Feedback

Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens

beschrijf uw ervaring
tel: 0165-310596 | Hoge Bergen 13, 4704 RH Roosendaal
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens
Met aandacht voor het kleinste detail en diepgeworteld vakmanschap, ontwerpen wij de keuken van uw dromen – verrijkt met de hoogwaardige materialen, functioneel en volledig op maat. Wij bouwen voor u dé keuken die volledig voldoet aan uw behoeften en wensen. Maatwerk bij ons betekent de juiste opstelling, de door u gekozen materialen en zorgvuldig geselecteerde keukenapparatuur.
Actief in
Keukens • Interieurbouw • Woninginrichting
Keukens
Oosterom beschrijft zijn maatwerk en vakmanschap als leidend tot een exclusieve, op maat gemaakte keuken.
Genoemde stijlen
Klassiek – Luxe – Modern
Locatie
Het bedrijf richt zich op het laten zien van verschillende keukenopstellingen in een keukeninspiratiestudio.
Over dit bedrijf
Exclusieve maatwerk keukens zijn volgens Oosterom al sinds jaar en dag de specialiteit van het bedrijf.
Alternatieven voor Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  I-KOOK
   
( Etten-Leur Noord-Brabant ) score 9,6 uit 1935 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Dordrecht Zuid-Holland ) score 9,7 uit 693 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2590 ervaringen
•  Keukenathome
   
( Numansdorp Zuid-Holland ) score 9,6 uit 116 ervaringen
•  SmartDesign Keukenstudio
   
( Maassluis Zuid-Holland ) score 9,8 uit 427 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Rotterdam Zuid-Holland ) score 9,8 uit 185 ervaringen
•  Tieleman Keukens
   
( Middelharnis Zuid-Holland ) score 9,7 uit 94 ervaringen
•  Keukenwarenhuis
   
( Dordrecht Zuid-Holland ) score 8,6 uit 449 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens review

Er zijn nog geen ervaringen over Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens Roosendaal

  Oosterom Exclusieve Maatwerk Keukens Roosendaal, Hoge Bergen 13, 4704 RH Roosendaal, tel 0165-310596
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens in Noord-Brabant
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.