Veel mensen denken goedkoper uit te kunnen bij de grotere winkelketens, maar niets is minder waar. Juist vanwege onze "kleinschaligheid" kunnen wij tegen zeer scherpe prijzen leveren. Wij willen de voordeligste keukenzaak zijn en dat maken we ook echt waar. Omdat we vrijwel geen overheadkosten hebben en onze lijnen kort zijn, kunnen we de kosten laag houden. Bijkomend voordeel hiervan is de snelle levering van de keuken.
Alternatieven voor Primo Keukens
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
Er zijn 5 ervaringen over Primo Keukens. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd.
Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
“Goed geluisterd”
Dekker |
vrijdag
7 dec
2018 18
| Primo Keukens Meppel
wij hebben een keuken gekocht. op advies van onze buren zijn wij bij Primo (Alex) terechtgekomen. No nonsense van man tot man. Alex heeft goed geluisterd en ons goed advies gegeven het prijs kwaliteit verhouding is uitmuntend. het enige wat ik niet goed vind is de oven en vaatwasser van Pelgrim. Maar daar kan de firma niets aan doen. Het resultaat mag er zijn, superpraktisch en moooi en eigenlijk simpel.
Prima bedrijf dat werkt met netto prijzen. Hierdoor direct duidelijk wat het kost.
Aanvulling ontvangen 12 augustus 2019: Wij hebben een koeler, vaatwasser en een afzuigkap gekocht,deze zijn reeds naar volle tevredenheid gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Een 10 met een griffel”
R. Jager |
donderdag
8 feb
2024 24
| Primo Keukens Dronten
Bij veel keukenzaken geweest. Overal een beetje dat opdringerige gevoel gekregen.we hadden een specifieke wens voor onze keuken en overal het gevoel dat er niet écht werd geluisterd naar wat wij wilden. Er werd van alles bedacht, maar steeds was het niet wat wij voor ogen hadden. Toen kwamen we bij Primo Dronten. Bij Marjan (en een tweede keer bij Marlous) was die klik er wel direct en werden onze wensen door beiden herkend. Tot slot de offerte. Een handtekening? Mag, maar wij werken op vertrouwen. Waar vind je dat tegenwoordig nog. Dennis heeft uiteindelijk onze keuken zeer vakkundig geplaatst. We zijn er blij mee. Primo krijgt van ons een 10 met een griffel.
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Fam Kloosterman |
vrijdag
26 jun
2020 20
| Primo Keukens Kampen
Midden in de corona tijd keuken gekocht, fantastisch geholpen, keurige prijs, snelle levering en professioneel geplaatst door De Graaf Multimontage uit Epe, bedankt!!
vorig jaar een keuken gekocht . eerste indruk prima, helaas veranderde dit al zeer snel. Afspraken werden niet nagekomen. Levertijd weken/maanden te laat. Keukens door extern partij geïnstalleerd, waardoor je steeds van de een naar de andere wordt geschoven. Zeer slechte nazorg. geen communicatie meer mogelijk. Ik zal hier nooit meer een keuken bestellen
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.
Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens.
Geef hier uw wijziging door.