirect binnengaan, wie weet of er daar iets naar onze smaak is. We kenden de zaak helemaal niet. We werden hier goed geholpen met goede adviezen. En voordat de dag voorbij was, hebben we hier ons hele badkamerinterieur gekocht. Vakkundig geholpen en goed meedenken over oplossingen in een kleine badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige toilet”
René | donderdag 7 mrt 2024 24 | Sanidirect Tilburg
We hadden een afspraak met Arjen om ons toilet volledig aan te pakken. Hij begreep ons goed en we zijn erg blij met zijn adviezen. We hebben een Ben Segno toilet en Ben Stelvio fontein, mooi kraantje uit de muur en prachtige tegels. De door Arjen aanbevolen aannemer heeft alles binnen 3 weken na bestelling keurig geplaatst.
REACTIE VAN RENÉ
Hier wil ik graag nog aan toevoegen dat Arjen, toen bleek dat de aannemer sneller beschikbaar was dan verwacht, de moeite heeft genomen om zelf de bestelling bij ons af te leveren omdat het standaard transport op die korte termijn niet meer te regelen was. Top service!
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk geholpen en goed geadviseerd”
Josien Van de kamp | woensdag 18 jan 2023 23 | Sanidirect Cruquius
We werden heel vriendelijk geholpen en goed geadviseerd in de winkel. Telefonisch contact is makkelijk en goed. Alle spullen die we besteld hadden werden geleverd op de afgesproken tijd. Kwaliteit van de spullen is heel goed.
FOTO VAN JOSIEN VAN DE KAMP
+ Toon extra foto van Josien Van de kamp
+ Toon extra foto van Josien Van de kamp
Reactie of foto toevoegen
“Een uitstekende ervaring”
Jasper van Lienden | dinsdag 18 mrt 2025 25 | Sanidirect Vlaardingen
Onze ervaring met Sanidirect Vlaardingen was uitstekend. We kwamen in contact met deze vestiging aan de Gerard Burgerlaan 5 in Vlaardingen, en vanaf het eerste moment hadden we een goed gevoel. Persoonlijk advies, moodboard & 3D-ontwerp: Wat Sanidirect Vlaardingen écht onderscheidt, is de persoonlijke benadering en het maatwerk. Het team nam uitgebreid de tijd om onze wensen te bespreken en maakte een moodboard, zodat we een visuele indruk kregen van de stijl en mogelijkheden. Daarnaast kregen we een 3D-ontwerp, waarmee we direct konden zien hoe onze nieuwe badkamer eruit zou komen te zien. Dit hielp enorm bij het maken van keuzes over de indeling, materialen en kleuren. Dankzij hun expertise kwamen we tot een ontwerp dat perfect bij onze woning past. Topkwaliteit voor een scherpe prijs: We kozen voor sanitair van Ben, een merk dat bekendstaat om zijn duurzaamheid en stijlvolle ontwerpen. Sanidirect wist ons een zeer scherpe prijs te bieden zonder concessies aan kwaliteit of service. Dit maakte de keuze om hier te kopen extra aantrekkelijk. Vlotte en zorgvuldige levering: De levering verliep vlekkeloos. Alles werd op tijd bezorgd en zonder problemen naar de eerste etage gebracht. Geen beschadigingen, geen ontbrekende onderdelen—precies zoals het hoort. De moeite waard, ook als je verder weg woont: Wat ons betreft is Sanidirect Vlaardingen absoluut een aanrader, ongeacht waar je woont. Of je nu in de regio Rotterdam of daarbuiten woont, de combinatie van deskundig advies, een moodboard, 3D-ontwerp, scherpe prijzen en uitstekende service maakt de rit meer dan waard. Sanidirect biedt echt persoonlijke aandacht en hulp bij het samenstellen van je droombadkamer - iets wat je niet overal vindt. Wij zijn ontzettend blij met het eindresultaat en zouden hier zonder twijfel opnieuw bestellen.
FOTO VAN JASPER VAN LIENDEN
Reactie of foto toevoegen
“Benodigdheden voor een nieuwe wc”
M folmer | donderdag 17 nov 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Mooie winkel/showroom. En werden goed en snel geholpen door een medewerker.
Werd ook goed meegedacht met onze plannen voor nieuwe wc. En werden ook wat tips gegeven om alles mooi en snel te kunnen werken.
Reactie of foto toevoegen
“Vlotte communicatie”
Leo van Berkom | dinsdag 1 nov 2022 22 | Sanidirect Breda
Complete badkamer aangeschaft met nog wat complexe nalevering en wijzigingen. Goed op ingespeeld, communicatie verliep vlotjes.
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij en tevreden”
Marcel en Maureen | woensdag 13 nov 2024 24 | Sanidirect Enschede
Wij zijn zeer kundig geadviseerd over onze nieuwe badkamer! Er werd een fantastisch ontwerp gemaakt en het resultaat is verbluffend! Het tegelwerk is puur vakmanschap! Al het meubilair/sanitair is besteld via de vestiging in Enschede en met zorg afgeleverd! Wij zijn enorm blij en tevreden!
FOTO VAN MARCEL EN MAUREEN
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
+ Toon extra foto van Marcel en Maureen
Reactie of foto toevoegen
“Accuraat en klantvriendelijk”
Koos Nederhoed | woensdag 16 feb 2022 22 | Sanidirect Sneek
Badkamer en wc-materiaal aangeschaft. Zeer kundig geholpen door Jeroen. Meedenkende verkoper met zeer goede en betrouwbare adviezen. Dit alles op een hele rustige en deskundige wijze. Ook nadien accuraat en klantvriendelijk.
Reactie of foto toevoegen
“Fijn geholpen”
Draaijer | donderdag 17 sep 2020 20 | Sanidirect Sneek
Wij hebben onlangs onze complete badkamer en toilet gekocht bij Daniël in Sneek. Wat een ontzettend fijne verkoper met kennis van zaken. Ook met volop ideeën zodat wij super blij en tevreden de winkel uit liepen. En nu volop genieten van onze geweldige badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
Marga | maandag 9 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Onze ervaring is goed we kregen alles op tijd en toen onze spiegel niet goed bleek te zijn krijgen we volgende week een nieuwe. We hebben nog een extra wc bestelt en die zou in Apeldoorn komen maar door een foutje was deze toch in Duiven terecht gekomen. Met een presentje voor de verkeerde levering hebben we de wc toch in Duiven kunnen ophalen
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Rien van Dijke | donderdag 20 jun 2024 24 | Sanidirect Breda
Hele goede informatie en hulp bij het samenstellen van de douche/badkamer. Nette afwikkeling bij verkoop en levering.
Reactie of foto toevoegen
“Badkameruitrusting gekocht”
Mevr. M.C.HENGEVELD-KOSTERS | dinsdag 24 nov 2020 20 | Sanidirect Hilversum
Gekocht: Badkameruitrusting. Verkoper bleef geduldig ondanks mijn keuzeprobleem. Hij, Nico de Man gaf ook goed advies. Heeft er tevens voor gezorgd dat ik goede uitvoerders (monteurs) kreeg. Ook de bezorging kwam op de afgesproken tijd en vervoerde de zware badkamerspullen via extra beschermmatten op het grint. Zeer correct!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Marianne | vrijdag 8 aug 2025 25 | Sanidirect Barendrecht
Badkamer meubel. Hang toilet ed. Personeel zeer vriendelijk weten waarover ze het hebben, zijn bereid met je mee te denken zonder dat je het gevoel krijgt dat ze alleen maar iets willen verkopen
Reactie of foto toevoegen
“Waskom vervanging”
Marty IJpelaar MIJ Bouw- en Timmerwerken | maandag 11 okt 2021 21 | Sanidirect Tilburg
Wegens een beschadiging had ik een nieuwe waskom nodig. Geweldig geregeld.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de geleverde spullen”
Marit | woensdag 11 okt 2023 23 | Sanidirect Apeldoorn
Badkamer gekocht, tevreden over het meedenken in mogelijkheden en zo snel mogelijke levering.
Reactie of foto toevoegen
“Levering kapotte spullen”
Rick Walschots | maandag 23 dec 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Helaas heb ik van Sanidirect een kapot badmeubel geleverd gekregen. Er was een paneel gebroken en dat verbaasde mij ook niets aangezien deze van spaanplaat was gemaakt. Dit verbaasde mij aangezien het toch een meubel was van zo'n € 1.200,-. In 1e instantie werd dit keurig opgelost en zou ik een nieuw meubel krijgen. Helaas was er wel weer een levertijd van 5 weken. Na deze 5 weken kreeg ik een een los voorpaneel geleverd. Dit was totaal niet de afspraak. Dit was een ander voorpaneel en daarnaast was de afpraak dat ik een nieuwe onderkast zou krijgen. Sanidirect had dit niet goed gecommuniceerd en gecontroleerd. Nu moet ik wederom 5 weken wachten op een nieuw meubelen en blijf zitten in een onafgewerkte badkamer. Bij sanidirect hebben ze totaal geen positie bij hun leveranciers. Ik kreeg als advies om het oude kapotte meubel maar even op te hangen. Ze wilden alleen geen verantwoording voor het feit dat die weleens van de muur kon vallen. Heb nog geprobeerd om via de aankoopvestiging Utrecht iets voor elkaar te krijgen, maar ook daar geen reactie. Ik zou iedereen adviseren om toch echt 2 keer na te denken om iets te bestellen. De service is gewoon echt verschrikkelijk slecht.
Reactie of foto toevoegen
“Aanschaf van een complete badkamer”
W. van der Poel | vrijdag 3 nov 2023 23 | Sanidirect Heerlen
Behulpzaam en meedenkend vriendelijk personeel. Goed aanbod van badkamers.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Jaap Wassenaar | donderdag 11 jan 2024 24 | Sanidirect Meppel
We zijn super goed geholpen door Jan-Bart Bolwijn. Hij heeft echt met ons meegedacht hoe eea kon worden en heeft geprobeerd het zoveel mogelijk te visualiseren. Digitaal maar ook met echte materialen. Wij zijn heel tevreden. Nadien is hij komen kijken hoe het geworden is.
Reactie of foto toevoegen
“Tegels en benodigdheden voor het toilet”
Brenda | woensdag 16 mrt 2022 22 | Sanidirect Groningen
Goede informatie, eerlijk personeel en denkt met je mee. Ze hebben echt verstand van zaken. En dat gecombineerd met een mooi assortiment
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Denise Ertner | dinsdag 22 okt 2019 19 | Sanidirect Hilversum
Badkamermeubels aangeschaft. Duidelijk en eerlijk advies. Prettige benadering en zeer servicegericht bij oplossing van door ons zelf veroorzaakt probleem achteraf. Aan te raden!

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: Bestelling is geleverd en inmiddels gemonteerd ( dit laatste niet via Sanidirect). We zijn tevreden met onze aankoop.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerinrichting”
Jeroen | donderdag 12 jan 2023 23 | Sanidirect Tilburg
Complete badkamerinrichting gekocht bij Sanidirect. Alle mogelijk- en onmogelijkheden werden duidelijk uitgelegd. Alles netjes op de afgesproken datum geleverd. Achteraf extra tegels nodig ivm verplaatsen van een muur. Deze hebben we ook snel af kunnen halen bij het afhaalmagazijn.
FOTO VAN JEROEN
Reactie of foto toevoegen
“Goeie set gekocht”
Ton Kooiker | woensdag 18 dec 2019 19 | Sanidirect Groningen
Wij hebben complete inbouw kranen en douche set gekocht voor onze nieuwe badkamer. Bij binnen komst werden we erg vriendelijk en professioneel behandeld. We zijn erin geslaagd om een mooie en kwalitatief goeie set te kopen tegen een scherpe prijs. Wij raden iedereen sani direct Groningen aan!
FOTO VAN TON KOOIKER
Kranenset
Reactie of foto toevoegen
“Wel een goede ervaring”
boshoster | woensdag 23 mei 2018 18 | Sanidirect Barendrecht
We zijn netjes geholpen door de manager van de vestiging Barendrecht. Bij het inrichten van onze badkamer (boven) en toilet (beneden) in dezelfde stijl zijn we erg goed en klantvriendelijk geholpen. Dat heeft ertoe geleid dat en de prijs dat we uiteindelijk in zee gegaan zijn met Sanidirect. Bij levering waren er met de planning zaken afgesproken om de tegels op het terras te plaatsen. Door onze grillige tuin was dat uiteindelijk niet mogelijk. Dat betekende dat ik ze zelf twee keer moest verplaatsen van het fietspad naar de voordeur en van de voordeur naar de huiskamer. Dat was even minder prettig. Achteraf gezien was alles geleverd. Er was wel een ruim aantal tegels geleverd als extra, meer dan 15%. Terugnemen van dichte verpakkingen was een optie maar gelet op de eerder verleende korting was dat een te verwaarlozen bedrag. Dus hebben wij ervoor gekozen om ze te behouden. Tussentijds hebben we besloten om af te zien van de vloerverwarming. Over teruggave van de ongeopende doos werd niet moeilijk gedaan. Al met al zijn we erg tevreden over de gang van zaken en hebben wij een fraaie badkamer en toilet.
FOTO VAN BOSHOSTER
Reactie of foto toevoegen
“Spullen gaan te snel kapot”
Patrick van Kaam | vrijdag 10 aug 2018 18 | Sanidirect Breda
Ik heb in 2016 twee volledige badkamers besteld. Waaronder 3 inbouw douches, 1 bad, 2 wastafels met totaal 4 kranen. Inmiddels is het 2018 en alle thermostaatkranen van zowel douches, bad en wastafels zijn inmiddels kapotgegaan. Dan vraag ik aan de service desk van SaniDirect hoe dat mogelijk is. Dan krijg als antwoord dat dit aan het onderhoud kan liggen? Ik heb gevraagd om een vergoeding voor de reparatie van de inbouw douches. De rest heb ik zelf vervangen maar inbouw lukt me niet (Leuk inbouw, behalve als er iets kapot gaat!@!). De service desk zegt dat ik daar geen recht op heb. Vervolgens vertel ik dat dit in het garantie bewijs staat. De inhoud is bij hun niet bekend? Of ik deze even op kan sturen. Laatste keer dat ik daar wat ga kopen.
REACTIE VAN PATRICK VAN KAAM
Vervolg: Ik zou maandag terug gebeld worden. Is niet gebeurd.
REACTIE VAN MARISKA
Beste Patrick, van welk merk waren de kranen? Alvast dank voor je reactie
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Ivo | maandag 13 feb 2023 23 | Sanidirect Ede
Vanwege renovatie toilet -en doucheruimte hebben wij diverse artikelen bij Sanidirect Ede gekocht. Bij deze vestiging wordt je goed geholpen en geïnformeerd, zonder opdringerig te zijn uiteindelijk tot een goede keus gekomen tegen een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Bert Claessen | zondag 8 dec 2024 24 | Sanidirect Weert
Badkamer gekocht en laten monteren. Alles prima opgelost. We zijn heel tevreden met de geleverde diensten tot nu toe.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer + accessoires”
Depetri | maandag 21 nov 2022 22 | Sanidirect Ede
Frits Mulder heeft ons zeer goed geholpen, denkt mee in oplossingen en werden via de mail op de hoogte gehouden wat leveringen betreft. Kortom zijn zeer tevreden over het eind resultaat. Sanidirect Ede is een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de nieuwe badkamer”
Jeroen T | maandag 12 feb 2024 24 | Sanidirect Utrecht
Goed geholpen met het ontwerp en de bijbehorende producten. De installatie verliep soepel. De paar punten die opkwamen zijn goed en moeiteloos verholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Kleine sanitaironderdelen”
Ron homan | woensdag 1 apr 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
Onderdelen gekocht goedkoop en goed voor elkaar
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan Oliekan | maandag 29 jan 2024 24 | Sanidirect Tilburg
Sanitair badkamer en WC gekocht, eerlijk advies, scherpste prijs, top kwaliteit!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
R. | donderdag 21 mrt 2024 24 | Sanidirect Cruquius
Wij zijn goed geholpen bij onze afspraak. Vooraf hadden wij door het eerder zoeken naar de goede badkamer een paar artikelen in de winkel gezien die goed zouden passen. Bij het intekenen werden daar nog goede aanvullende tips gegeven en mee gezocht bij de punten waar wij nog geen besluit over hadden genomen. Tijdens het opstellen van de artikelen lijst bleek achteraf iets gemist te zijn, dit werd gelukkig zijn opgelost en alles was daardoor nog steeds binnen voor de plaatsing.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de service”
Henk Middendorp | maandag 5 dec 2022 22 | Sanidirect Son
Badmeubels bestaande uit onderkast wastafel met twee spoelbakken en spiegelkast
In eerste instantie hadden wij andere opstelling uitgekozen maar werden toen door adviseur gewezen op een ander meubel wat beduidend duurder maar natuurlijk ook mooier was. Aangezien de showroom verbouwd werd kwam dit showroommeubel in de aanbieding en kwamen wij voor beide partijen tot een prachtige overeenkomst.
Wij een geweldig mooie combinatie voor een mooie prijs en voor jullie als leverancier een lege plaats en ruimte in de showroom om de gewenste verbouwing en vernieuwing(en) uit te voeren. Afgelopen vrijdag alles opgehaald de kasten en onderdelen waren allemaal netjes verpakt in bobbeltjes plastic en stond gereed bij ingang. Al met al een geweldige overeenkomst en service wij hebben in onze familie en vriendenkring onze positieve ervaringen gedeeld en verteld dat men bij sanidirect in Son op een goede en eerlijke manier advies krijgt en het prettig is om zaken te doen.
FOTO VAN HENK MIDDENDORP
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de badkamer”
A.Crezee | woensdag 22 feb 2023 23 | Sanidirect Kaatsheuvel
Verkoper deskundig, wees op de praktische zaken hoe een badkamer er moet uitzien voor senioren. Ook gaf hij goede adviezen voor het onderhoud.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerspullen”
Verdel | zondag 4 okt 2020 20 | Sanidirect Cruquius
Geweldige complete badkamer. Meedenkend personeel en snel geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Akje Braaksma | vrijdag 27 dec 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Wij hebben via Sanidirect onze badkamer laten vernieuwen en zijn heel tevreden over het resultaat. Er werd op een prettige manier meegedacht over onze wensen. Bij de levering van de tegels bleken er meerdere dozen gebroken tegels te bevatten. Die zijn zonder probleem vervangen. De installatie hebben we ook via Sanidirect geregeld. Dit is uitstekend gedaan door van der Grift installatietechniek uit Benschop.
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerd en beschadigd geleverd”
R Hoogkamp | woensdag 27 nov 2024 24 | Sanidirect Leeuwarden
De service in de winkel was goed, netjes afgehandeld, helaas bleek later een deel van de geleverde tegels af te wijken van het voorbeeld, de spiegel een fabrieks fout te hebben en en waskom beschadigd. De spiegel is nu drie keer gewisseld maar lijkt elke keer wel wat te hebben, de waskom hebben we nog niet weer gezien, de foute tegeltjes zijn na een aantal gesprekken omgeruild voor een heel andere kleur.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer en toilet”
Louis Traas | donderdag 20 jan 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Complete badkamer incl. toilet voor verdieping en toilet begane grond. Dus wand en vloertegels incl.meubels enz. Zeer goed geholpen, vakkundig en technisch zeer goed advies met een scherpe en nette prijs. En ook de service is super een fonteinkraantje omruilen of nog een doos extra tegels bij bestellen alles is super snel gereld.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Houben | zondag 21 jan 2024 24 | Sanidirect Weert
Zeer kundig in advies heeft goed met ons samen gedacht over opstelling en kleur tegels en sanitair. Wij hebben gekocht 2 wc met aqua cleaning tegels voor 2 x wc en gehele badkamer wastafel spiegel inbouw stortdouche set en inbouwkast wastafel spotjes en drain voor douche.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete nieuwe badkamer en toilet”
Jeroen Vos | donderdag 20 okt 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Fijne winkel, denken goed mee en bijvoorbeeld veranderingen of te weinig tegels wordt snel opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden met de nieuwe badkamer spullen”
Roderick | woensdag 7 dec 2022 22 | Sanidirect Den Haag
Danny en team hebben ons echt goed geholpen met advies op maat en bij het snel leveren van onze nieuwe badkamer spullen. Ook bij een last minute wijziging top geholpen. Dank! Verbetering zit nog in het leversysteem, maar we hebben het ook wel maximaal getest met onze last minute wijziging.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toiletruimte”
Nour Romaya | maandag 10 jan 2022 22 | Sanidirect Enschede
Ik heb de gehele badkamer en toiletruimte bij Sanidirect gekocht. Ze namen echt de tijd voor mij en dachten goed mee qua kleuren en bijpassende accessoires.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toilet”
Van zalen | maandag 7 jun 2021 21 | Sanidirect Meppel
Zeer tevreden met de 1e klas spullen voor de badkamer en het toilet. Goede service bij levering. Denken mee als iets niet goed is en reageren direct. Zeer tevreden met de kwaliteit van de geleverde goederen. Kortom een aanrader
Reactie of foto toevoegen
“Alles voor de badkamer”
Marc Dun | maandag 3 feb 2025 25 | Sanidirect Tilburg
Goede informatie, scherpe prijs, snelle levering en zelfs hulp bij inladen van de spullen. We hebben nagenoeg alle materialen (tegels, douchewand, toilet, kranen etc.) gekocht voor de badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop een fonteinkraan, sifon en afvoerplug”
Ophorst | donderdag 27 jan 2022 22 | Sanidirect Kaatsheuvel
Goed, vakkundig advies en dat tegen aantrekkelijke prijzen wat willen we nog meer!!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Scm koster | dinsdag 3 sep 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Ik heb me badkamer en 2 toilet groepen volledig bij sanidirect gekocht. Echt super goed geholpen en snelle levering.
Reactie of foto toevoegen
“Retourbeleid”
Pien van der Geest | donderdag 22 okt 2020 20 | Sanidirect Den Haag
Een ongeopend product die in het assortiment op de website wordt aangeboden, wordt niet retour genomen een week na aankoop. Dat vind ik hele slechte service.
Reactie of foto toevoegen
“Complete aankoop”
Fam. Postma | woensdag 7 nov 2018 18 | Sanidirect Meppel
Wij hebben een complete badkamer en toilet aangeschaft en zijn bij de aanschaf hiervan prima geholpen, alle tijd werd er voor ons genomen en er werd goed mee gedacht en tips gegeven.
FOTO VAN FAM. POSTMA
Toilet
+ Toon extra foto van Fam. Postma
+ Toon extra foto van Fam. Postma
Reactie of foto toevoegen
“Koude douche”
Rien | vrijdag 18 okt 2019 19 | Sanidirect Den Bosch
Daar een badkamer gekocht, eerst een offerte laten maken ik kon alles nog wijzigen, echter de paasweekend korting is een korting die ze altijd geven. Bij vergelijk met een andere sanitair winkel waren de prijzen bij sanidirect hoger, daarbij zaten ook nog spullen bij van Ben die achteraf kwalitatief slechter zijn dan geberit of grohe.
Dus wilde ik de offerte ontbinden maar werd er meteen met een advocaat gedreigd en waren er kosten aan verbonden. Daarna met het monteren bleek de closetpot te lekken, er zit een scheur bij de inloop, de service gebeld, van de mevrouw die ik aan de telefoon had moest ik een filmpje maken van de lek alleen had de loodgieter de closetpot eraf gehaald om er mee naar de winkel te gaan om dit te laten zien, dus zou ik de loodgieter terug moeten laten komen om de pot erop te monteren filmpje maken en weer demonteren ongeveer 2 uur werk inclusief voorrijkosten. Dit heb ik niet gedaan heb een foto van de scheur gemaakt en gemaild naar de service, omdat het minimaal 2 weken duurt voordat de fabrikant reageert heb ik een nieuwe closet pot besteld opgehaald in Waalwijk trouwens is het arrogante club daar. De closetpot erop laten zetten alles was dicht, Nu nog afwachten of ik mijn geld terug krijg ben bang van niet dan leg ik het voor aan de belbus of geef ze de koude douche
FOTO VAN RIEN
Scheur in toiletpot
Reactie of foto toevoegen
“Goed contact en super service”
Kim de Jong | zondag 15 okt 2023 23 | Sanidirect Duiven
Complete sanitair gekocht, 2 badkamers en toiletruimte. Super service! Toch een ander toilet, was al binnen maar kon toch geruild worden. Extra tegels nodig met spoed, 2 dagen later geleverd. Contact met de winkel en via mail ook perfect. In alle opzichten zeer tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Schade en lekkage”
Suzan Su | donderdag 9 dec 2021 21 | Sanidirect Amstelveen
Sanidirect Amstelveen (Joseph Woo) beloofde een vakkundig aannemer zodat wij hun materialen gaan inkopen. RSW aannemer Richard Sadloe heeft de afvoer en waterleiding kapot gemaakt en door onbekwaamheid veroorzaakte hij meer schade in het huis, lekkage tot aan het toilet beneden met als gevolg kortsluiting en schade in het toilet. Sanidirect wijst steeds naar de onbekwame aannemer en haalt haar handen overal vanaf. Pas op met deze oplichters. Ik moest alle kosten zelf betalen om de helft van de badkamer en het toilet weer te herstellen.
FOTO VAN SUZAN SU
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Edelman | vrijdag 25 sep 2026 26 | Sanidirect Barendrecht
We hebben de douche en aparte toilet daar gekocht en nu weer een nieuwe regendoucheset.
FOTO VAN EDELMAN
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de nieuwe badkamer”
Jeannine en Guido Bisschopa | maandag 26 dec 2022 22 | Sanidirect Weert
Beetje lang geduurd maar uiteindekijk is alles goed gekomen, zijn blij met het resultaat.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer inclusief montage”
M.Edens | vrijdag 1 nov 2024 24 | Sanidirect Breda
Gedreven verkopers en in het bijzonder Thomas kundige verkoper met oog voor de klant en service hoog in het vaandel verder bezorgers ook vriendelijk en behulpzaam zeer fijn bedrijf om zaken mee te doen. Heb nu de aannemer over de vloer via Sanidirect vaklui en zeer nette werkers elke dag wordt de werkruimte schoon opgeleverd. Nee ik beveel Sanidirect zeker aan.
Reactie of foto toevoegen
“Twee toilet, kranen en wasbakken”
Coen Heuvelmans | woensdag 10 nov 2021 21 | Sanidirect Den Bosch
Super geholpen en blij dat de verkoper meedacht en problemen tekkelde waar we anders later tegenaan zouden lopen. Echte kennis.
Reactie of foto toevoegen
“Super service”
Henk Pieterse | maandag 4 mrt 2024 24 | Sanidirect Den Bosch
De mensen die daar werken zijn zo gretig om je te helpen. Wat je ook nodig hebt zij gaan een manier vinden om je de juiste materialen te verkopen. Veel geduld, niks opdringerig en zeer bekwaam. Ben zeer tevreden met alles wat ik daar toe gekocht heb. Ook de service erna was super toen ik nog wat vragen had.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Grytsje | vrijdag 30 jul 2021 21 | Sanidirect Meppel
Wij zijn erg tevreden over de service van alle medewerkers van deze vestiging. We kwamen voor een douchdedeur maar hebben uiteindelijk toch de hele badkamer vernieuwd. We werden bij ons 2e bezoek al snel herkend en kregen een goed passend advies. Leveringen werden super snel handig geregeld. Er werd echt goed meegedacht binnen onze wensen en budget. Toen we twijfelden over de maten van de douchedeur kwam de medewerker zelfs bij ons thuis even overleggen. Wij zijn echt super tevreden over de klantvriendelijkheid en raden de winkel zeker aan!
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en 2 toiletten”
Merijn Schoutens | zondag 11 dec 2022 22 | Sanidirect Barendrecht
Prima en vriendelijk geholpen. Echter wel een bijbestelling van de oorspronkelijke order omdat er een stuk vergeten was op te nemen in de order
Reactie of foto toevoegen
“Service is prima”
Brigitte Koole | dinsdag 22 nov 2022 22 | Sanidirect Middelburg
Een complete badkamer gekocht en later ook nog besloten om een nieuw los staand bad te kopen met een grote staande kraan. Zijn ontzettend goed geholpen, ook met de nabestelling! We hadden tegels tekort, deze zijn ook snel na geleverd met een nette korting, de spiegels waren beschadigd maar kregen snel nieuwe geleverd, service prima en ook telefonisch keurig behandeld, ik zou deze zaak iedereen aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Perfect geholpen”
Rik Buckens | maandag 27 dec 2021 21 | Sanidirect Ede
Nieuw compleet toilet, wasbak en tegels voor de vloer en wand. Perfect geholpen, medewerker nam de tijd voor ons en alles was snel in huis.
Reactie of foto toevoegen
“Lekkend inbouwreservoir”
Peter | dinsdag 2 apr 2019 19 | Sanidirect Hoorn NH
Sanidirect niet doen! Bij Sanidirect Hoorn een complete badkamer besteld, tot zover geen problemen. Na installatie van het inbouwreservoir van de wc, en natuurlijk pas toen alles al betegeld was, bleek er lekkage te zijn. Tegelwerk en wand moeten slopen om de lekkage te achterhalen. Wat bleek reservoir was lek. Sanidirect aangeschreven en helaas GEEN reactie. Na meerdere verzoeken via mail en telefoon bij Sanidirect uiteindelijk een monteur van de fabrikant langsgekomen. Die moet het isolatiemateriaal van de tank verwijderen om de schade te kunnen zien. Wat doet Sanidirect? Ze sturen uit coulance een verkeerde tank zonder handleiding en wij kunnen het uitzoeken. Ze zijn slechts leverancier en de schade is veroorzaakt door foutieve montage in het frame, ter info dit wordt door Sanidirect compleet gemonteerd afgeleverd. Maar ja u heeft voor ontvangst getekend en zoek het maar uit. Ze wensen geen verdere communicatie en zijn zeker niet van plan de schade en bijbehorende kosten te vergoeden. Wij zitten nu met een badkamer die niet te gebruiken is en met hogere kosten. Mijn advies koop NIET bij SANIDIRECT tenzij je willens en wetens misleid wil worden.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met de spullen”
P.Dielemans | woensdag 31 jan 2024 24 | Sanidirect Breda
Goed geadviseerd en meegedacht badkamer, toilet en tegels!!
Reactie of foto toevoegen
“Douchebak en douchecabine”
Kroon | woensdag 20 nov 2019 19 | Sanidirect Sneek
Super geholpen zeer tevreden met onze douchebak en douchecabine.

Aanvulling ontvangen 21 november 2019: Materiaal is geleverd, word van het weekeind geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
cor bakker | donderdag 10 nov 2022 22 | Sanidirect Sneek
Goed geholpen, wij wonen op een eiland, dus kunnen niet iedere keer heen voor verandering, dit is heel goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Toilet en badkamer spullen”
P.J. Boogaard | maandag 1 apr 2024 24 | Sanidirect Middelburg
We hebben nieuwe badkamer gekocht en we werden erg goed geholpen door Stefan. Daarna hebben we toiletruimte spullen gekocht en ook daarbij erg goed geholpen. Ook de levering van spullen werd op ons verzoek aangepast. verbeterpunt in onze optiek is de levering van alle spullen in één keer te doen, in plaats van één chauffeur 's morgens om 8.00 uur met de toiletruimtespullen en rond 12.00 uur de tweede chauffeur met alle badkamerspullen.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte kwaliteit”
Robert | woensdag 29 jan 2025 25
De webshop werkt prima en het onderdeel snel ontvangen. Ik had een nieuwe wastafel plug met sifon nodig omdat de oude sifon lekte. Ik wilde een betere kwaliteit maar nergens de gewenste maat te koop. Uiteindelijk maar weer dezelfde gekocht. Helaas is de kwaliteit hiervan erg slecht. Heel dun plastic en het schroefdraad van de onderdeksel van de sifon is vreselijk slecht. Als ik een betere kwaliteit had gevonden had ik daar voor gekozen.
Reactie of foto toevoegen
“Toilet gekocht”
Sandra Bloemsma | woensdag 26 mei 2021 21 | Sanidirect Sneek
Correcte levering, komen afspraken na. Geleverde toilet voldoet prima.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Rogier Bl. | dinsdag 7 dec 2021 21 | Sanidirect Capelle aan den IJssel
Ik werd prima geholpen door Stefan! Ik had al beetje idee hoe ik mijn badkamer wilde indelen maar tijdens het gesprek kwam Stefan nog met ander idee hoe het eventueel ook zou kunnen en dat vond ik eigenlijk nog beter! Uiteindelijk ook voor dit idee gekozen. Ook goed geholpen bij het aanbevelen van een aannemer. Is ook prima gegaan. Kortom, alles bij elkaar ben ik erg tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerde levering niet teruggenomen”
Joanna | donderdag 26 nov 2020 20 | Sanidirect Den Haag
Wij waren op zoek naar een badkamer kast met verstelbare planken omdat ik mijn schoonmaakmiddelen bovenin wil hebben I.v.m. de kinderen. Een badkamer kast met verstelbare planken, 2 deuren en na overleg 50 cm breed. Wat kregen wij geleverd; een badkamer kast zonder verstelbare planken, met 2 deuren en een lade en 40 cm breed. En als je de winkel dan belt zeggen ze doodleuk boor zelf wat gaatjes erin, ja hoor in een kast van dik 800 euro. Verkoper zegt doodleuk, die kast staat niet in de winkel dus ik wist niet of deze verstelbare planken had. Lekker dan als dat je eerste vraag is als je binnenkomt, op kleur en grote na. Terugnemen doen ze niet. Klantenservice heeft het al 2 maal teruggespeeld naar de winkel maar geen reactie.
Reactie of foto toevoegen
“WC verbouwing”
A.Toutenburg | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanidirect Den Haag
Pas geleden is de wc verbouwd en dit is keurig gedaan. Ook tussendoor tijdens de verbouwing nemen ze nog contact met je op of alles naar wens verloopt. Echter de spiegel hebben we niet laten monteren omdat we die nadat het kastje met fonteintje was geplaats de spiegel te groot vonden en achteraf zelfs niet in het midden boven het kastje wastafel konden monteren omdat die te groot was daarvoor en het kastje in de hoek geplaatst was. Op de ontwerptekening van Sani direct zag het er meer passend uit. Nog geprobeerd om de spiegel te ruilen voor een kleinere maar ze namen de spiegel niet terug. Het antwoord van hun was dat ze daar niet aan beginnen want dan zou het einde zoek zijn en het bedrijf waar zij het bestellen zou ook erg moeilijk doen om het terug te nemen. Al met al zit ik nu met een spiegel van 150 euro die geen bestemming meer heb terwijl Sani Direct deze gewoon nog in hun showroom heeft. Er staat wel op de koopovereenkomst dat ze geen spullen retour nemen maar als het ontwerp niet helemaal klopt met de werkelijkheid. Als ik naar een bouwmarkt ga en spullen over heb of dan is het retourneren geen probleem. Dus op dit punt zou Sani Direct een beter beleid in moeten voeren.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Marlies | woensdag 1 feb 2023 23 | Sanidirect Utrecht
Langs geweest om de tegels te bekijken. Daarna gebeld om te bestellen. Super geholpen door de medewerker en duidelijk waar we aan toe zijn. Ook de levertijd is ons reuze mee gevallen! We hadden afgesproken om het op te halen in het filiaal, daar ook heel hartelijk ontvangen. Een van de werknemers heeft ook geholpen om de tegels naar onze auto te krijgen.
Reactie of foto toevoegen
“Materialen voor de badkamer”
Joke Schneider | dinsdag 18 okt 2022 22 | Sanidirect Den Bosch
Goed geïnformeerd over de mogelijkheden qua materialen, de indeling van de badkamer. Er zijn gekocht een badmeubel, wc, radiator, kranen, stortdouche, spotjes, en een glasscherm voor de inloopdouche.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Joris | vrijdag 18 jun 2021 21 | Sanidirect Breda
Compleet badkamertje gekocht, douche, toilet, wasbak en tegels. Alles voor een mooi prijsje. Binnen week kon ik het compleet afhalen en kan ik verder! Top gedaan!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goede begeleiding”
Marleen | woensdag 1 feb 2023 23 | Sanidirect Leeuwarden
Zeer goede begeleiding bij de aankoop van onze 3 badkamers en toiletten. In de showroom ruim zicht om een goede keuze te kunnen maken! Daarbij goed geholpen om de nodige accessoires bij elkaar te zoeken! Wat de badkamers en toiletten heeft opgeleukt zijn de mooie nissen die gemaakt zijn om de douche, badschuim, shampoo, geurtje te plaatsen
FOTO VAN MARLEEN
Reactie of foto toevoegen
“Goed verlopen”
Jorrit | donderdag 9 aug 2018 18 | Sanidirect Utrecht
Hier onze badkamer en apart toilet gekocht. Prima advies in de winkel. Communicatie daarna en levering verliep ook goed. Enige minpunt is de 2 dagen tijd die je hebt om vervolgens het geleverde te controleren op gebreken. Dit is bij een totale badkamer en toilet erg kort. Controle bleek nodig omdat er een barst in het wastafelblad zat. Na melding (binnen de 2 dagen) werd overigens de volgende dag zonder problemen een nieuw wastafelblad bezorgd. Heel fijn! Verder is alles goed verlopen en zijn we blij met het resultaat.
FOTO VAN JORRIT
Reactie of foto toevoegen
“Aanschaf van een nieuwe badkamer”
Chantal Nolsen | woensdag 21 dec 2022 22 | Sanidirect Den Bosch
Zeer goed geholpen. Juiste informatie. Goede prijs en snel in huis
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer zelfmontage”
Annemarie smits | zondag 4 aug 2019 19 | Sanidirect Son
2 badkamer meubels, douche, kranen, wasbakken toilet.

Aanvulling ontvangen 11 augustus 2019: Is geleverd en zelf gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Wil | zaterdag 28 feb 2026 26 | Sanidirect Middelburg
Betrokken verkoper, zeer goede uitleg. Dat maakte voor ons de keus makkelijker. We hebben een complete toilet en toiletkastje met wasbakje gekocht.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne zaak”
Theo Hamaker | dinsdag 6 okt 2020 20 | Sanidirect Hoorn NH
Eerst een badkamerspiegel gekocht waarbij we op een bijzonder sympathieke wijze en deskundig werden geholpen. En deze week een wastafel met onderkast besteld en opnieuw werden we verrast met een prettige en deskundige verkoper die alle tijd nam om ons goed op weg te helpen. Kortom: een fijne zaak
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met onze badkamer en wc's”
Kelvin | zaterdag 16 dec 2023 23 | Sanidirect Den Haag
Zeer tevreden over de werkwijze van de winkel. Denken mee kijken goed of het mogelijk is.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuw paneel”
J.Ebbink | vrijdag 27 aug 2021 21 | Sanidirect Duiven
Nieuwe druk paneel Grohe spoelbediening besteld via de winkel. Het personeel dacht mee voor de oplossing en 2 dagen later al thuis bezorgd.Vriendelijk personeel en werd netjes ontvangen met het probleem.Top!
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
Sumant Debipersad - Chotoe | donderdag 29 feb 2024 24 | Sanidirect Duiven
De ervaring van mij en mijn man bij Sanidirect Duiven was uitstekend! De reden hiervan is omdat ik belde voor informatie en om aan te geven dat ik in verwachting ben en wij dus eigenlijk alles z.s.m. geregeld wilde hebben thuis. Wij konden al gauw langskomen voor een afspraak en één week later was alles geregeld! Nu is ons toiletruimte bijna af en het ziet er al geweldig uit! Los daarvan kregen we ook top advies wat ons écht heeft geholpen.
FOTO VAN SUMANT DEBIPERSAD - CHOTOE
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
+ Toon extra foto van Sumant Debipersad - Chotoe
Reactie of foto toevoegen
“Volledige badkamer”
Kevin Weever | donderdag 5 okt 2023 23 | Sanidirect Apeldoorn
Er wordt goed meegedacht in oplossingen en komen met goede en duidelijke adviezen zonder dit door te drukken
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Willem Bisschop | donderdag 8 feb 2024 24 | Sanidirect Meppel
Wij waren al bekend met Sanidirect Meppel. onze badkamer geheel ingericht door goede en betrouwbare service van Sanidirect Meppel, nu weer, toilet beneden verdieping ook weer ingericht met materialen uit de winkel van Sanidirect! Meer dan tevreden, goed contact, eerlijk en alert, afwikkeling ook lekker soepel !
Reactie of foto toevoegen
“Spullen besteld voor de nieuwe badkamer”
Danilo Meijer | donderdag 3 nov 2022 22 | Sanidirect Almere
Goed geholpen door de medewerker in de winkel. Juiste advies en goed mee denkend. Spullen besteld nog even dubbel gecheckt met de Tegelaar of we genoeg materiaal hadden. Spullen geleverd helaas kastje verkeerde kleur maar die was meteen nabestel en kwam een weekje later. Erg blij met onze nieuwe badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkameraankoop”
Cees | dinsdag 8 okt 2019 19 | Sanidirect Utrecht
Februari 2019, Ben vario badkamermeubel voor ruim 500 euro gekocht. Nu laat de lamineer al los. Sanidirect foto's gestuurd met de schade. Krijg ik vervolgens bericht dat het vochtschade is. Ik gebeld en uitgelegd dat een badkamer vochtig is en dat het meubel daar tegen moet kunnen. Daar was Sanidirect het niet mee eens. Ik heb mijn rechtsbijstand erop gezet
Reactie of foto toevoegen
“Veel plezier”
Erik Zebregs-Tepe | donderdag 23 apr 2020 20 | Sanidirect Heerhugowaard
Wij hebben diverse producten voor onze badkamer gekocht (douchekop, doucheslang, thermostaat-mengkraan en een hoekwandkorf) in de vestiging in Heerhugowaard bij een vriendelijke dame die zeer bereidwillig was om toelichting te geven en ons te helpen bij onze keuzes. De uiteindelijke afhandeling verliep ook zeer plezierig. Wij maken inmiddels met veel plezier gebruik van de gekochte spullen.
Reactie of foto toevoegen
“Een fijn adres”
Fam. Kruijsse | donderdag 6 feb 2025 25 | Sanidirect Middelburg
We hebben alles voor een nieuwe badkamer hier gekocht. We zijn super geholpen en er wordt goed meegedacht en tips gegeven. Fijn adres!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
wiel dentener | maandag 17 jun 2024 24 | Sanidirect Weert
Komplete badkamer incl. betegeling en toilet. Dhr. Patrick Waegemans van Sanidirect in Weert heeft ons op een bijzonder vakkundige manier geadviseerd in de aanschaf en keuze van de materialen. Hierdoor werd voor ons de keuze makkelijker gemaakt.
REACTIE VAN WIEL DENTENER
Sloop van de oud badkamer,nieuw leidingwerk,betegeling en plaatsing van een complete nieuw badkamer is vakkundig uitgevoerd door de mensen van Studio129 uit Weert.
Reactie of foto toevoegen
“Douchewand”
S.M. Simons | woensdag 19 sep 2018 18 | Sanidirect Son
De service van dit bedrijf is gewoon slecht. Voor ruim € 10.000 aan spullen gekocht voor renovatie badkamer, Na 3 jaar breekt een scharnier van de douchewand af aan de onderkant, ze hebben toen 3 x onderdelen opgestuurd die niet bij de douchewand hoorde. Nu blijkt dat de hele douchewand eruit, moeten 2 monteurs Sanidirect komen 45 minuten werk. Kosten € 225,-. Monteur vertelde foutje in het onderdeel niet goed gegoten. Garantie bij Sanidirect tot de spullen over de drempel. Dus zoek liever een ander bedrijf dan Sanidirect.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Corrie wagenaar | woensdag 24 jun 2026 26 | Sanidirect Almere
Goede service Dhr. Non heeft ons zeer netjes geholpen, heeft steeds terug gebeld, steeds weer goed uitgelegd. Ik ben zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
André Lukkes | woensdag 20 mrt 2024 24 | Sanidirect Meppel
Badkamer en later toilet daarna. Prima informatie. Niet moeilijk en goed afgehandeld. Snelle levering na afroepen artikelen. Prima.
Reactie of foto toevoegen
“Tegels keurig op tijd”
L. Fonkert | woensdag 24 feb 2021 21 | Sanidirect Hilversum
Wij zijn goed geholpen, op alle vragen was een antwoord en de bestellingen die wij deden waren keurig op tijd. Het bezorgen van de tegels op de moeilijkste dag van het jaar (enorme sneeuwoverlast) vond "gewoon" plaats en aflevering voor de deur. De bezorgers van de tegels moesten daarvoor wel een pittige krachtsinspanning doen omdat de pomptruc niet over zo veel sneeuw normaal kon rijden. Zelfs de sneeuwschuiver werd door hen gepakt en en werd een begaanbaar pas gemaakt!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Corry schellekens | vrijdag 25 okt 2024 24 | Sanidirect Breda
Alles voor een nieuwe badkamer Roos heeft het allemaal goed uit gelegd en heeft er echt verstand van hele fijne verkoopster.
Reactie of foto toevoegen
“Een hele mooie warme badkamer en wc”
Linda | vrijdag 10 feb 2023 23 | Sanidirect Meppel
Een badkamer en een wc. Echt super advies gekregen. Hadden wat anders in ons hoofd maar nu een hele mooie warme badkamer en wc. Wc is al af en echt zoooooo mooi geworden! Wat een aanrader!!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe badkamer”
Maikel Alberts | dinsdag 8 nov 2022 22 | Sanidirect Hoorn NH
Hele badkamer gekocht. Zeer vriendelijk geholpen met goed advies. Ook het contact na de aankoop was zeer prettig.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Jolanda de Rek | donderdag 11 apr 2024 24 | Sanidirect Almere
We hebben een badkamer met douche, toilet, radiator en 2 wasmeubels met wastafels gekocht en apart een volledig ingericht toilet met al het tegelwerk. Het personeel is vriendelijk, meedenkend, schakelt waar nodig en niets is teveel. Echt een steun tijdens de drukke periode tussen oplevering en verhuizing. Raad iedereen Sanidirect Almere aan.
Reactie of foto toevoegen
“Met spoed nieuwe vloertegels”
Geralda Verkuil | woensdag 15 feb 2023 23 | Sanidirect Hilversum
Wij moesten met spoed nieuwe vloertegels hebben omdat toilet-en keukenvloer moesten worden opengebroken vanwege problemen met de riolering. Bert heeft ontzettend zijn best gedaan om onze bestelling te versnellen. Ipv eind februari hadden wij vorige week de tegels al binnen.
Reactie of foto toevoegen
“Service met een lach”
Piet-Hein Buur | woensdag 23 apr 2025 25 | Sanidirect Cruquius
"Onze ervaring met Sandirect? Nou, laten we zeggen dat ze ons toilet- humoristischer hebben gemaakt zonder dat we zelf maar op het verkeerde knopje hoefden te drukken. We kochten in de winkel wat toiletaccessoires, maar niet alles was meteen aanwezig. Geen stress – Sandirect sprong in de actie alsof het om een spoedklus ging! Zelfs een telefoontje met excuses over een foutief opgegeven prijs: hun eerlijkheid is even glanzend als onze nieuwe accessoires. Service met een lach én een beltoon, dus! Inmiddels hangt en staat alles prachtig in onze twee toiletten – zo mooi dat we bijna overwegen om gasten een kaartje te laten kopen voor een 'toilet-tour'. Kortom, met Sandirect ben je letterlijk én figuurlijk helemaal ontzorgd op het kleinste kamertje van het huis!"
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
p. prins | zaterdag 1 jun 2024 24 | Sanidirect Middelburg
Zeer vriendelijke mensen, goed advies gegeven en meneer liet ons ook nog een ander idee zien. wij zijn er erg tevreden over en komen graag terug voor onze andere badkamer die we nog moeten gaan doen.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 76

Sanidirect vestigingen

  Sanidirect Almere (10 reviews), Washingtonstraat 111, 1334 LS Almere, tel 036-5290088
  Sanidirect Amstelveen (4 reviews), Maalderij 12, 1185 ZB Amstelveen, tel 020-8003508
  Sanidirect Amsterdam (1 review), Haarlemmerweg 325, 1051 LH Amsterdam, tel 020-3002517
  Sanidirect Apeldoorn (8 reviews), Het Rietveld 32, 7321 CT Apeldoorn, tel 055-2069996
  Sanidirect Barendrecht (12 reviews), Pesetastraat 42-44, 2991 XT Barendrecht, tel 010-2920050
  Sanidirect Breda (16 reviews), Grenssteen 9, 4815 PP Breda, tel 076-5414414
  Sanidirect Capelle aan den IJssel (17 reviews), Hoofdweg 46a, 2908 LC Capelle aan den Ijssel, tel 010-2892120
  Sanidirect Cruquius (13 reviews), Cruquiusplein 22, 2142 EV Cruquius, tel 023-2060300
  Sanidirect Den Bosch (9 reviews), Tinnegieterstraat 12, 5232 BM Den Bosch, tel 073-2060011
  Sanidirect Den Haag (11 reviews), Van der Kunstraat 157, 2521 BS Den Haag, tel 070-3050009
  Sanidirect Deventer, Revalstraat 1a, 7418 BJ Deventer, tel 0570-259003
  Sanidirect Duiven (14 reviews), Nieuwgraaf 46, 6921 RK Duiven, tel 026-3791309
  Sanidirect Ede (16 reviews), Lorentzstraat 2-6, 6716 AD Ede, tel 0318-636339
  Sanidirect Enschede (5 reviews), Schuttersveld 38, 7514 AL Enschede, tel 053-2070083
  Sanidirect Groningen (14 reviews), Peizerweg 84, 9727 AK Groningen, tel 050-5250037
  Sanidirect Heerhugowaard (6 reviews), J.J.P. Oudweg 29, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-2049990
  Sanidirect Heerlen (9 reviews), In de Cramer 98, 6412 PM Heerlen, tel 045-5748550
  Sanidirect Hilversum (7 reviews), Verlengde Zuiderloswal 32, 1216 BX Hilversum, tel 035-5448093
  Sanidirect Hoorn NH (9 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 10c, 1625 NV Hoorn NH, tel 0229-768996
  Sanidirect Kaatsheuvel (8 reviews), Bevrijdingsweg 1, 5171 PS Kaatsheuvel, tel 0416-283145
  Sanidirect Leeuwarden (15 reviews), Schenkenschans 1s, 8912 AL Leeuwarden, tel 058-2895082
  Sanidirect Leiderdorp, Zijlbaan 30, 2352 BN Leiderdorp, tel 0712-060620
  Sanidirect Meppel (22 reviews), Blankenstein 444, 7943 PH Meppel, tel 0522-251105
  Sanidirect Middelburg (24 reviews), Mortiereboulevard 24, 4336 RA Middelburg, tel 0118-729990
  Sanidirect Sneek (9 reviews), Smidsstraat 10c, 8601 WB Sneek, tel 0515-411009
  Sanidirect Son (15 reviews), Ekkersrijt 4016, 5692 DA Son, tel 0499-460155
  Sanidirect Tilburg (12 reviews), Hestiastraat 18, 5047 VA Tilburg, tel 013-5700202
  Sanidirect Utrecht (13 reviews), Zeelantlaan 59, 3526 AK Utrecht, tel 030-2750400
  Sanidirect Vlaardingen (1 review), Gerard Burgerlaan 5, 3131 KZ Vlaardingen, tel 010-2032004
  Sanidirect Weert (7 reviews), Moesdijk 11d, 6004 AX weert, tel 0495-749442
Kaart
Sanidirect review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer de controle van ervaringen, privacy, scorebepaling, en het wijzigen of intrekken van ervaringen.

Een wijziging van de informatie over dit bedrijf voorstellen.