Feedback
8,7

Sanisale

Score uit 235 ervaringen | beschrijf uw ervaring
37 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanisale
A-merken voor bodemprijzen. Sanisale is een landelijke franchiseformule. Als online aanbieder hebben wij ook meer dan 36 compleet ingerichte showrooms. Onze prijzen zijn lager dan welke badkamerwinkel dan ook. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droombadkamer.
Redactie Qasa.nl
Sanisale is een badkamer franchiseformule voor sanitair en tegels.

De winkels van Sanisale richten zich op het meer betaalbare prijssegment.

Alternatieven voor Sanisale
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2510 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Wormerveer Noord-Holland ) score 9,2 uit 3347 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 92 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,6 uit 195 ervaringen
•  DB Arma Keukens en Sanitair
   
( Nunspeet Gelderland ) score 9,7 uit 541 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 8,4 uit 311 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanisale review

Er zijn 235 ervaringen over Sanisale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 168 ervaringen
4 sterren 46 ervaringen
3 sterren 0 ervaringen
2 sterren 3 ervaringen
1 ster 13 ervaringen

Verdeling: 214 positieve ervaringen | 16 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Een aanrader”
Anne-Marie van Alen | dinsdag 11 jun 2024 24 | Sanisale Heerlen
Ik was op zoek naar een verstelbaar toilet omdat ik slecht ter been ben en niet zelfstandig van de wc kan komen. Roland kende het systeem eerst niet en na even zoeken en bellen heeft hij het voor me gevonden. Het is op een goede manier geïnstalleerd en ik ben er super blij mee. Nu kan ik zelf op een verantwoorde manier van de wc komen. Hierna terug gekomen omdat het ligbad waar ik niet meer in of uit kon komen vragen naar de mogelijkheden voor een inloopdouche. Weer bij Roland terechtgekomen en heeft een ontwerp gemaakt met een douchecabine. Op het filmpje zag het er al mooi uit maar was benieuwd hoe het in werkelijkheid uit zou komen te zien. Nu naar bijna half jaar verder is er een geweldige nieuwe badkamer geworden, hele mooie tegels, wasbak, radiator, hangkast en een geweldige douchecabine. Super, nog mooier als op het filmpje. Zeer vakkundige mensen daar bij Sanisale, goeie voorlichting, hulp bij het instaleren en een super nazorg. hulde en een aanrader voor zowel de wc als de badkamer.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Heusschen | woensdag 7 sep 2022 22 | Sanisale Heerlen
Ik ben heel tevreden over Sanisale. De prijs, de vriendelijkheid, de kundigheid, de betrouwbaarheid, alle afspraken nagekomen. Mijn complimenten hoor en zeker naar Roland Beckers toe!!
Reactie of foto toevoegen
“Alles volgens afspraak”
Jos | maandag 21 jan 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Samen met de verkoper een mooie complete badkamer en extra toilet ingericht. Goed advies en veel ideeën om ons zo compleet mogelijk te helpen. Alles super volgens afspraak gepland. Heel soepel met leveren
Reactie of foto toevoegen
“Goed geregeld”
Fam Habets | maandag 23 mei 2022 22 | Sanisale Heerlen
Bij sanisale Heerlen een badkamer gekocht, hierbij zijn wij door Vincent heel goed geholpen. De badkamer spullen waren op tijd binnen en waren er spullen niet bij dan zorgde Vincent er voor dat alles weer naar hartewens geregeld werd. Sanisale Heerlen, jullie zijn toppertjes. We kwamen op een gegeven moment nog tegels tekort, en ook hier werd er weer gelijk gereageerd door sanisale en konden we binnen een week weer verder met onze badkamer verbouwing. Wij zeggen dan ook Sanisale Heerlen, gewoon doen.
Reactie of foto toevoegen
“Prachtig”
Esther Hesselink | vrijdag 5 apr 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Badkamer en wc beneden. Het is prachtig geworden!
Reactie of foto toevoegen
“Prima spullen”
Leen de Lange | zaterdag 30 mrt 2019 19 | Sanisale Almere
Badkamer. prima spullen, goede aanleg. We zijn heel tevreden. Mensen van Anikom zijn prima werkers.
Reactie of foto toevoegen
“Luxe badkamer”
Van Pelt | woensdag 4 dec 2019 19 | Sanisale Almere
Een nieuwe badkamer gekocht. In amper 2 uur hebben we samen met Melvin mooie materialen uitgezocht. Goed advies gekregen wat tegels betreft. Nadat ze een 3D tekening maakten vonden we de tegelindeling op de muren niet logisch. Dit zijn 3 verschillende soorten namelijk. Melvin stelde een oplossing voor en paste de tekening zo aan. Daarna klopte het wel voor ons idee. Materialenlevering was keurig. Bij onze controle 's middags waren er 3 dingen van chroom met wat vlekjes erop. Teruggegaan naar Sanisale en dit werd direct kosteloos en probleemloos omgewisseld. 1 artikel was niet meer op voorraad en werd nabesteld. Ook deze werd vlekkeloos geleverd. In 1 zin: een supergoeie service, meedenken in oplossingen, eerlijkheid (ivm drukte kan het niet na 1 maand starten maar waren we ook niet van uitgegaan. We hadden geen haast) en goeie heldere communicatie. Tenslotte stelde Melvin een top installateur voor, Dave. Een echte VAKMAN met 20+ jaar ervaring, die erg netjes, secuur en vlot werkt. Dave dacht mee in mogelijkheden vooraf en tijdens het bouwproces, en heeft nog een paar extra dingen gedaan (plaatsen van een nieuwe drempel, extra stopcontact en extra lichtknop voor spiegelverlichting in de badkamer) zonder daar extra kosten voor te rekenen. Bovendien heeft hij de hele bouw met veel plezier en humor gewerkt. Elke dag zagen we bij thuiskomst dat er weer veel werk verricht was! Wij kunnen Dave daarom ook van harte aanbevelen als badkamerinstallateur.

Inmiddels is de badkamer gereed en opgeleverd en gebruiken we de ruimte nu 3 weken. Toch wel echt genieten zo, in onze nieuwe luxe badkamer! De tegelindeling klopt nu inderdaad wel, ook in het echt. Echt top, we kunnen geen verbeterpunt bedenken!
REACTIE VAN SANISALE.COM ALMERE
Wat goed te horen dat jullie erg tevreden zijn met de hulp van Sanisale Almere. Wij wensen jullie heel veel plezier met jullie nieuwe badkamer! Team Sanisale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer geplaatst”
Natasja | woensdag 18 mrt 2020 20 | Sanisale Almere
Susanne en haar collega's hebben mij goed geholpen, de tijd genomen en naar mijn wensen geluisterd. In veel andere winkels werd ik (voor mijn gevoel) niet serieus genomen, vooral omdat haar ik wellicht wat jong ben en alleen in de winkel was. Hier wel en hier heb ik dan ook mijn nieuwe badkamer en toilet aangeschaft. Daarnaast ideaal dat zij het direct kunnen plaatsen met de klusjesmannen waar zij mee samenwerken. En erg service gericht (thee, koekjes, etc.).

Aanvulling ontvangen 22 juni 2020: Inmiddels is de badkamer geplaatst. Ik zou een 3,5 a 4 sterren geven.
FOTO VAN NATASJA
Ontwerp toilet
Reactie of foto toevoegen
“Nieuw badmeubel”
B.marten | vrijdag 10 sep 2021 21 | Sanisale Almere
Ik werd geholpen door dhr Chavez bij de vestiging Almere zeer goede service en advies ben zeer tevreden met mijn badmeubel. TOP!!
Reactie of foto toevoegen
“Een nieuw toilet en badkamer”
Marc | dinsdag 12 mrt 2024 24 | Sanisale Almere
Erg fijn geholpen bij Sanisale in Almere met het samenstellen en meedenken van mijn nieuwe toilet en badkamer. Vriendelijk personeel en kwamen met goede tips.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Van den heuvel | dinsdag 10 sep 2019 19 | Sanisale Nijkerk
Complete badkamer bij sanisale Nijkerk gekocht. Goed en vakkundig geholpen door Niels Ekema. Ze denken mee, alles werd op tijd geleverd, en naderhand denken ze ook mee in oplossingen mocht er toch iets njet helemaal naar wens zijn. Erg fijn geholpen, goede prijs kwaliteit verhouding. Top!
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Ruud Sprenkels | zondag 12 aug 2018 18 | Sanisale Heerlen
Wij hebben een complete badkamer gekocht met toebehoren. Dhr R.Berkers heeft ons goed geadviseerd en geholpen, we zouden zou weer terug gaan
Reactie of foto toevoegen
“Badkameraankoop”
Schilders | zaterdag 6 apr 2019 19 | Sanisale Tilburg
Een badkamer gekocht bij Sanisale Tilburg. Erg goed en vriendelijk geholpen door Dev.
Bij levering bleek 1 product niet meegeleverd te zijn. Dit werd zonder problemen opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Piet en Afra Veen | vrijdag 12 apr 2019 19 | Sanisale Den Helder
Nieuwe badkamer en nieuw toilet. Super vriendelijke advisering en meedenken door vader en dochter Hesp! Altijd stond de koffie klaar! Ook met de uitvoerders van de verbouwing waren wij zeer tevreden. Gezellig en goed dat beiden (adviseur en uitvoerder) het resultaat kwamen bekijken en zelfs een aardigheidje voor ons meenamen. Pluspunt voor de uitvoerder: badkamer en toilet werden bij oplevering schoongemaakt! Top!
FOTO VAN PIET EN AFRA VEEN
Geleverde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Echt goed”
Gonesh | zondag 26 mei 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Complete Badkamer en toilet gekocht.. wij zijn dik tevreden over de service van sanisale. Vriendelijk.. Service is top..
FOTO VAN GONESH
De nieuwe badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Danny van den Akker | vrijdag 18 jan 2019 19 | Sanisale Heerlen
Aanschaf Badkamer Sanitair. Uitermate prima service vanaf orienatie fase t/m nazorg. Goed deskundig advies en men neemt uitstekend de tijd om tot juiste aanschaf te komen. Bij vragen tussendoor (installatie) prima advies. Daarnaast zeer tevreden over de wijze waarop artikelen zijn bezorgd. Al met al een zekere aanbeveling waard. Kernpunten: Klantvriendelijk, deskundig, zich goed in klant kunnen verplaatsen, keurig advies in wensen klant, goede prijs / kwaliteit verhouding, goede levering en prima nazorg.
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Pvandenbosch | zondag 31 mrt 2024 24 | Sanisale Almere
Wij zijn prima geholpen heel veel tijd aan ons besteed alle mogelijkheden laten zien vreselijk aardige mensen we zijn heel blij met onze badkamer + toilet beneden we zijn blij dat we het bij sanisale in almere buiten hebben gedaan. Hartelijk bedankt melvin en zijn vrouw (sorry weet de naam niet meer)
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen, mooie spullen, levering kan beter”
D Osinga | dinsdag 15 nov 2022 22 | Sanisale Almere
Goed te woord gestaan door Michael. Duidelijke uitleg. Tijdig geïnformeerd toen iets niet leverbaar bleek te zijn. Goede monteur ook. Heette ook Michael. Via Sanisale contact met hem gelegd. Prima afgemonteerd. Kritiekpunt: levering sanitair tot eerste voordeur. Wordt een pallet neergezet en je zoekt het maar uit. Moet echt verbeteren. Zou het perfect maken.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Anouk Slegh | woensdag 18 dec 2019 19 | Sanisale Almere
We hebben een complete badkamer gekocht bij Melvin en zijn team. Melvin is een eerlijke verkoper, die heeft ons begeleid van het beeld in ons hoofd naar het eindresultaat. Tussendoor nog een wijziging van tegels, was geen probleem. De deur staat altijd open en de koffie altijd klaar.
FOTO VAN ANOUK SLEGH
Badkamer
+ Toon extra foto van Anouk Slegh
+ Toon extra foto van Anouk Slegh
REACTIE VAN MELVIN VAN MAANEN
Heel veel plezier gewenst met jullie mooie badkamer. Ziet er heel erg goed uit. Team Sanisale.com Almere
Reactie of foto toevoegen
“Badkameraankoop”
Keshia | vrijdag 9 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Bij binnenkomst erg vriendelijk geholpen en i.v.m. de drukte een afspraak gemaakt voor een offerte en een 3D tekening. Deze viel iets boven ons budget uit, maar door goede adviezen van de verkoopmedewerker op een aantal zaken kunnen besparen. Uiteindelijk de bestelling geplaatst en deze is op de gewenste dag thuis bezorgd.
Reactie of foto toevoegen
“Prima geholpen”
Dave | zaterdag 10 jun 2023 23 | Sanisale Groningen
Prima geholpen door Sanisale. Maar ga absoluut niet met aannemersbedrijf CNZ van eigenaar Ludo Nsilu in zee die Sanisale aanbeveelt. De aannemer komt zijn afspraken niet na en belooft je van alles, iedereen is de dupe van die man zelfs zijn eigen personeel. Zoek je eigen aannemer dat bespaart je een hoop ellende en frustraties.
Reactie of foto toevoegen
“Droombadkamer”
Michael | woensdag 7 nov 2018 18 | Sanisale Wormerveer
Ik ben uitstekend geholpen en heel erg blij met alle mooie spullen die ik nodig heb om mijn droombadkamer te bouwen.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Albert Sikkema | woensdag 2 okt 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Bij medewerker Hans Kuijpers een badkamer aangeschaft. Zeer ervaren verkoper. Gaf heel goed advies. Nam alle tijd voor ons. Wij zijn heel tevreden met eindproduct. Ook na aankoop goede service geleverd. Wij konden daar met elke vraag over installatie terecht. Dit bedrijf raden wij zeker aan!
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Familie Houben. | donderdag 21 nov 2019 19 | Sanisale Heerlen
We hebben een complete badkamer gekocht, naderhand lekte de douchekraan.
Ze hebben meteen een nieuwe douchekraan geregeld. We kunnen altijd in de winkel binnen komen en staan altijd voor ons klaar en hebben een goede service en oplossingen. Deze zaak raad ik iedereen aan voor service en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige badkamer”
Mia van der Linden | zondag 20 mrt 2022 22 | Sanisale Heerlen
We werden vriendelijk ontvangen bij Sanisale in Heerlen. Er werd goed geluisterd naar onze wensen waarbij zowel mijn man als ik overal bij betrokken werden. Tot mijn verrassing en tevredenheid werd precies die stijl aangeboden die ik in mijn hoofd had.
Nog aangevuld met suggesties van de adviseur. Die maakten onze badkamer echt af.
Ook het advies om een bepaalde aannemer te kiezen was meer dan prima. Hij realiseerde een prachtige badkamer voor ons waar we trots op en heel blij mee zijn.
FOTO VAN MIA VAN DER LINDEN
+ Toon extra foto van Mia van der Linden
+ Toon extra foto van Mia van der Linden
Reactie of foto toevoegen
“Spullen voor badkamerrenovatie”
H Katerborg | donderdag 16 mei 2019 19 | Sanisale Groningen
Wij hebben alles voor de badkamer en toilet gekocht om dit te renoveren . Wij zijn erg goed en vriendelijk geholpen en van goede adviezen voorzien . Ook toen er iets fout ging met een kraan is er direct op ingesprongen en een oplossing gezocht om ons direct te helpen . Super
Reactie of foto toevoegen
“Blij met service”
Claudia | zaterdag 20 apr 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
We hebben alles voor de nieuwe badkamer uitgezocht, we hadden zelf al een ontwerp gemaakt, deze werd uitgewerkt in 3d. De spullen werden snel geleverd, we hadden de pech dat de toiletpot later geleverd zou worden, maar dat vonden we niet heel erg. Tijdens het betegelen kwamen we tegels te koet en die werden meteen aangeleverd.
Bij vragen over de toiletpot krijgen we snel antwoord. Pjotr heeft ons goed geholpen; we hebben met elkaar een oplossing kunnen vinden toen de bestelde pot maar niet geleverd kon worden, dus toen werd er een andere gevonden en deze kwam sneller dan verwacht toch nog nageleverd. Nogmaals; erg blij met de service van Pjotr.
Reactie of foto toevoegen
“Badkameraankoop”
W.v.d.Put | zaterdag 24 nov 2018 18 | Sanisale Tilburg
Badkamer gekocht bij Sanisale Tilburg. Na vrij rond te hebben gelopen , en een afspraak te hebben gemaakt, zijn we zeer goed geholpen door de medewerker Dev. Goed advies mbt de kleuren van de tegels en goeie 3D tekening per mail mogen ontvangen. Mooie spullen gekocht. Bij levering bleek niet alles goed te zijn, na een paar foutjes in het magazijn. Dit is door Dev zeer snel opgelost en na 2 dagen werd alles hersteld. Na 2,5 week hard werken kunnen we gaan genieten van de badkamer.
FOTO VAN W.V.D.PUT
Toilet
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de badkamer”
Paul Eggebeen | maandag 6 feb 2023 23 | Sanisale Almere
Ervaring met de verkoper Chavez is goed geweest. Hij heeft ons vakkundig geadviseerd over de mogelijkheden en de bijbehorende kosten. De wand- en vloertegels in combinatie met het badmeubel, waskommen, wastafelkranen, doucheset en designradiator maken onze badkamer tot 1 geheel. Het is iedere dag een genot om de badkamer te gebruiken.
FOTO VAN PAUL EGGEBEEN
+ Toon extra foto van Paul Eggebeen
+ Toon extra foto van Paul Eggebeen
Reactie of foto toevoegen
“Compleet sanitair”
Ralf | woensdag 26 dec 2018 18 | Sanisale Tilburg
Wij hebben bij Sanisale al het sanitair voor onze nieuwe badkamer gekocht en werden hierbij geholpen door Dev. Dankzij Dev hebben wij precies de spullen bij elkaar weten te vinden om onze ideale badkamer mee samen te stellen. De service was uitstekend, ook wanneer er bij de leveringen een kraan ontbrak. Deze werd zonder problemen dezelfde week nog nageleverd. Wij zijn heel tevreden met Sanisale en Dev als contactpersoon.
Reactie of foto toevoegen
“Uitermate tevreden over de producten”
Irfaan R. | dinsdag 10 jan 2023 23 | Sanisale Almere
We zijn ontzettend tevreden over de service en het advies bij Sanisale Almere. Ze denken echt mee over hoe je de ruimte in je badkamer goed kan benutten, maar ook welke kleurcombinaties fraai zijn. In het bijzonder Melvin en Chavez waarbij we een goede gevoel bij hadden en ook eerlijke verkopers zijn. Hier proberen ze je niet met praatjes binnen te halen, maar op een eerlijke en nette manier jouw droombadkamer te verwezenlijken. Na onze eerste gesprek zijn we ook niet verder gaan kijken naar andere winkels, maar hebben we hier 2 mooie badkamers (1 incl. toilet) en 1 toilet laten ontwerpen.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Familie van Zuuk | donderdag 15 aug 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Wij kwamen binnen voor advies en zijn zo behulpzaam en vakkundig geholpen dat we de beslissing hebben genomen hier onze nieuwe badkamer te kopen. Goede adviezen gekregen, en kwalitatief goed materiaal. Als we iets nodig hadden werd dit gelijk geregeld, helemaal top. Wij raden Sanisale Apeldoorn bij iedereen aan!
Reactie of foto toevoegen
“Tegels voor de badkamer”
Rina Walrave | vrijdag 4 mrt 2022 22 | Sanisale Almere
Badkamer tegels. Netjes geleverd werden goed op de hoogte gehouden over de levering. Prettig personeel goede prijs kwaliteit verhouding.
Reactie of foto toevoegen
“Betrouwbaar”
Familie van der Sluis | maandag 30 dec 2019 19 | Sanisale Almere
Badkamer en toilet meubilair gekocht bij Sanisale Almere. Super tevreden! Goede, betrouwbare en klantvriendelijke service en advies ontvangen.
FOTO VAN FAMILIE VAN DER SLUIS
Waskraan
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goed geholpen”
Rene Zondervan | vrijdag 7 dec 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Ik ben zeer goed geholpen door Pjotr de Beer in de vestiging Alphen. We hebben de tijd genomen om een mooi ontwerp te maken tegen een goede prijs. Ook later nog een paar aanpassingen gemaakt, allemaal geen probleem. Goede service en de badkamer is super mooi geworden.
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige badkamer”
Fam. Peeters | dinsdag 31 mei 2022 22 | Sanisale Heerlen
Wij zijn door de zeer behulpzame Ritchie geholpen, en mede door zijn vakmanschap hebben we nu een prachtige badkamer. Een leuke meevaller zijn de interessante prijzen van Sanisale. Onze volgende aankoop zal dan ook zeker weer bij Sanisale zijn.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Rita | donderdag 1 okt 2020 20 | Sanisale Almere
Volledige badkamer gekocht. Ik ben zeer tevreden over de (after)sales van Sanisale, Almere. Vriendelijk en deskundig personeel. Dhr. van Maanen zal alles in werking stellen om jouw droombadkamer werkelijkheid te laten worden! Rita
Reactie of foto toevoegen
“Sanitair voor badkamerrenovatie”
Jan Haagmans | dinsdag 10 aug 2021 21 | Sanisale Heerlen
In het kader van een algehele badkamerrenovatie hebben wij bij Sanisale een regendouche en handsproeier, een wandmeubel met natuurstenen wasbak, spiegelkast, electrisch verwarmingselement en wand- en vloertegels gekocht. Ook een aluminium plafond met spots. En dat alles van goede kwaliteit. Wij zijn zeer tevreden over de levering en het monteren van het plafond. Ook de service was top, De douchethermostaat bleek niet te werken en werd gelijk geruild voor een nieuwe. Het verwarmingselement bleek beschadigd te zijn af fabriek en werd ook zonder problemen omgeruild. Wij zijn zeer tevreden over de kwaliteit van de geleverde goederen en zeker ook de goede service van Sanisale!
FOTO VAN JAN HAAGMANS
+ Toon extra foto van Jan Haagmans
+ Toon extra foto van Jan Haagmans
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Veronique | maandag 4 mrt 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Onze badkamer aangeschaft bij Sanisale Alphen aan den Rijn. We zijn super goed geholpen. Ze denken mee en hebben een groot aanbod. Bij aflevering en qua communicatie is ook alles netjes verlopen. Complimenten!
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend bevallen”
Piet De Haan | zaterdag 1 jun 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Na het bezoeken van een aantal badkamer winkels zijn we super geholpen bij sanisale Apeldoorn. Verkoper weet waar hij over praat. Na zijn advies hebben wij nu echt ondanks de beperkte ruimte een super indeling van onze badkamer. Kwalitatief hoogwaardige producten voor een schappelijke prijs. Mocht u een nieuwe badkamer zoeken is dit zeker een aanrader!!!

Aanvulling ontvangen 3 juni 2019: Mijn badkamer is al geleverd en gemonteerd. Het is keurig geworden en uitstekend bevallen. Bij de keuken ga ik zeker naar een terug.
Reactie of foto toevoegen
“Goede indruk”
C. Barning | maandag 15 aug 2022 22 | Sanisale Almere
Al na de eerste kennismaking met Melvin wisten wij dat hier de badlamer en toilet gekocht zal worden. Eind vorig jaar een afspraak gemaakt en onze wensen kenbaar gemaakt. Melvin wist daarmee een prachtige badkamer/toilet te maken. Nu dit door Le Duc tegelzetter is gerealiseerd zijn wij erg blij. Zowel Sanisale als Le Duc hebben een goede indruk bij ons achtergelaten. Melvin en Joop, bedankt voor onze prachtige badkamer/toilet
FOTO VAN C. BARNING
REACTIE VAN MELVIN VAN MAANEN
Fam. Barning, Sanisale almere wenst u heel veel douche plezier in u nieuwe badkamer.
Namens team Sanisale almere , tot een volgende keer.
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerinrichting”
CJG Blom | vrijdag 30 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Mijn vrouw en ik hebben bij deze vestiging een complete badkamerinrichting gekocht. We zijn prima geholpen bij de aankoop, er werd echt tijd voor ons genomen. We hadden ook een kast besteld, die achteraf eigenlijk niet nodig was. Deze hebben we kosteloos kunnen retourneren, zelfs de transportkosten hoefden we niet te betalen. Kortom: fijne winkel, met aandacht voor de klant
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Xander Mos | woensdag 15 jul 2020 20 | Sanisale Almere
De medewerkers hebben ons super geholpen, onze andere leverancier had flink wat foutjes gemaakt waardoor wij spullen miste. Door de medewerkers van Sanisale hebben wij toch onze badkamer en wc op tijd af kunnen maken. Daarnaast zijn ze ook super behulpzaam en vriendelijk!

Aanvulling ontvangen 28 juli 2020: Alles is al gemonteerd en werkt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige badkamer geworden”
Maria | dinsdag 20 okt 2020 20 | Sanisale Almere
Ik heb een complete badkamer bij Sanisale gekocht. Ik ben heel goed geholpen en geadviseerd door Chavez en Suus. Er werd ook ruim de tijd voor genomen. De montage door montagebedrijf vd Velden was ook top en het resultaat is een prachtige badkamer waar ik nog lang van kan genieten.
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
Tom Alders | vrijdag 22 feb 2019 19 | Sanisale Tilburg
1,5 jaar na installatie moest ik een paar tegels bijkopen als van de oorspronkelijke levering. Gelukkig bleken ze nog leverbaar. Dev Chandihok van de vestiging Tilburg heeft e.e.a. keurig geregeld en de zelfde prijsstelling gehanteerd als destijds. Chapeau!!
Reactie of foto toevoegen
“Goed”
Mevrouw Jansen | zaterdag 30 mrt 2019 19 | Sanisale Tilburg
Ik heb een douchewand regendouche en badmeubel gekocht bij Sanisale Tilburg. Goed, kundig en vriendelijk geholpen door Dev. Goede prijs voor kwaliteitmeubels. Niet lang op de spullen hoeven te wachten alsook het laten plaatsen door afbouw Zeebregts uit Goirle. Jan en zoon Marcel zijn vakmannen met een goede service ook na het plaatsen. Je merkt dat ze de badkamer goed af willen leveren. Mocht iets niet goed zijn dan kan ik hen bellen en komen ze het in orde maken. Dit geldt ook voor Dev van Sanisale Tilburg. De firma Zeebregts werkt netjes en gaat voor kwaliteit. Zowel Sanisale Tilburg als afbouw Zeebregts raad ik aan. Gaan allebei voor kwaliteit en tevreden klanten.
FOTO VAN MEVROUW JANSEN
Badmeubel
Reactie of foto toevoegen
“Alles naar volle tevredenheid”
Nicolien | donderdag 6 dec 2018 18 | Sanisale Amstelveen
Ik heb mijn gehele badkamer (tegels, toilet, badmeubel en spiegelkast, douche, accessoires) bij Sanisale Amstelveen gekocht. Alles naar volle tevredenheid. Patrick denkt mee en heeft goede ideeen en perfecte service. Ben heel blij met mijn nieuwe badkamer!
Reactie of foto toevoegen
“Winkel is aan te raden”
Mark | maandag 15 apr 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij zijn voor onze badkamer en wc hierheen gegaan en hebben super mooie dingen gekocht voor een hele goede prijs! Ook ben ik goed geholpen door pjotr! De winkel is zeker aan te raden!!

Aanvulling ontvangen 18 april 2019: De levering is al geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring complete badkamer en toilet”
Bart | zaterdag 17 nov 2018 18 | Sanisale Drachten
Sanisale heeft meegedacht en goed advies gegeven passend bij ons budget. We hebben hiervoor de tijd genomen en deze werd ook geboden. We hebben meermaals kleine aanpassingen gemaakt met uiteindelijk een goed resultaat. Tijdens installatie bleek een vergissing te zijn gemaakt met het aantal tegels. Dit is direct netjes opgelost, waardoor de installateurs door konden werken! Keurig!
Reactie of foto toevoegen
“Diverse badkamer sanitair”
Can | donderdag 6 dec 2018 18 | Sanisale Amsterdam
Wij hebben diverse badkamer sanitair aangeschaft bij Sanisale. Nog geen 5 maanden verder en mijn wastafelmeubel is ingestort. Dit is absoluut een constructiefout van de leverancier, want het haakje hing nog aan mijn muur, maar het hout is losgeraakt van deze constructie. Ik heb meerdere malen contact opgezocht met Sanisale maar de verkopers hebben hier zeer onprofessioneel op gereageerd. Allereerst werd ik meerdere malen aan het lijntje gehouden en werd mij beloofd dat ik terug gebeld zou worden. Al deze beloftes zijn niet waargemaakt. Tot zeker 4 keer ben ik beloofd terug gebeld te worden, maar geen van deze beloftes zijn waargemaakt. Ik heb zelf meerdere malen een email moeten sturen en moeten nabellen. Uiteindelijk kreeg ik eindelijk een reactie en werd mij gezegd dat de badkamermeubels niet vochtbestendig zijn en dat de oorzaak vocht moet zijn geweest. Hoe logisch is dat? een sanitair winkel die geen vochtbestendige meubels verkoopt? Ondanks ik 2 jaar fabrieksgarantie heb, wil Sanisale mij niet een vervangend wastafelmeubel aanleveren. Kortom: Zeer slechte service, zeer slechte kwaliteit producten en zeer onprofessionele verkopers. Goedkoop is duurkoop! Een absolute afrader. Voor meer info neem contact met mij op en trap niet in de verkooptrucs van deze amateurs!
FOTO VAN CAN
Losgelaten kast
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
M. van Dijk | zondag 22 sep 2019 19 | Sanisale Amstelveen
We hebben bij Sanisale Amstelveen alle benodigdheden gekocht voor onze nieuwe badkamer. We zijn steeds kundig geholpen en te woord gestaan door verkoper Sebas. Hij nam de tijd en dacht mee bij het maken van onze keuzes. Twee onderdelen moesten uiteindelijk worden omgeruild. Ook hierbij zijn we goed en snel geholpen. We raden deze winkel zeker aan.
FOTO VAN M. VAN DIJK
Gemonteerd bad
Reactie of foto toevoegen
“Goede prijs/kwaliteitverhouding”
Schriever | dinsdag 5 mrt 2019 19 | Sanisale Nijkerk
Complete badkamer van hoogwaardige kwaliteit gekocht, meteen inzichtelijk in 3D. Goede prijs/kwaliteit. We werden uitstekend geadviseerd. Bij aflevering was alles compleet en konden de produkten probleemloos worden geïnstalleerd door een door Sanisale geadviseerde installateur.
FOTO VAN SCHRIEVER
Geinstalleerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Peter & Meggie | vrijdag 4 mrt 2022 22 | Sanisale Purmerend
SaniSale Purmerend is in veel opzichten een aanrader; prachtige spullen, vakkundige ontwerpers, super betrokken en eerlijke verkopers, top installateurs en fijne nazorg. Peter, Egon en Hans, jullie zijn toppers!
FOTO VAN PETER & MEGGIE
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Ben Verlint | maandag 28 jan 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Twee badkamers met douche en toiletmaterialen. Prima service, klantgericht, goede communicatie per telefoon en/of email. Ook bij omruilen prima overleg en service. Echt een aanrader. mede dankzij de 2 medewerkers.
Reactie of foto toevoegen
“Behulpzaam”
Arno | donderdag 5 aug 2021 21 | Sanisale Almere
Hele behulpzame mensen! Denken goed met je mee, denken mee in oplossingen en gaan voor een goede service.
FOTO VAN ARNO
Reactie of foto toevoegen
“Netjes”
Sacha de Ruiter | zondag 10 jan 2021 21 | Sanisale Almere
Verkoper denkt mee en komt met ideeën, luistert goed naar de klant. We hebben een mooie badkamer kunnen samenstellen. Levering was netjes. Enige wat we jammer vonden is dat er geen nieuwbouwwoningen meer worden aangenomen om de badkamer ook te plaatsen.
FOTO VAN SACHA DE RUITER
Reactie of foto toevoegen
“Ga zo door”
Monique jansen | donderdag 22 okt 2020 20 | Sanisale Almere
Na meerdere collega bedrijven bezocht te hebben, kozen wij uiteindelijk om bij Sanisale Almere een overeenkomst te sluiten voor een complete renovatie van de badkamer. Personeel is heel vriendelijk, kundig en geduldig. Geen gezwaai met papieren voor een handtekening maar blijven meedenken met klant en goede adviezen geven. Voor ons was het een prettige winkel ervaring en met name de medewerkers Chavez, en Serkan onder de leiding van Melvin zijn echte toppers. Montagebedrijf Donny van de Velden was ook een goede partner om de renovatie te laten uitvoeren. Ga zo door.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Rene | vrijdag 7 dec 2018 18 | Sanisale Amstelveen
Ik heb mijn badkamer en toilet inrichting hier gekocht. Perfect geholpen door Patrick en zijn team. Goede afterservice! Echt een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
S.Koelewijn-Bos | woensdag 21 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Badkamer gekocht bij Sanisale Alphen aan den Rijn. Ik ben leuk geholpen door Pjotr. Hij dacht goed mee zonder opdringerig te zijn. De badkamerspullen in april 2018 zelf opgehaald omdat ik de externe leverancier te duur vond. Prima hulp gehad van Pjotr met het inladen van de auto. Goede service.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Johan | zaterdag 18 mei 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Wij hebben een badkamer bij SaniSale Leeuwarden gekocht. En zijn hartstikke tevreden over de service die Jelle ons heeft gegeven!

Aanvulling ontvangen 20 mei 2019: het apparatuur is gemonteerd, en dat is erg goed bevallen heb geen enkel probleem gehad.
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch geholpen”
Diana Snaas | maandag 10 dec 2018 18 | Sanisale Zwaag
Fantastisch geholpen bij Sanisale Zwaag door Leon en Joseline! Zij waren enthousiast, spontaan, geduldig en hebben ons geweldig geholpen. Kleine probleempjes werden snel door hen opgelost. Wij werden altijd gastvrij ontvangen en snel geholpen.
FOTO VAN DIANA SNAAS
Badkamer klaar
Reactie of foto toevoegen
“Goed advies gehad”
Verzendaal | donderdag 31 jan 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Goed geadviseerd door dhr Breggeman bij de inrichting en aankoop van onze badkamer. Sanisale is scherp geprijsd en de service na de aankoop is uitmuntend. Wij zijn zeer tevreden over de rol van de medewerkers van Sanisale en bevelen deze winkel aan.
FOTO VAN VERZENDAAL
De bestelling is binnen
Reactie of foto toevoegen
“Geen goede ervaring”
Karin | vrijdag 13 sep 2019 19 | Sanisale Hilversum
Eind 2018 hebben we een badkamer uitgezocht bij de Sanisale vestiging in Hilversum. Alles volgens onze wensen was snel uitgezocht en een mooie 3D tekening was gemaakt. Vervelend was al dat je een handtekening zet onder een contract zonder de kosten te weten van de aannemer die het werk uit gaat voeren. Je wordt in contact gebracht met een aannemer nadat je het contract hebt geaccepteerd en die maakt een offerte voor de klus. De aannemer kwam deed een voorstel en dat zag er redelijk uit, we zijn daarmee in zee gegaan. Het werk ving aan op 4 maart 2019. De klus zou twee weken duren, dat werd bijna 3 weken! En was het nog niet af! De door Sanisale bestelde tegels waren ruim onvoldoende, ze hadden zich verrekend in de oppervlakte. Dat werd bijbetalen, met een toeslag van €50 voor spoedkosten! Een discussie met Sanisale gehad hierover, nee voor deze kosten draait u op kijk maar in de kleine lettertjes (lekker makkelijk). We hadden een muurtje op tekening van 120 cm breed en 10 cm diep, deze muur is nu 110 cm breed en 25 cm diep. De tegels zijn niet vlak waardoor je wat verspring bij de randen van de tegels ziet. Vloertegels die aan de randjes beschadigd zijn (mogelijk is het pak gevallen?). Een enorme discussie weer met Sanisale, ook de verkoper aan huis gehad, met de aannemer erbij. De aannemer geeft ons gelijk, maar Sanisale geeft niet thuis. Samenvattend! Sanisale verschuilt zich achter een 25 pagina tellend kleine lettertjes document, geeft een slechte kwaliteit van tegels niet toe. Zeer slechte (aftersales) service. Het zijn ordinaire dozenschuivers, zodra je het contract hebt ondertekend zoek je het maar uit. Nu is het 13 september en is ruim een half jaar later de badkamer "af", met de nodige rest mankementen, die niet meer opgelost gaan worden. Potentiele kopers u bent gewaarschuwd!!
Reactie of foto toevoegen
“Honderd procent tevreden”
Edwin Gulikers | woensdag 15 jan 2025 25 | Sanisale Heerlen
Wij hebben in Heerlen bij verkoper Richi een complete badkamer gekocht. Wij zijn prima door hem geïnformeerd en geholpen. Hij heeft ook een tekening gemaakt, de badkamer is precies zo gemaakt als door Richi op de tekening
heeft aangegeven. Zowel geleverde materalen als info is meer dan goed. Wij zijn honderd procent tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden over het eindresultaat”
Gert-Jan Roozeboom Almere | zondag 6 dec 2020 20 | Sanisale Almere
Complete badkamer gerenoveerd, wastafel meubel, douchedeur en tegels voor wand & vloer bij Sanisale gekocht. Chavez Hendriksen heeft verstand van zaken en geeft goed & eerlijk advies. Alle materialen zijn keurig op tijd geleverd en we zijn dik tevreden over het eindresultaat.
FOTO VAN GERT-JAN ROOZEBOOM ALMERE
Reactie of foto toevoegen
“Communicatie verliep heel erg fijn”
Sandra Kamphuis | dinsdag 11 dec 2018 18 | Sanisale Groningen
Badkamer en toilet, toilet beneden. Goed geholpen dmv een 3d tekening. Tegels waren voorradig zodat we deze konden bekijken. Wilde ik achteraf iets wijzigen was dit geen enkel probleem en kreeg toen weer opnieuw een 3d toegestuurd. Communicatie verliep heel erg fijn!
FOTO VAN SANDRA KAMPHUIS
Nieuw bad
Reactie of foto toevoegen
“Ruime badkamer”
Jan | zondag 27 okt 2019 19 | Sanisale Almere
Onze badkamer is ruim, maar lastig qua indeling. Melvin en zijn team hebben hier een prima oplossing voor bedacht. We zijn erg tevreden over het ontwerp en de gekozen materialen. Vlak voor de levering nam Melvin contact met ons op omdat de fabrikant tegels van verschillende kleur had geleverd. Hij kwam met diverse opties en we zijn tot een prima oplossing gekomen. Fijn dat ze alles zo goed in de gaten houden. De realisatie van onze nieuwe badkamer werd uitgevoerd door Henk Lepelblad. Henk is een vakman die voor elk probleem wel een oplossing heeft. Hij is een perfectionist die voor het beste resultaat gaat, dit alles in nauw overleg met ons.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Familie Roelse | zaterdag 17 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij hebben bij Sanisale.com in Alphen aan den Rijn, onze badkamer gekocht. We zijn goed en deskundig geholpen. Er was ruimte voor onze wensen wat aangevuld werd door deskundige adviezen. Alle spullen waren tijdig binnen. Ook de verwijzing naar een zeer bekwame aannemer, laat net die extra zorg zien. In een woord: "TOP!"
FOTO VAN FAMILIE ROELSE
Gerealiseerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Zekere aanrader”
van Beek | woensdag 30 jan 2019 19 | Sanisale Tilburg
Een complete badkamer aangeschaft bij Sanisale Tilburg, zeer goed geholpen door verkoper Dev. Dacht goed met ons mee, waarbij de spullen snel geleverd konden worden. Geweldige service en een zeer goede prijs. Zeker een aanrader voor iedereen!
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Antsy en Erik | zondag 9 jun 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Wij hebben onze badkamer bij sanisale Leeuwarden gekocht. Goede service en goed meedenken.
FOTO VAN ANTSY EN ERIK
Reactie of foto toevoegen
“Sanisale”
Fam. Joosten | zaterdag 28 nov 2020 20 | Sanisale Almere
Gehele renovatie van de badkamer, inclusief oude badkamer verwijderen. De aankoop ging boven verwachting, zeer prettig contact meteen. Werd overal over meegedacht. De aannemer is werkelijk meer dan super, deed alles in overleg en duidelijke planning. Een echte vakman.Alles is boven verwachting gegaan en zeer zeker een aanraden voor iemand die zijn badkamer wil renoveren.zie foto's prachtige resultaat.
FOTO VAN FAM. JOOSTEN
+ Toon extra foto van Fam. Joosten
+ Toon extra foto van Fam. Joosten
Reactie of foto toevoegen
“Direct goed”
P.Boers | donderdag 28 mei 2020 20 | Sanisale Amersfoort
Zeer goed geholpen door zowel Jens als Jasper zijn we uitermate correct en snel geholpen. Ze hebben direct aangegeven dat we een tekening van de badkamer konden laten maken. Na de levering hadden wij nog meer tegels nodig en ook deze werden super snel geleverd. Alles wat wij besteld hebben was direct allemaal goed. Dat hoor bij andere bedrijven ook wel anders
Reactie of foto toevoegen
“Ruime keuze”
C.c. van Ginkel - van Wijk | zaterdag 11 jan 2020 20 | Sanisale Apeldoorn
Wandtegels, vloertegels, toilet, kastje met fonteintje , kraan . Ik ben zeer goed en correct geholpen. Erg goede ervaring, goede service. Zou dit bedrijf in Apeldoorn iedereen aanraden. Ruime keuze. Deze zaak is zeker aan te raden. Het is erg mooi geworden.
FOTO VAN C.C. VAN GINKEL - VAN WIJK
Toilet
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer geleverd”
A.Hol | maandag 19 nov 2018 18 | Sanisale Apeldoorn
Een badkamer, prima geholpen, goed meegedacht. Goede service.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Kees | zondag 22 sep 2019 19 | Sanisale Almere
In Mei zijn we naar de Sanisale Almere geweest, om de badkuip te vervangen voor een inloopdouche. Vriendelijke verkopers, kennis van zaken, met een goed advies. Alle materialen besteld voor begin September voor een inloopdouche. Vervolgens zijn alle materialen precies op tijd en correct geleverd, en ook de rekening klopte precies. Sanisale Almere had een een goede aannemer geadviseerd. Dat bleek een geweldige man. Hij kwam precies op de afgesproken datum en tijd en werkte heel nauwkeurig. Bij het eruit slopen van de badkuip vielen een paar dingen wat tegen. De beste man klaagde echter niet, en heeft alles gewoon prima opgelost zonder extra kosten in rekening te brengen. Wij zijn heel tevreden, en jullie zijn toppers!
FOTO VAN KEES
Doucheruimte
Reactie of foto toevoegen
“Erg te spreken”
Stephanie Swagemakers | zaterdag 15 dec 2018 18 | Sanisale Tilburg
Wij hebben bij Sani Sale in Tilburg een prachtige badkamer en toiletten gekocht. De eigenaar Dev is ontzettend aardig, klantvriendelijk en meedenkend. We werden vrij ontvangen in de showroom en Dev gaf meteen goede adviezen en dacht mee. Bij Sani sale Tilburg krijg je direct overal antwoord op, de 3D tekening kregen we heel snel en alle mails worden heel snel beantwoord. Over de kwaliteit van de producten zijn we ook erg te spreken! Mocht er iets tegen zitten qua levering of plaatsing, dan lost Dev het meteen binnen zijn kunnen op. Dit bedrijf krijgt van mij een dikke 10!!!
FOTO VAN STEPHANIE SWAGEMAKERS
Details badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Wij hebben onze droombadkamer”
Gallé Diallo | donderdag 5 jan 2023 23 | Sanisale Almere
We zijn erg vriendelijk benaderd in de winkel. De medewerkers zijn zeer ervaren en hebben veel kennis in wat ze doen. Er werd goed met ons meegedacht, ook toen bleek dat ons eerste uitgekozen tegels niet leverbaar waren en we op zoek moesten naar een vervangende tegel. Alle wensen werden meegenomen in het realiseren van wat uiteindelijk onze droombadkamer is geworden.
FOTO VAN GALLÉ DIALLO
+ Toon extra foto van Gallé Diallo
+ Toon extra foto van Gallé Diallo
Reactie of foto toevoegen
“Badkameraankoop”
Finn S | zondag 8 nov 2020 20 | Sanisale Heerlen
Ontzettend goed geholpen door medewerker Roland. Zeer vakkundig en vriendelijk. Zowel in het proces vóór aanschaf, als tijdens de bouw waar nog de nodige verzoeken vanuit ons zonder problemen zijn ingewilligd!
Reactie of foto toevoegen
“Alle tijd genomen”
C.Zeldenthuis | woensdag 5 dec 2018 18 | Sanisale Wormerveer
Bij samenstellen badkamer alle tijd voor ons genomen, geen haast. Computeranimatie werkte heel verhelderend. Samenwerking met loodgieter was perfect. De levering van de goederen werd 2 x uitgesteld i.v.m werkzaamheden van de loodgieter maar dat was helemaal geen probleem.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Eddy van Tolie en Hetty Dekker | zaterdag 8 feb 2020 20 | Sanisale Hoogeveen
Wij hebben bij Sanisale zowel een badkamer als een keuken gekocht voor ons nieuwe huis. Over beide zijn wij zeer tevreden. We zijn uitstekend geholpen bij het samenstellen van de onderdelen en er is kritisch met ons meegedacht. Vanwege een vertraagde stukadoor moest de plaatsing van de keuken op het laatste moment nog een week worden uitgesteld. Ook dat werd door Sanisale zeer flexibel opgelost. Inmiddels wonen wij een half jaar in het huis en beide aankopen blijken 100% aan de verwachtingen te voldoen. Alle apparatuur en meubilair functioneert perfect. Ineke en Matthijs: hartelijk dank voor jullie uitstekende adviezen en perfecte service. Jullie bedrijf bevelen wij van harte aan!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met het resultaat”
Edith Kunnen | maandag 11 mrt 2024 24 | Sanisale Almere
De buitenkant van de winkel is niet speciaal aantrekkelijk, maar binnen vind je een geweldige showroom met een breed aanbod dat zo is gepresenteerd dat je overzicht krijgt. We maakten een afspraak om alles te kunnen bestellen en werden door Chávez heel goed geïnformeerd. Tevens maakte hij een 3-D tekening voor ons. Geen druk en alle ruimte om keuzes te overwegen. Fijn om te kunnen zien wat het resultaat zal zijn. Tot onze verbazing en genoegen was alles binnen een week geleverd! We hebben gekozen voor een compact toilet met een smal inbouw reservoir. Dat geeft veel ruimte en alle accessoires hangen, wat het onderhoud makkelijk maakt. Wij hebben alles zelf verbouwd en geplaatst. Let als DHZ-er op de hoeveelheid tegels die je bestelt. Daar ga je kennelijk wat zuiniger mee om dan de profs. Ze kunnen echter niet retour.
Wij zijn super tevreden over alles en heel blij met het resultaat.
FOTO VAN EDITH KUNNEN
+ Toon extra foto van Edith Kunnen
+ Toon extra foto van Edith Kunnen
Reactie of foto toevoegen
“Goed gegaan”
Renny | zaterdag 8 jun 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Voor onze nieuwe badkamer hebben we al het materiaal (tegels, meubels, kranen, douche etc...) gekocht bij Sanisale in Leeuwarden. We zijn erg klantvriendelijk geholpen! Ze namen de tijd en konden ons vakkundig adviseren. De materialen werden op tijd geleverd. Ook nabestellingen en retourneren, omruilen van artikelen was geen enkel probleem en werd goed en naar wens opgelost. We zijn zeer tevreden met de goede en vriendelijke service van Jelle en zijn collega's! Ga zeker terug, mocht ik nog eens een nieuwe keuken nodig hebben!
FOTO VAN RENNY
Complete badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Blij met eindresultaat”
Maikel van Wier | vrijdag 18 okt 2019 19 | Sanisale Almere
Melvin en zijn team hebben voor een fantastische badkamer gezorgd. Ondanks dat onze woning niet opgeleverd werd met NUTS voorzieningen hebben installateurs Henk, Faisel en Melvin zelf laten zien om mee te denken in oplossingen en flexibiliteit. Eindresultaat zijn wij enorm blij mee! Een mooie luxe badkamer en toilet tegen een goede prijs!
Heren nogmaals bedankt!
FOTO VAN MAIKEL VAN WIER
Heel blij hiermee
Reactie of foto toevoegen
“Goede prijs / kwaliteit verhouding”
Gerben Kamman | zondag 18 nov 2018 18 | Sanisale Apeldoorn
Badkamer gekocht(tegels, sanitair etc). Goed advies gehad. Probleempje met verkeerde douewand keurig opgelost door Sanisale. Goede prijs / kwaliteit verhouding.
Reactie of foto toevoegen
“Erg prettig”
Wilco | zaterdag 17 aug 2019 19 | Sanisale Amstelveen
complete badkamerinrichting aangeschaft bij Sanisale Amstelveen. Het personeel dacht goed mee bij het uitzoeken van de materialen en het ontwerpplan voor de badkamer. Levering was netjes op tijd. Vriendelijk personeel met een down to earth benadering, erg prettig!
Reactie of foto toevoegen
“Super geholpen”
Chris | dinsdag 17 dec 2019 19 | Sanisale Almere
Bij Sanisale Almere een badkamer en toilet gekocht. Super geholpen door Susanne Holtrigter. Zij nam echt de tijd en kwam met goede oplossingen binnen ons budget. Ook goede afhandeling van een paar beschadigde tegels en fontein. Zij en Melvin zijn toppers.
FOTO VAN CHRIS
Onderdeel douche
REACTIE VAN SANISALE.COM ALMERE
Wat goed te horen dat jullie erg tevreden zijn met Sanisale Almere. Wij wensen jullie heel veel plezier van jullie mooie badkamer en toiletruimte apart! Team Sanisale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer met tegels”
Hans van Hooijdonk | dinsdag 21 apr 2020 20 | Sanisale Apeldoorn
Complete badkamer
- inloopdouche met regendouche en handdouche
- spiegel met verlichting, verwarming en klok
- wastafelmeubel met hoge kast ernaast
- hangend toilet

Prima geadviseerd zonder opdringerig te zijn. Vakkundige inzichten waar wij nu blij mee zijn. Aanpassing snel en adequaat verwerkt. Geen gedoe, het project stond voorop. Erg prettig!!
- designradiator
- 2 soorten tegels
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde badkamer”
Robert Klaassen | woensdag 27 nov 2019 19 | Sanisale Amersfoort
Wij hebben een complete badkamer via sanisale Amersfoort besteld, tegels, meubel, toilet, douche, speaker systeem etc. Helaas top geregeld en een zeer scherpe prijs. Service uitmuntend, top geregeld allemaal Jasper
REACTIE VAN JASPER
Super veel dank Robert voor deze prachtige recensie. We hopen dat jij en je gezin hier vele jaren van mogen genieten.
FOTO VAN ROBERT KLAASSEN
Reactie of foto toevoegen
“Badkamerrenovatie”
J.Vermeulen | woensdag 31 jul 2019 19 | Sanisale Almere
Wij hebben een renovatie gedaan van de badkamer en tweede toilet. We werden erg goed geholpen en geadviseerd en zijn zeer tevreden.Alle artikelen zijn erg mooi en vakkundig door installateur René geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe badkamer”
Danny Senden | maandag 11 mrt 2019 19 | Sanisale Heerlen
Wij hebben bij Sanisale een badkamer gekocht en zijn hierbij zeer goed geholpen en geadviseerd door Roland Berkers. Bij Roland is niets teveel gevraagd en heeft altijd voor ons klaar gestaan in geval van vragen etc.
FOTO VAN DANNY SENDEN
Reactie of foto toevoegen
“Een nieuwe toilet”
Hendrik Giesbers | dinsdag 28 mrt 2023 23 | Sanisale Heerlen
Fijn personeel die verstand hebben van ontwerpen, mooie producten en hele goede prijzen.
FOTO VAN HENDRIK GIESBERS
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer gereed”
Wim | zaterdag 6 apr 2019 19 | Sanisale Drachten
We hebben een complete badkamer bij Sanisale gekocht. We kregen een goed advies in de winkel. De prijs was perfect. Toen we wat extra moesten hebben werd het meteen bezorgd . Zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“0 punten”
Kuipers | zondag 22 jul 2018 18 | Sanisale Drachten
Tegels en badkameraccesoires gekocht bij Sanisale Drachten. het begon al met het leveren van de verkeerde tegels. Daarna iets meegemaakt waardoor mijn mond nog steeds open valt. We hebben 2 haakjes voor de douche besteld die we achteraf niet nodig hebben. Gebeld met Sanisale om deze te retourneren. We hadden geluk dat dit kon want meestal was dit niet mogelijk bij deze leverancier (kan wettelijk gezien helemaal niet). Maar goed we moesten er wel rekening mee houden dat het retourneren van deze 2 kleine doosjes(8 bij 5 cm) €45,- kost. U Kunt ze beter op marktplaats zetten was de reaktie. De eindeloze discussie die ontstond zal ik u besparen maar 1 van de opmerkingen was dat de voorwaarden van desbetreffende leverancier niet bekend waren bij Sanisale. Toen ik aangaf dat ze dus zaken doen met een leverancier waarvan ze de voorwaarden niet kennen werd er gezegd: Ja maar we doen niet veel zaken met de leverancier. M.a.w. de klant is de dupe. Er word gezegd dat Sanisale niet voor de kosten van de klant hoeft op te draaien. Ongelooflijk dat dit in deze tijd nog mogelijk is en dit bedrijf bestaansrecht heeft. Ik kan me niet voorstellen dat dit bedrijf toekomst heeft als het op deze manier met haar klanten omgaat. Nog nooit eerder zo ontevreden geweest dus moest dit delen. 0 punten voor Sanisale Drachten!
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toilet”
Rene en Corina | dinsdag 9 aug 2022 22 | Sanisale Almere
Wij hebben onze badkamer en toilet gerenoveerd en we zijn echt super blij met het eind resultaat . Maar voor het zover is komt er een hoop denk werk bij kijken, wij zijn super goed geholpen met prima advies door Chavez maar ook de aflevering vanuit Sani Sale was helemaal top. Bedankt Michael en Chavez, wij bevelen jullie echt aan.
Reactie of foto toevoegen
“Content met het resultaat”
A Hermsen | woensdag 16 jan 2019 19 | Sanisale Utrecht
In de zomer van 2018 besloten de badkamer te verbouwen. Met de maten en het plan in september verschillende badkamerzaken bezocht. Ook Sanisale in Utrecht. Een vriendelijke ontvangst en we kregen alle tijd om ons te oriënteren. Geen opdringerige verkopers. Vragen werden keurig beantwoord. Vervolgens samen met Jeffrey Kastelein het ontwerp gemaakt op basis van onze eigen ideeën waarbij Jeffrey ook met zijn voorstellen kwam wat uiteindelijk een definitief ontwerp opleverde. Hier konden wij eerst rustig thuis over nadenken.Een paar weken later terug naar Sanisale en Jeffrey die de gehele periode ons aanspreekpunt is gebleven zowel mondeling als telefonisch en via de mail. De volledige badkamer besteld, de uiteindelijke prijs meer dan goed en de artikelen zijn keurig op tijd geleverd. Inmiddels is de badkamer bijna klaar. Voor de douchewand moet een maatwerk oplossing worden geleverd en ook hier heeft Jeffrey meer dan uitstekend werk verricht. Het inmeten heeft inmiddels plaats gevonden en wij hebben er vertrouwen in dat ook hier alles op zijn plaats zal vallen in de wetenschap dat Jeffrey ons daarbij zal helpen mocht er iets niet goed gaan. Wij zijn content met het resultaat. Groot compliment voor Sanisale Utrecht en in het bijzonder Jeffrey Kastelein.
REACTIE VAN A. HERMSEN
Ter aanvulling bijgaande foto van het resultaat
Reactie of foto toevoegen
“Enthousiast”
i Lodewikus | dinsdag 5 nov 2019 19 | Sanisale Tilburg
We hebben bij sanisail een badkamer gekocht, alles van a tot z voor een mooie badkamer. Wat een fijne verkoper is Dave, super vriendelijk,mijn complimenten.
Afbouw zebrechts, badkamer renovatie en tegelwerken kwam als eerste,badkamer gesloopt en begonnen met verbouwen van alles,wat een top gozer,we hadden echt een leuke click,harde werker en netjes. Daarna kwam Jeffreys tegelwerken,ook weer complimenten,super goed geregeld en alles netjes gevoegd.daarna kwam Marcel weer terug om alles af te monteren en op te hangen. Alles klaar,niets fout gegaan en dan ook nog leuke mensen over de vloer,zag er erg tegen op maar door dit alles zijn de 2wkn voorbij gevlogen. Normaal schrijf ik niet zo snel een review maar dit bedrijf en personeel wat wij hadden is echt een groot compliment waardig.super bedankt,hele tevreden en blije klanten.
FOTO VAN I LODEWIKUS
Gemonteerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Herma Post | donderdag 2 jan 2020 20 | Sanisale Almere
We zijn leuk ontvangen met bakje koffie. Niks was verkoopster Sussanne teveel. Bij twijfel is ze wel 8x met ons teruggelopen voor goed advies. Ze adviseerde ons ook over aantrekkelijk afgeprijsde artikelen. Ook de andere collega's zijn behulpzaam. Leuke sfeer in de winkel. Enig minpuntje vindt ik dat de bestelling voor de deur wordt geleverd voor de rest een topzaak met topmensen.

Aanvulling ontvangen 20 februari 2020: Installatie was super.
REACTIE VAN SANISALE ALMERE
Dank jullie wel voor deze leuke reactie en heel veel plezier met jullie mooie badkamer. Geniet ervan!
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk”
Wpl Cornelisse | zondag 2 feb 2020 20 | Sanisale Almere
wij zijn heel vriendelijk ontvangen, kopje koffie. de vraag wat we zochten alles voor de badkamer,we hadden het een en ander al uitgezocht. daar wouden we een tegen offerte voor hebben.maar het was zo super dat we hier alles besteld hebben. maar we kwamen er achter dat de douchewand te breed was. of dat naar 80 cm kon ,geen probleem en geen extra kosten. toen alles opgehaald kon worden werden we weer netjes geholpen. toen kwamen we er achter dat de radiator eigenlijk overbodig was, gaan ze kijken of die verkocht kan worden. de thermostaatkraan was niet in orde hij deed het gewoon niet. geen probleem kon naar de winkel pakken wij onze showroom model, en u kan douche. dat vind ik de juiste service, en alles heel vriendelijk. Mijn aannemer brak een spiegel van het spiegelkastje werd ook weer perfect geregeld. ik wens ze veel succes, en ik zal iedereen door sturen,naar Sanisale Almere. ik kan iedereen aanraden om hier te kopen en uitzoeken super filiaal en allemaal erg vriendelijk.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamermeubel”
Karima | zondag 21 mrt 2021 21 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Ik heb een mooie badkamermeubel hier gekocht. Ik ben heel vriendelijk ontvangen. Ik kreeg duidelijk informatie waardoor ik een goede keuze heb kunnen maken. Het was een geslaagde winkel afspraak, waarbij er erg netjes aan de Corona regels werd gehouden. Helemaal top.

Aanvulling ontvangen 28 maart 2021: We hebben onze badkamermeubel gisteren binnen gekregen. Precies zoals beloofd , levering over een week. Het stond netjes klaar voor ons op de afgesproken tijd. Echt super.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Joey van Eldert | dinsdag 7 feb 2023 23 | Sanisale Almere
Wij hebben een badkamer besteld via Sanisale Almere. De verkoper Chavez heeft ons goed geholpen en nam de tijd om de juiste keuze te maken tussen de vele keuzes aan materialen. Wij zijn bij meerdere badkamer leveranciers geweest maar Sanisale was in alle gevallen het goedkoopste en de kwaliteit doet zeker niet onder van de rest! 100% een aanrader!
FOTO VAN JOEY VAN ELDERT
+ Toon extra foto van Joey van Eldert
+ Toon extra foto van Joey van Eldert
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto Ontwerp toilet
1 / 110

Sanisale vestigingen

  Sanisale Almere (81 reviews), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-7370155
  Sanisale Alphen aan den Rijn (21 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-240111
  Sanisale Amersfoort (11 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4328061
  Sanisale Amstelveen (7 reviews), Weverij 2, 1185 ZG Amstelveen, tel 020-7519970
  Sanisale Amsterdam (1 review), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7370933
  Sanisale Apeldoorn (14 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Sanisale Barendrecht (1 review), Stockholm 8, 2993 LM Barendrecht, tel 0180-769204
  Sanisale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370227
  Sanisale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-2270034
  Sanisale Cruquius, Spaarneweg 16h, 2142 EN Cruquius, tel 023-7516705
  Sanisale Delft (1 review), Schieweg 93, 2627 AT Delft, tel 015-2560901
  Sanisale Den Bosch (2 reviews), Tinnegieterstraat 27, 5232 BL Den Bosch, tel 073-7370280
  Sanisale Den Helder (1 review), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AD Den Helder, tel 0223-769046
  Sanisale Drachten (5 reviews), Doctor Martin Luther Kingsingel 50, 9203 JC Drachten, tel 0512-844271
  Sanisale Groningen (5 reviews), Atoomweg 2a, 9743 AK Groningen, tel 050-7370327
  Sanisale Heerhugowaard (2 reviews), M. de Klerkweg 4, 1703 DK Heerhugowaard, tel 072-7370100
  Sanisale Heerlen (26 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080008
  Sanisale Hengelo OV, Höltersweg 21/23, 7556 BS Hengelo OV, tel 074-7370143
  Sanisale Hilversum (1 review), Nieuwe Havenweg 39-41, 1216 BK Hilversum, tel 035-6225609
  Sanisale Hoogeveen (1 review), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Sanisale Katwijk ZH, Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk ZH, tel 071-7370078
  Sanisale Leeuwarden (7 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Sanisale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 1b, 2353 EX Leiderdorp, tel 085-8769915
  Sanisale Nijkerk (2 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-7200965
  Sanisale Purmerend (4 reviews), Nieuwe Gouw 24, 1442 LE Purmerend, tel 0299-422020
  Sanisale Roosendaal, Oostplein 13, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-745630
  Sanisale Schagen, Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0224-769004
  Sanisale Sliedrecht (6 reviews), Leeghwaterstraat 103, 3364 AE Sliedrecht, tel 0184-769031
  Sanisale Son, Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325538
  Sanisale Spijkenisse (2 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769020
  Sanisale Tilburg (9 reviews), Aphroditestraat 10, 5047 TW Tilburg, tel 013-7505185
  Sanisale Utrecht (2 reviews), Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2896329
  Sanisale Wijchen (4 reviews), Nieuweweg 303, 6603 BN Wijchen, tel 024-6452598
  Sanisale Wormerveer (5 reviews), Kikkertweg 58, 1521 RG Wormerveer, tel 085-8780083
  Sanisale Zaandam (1 review), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370132
  Sanisale Zwaag (5 reviews), De Factorij 2, 1689 AL Zwaag, tel 0229-298988
  Sanisale Zwolle (4 reviews), George Stephensonstraat 1, 8013 NL Zwolle, tel 038-8539191
Kaart
Sanisale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.