Feedback

Studio SVH

beschrijf uw ervaring
tel: 071-3030030 | Flevoweg 2d, 2318 BZ Leiden
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Studio SVH
Studio SVH is trotse partner van Molteni&C & Viabizzuno in Nederland. Onze focus ligt op het maken van stijlvolle ontwerpen voor exclusieve maatwerk keukens en luxe garderobe systemen, waarin esthetiek en functionaliteit perfect op elkaar aansluiten. Sinds 2020 is Studio SVH de Nederlandse partner van de Italiaanse keukenfabrikant Molteni&C.
Actief in
Keukens • Woninginrichting • Interieurbouw • Meubels
Genoemde stijlen
Design – Italiaans – Luxe
Prijs
Premium – Aanbiedingen
Ontwerp en maatwerk
Maatwerk – Interieurontwerp – Functioneel ontwerp – Ontwerpadvies – Sfeergericht
Begeleiding
Persoonlijk – Samenwerking – Begeleiding – Ontzorging – Deskundig
Showroom en afspraken
Showroom – Afspraak mogelijk
Locatie
Leiden
Alternatieven voor Studio SVH
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  I-KOOK
   
( Leiderdorp Zuid-Holland ) score 9,6 uit 1946 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,8 uit 191 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Zoeterwoude Zuid-Holland ) score 9,5 uit 936 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Katwijk ZH Zuid-Holland ) score 9,2 uit 206 ervaringen
•  Kitchen4All
   
( Rotterdam Zuid-Holland ) score 9,6 uit 1096 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Naaldwijk Zuid-Holland ) score 9,7 uit 700 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2608 ervaringen
•  SmartDesign Keukenstudio
   
( Maassluis Zuid-Holland ) score 9,8 uit 431 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Studio SVH review

Er zijn nog geen ervaringen over Studio SVH. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

Studio SVH Leiden

  Studio SVH Leiden, Flevoweg 2d, 2318 BZ Leiden, tel 071-3030030
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens in Zuid-Holland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.