Feedback
8,0

Keukensale

Score uit 334 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 939 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Rotterdam Zuid-Holland ) score 9,8 uit 191 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Den Bosch Noord-Brabant ) score 9,6 uit 1949 ervaringen
•  Kitchen4All
   
( Almere Flevoland ) score 9,6 uit 1096 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 700 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Alkmaar Noord-Holland ) score 9,2 uit 208 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2617 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 8,9 uit 86 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 334 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 236 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 11 ervaringen
1 ster 26 ervaringen

Verdeling: 293 positieve ervaringen | 40 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Nooit een keuken hier kopen”
Jeroen Hoorn | donderdag 14 aug 2025 25 | Keukensale Spijkenisse
Het aankoopproces verliep soepel. De eerste poging om de keuken te plaatsen op 29 april was een fiasco: schade aan muren, plafond etc. De keuken is niet goed geplaatst, de werkbladen zijn niet goed gezaagd. De monteur heeft de tekening niet gevolgd en zijn eigen plan getrokken. Geen communicatie tijdens het plaatsen. Het ergste is dat de monteur de keuken wel goed geplaatst vindt. Een aantal maanden (14 augustus) later is poging 2 gedaan om de keuken juist te plaatsen. Ook dit is uitgelopen op een fiasco. De werkbladen waren beschadigd, de monteur wilde niet luisteren naar onze mening. Uiteindelijk heeft hij dit wel gedaan en is de opstelling van de keuken verbeterd, maar nog steeds niet zoals afgesproken. Wel zitten we met werkbladen die niet goed gezaagd zijn, waardoor we nu met enorme opening zitten tussen de bladen. De verkoper geeft aan dat dit 5 weken duurt. Dit betekent dus dat de plaatsing 5 maanden heeft geduurd. Ervan uitgaande dat poging 3 wel lukt.. Mijn advies: Nooit een keuken hier kopen!
FOTO VAN JEROEN HOORN
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Familie Mahdavi | donderdag 27 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken geleverd gekregen. Wat een super keuken! De expertise, aftersales en de goede nazorg van Keukensale-team Cruquius is geweldig. Complimenten aan dit team. Keep up the good work.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Fleur | maandag 9 feb 2026 26 | Keukensale Nijkerk
Goede service en deskundig advies. Kees dacht goed met ons mee en stelde gerichte vragen, waardoor we betere keuzes hebben kunnen maken. We hadden een duidelijk beeld in ons hoofd en Kees heeft ons geholpen dit werkelijkheid te laten worden. De montage was in één dag klaar en alles is superstrak en netjes gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Al met al heel veel problemen”
Warrink | donderdag 21 dec 2023 23 | Keukensale Son
Wij hebben hier in september 2022 een keuken gekocht. Deze zou in januari 2023 geplaatst worden. Op de dag van plaatsen miste er van alles wat erg vervelend is maar kan gebeuren. Vervolgens hebben wij 3 maanden moeten wachten op een vervolg afspraak. Eindelijk was het zo ver en zou onze keuken afgemaakt worden totdat we ' s avonds om 21 uur een telefoontje kregen dat de missende spullen nog niet binnen waren en de afspraak verzet moest worden.
Terwijl wij hier wel vrij voor genomen hadden! Weer 2 maanden verder was eindelijk de afspraak en kwamen de monteurs langs. Tot ons verbazing miste ze weer van alles en hadden planken mee die veelste kort waren en zelfs in een verkeerde kleur! Vervolgens weer 3 maanden moeten wachten op een vervolg afspraak. Deze kwamen ze na maar ook bij deze afspraak hadden ze niet alles mee wat afgesproken was. In alle tijd dat wij hebben moeten wachten kwamen wij steeds meer gebreken tegen. Een nisplank waar doorheen geboord was, een koelkast deur die klemde tegen de nis aan. Een achterwand die niet recht afgezaagd was waardoor de kit van smal naar breed loopt. Een afdek plank die aan de onderkant afgezaagd is en dus niet afgewerkt is waardoor hij snel lelijk wordt. Al met al heel veel problemen. Meerdere malen contact gehad maar met een oplossing komen ze niet. Afgelopen week zijn eindelijk de monteurs weer geweest. De nis plank gingen ze niet vervangen want dit was teveel werk. Verder wilde ze eigenlijk vrij weinig aan de gebreken doen omdat ze hierdoor de halve keuken moesten slopen en daar geen zin in hadden. Dit terwijl het niet ons schuld is dat er met een schroef door een plank heen is geboord! Door en door slecht! Voor ons nooit geen Keukensale Eindhoven meer! Mooie praatjes en een goede babbel op woontips maar zodra het geld binnen is doen ze niets meer.
FOTO VAN WARRINK
Reactie of foto toevoegen
“Belofte worden niet nagekomen”
Fam Nieuwburg | dinsdag 15 nov 2022 22 | Keukensale Alkmaar
Wat een vreselijk bedrijf komen helemaal niets na wat Ze beloven! Koop hier niet! Vooral vestiging Alkmaar! Na 3 weken hebben we nog niets geen water geen koelkast geen vaatwasser oven niets is er nog aangesloten!
Reactie of foto toevoegen
“Schittend resultaat”
Paul Scheulderman en Paula Rehwinkel | donderdag 11 okt 2018 18 | Keukensale Hilversum
Vloertegels en complete keuken. Alhoewel we in haast te veel overlieten aan de verkoper -die de volgende week op vakntie ging- waardoor enkele weken later nog wat puntjes op de I gezet moesten worden, zijn we zeer te spreken over de kwaliteit van de producten. Aflevering stipt op tijd, schadevrij transport en -heel belangrijk- een echte vakman die de keuken voor ons installeerde. Het resultaat mag er wezen: in een woord 'schitterend'.
FOTO VAN PAUL SCHEULDERMAN EN PAULA REHWINKEL
Reactie of foto toevoegen
“Dikke pluim”
Rick Bosman | woensdag 12 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Nieuwe keuken bij Edwin en zijn medewerkers gekocht nadat we in eerste instantie zoiets hadden van de naam Keukensale wat moeten we daar van verwachten we waren niet op zoek naar een keukenaanbieding met prijzen van/voor taferelen en tig gratis apparaten maar willen gewoon een nette keuken volledig naar ons wens! Dit hebben ze meer dan gerealiseerd en ook wanneer er iets niet helemaal naar wens is weten ze dit binnen zeer korte tijd uiterst correct op te lossen! dus dikke pluim en ga vooral zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Keurige keuken”
Hans van der Heide | vrijdag 30 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Wij hadden interesse in een keuken en hebben diverse bedrijven benaderd. Keukensale was een verademing. Wij zijn vriendelijk ontvangen en we kregen professioneel advies. Bovendien bestond er geen "verkoopdruk" en kregen we voldoende bedenktijd. Tussentijdse communicatie verliep prima. Bij de levering waren alle keukenonderdelen aanwezig. De monteur heeft de keuken keurig geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Super service”
Herman Willems | zondag 24 apr 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken en washok gekocht bij Keukensale in Nijkerk. De service die wij kregen van Evelien, Kees en Pim was super. Ze zijn eerlijk en oprecht en luisteren goed naar wat de klant wil. En geven je advies waar nodig. Ik zou hier zeker eens naar binnen lopen om vrijblijvend advies in te winnen.
FOTO VAN HERMAN WILLEMS
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Slothouber | zondag 19 jan 2020 20 | Keukensale Hilversum
We hebben met spoed keuken besteld bij vestiging Hilversum, wegens probleem met vestiging Almere... We zijn heel aardig en correct geholpen! Rik heeft aantal punten die wij van de eerste tekening misten gecorrigeerd, en dat was heel fijn! Binnen korte termijn onze keuken was afgeleverd. Na de installatie we hadden probleem met de vaatwasser maar dat was snel opgelost dankzij direct reactie van Rik. Rik en Marinella zijn heel klantgericht en we zijn erg tevreden met hun service.
Reactie of foto toevoegen
“Deskundig”
Lonneke | donderdag 20 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
We zijn via via bij Keukensale Barendrecht terecht gekomen. We hadden al meerdere keukenzaken bezocht en hadden inmiddels een goed beeld van wat we wilden qua keuken. We zijn geholpen door Jordy Polderdijk. Hij nam uitgebreid de tijd en heeft veel kennis van keuken, mogelijkheden en apparatuur. Totaal niet opdringerig. Voordat de keuken definitief besteld werd, is alles op locatie nog eens nagemeten. De keukenmonteur was ook een echte vakman en heeft de keuken keurig bij ons geplaatst. Alles in 1 keer goed, niets kapot of krom. Erg fijn, zo kunnen we meteen van onze mooie keuken genieten! Kortom, een deskundig partij die met de klant meedenkt.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken aankoop”
Betty | maandag 28 jan 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken. Door een goed praatjesmakende ,inmiddels ex, werknemer geholpen, gesprekken waren goed, bestellen was slecht ,door de inmiddels ex-werknemer. Hij had een slechte slordige administratie . Monteurs waren prima. Problemen zijn na enkele weken opgelost door een nieuwe werknemer en baas. En alles is in goed overleg afgehandeld
FOTO VAN BETTY
Witte keuken
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Fam. Tiemersma | zaterdag 6 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We genieten op dit moment van de pas geplaatste keuken. Zoals vaker met een keuken het geval is, waren er een paar kleine dingetjes die na plaatsing nog even veranderd moesten worden. Dit is op een klantvriendelijke en professionele wijze opgelost waarbij veel rekening gehouden werd met onze drukke agenda. We kunnen rustig zeggen dat we van tekening tot afronding bij dit bedrijf goed geholpen zijn.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Fred Tanke | vrijdag 23 nov 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Keuken voor ons nieuwe huis gekocht. Goed advies en begeleiding met aankoop. Prima afspraken betreffende levering, aftersales service e.d. Service staat hier hoog in het vaandel. Degelijke Duitse keuken voor scherpe prijs !
FOTO VAN FRED TANKE
Degelijke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Blij”
D.Twijnstra | donderdag 29 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben bij de Keukensale vestiging Leeuwarden een keuken ontwerp laten maken, en deze laten realiseren. We zijn erg blij met het eind resultaat, en wij genieten er nu enorm van!
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Kevin | maandag 11 nov 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We hebben hier een compleet nieuwe keuken uitgezocht, welke netjes is opgemeten en geplaatst. Het gehele proces liep niet geheel vlekkeloos, echter altijd netjes opgelost. Ze staan ook open voor feedback om de zaak beter te laten draaien.
Reactie of foto toevoegen
“In 1 keer goed”
Louis Andeweg | maandag 5 aug 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben hier een keuken gekocht en ook mijn zwager. Wij zijn zeer tevreden over dit bedrijf en de kwaliteit van de keuken. Zeer goede prijs en kwaliteit en service. De keuken was zo goed als in 1 keer goed. Kleine dingen die wij iets anders wilden hebben werden gratis opgelost. Aardige verkopers die met je meedenken. Ook met de prijs denken ze mee. Super verkopers die niet op je portemonnee uit zijn, maar op een tevreden klant. Wij hebben bij diverse andere keuken bedrijven wezen kijken, maar moesten daar meer betalen voor dezelfde keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer slechte communicatie en nog slechtere service”
Ruud van Lieshout | woensdag 17 apr 2024 24 | Keukensale Son
Filiaal Eindhoven: keuken ( 13.600 euro ) betaald in september. Afgesproken plaatsingsdatum 14 december 2023. Een dag voor de plaatsing wordt deze uitgesteld tot medio januari. Geplaatst 16 januari maar niet compleet ( o.a. verkeerde oven en kraan, kromme kastdeur en niet-aansluitende werkbladen. Herstel in februari niet gelukt, in maart lukt het de monteurs ook niet. Blad en deur zouden 17 april vervagen worden maar opnieuw bleek deur niet juist en monteur durfde alleen het werkblad niet te vervangen. Daarom moeten we weer wachten op nieuwe datum. Zeer slechte communicatie en nog slechtere service. We hopen dat het ooit goed komt
Reactie of foto toevoegen
“Alles super gedaan”
Mirelle | dinsdag 10 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben voor ons nieuwbouwhuis een keuken gekocht bij Jordy Polderdijk, Keukensale Barendrecht. Van A tot Z zijn we heel fijn geholpen en keuken is super geplaatst. We zijn er erg blij mee en kunnen het iedereen aanraden.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Van Briemen | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken. Prima service. Goede montage.
Reactie of foto toevoegen
“Prettig contact”
j.j. van velzen | zondag 18 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Een keuken met inbouwapparatuur gekocht. men vindt kwaliteit en klanttevredenheid zeer belangrijk.

Aanvulling ontvangen 19 november 2018: Ja de keuken is geleverd en geplaatst. Ik was achteraf over een paar dingen niet tevreden. Dat is nadien zonder gezeur geheel naar tevredenheid hersteld. Ik vond het een prettig contact. Ik moet de apparaten nog wel uitproberen maar ik neem aan dat deze allemaal goed werken. Anders neem ik op grond van de garantie weer contact op.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Wendy de Bont | vrijdag 9 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Super tevreden! Wij hebben diverse keuken apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Fornuis, koel- vries combinatie, afzuigkap, spoelbak en kraan met kokend water functie.
Er werd goed naar onze wensen geluisterd, daarop volgend kregen we goed en inhoudelijk kundig advies. Levering en service zijn prima. Alles sloot precies aan bij onze verwachtingen. Een aanrader!
FOTO VAN WENDY DE BONT
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Cedric Cairo | zaterdag 9 nov 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Wij hebben een keuken aangekocht en zijn heel erg behulpzaam geholpen Harry, Edwin en de rest van het team. Wat ons betreft een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Enorme spijt”
Koen | dinsdag 30 jun 2020 20 | Keukensale Son
Bij keukensale Eindhoven een keuken gekocht, enorm spijt van. Fout op fout wordt gemaakt, onvriendelijk zijn ze en nemen je totaal niet serieus. Korte samenvatting:
Ze komen niet opdagen op afspraken
Ze hebben verkeerd ingemeten
Ze leveren maar de helft, terwijl je al betaald hebt
Zijn slecht bereikbaar en zeer onvriendelijk
De eigenaar Joey heeft overal een verhaal voor, maar het blijft bij verhalen.

Als je hier een keuken koopt ben je zeker van zorgen en slapeloze nachten. Keukensale Den Bosch daarentegen is wel betrouwbaar, daar heb ik mijn vorige keuken gekocht
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met het resultaat”
Danique Meijer | zondag 23 mrt 2025 25 | Keukensale Apeldoorn
Ruim anderhalf jaar geleden een offerte getekend, waarbij wij een paar maand geleden nog aanpassingen wilden doen. Zonder enige moeite deze kunnen doorvoeren, waarna overgegaan werd tot montage van de keuken. De plaatsing van onze nieuwe keuken verliep soepel dankzij uitstekende communicatie, flexibiliteit en vakmanschap. Het team hield ons altijd goed op de hoogte van de voortgang. Hun kennis en ervaring was duidelijk merkbaar in het precieze werk en de afwerking. We zijn zeer tevreden met het resultaat en kunnen dit bedrijf zeker aanbevelen!
FOTO VAN DANIQUE MEIJER
+ Toon extra foto van Danique Meijer
+ Toon extra foto van Danique Meijer
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Martin Hanssen | woensdag 10 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Zeer deskundige en vriendelijke uitleg, over de verschillende mogelijkheden. Kregen alle tijd terwijl wij aangaven dat wij niet wisten of we in hoorn de keuken gingen kopen, want het was onze eerste winkel. Gingen tot ver na sluitingstijd door om de gewenste keuken op tekening te zetten, alle opties waren besproken en de prijs die eruit rolde gaf ons de doorslag om niet verder te kijken, maar bij Keukensale in Hoorn te kopen. Na inmeting alle puntjes op de i gezet, wat al perfect was voorbereid. Op dag van plaatsing waren de monteurs al voor 07.30 binnen. Door wat tegenslag liep de plaatsing welke geraamd was op 1 dag uit. De monteurs gingen pas om 19.30 naar huis, om er voor te zorgen dat het gebruiksklaar was. SUPER!!!! Met de planning werd binnen een week, alles afgemaakt wat nog moest gebeuren en alles op zeer vakkundige wijze zonder haast klus van te maken. Alles wat beloofd was vanaf binnenkomst showroom tot er met de nazorg met afstellen en kitten is nagekomen, zonder dat je er zelf achteraan moet bellen. Perfecte service van A tot Z.
FOTO VAN MARTIN HANSSEN
Keuken in landelijke stijl
Reactie of foto toevoegen
“Supergoed geholpen”
Judith Kruit | maandag 28 aug 2023 23 | Keukensale Zaandam
Van het eerste contact met Eva in de winkel tot het plaatsen van de keuken, supergoed geholpen. Eva heeft geheel vrijblijvend meegedacht over de indeling, en bij de tweede afspraak de details goed en duidelijk doorgesproken. Daarna liep de planning precies zoals afgesproken en is de keuken super vakkundig geplaatst door de monteur. Alles paste en klopte precies. Helaas is 3 dagen na plaatsing wat schade door een lekkage ontstaan en ook hier is op initiatief van Keukensale een goede oplossing voor gekomen. Echt bijzonder! Ik kan deze winkel echt van harte aanraden!
FOTO VAN JUDITH KRUIT
+ Toon extra foto van Judith Kruit
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Rico Buitelaar | vrijdag 10 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een mooie keuken gekocht prima geholpen door reynaldo. Nog enkele dingen besproken na de aankoop prima geregeld. Keuken door vaklui geiinstalleerd en netjes afgeleverd. Top top top. Zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Goed advies”
Hans molenaar | zondag 15 sep 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Prachtige keuken, zooo blij mee, apetrots.goede service, goed advies.
FOTO VAN HANS MOLENAAR
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Tess Volkers | woensdag 13 jul 2022 22 | Keukensale Leiderdorp
Niet te beschrijven slechte service ervaren bij Keukensale Leiderdorp! Begin februari hadden wij een afspraak met Yves (verkoper) bij keukensale Leiderdorp om inspiratie op te doen voor de nieuwe keuken. We werden meteen erg goed geholpen en hebben bijna twee uur om tafel gezeten om onze wensen op papier te krijgen. Hier kwam een prachtige eerste schets uit. Toen we net een blik op het resultaat, de 3D schets, geworpen hadden, kregen we van Yves gelijk een dringend advies om maar gelijk even te tekenen. Dat hadden we immers afgesproken volgens hem. Een keuken is niet een aankoop welke je iedere week doet, het is toch een flink bedrag en het is fijn om hier een nachtje over te kunnen slapen. Hier werd Yves vervolgens boos over, ''Jullie wisten toch van te voren wat jullie hier kwamen doen?!''. Op dat moment hadden wij moeten stoppen en nooit meer een voet moeten zetten in deze zaak, jammer genoeg hebben wij dit toen niet gedaan. Wij hebben toch een nachtje geslapen en besloten het te doen, het was ten slotte een mooie tekening geworden. Buiten het dringende advies van Yves beviel ons de goede service bij het intekenen van onze wensen! De vervolgafspraak met de definitieve tekening was met een collega van Yves. Dit was een fijn gesprek en hier hebben we dan ook getekend, gezien de service van de beste collega zeer goed en deskundig was. De levering zou op 31 mei zijn en de montage op 1 juni. Helemaal prima, dachten wij. Op 31 mei begon echter de ellende. De koelkast en vaatwasser werden niet meegeleverd. Toen wij opbelden kregen we de vraag of we wel goed gekeken hadden en of we deze toch niet over het hoofd hadden gezien... Toen vervolgens doodleuk werd verteld dat we Siemens apparaten hadden besteld en dat dit "logisch" was dat het hierom later geleverd werd brak onze klomp. Als dit meteen tijdens het bespreken van de apparaten was verteld hadden wij wellicht voor een ander merk gekozen.
Wanneer de apparaten dan wel geleverd zouden worden was nog onbekend. Op 1 juni kon de monteur dan ook maar een halve keuken monteren. Er zou een noodblad op komen omdat een andere partij nog langs zou moeten komen voor het inmeten voor het hardstenen blad. Het 'noodblad' stond alleen niet in de monteur zijn werkbeschrijving en hier moest hij dus het nodige voor improviseren, dit resulteerde in een noodblad wat een kind op de basisschool met het vak handarbeid nog beter zou monteren. Zie foto's. Even als verduidelijking: Wij hebben hier 500 euro voor betaald. Persoonlijk vind ik dit het niet waard, we hadden net zo goed zelf een houten plank neer kunnen leggen. Op 6 juli zijn de koelkast en vaatwasser na wel 100 keer gebeld te hebben eindelijk binnen. Verwacht maar niet dat keukensake Leiderdorp hier zelf enige moeite in stopt. Uit zich zelf hebben ze namelijk nog nooit iets van zich laten horen hier moeten we zelf achteraan gaan. Maar nu hebben we een koelkast en vaatwasser gekregen, als toevoeging bij de rest van de spullen die nog gemonteerd moesten worden, maar waar is de monteur? Nergens te vinden! Onze keuken/woonkamer staat dus al 1,5 maand vol met dozen, plinten en andere troep! Kortom het witgoed is nu met veel pijn, moeite en wel 100 contactverzoeken geleverd, maar de monteur kan pas over een paar weken komen. Wij hebben de afgelopen maand wel 100 keer gebeld maar niemand kan ons verder helpen. Wij moeten constant bellen en mailen en krijgen halve reacties terug. Als je er niet achteraan gaat wordt het ook niet voor je geregeld. De bedrijfsleider van keukensale Leiderdorp, Hamza, staat bekend als (zelfbenoemd) brandjesblusser maar heeft nog nooit uit zichzelf iets van zich laten horen. Elke keer als wij bellen of mailen krijgen wij hetzelfde antwoord: ''Ik laat je morgen iets weten!''. Als je op keukensale Leiderdorp moet wachten, kan je wachten tot je een ons weegt... Er gebeurt namelijk nog precies niks. Het zou fijn zijn als wij in dit warme weer eindelijk een werkende koelkast hebben. Hoe had keukensale dit op kunnen lossen: communicatie! Als zij van te voren hadden gezegd: De koelkast en vaatwasser zijn een maand later; kunnen wij de levering en montage opschuiven? Hadden wij geen enkel probleem gevonden! Ook als mensen afspraken maken om je terug te bellen, bel dan terug! Kortom, keer op keer heb je toch de voorzichtige hoop dat er wat geregeld gaat worden. Als je op de afgesproken deadline dan contact zoekt, krijg je te horen dat de desbetreffende medewerker niet aanwezig is en dat je teruggebeld gaat worden. Je raadt het wederom weer! Dit is tot op vandaag niet gebeurd. Je verliest de hoop op een goede afloop. We hebben goede hoop dat keukensale Leiderdorp zich toch herpakt en zich van zijn/haar beste kant gaat laten zien. Als de keuken eindelijk af is, zal het vast prachtig worden. Jammer dat het proces om daar te komen nu zo moeizaam gaat. Dit geeft nu alleen maar frustratie en ellende!
FOTO VAN TESS VOLKERS
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Celine den Hoedt | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Paul van Keukensale in Barendrecht heeft ons uitstekend geadviseerd. We dachten van tevoren aan een rechte keuken maar waren meteen overtuigd toen hij ons een mooi ontwerp liet zien van een L-keuken. Ook het monteren van de keuken is netjes gedaan. We hebben nog een paar kleine deukjes ontdekt in een materiaal, maar dit wordt heel serieus opgepakt door Keukensale en voor ons vervangen. Wij zijn erg tevreden over de service, het goede contact, de adviezen en vooral een mooi eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Supertevreden”
Karin | vrijdag 6 mei 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Prachtige keuken met enorm kookeiland. Granieten blad. Supergoed geholpen door de vakkundige mensen van Keukensale Nijkerk! Supertevreden en blij!
Reactie of foto toevoegen
“Eerlijk”
peter van Dijk | dinsdag 22 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Eerlijke mensen, geen verkoopgelul, geen onnodige kortingen. Je krijgt waar voor je geld. Goeie service en altijd bereid om iets extra's te doen om de klant tevreden te stellen. het is ons goed bevallen. Helaas hadden we wat problemen met het keukenblad en de spatranden, hier zat een scheur in. dit is echter goed opgelost, zelfs in de coronatijd hebben ze dit voor elkaar gekregen.
FOTO VAN PETER VAN DIJK
Witte hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Een mooie nieuwe keuken”
Herman en Lucia | zaterdag 4 jul 2026 26 | Keukensale Heerhugowaard
Uiterst vriendelijk en vakkundig geholpen door George bij het uitzoeken van onze nieuwe keuken. Vanaf het eerste moment dat wij binnenkwamen tot het definitieve ontwerp hadden wij het gevoel betrokken te zijn en ons gehoord te voelen. George heeft ons open en eerlijk op de hoogte gesteld van het proces en de voorwaarden. Wij zijn met een zeer tevreden gevoel huiswaarts gegaan. Dank je wel voor onze mooie nieuwe keuken!
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Jeroen Knukkel | dinsdag 3 sep 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben onlangs een nieuwe keuken gekocht. Eerst een vrijblijvend bezoek gebracht en gekeken of onze ideeën aanwezig waren. Na een tweede bezoek (na het maken van een afspraak) prima geholpen en er werd meegedacht om onze wensen uit te kunnen voeren.

Aanvulling ontvangen 5 september 2019: De keuken is inmiddels geplaatst en dat is naar wens uitgevoerd. Prima service, netjes gewerkt en ook het "nawerk" is prima gegaan.
Reactie of foto toevoegen
“Professioneel”
Marcel | woensdag 4 dec 2019 19 | Keukensale Katwijk ZH
Zeer professionele benadering. Zeer duidelijk en creatief 3D plan op basis van door ons verstrekte bouwtekening. Na inmeten bleek maatvoering van aannemer totaal foutief te zijn. Dankzij Keukensale kon dit worden opgelost (zonder meerprijs!) Nieuwe ontwerp werd totaal anders en was geheel naar onze wensen. Levering en montage uiterst correct en vakkundig. Een reële prijs voor een keuken naar wens. Elk telefoontje met vragen/ aanvullende info werd efficiënt beantwoord. Een aanrader! We hebben wel anders meegemaakt!
Reactie of foto toevoegen
“Goed meegedacht”
B.Hildering | maandag 18 feb 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn erg tevreden over de prijs -kwaliteit van de keuken. De service was goed.
Er is goed met ons meegedacht over het ontwerp.
FOTO VAN B HILDERING
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
P. Gelmers | donderdag 6 dec 2018 18 | Keukensale Den Helder
Was allemaal keurig geregeld ook degene die de keuken geplaatst heeft Marcel vakwerk
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Rob & Nelleke | donderdag 2 mei 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Ik wilde persé een kookeiland, die werd mij door Frans afgeraden vanwege de ruimte. Best een shock! Toen ik daarvan was bekomen, zijn we verder gegaan en hebben wij een prachtige hoogglans antraciet keuken met super mooie inbouwapparatuur (allemaal zwart), een geweldige ingebouwde afzuiger en als klap op de vuurpijl Gunmetal kraan en afwasbak in een prachtig zwart belgisch hardstenen aanrechtblad.... Een plaatje geworden. Kookeiland direct vergeten en nog geen seconde spijt. De keuken is in een halve dag geplaatst. Een échte aanrader voor een ook fantastische goede prijs.
FOTO VAN ROB & NELLEKE
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Rob & Nelleke
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch”
Hennie | zondag 20 feb 2022 22 | Keukensale Cruquius
Mijn keuken gekocht bij Keukensale Cruquius. Bij het uitzoeken werd ik al fantastisch geholpen door een medewerker die de tijd en het geduld opbracht om mij van een goed advies te voorzien. Het plaatsen heb ik ook door hen laten uitvoeren en wat een geweldige monteurs. Beleefd, geduldig, positief en oplossingsgericht.... Fantastisch! Ik ben ontzettend blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring rijker”
Jeffrey Nuijten | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben onze keuken bij Keukensale Nijkerk gekocht. Op basis van een goed advies hebben we een prachtige keuken uit kunnen zoeken voor onze nieuwbouwwoning. De directe en persoonlijke communicatie met de vestiging was ook erg aangenaam. Van samenstelling tot montage (door J van Rootselaar en zoon; zeer professionele lui) zijn wij een hele goede ervaring rijker!
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Uijenkruijer | zaterdag 15 feb 2020 20 | Keukensale Cruquius
We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn super tevreden. Goed geholpen bij aankoop, afspraken goed nagekomen en goed geplaatst. Ook zaken die nog aanpassing behoefden werden zonder problemen gedaan. Echt erg tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Mooi afgewerkte keuken”
Kees Rogier | zaterdag 30 okt 2021 21 | Keukensale Hoorn NH
Keuken ziet er keurig strak uit, mooi afgewerkt en zeer elegant. De installateur was geweldig en heeft alle problemen die hij tegen kwam, perfect opgelost.
FOTO VAN KEES ROGIER
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Adri en Jan | zaterdag 21 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Graag willen wij onze complimenten maken. Het was niet alleen een heel plezierig contact (na het bezoeken van veel andere zaken), maar ook zeer geslaagd. De professionaliteit waarmee er een ontwerp werd gemaakt van de keuken waar wij aan dachten, samengesteld uit voorbeelden uit de showroom, was op zijn zachtst gezegd verrassend. In tegenstelling tot andere adviezen, bleek een kookeiland een mogelijkheid, iets dat we heel graag wilden. Verder kregen we zo'n aantrekkelijk aanbod, dat we meteen besloten hebben te bestellen. Ook de service was geweldig, hoeveel keer we contact zocht, altijd alle tijd nemen voor advies. We hopen natuurlijk dat de keuken lang meegaat, maar ik zou zeker opnieuw bij jullie kopen.
Het is absoluut een negen waard, nog veel succes gewenst met jullie zaak. Hg Jan en Adri.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Kartman | zaterdag 27 feb 2021 21 | Keukensale Apeldoorn
We hebben een keuken gekocht bij dit bedrijf en we zijn daarbij geholpen door dhr. Mulder. Wat ons erg aansprak was dat er op geen enkele manier druk op ons werd gelegd. Dit in tegenstelling tot veel andere keukenzaken, die graag direct een handtekening willen. Dhr. Mulder heeft vrijblijvend een tekening gemaakt die ons erg aansprak en daarbij goed met ons meegedacht, de nodige tips gegeven. Inmiddels is de keuken geplaatst. Precies zoals we gehoopt hadden, alles keurig voor elkaar. De monteurs van de keuken waren rustig, netjes en deskundig. Al met al, dit bedrijf krijgt van ons een dikke 10.
Reactie of foto toevoegen
“Hartstikke goed gegaan”
maud thomassen | zaterdag 18 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een complete keuken gekocht. Fijne mensen goede service en duidelijke uitleg
FOTO VAN MAUD THOMASSEN
Strakke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
de heer c.w. de graaf | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Ik heb een nieuwe keuken gekocht en het was een super ervaring om met deze mensen te mogen werken zowel bij aankoop als bij het plaatsen van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende service”
Terence Vliet | dinsdag 21 okt 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Onze ervaring met Keukensale Nijkerk is opnieuw uitstekend. Monteur Henk van Soeren heeft een reparatie aan onze keuken vakkundig en met veel zorg uitgevoerd. Het resultaat is perfect. De service en klantgerichtheid zijn, net als destijds bij de aanschaf van onze keuken, van hoog niveau. Keukensale Nijkerk biedt kwaliteit, een eerlijke prijs en echte aandacht voor de klant. Absoluut een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Een droomkeuken”
Hilde van der Neut | zondag 12 jul 2026 26 | Keukensale Nijkerk
Kees Willemse heeft mij begeleid om een keuken te kopen, met mooi design, goede apparatuur. Echt een droomkeuken voor een gewoon appartement. en de prijs/kwaliteit is: veel waar voor gewone prijs!
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Jolanda Postma | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Samen met Reynaldo een prachtige keuken ontworpen. Reynaldo denkt mee in oplossingen en neemt er ook ruim de tijd voor. Hij is geïnteresseerd in zijn klanten. Wat ook fijn is, is dat je niet na een 1e oriënterend gesprek al papieren moet ondertekenen dat je de keuken bij dit bedrijf af zult nemen (in tegenstelling tot een ander bedrijf....). Mijn eigen verbouwing liep allemaal vertraging op, waardoor de levering van de keuken steeds naar achteren verschoven moest worden. Reynaldo heeft er alles aan gedaan om te voorkomen dat het pas eind augustus zou worden, waarvoor heel veel dank! De communicatie met KeukenSale verliep prima, goede bereikbaarheid, ook telefonisch. De montage was in 1 dag klaar, dankzij een hardwerkende Wesley.
FOTO VAN JOLANDA POSTMA
Keukenontwerp
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Greetje Pijpers | maandag 19 mei 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Super goed geholpen, goede communicatie, goede service van Nico en Pim.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke 10”
Vaatstra | zaterdag 20 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken in U opstelling van een TOP kwaliteit! Veel oog voor detail en een vakkundige installatie. Verkopers denken met je mee en adviseren goed over het gebruiksgemak van de keuken. De keuken klopt gewoon! Dat hebben we wel eens anders gehad met keukens van neerlands grootste. Dikke 10
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Goede communicatie en nette monteur”
Angela Breg | vrijdag 9 dec 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Wat zijn wij ongelooflijk goed voorgelicht, alle tijd werd er voor ons genomen. Ook voor alle vragen na de bestelling. Jeffrey was de monteur een vakman 1e klas en heel beleefd en netjes.
FOTO VAN ANGELA BREG
+ Toon extra foto van Angela Breg
Reactie of foto toevoegen
“Dikke 11”
Sera Huls | zondag 2 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Voorjaar 2018 gingen wij op zoek naar `n nieuwe keuken . bij de eerste en volgens ons allerbeste bleven we al steken. John nam alle tijd, het voelde meteen goed en vertrouwd en hij gaf goede uitleg, adviseerde goed en dacht met ons mee.wij gingen met elkaar in zee en hebben daar nooit `n moment spijt van gehad. Wij hebben nu de keuken die we graag wilden, top kwaliteit en prachtig geïnstalleerd.Daarom `n dikke 11
FOTO VAN SERA HULS
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Prachtig geworden”
Amanda | woensdag 24 apr 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij zijn heel erg vakkundig en vriendelijk geholpen met het uitzoeken van onze nieuwe keuken. Super goede service ontvangen. De keuken is uiteindelijk prachtig geworden en van zeer goede kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Klaas van Dijk | dinsdag 23 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken, Cortona 317, op 2e Paasdag. Onze ervaring met dit bedrijf is zeer goed, de wijze waarop de verkoper, in deze Reynaldo van der Steeg met ons om is gegaan verdient alle lof. Hij luisterde zeer goed naar onze wensen en gaf waar nodig zinvolle tips en aanvullingen. Zeker een aanrader. Ik vind dat in dit geval de keukenmonteur (uit Almere) genoemd mag worden, prima en zeer handig en kundig
REACTIE VAN KLAAS VAN DIJK
zie foto
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Ferwerda | dinsdag 26 mrt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Mooie keuken geleverd. Goed bereikbaar voor vragen. Vriendelijke behandeling door Reijnaldo, die goed luistert naar de wensen en goede oplossingen biedt!
Reactie of foto toevoegen
“Fijn geholpen”
Wesselink | vrijdag 16 okt 2020 20 | Keukensale Deventer
Wij hebben de keuken gekocht en zijn super tevreden. Wij zijn heel erg fijn geholpen hij was meedenkend een echte aanrader. Ook qua prijs zijn wij heel erg tevreden. Wij zijn heel erg gematst met onze super mooie keuken. Ik zou zeggen een 10.
FOTO VAN WESSELINK
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Terrible”
lblan1 | vrijdag 29 jun 2018 18 | Keukensale Hilversum
This is a terrible place!! We ordered a counter top with my contractor. The salesman NEVER said it would come in 2 pieces. He LIED and said he did. Later he said this is cheaper but the measurement was different. He also gave NO good advice and had NO knowledge in counter tops. He only wanted to sell to us. We ordered a sink and the color was also wrong! Two managers at two different times came said they would speak to me "help" us out and they never came back to us as well. The salesman told his manager in Dutch that it was OUR fault but failed to say he DID NOT tell us the countertop was in 2 pieces. I can be wrong but to downright lie is terrible. I speak and understand dutch and they treat you like an idiot! I am writing in English so ALL EXPATS and internationals will be warned not to go here.
Reactie of foto toevoegen
“Snel en vakkundig”
H.R. Coester | donderdag 14 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
Mooie en ruime winkel met veel showmodellen. Vriendelijke en behulpzame verkoopster. Goede, duidelijke uitleg op onze vragen. Ook nà de aankoop zijn we prima door Daniëlle Feld geholpen. Keuken is inmiddels - naar onze volle tevredenheid - snel en vakkundig geplaatst en de keukenapparatuur is geïnstalleerd. Ik ga "Keukensale" zeker bij familie en vrienden aanbevelen. Ons motto luidt dan ook: Keukensale, een zaak om terug te komen!
Reactie of foto toevoegen
“Blij mee”
Sanne Damman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Ik heb een keuken gekocht bij Keukensale Den Helder. Danielle heeft een geweldig ontwerp gemaakt voor mijn keuken en voor een geweldige prijs. De keuken is snel geleverd en geplaatst. Ik ben er blij mee!
FOTO VAN SANNE DAMMAN
Keuken met blad
REACTIE VAN LOES
Hallo Sanne, mooie keuken wij hebben iets soortgelijks uitgezocht. Zijn benieuwd of de prijs klopt mag ik vragen wat je ongeveer moest betalen?
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken inclusief apparatuur”
D.Mozer | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
complete keuken incl.apparatuur gekocht,Goede informatie gekregen en zijn zeer te spreken over het meedenken en verbeteren van ons idee. Keuken is thuis ingemeten. Na levering bleek dat deze op de millimeter nauwkeurig was.Kortom,wij zijn zeer tevreden over het totaal.
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop keuken”
Oscar Elsinga | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prima geadviseerd en geholpen bij aanschaf nieuwe keuken.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: Aankoop is geleverd en gemonteerd. Prima montage echter op de deur voor de vaatwasser ontbrak een greep. Deze deur wordt nog nageleverd. Ook het koolstof filter voor de afzuigkap is niet mee geleverd. Montage verliep zeer voorspoedig door vakkundige monteur.
Reactie of foto toevoegen
“Ontevreden”
Paul | donderdag 9 apr 2026 26 | Keukensale Breda
Kleine keuken E 14.500,- gekocht. Vlot geplaatst maar niet alles geleverd.
De Quooker miste een stuks aansluiting (4 weken extra wachten). De waterafvoer van de gootsteen niet aangesloten. De verlichting in de bovenkastjes werkt slecht. De knoppen van de afstandsbediening zijn niet af te lezen. Het goedkoopste prul wat er op de markt is. De schakelaar van de verlichting onder de keukenkastjes zit op een (voor kleinere mensen) onbereikbare plaats. Verder zijn de symbolen voor de bediening op de magnetron en op de inductie kookplaat bar slecht af te lezen. Gebrek aan contrast. Een volgende keer als je bij deze firma iets gaat kopen, raad ik aan om bij de betalingsvoorwaarden bijv. 5% van de aankoopsom na de aflevering te bedingen. Kijken of ze wat harder lopen voor hun geld.

Aanvulling 18 april 2026
Onmiddelijk heeft Keukensale Breda na mijn review contact opgenomen, langs gekomen, een werkplan opgesteld om de klachten weg te nemen. Hopelijk wordt alles naar tevredenheid opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Fouten worden niet opgelost”
Ronald Jansen | woensdag 10 jan 2024 24
Keuken sale hoofdkantoor neemt geen enkele verantwoording. Keuken in Nijmegen gekocht, bedrijf reeds niet meer verder onder de naam van keuken sale. Hoofdkantoor zou alle tekortkomingen verder afhandelen maar reageren nergens meer op. Keurige mail gestuurd met alle tekortkomingen via contact persoon daar. Ook deze man reageert niet. App gestuurd, gebeld nog niet het fatsoen om je te woord te staan. Koop nooit een keuken bij dit bedrijf! Men is er alleen op uit om snel en veel geld te verdienen. Men neemt geen enkele verantwoording op een zeer slechte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Fijn advies”
Stephanie Swagemakers | maandag 26 nov 2018 18 | Keukensale Den Bosch
Bij Cas (eigenaar Keukensale Den Bosch ) hebben we onze droomkeuken gekocht. Cas wist al mijn ideeën om te toveren tot de perfecte keuken. Hij dacht mee in onze wensen en gaf eerlijke adviezen tot juiste materiaalkeuze / praktische zaken. Alles wordt netjes door besproken in de showroom en neemt alle tijd voor je. De keuken was op tijd binnen en werd door de monteur perfect gemonteerd, zonder enige schade aan de gestucte muren. Ben je op zoek naar een prachtige keuken en wil je een fijne adviseur die volledig met je meedenkt? Ga dan naar Keukensale Den Bosch!
FOTO VAN STEPHANIE SWAGEMAKERS
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Toe aan nieuwe keuken”
Debora van Dijkhuizen | woensdag 8 apr 2020 20 | Keukensale Nijkerk
Wij waren hard toe aan nieuwe keuken. En stapte de keukensale in Nijkerk binnen. We werden vriendelijk ontvangen door Kees en nadat we onze Keuze hadden besproken en op 3D hebben gezien was de koop snel gesloten! Door Pim zijn er nog puntjes op de i gezet door wat aanpassingen van onze kant. En nog geen 4 weken later werd onze keuken geplaatst! We zijn zo blij dat wij daar als enigste naar binnen zijn gestapt want we zaten gelijk goed!
FOTO VAN DEBORA VAN DIJKHUIZEN
Gerealiseerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer blij met het resultaat”
Michel Klok | woensdag 2 nov 2022 22 | Keukensale Groningen
Wij hebben gisteren onze keuken opgeleverd gekregen en zijn zeer blij met het resultaat. Vanaf het begin goeie uitleg gehad over de indeling en het apparatuur wat voor ons belangrijk is. Wij kunnen Keukensale Groningen dan ook zeker aanraden. Aardige en deskundige adviseurs. De plaatsing door de monteur ook zeer goed en netjes uitgevoerd. Alles samenvattend voor ons 5 sterren waard.
FOTO VAN MICHEL KLOK
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
Rita | zondag 10 mrt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij hebben onze droomkeuken gekocht bij Keukensale.com Deventer. Wij zijn heel goed geholpen door Mark-Jan. Hij heeft zo'n scherpe prijs neergelegd, dat wij geen andere offertes meer hebben aangevraagd. Vragen per mail worden snel beantwoord en de levering van de keuken ging heel snel. Wij hebben de keuken zelf geplaatst en zijn zeer tevreden over het resultaat. Keukensale.com Deventer is een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een mooie en betaalbare keuken.
FOTO VAN RITA
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Sander | donderdag 17 jan 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Vorig jaar augustus zijn wij bij Keukensale in Hoorn geweest. Bij binnenkomst ervaarde mijn vriendin en ik een onwijs fijne sfeer. De service was TOP! En het eindresultaat mag er helemaal zijn... Wij zijn meer dan super tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Koelemeijer | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht. Hele vriendelijke mensen. Goede service en goed over de prijs eens te worden. Prachtige keuken geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk geholpen”
A.knobbout | zaterdag 15 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een mooie beton look keuken gekocht,En zijn heel vriendelijk geholpen door de medewerkers....ook kregen we een nood keukentje aangeboden om toch te kunnen koken, dit is zeker een aanrader voor iedereen die een nieuwe keuken wil kopen
FOTO VAN A.KNOBBOUT
Keuken met betonlook
+ Toon extra foto van A.knobbout
+ Toon extra foto van A.knobbout
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met afzuigkap”
Sylvia Van Lokven | zondag 26 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Ik ben bij Keukensale heel erg vriendelijk, deskundig en met veel geduld geholpen. En had een mooie keuken voor een goede prijs. Ook degene die de keuken kwam zetten was top. De enige reden dat ik geen 5 sterren heb gegeven is het feit dat mijn afzuigkap meer geluid maakte dan in de winkel en dan belooft. Hij zou "de stilste" zijn en dat is hij in werkelijkheid zeker niet. Hier kon niks aan gedaan worden.
REACTIE VAN LEN
Welk type afzuigkap heeft u? Ik herken dit namelijk.
REACTIE VAN SYLVIA VAN LOKVEN
Een AEG afzuigkap. Weet zo even het model niet!
Reactie of foto toevoegen
“3e keuken”
Willem en Anita | zaterdag 17 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Enorm tevreden met onze nieuwe keuken. We liepen de zaak van Keukensale in Deventer in om te gaan kijken. Maar het voelde zo goed dat we ook gelijk hier de keuken hebben gekocht. Het is inmiddels onze 3de keuken dus we hebben al eerder ervaringen op gedaan. Nog nooit gehad dat alles in 1 keer goed afgeleverd is. Vakbekwaamheid, goede kwaliteit/prijsverhouding, eerlijkheid, meedenkend met onze wensen maakt dat we deze zaak echt aan kunnen raden.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Willeke en Dennis de Groot | zaterdag 10 jul 2021 21 | Keukensale Katwijk ZH
Mijn droomkeuken vandaag gekocht bij Ramon van Keukensale Katwijk, wat een fijne winkel is dat, je voelt je gelijk welkom en op je gemak niks geen opdringerig gedoe gewoon duidelijke taal en ze nemen alle tijd voor je. Passen zich helemaal aan jou wensen aan en niets is een verplichting ook niet na 2 uur zitten en een prachtig 3D ontwerp verder. Wil je het niet, ook geen probleem en even goede vrienden. Dat gevoel geven ze je en dat is prettig. Ramon denkt echt goed met je mee, wist precies wat ik mooi vond en gaf daarbij deskundig advies en een prachtig ontwerp precies dat wat ik wilde. De prijs is heel schappelijk en alles van goede kwaliteit. Ze zijn daarbij ook super gastvrij want wij kwamen rond lunchtijd en er werd spontaan gevraagd of we trek hadden in tosti's :-))) nou dat sloegen we zeker niet af , dus zaten we heerlijk aan de tosti's en de koffie en ondertussen werd onze droomkeuken ontworpen. Ramon en zijn jongens (ben jullie naam vergeten ;-) jullie zijn toppers !! Dankjewel ik ben dol gelukkig met mijn keuken. Ga vooral zo door !! Dikke 10 voor jullie !!

Aanvulling 19 november 2021:
Perfect afgeleverd en gemonteerd, zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
jenny Burkin | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Heerlen
we werden prettig ontvangen door John. Advies was duidelijk, professioneel en uitgebreid. levering & plaatsen was goed geregeld. vervolgens nog een telefoontje gekregen hoe we de nieuwe keuken ervaren. dus ook stukje (na) zorg.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Klaas van Ittersum | dinsdag 10 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Op zoek naar een nieuwe keuken kwamen we uit bij Keukensale Nijkerk waar we goed geholpen zijn door Kees. Hij heeft onze wensen mooi op papier gezet en zijn we zeer tevreden met de geplaatste keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Goed”
Peter Stet | donderdag 2 mei 2019 19 | Keukensale Cruquius
Uiterst vriendelijk en bedachtzaam geholpen voorzien van goede adviezen.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden over het geheel”
Stephanie Jager | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Op aanraden van onze buren zijn wij ook bij Keukensale Deventer wezen kijken. Mark-Jan heeft ons goed geholpen en al snel was onze droomkeuken getekend. Wij hadden het geluk dat de keuken binnen 6 weken geleverd kon worden. Op 4 oktober is onze keuken geplaatst en alles was tot in de puntjes geregeld. Wij zijn super tevreden over het geheel. Nooit gedacht zo snel een keuken te kopen met de juiste prijs en kwaliteit. Wij hadden totaal geen behoefte om bij andere concurrenten aan te kloppen. Daarnaast ook complimenten voor Sharona en Marco die ons goed te woord hebben gestaan. Wij raden Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN STEPHANIE JAGER
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
M. Koopman | maandag 8 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
We waren opzoek naar een keuken voor onze nieuwe woning en zijn na een aantal bezoeken bij concurrenten niet geslaagd. Toen we de hoop bijna hadden opgegeven kwamen we Robbert tegen bij Keukensale, hij begreep precies wat we wilden en kwam ook met de juiste aanbieding voor ons! Ook in de weken na bestellen en voor plaatsing hield hij ons goed op de hoogte en belde tijdens en na de plaatsing of alles goed ging. Perfect geholpen en zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Veel klachten”
Tahiri | woensdag 18 jul 2018 18
Oplichters! Meer dan een jaar geleden heb ik een keuken gekocht bij keukensale nijmegen. Nog nooit ben ik zo belazerd door een winkel. Keuken werd met veel gebreken geleverd. Waaronder een verkeerd Keukenblad, kapotte koelkast, kapotte afzuigkap, kapotte laden, kapotte oven. Tot op de dag van vandaag hebben ze nog geen van bovenstaande gebreken hersteld. Inmiddels heb ik een klacht ingediend bij de geschillen commissie.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
Roel Koblens | vrijdag 5 apr 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij hebben op aanvulling van onze een apart deel gekocht bestaande uit een blok van 240 cm met hieraan een bar-gedeelte. In dit deel is een koel-vries combinatie en een oven opgenomen. Tijdens het aankoopproces is ons ontwerp omgedraaid, we wilde een houten keukengedeelte maar hebben nu witte kasten met een houten omlijsting. Dit maakte dat we nu een warme aanwinst in de keuken hebben. Het idee kwam van de verkoopster in het filiaal in Heerhugowaard. De oplevering heeft snel plaatsgevonden en is goed en netjes geinstalleerd. Al met al een goede ervaring bij een keukenleverancier.
FOTO VAN ROEL KOBLENS
Wand met houten panelen en witte fronten
Reactie of foto toevoegen
“Heel betrouwbaar”
Edwin van Breugel | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Op 3 januari 2019 een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Geholpen door Jordy. We hebben eerst op ons gemak rond gekeken naar de keukenopstellingen zonder dat er een verkoper in onze nek stond te hijgen. Het koopcontract, inmeten en vast aanspreekpunt was Jordy, hetgeen heel fijn werkt. Op 18 februari is de keuken volgens afspraak geplaatst. Jordy belde de dag erna om te vragen of alles naar wens was verlopen. Nou totaal geen klachten hoor. Ook de keukenmonteurs waren echte vakmensen die alle tijd nemen om de keuken netjes te plaatsen en daar waar nodig vragen te beantwoorden en uitleg over de werking van de apparatuur te geven. De transporteur Kuntz was keurig op tijd bij het bezorgen van de keuken en na het plaatsen het ophalen van het verpakkingsmateriaal. Compliment voor Keukensale Barendrecht. Heel betrouwbaar.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
G. Harting | donderdag 17 sep 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken gekocht. Het verkoopproces verliep prettig. Er was duidelijk sprake van vakkennis. We zijn dan ook goed geïnformeerd. De feitelijke verkoop was ook prettig. Natuurlijk wil Keukensale de beste prijs er uit slepen. Maar dat wilden wij ook. Dit proces verliep prettig en we hielden er een goed gevoel aan over. Ondertussen is de keuken geïnstalleerd en zijn wij zeer tevreden over het totale proces.
FOTO VAN G. HARTING
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Goed verlopen”
Hans Vietsch | woensdag 28 nov 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Ik heb een keuken met semi vrijstaand blok. De ervaring in Barendrecht bij de opzet van het plan is prima verlopen, geen gedoe van voor wat voor prijs wilt u besteden, nee opzet maken en dan van daaruit bezien op basis van type front welke prijskant het opgaat bij de materiaal, bals en apparatuur keuze. Zeer relax en niet de financiële druk zoals bij andere. Plaatsing is goed verlopen op een misverstand na bij kastje in combinatie met Quooker flexkraan. Is correct opgelost. Goede communicatie met de mensen in de winkel en tevreden eindproduct.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geadviseerd”
Erik Joosse | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Advies bij keuze van de keuken was plezierig en prima; door verkoper werden goede alternatieven aangeboden waarvan wij gebruik gemaakt hebben. Wachttijd voor plaatsing was lang, maar in deze tijd begrijpelijk. Afzuigkap (Boretti) was niet passend met de koolstoffilter. Bleek fout ingevoerd in de computer bij Boretti. Nieuwe kap met filter snel geleverd en vlot geïnstalleerd. Alles werkt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
M.Knossenburg | woensdag 3 jun 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Wij zijn zeer tevreden. Tijdens het ontwerpen van de keuken heeft Jordy een onmisbare bijdrage geleverd waardoor het eindresultaat volledig naar ons zin is geworden. De afspraken verliepen in alle rust en er werd uitgebreid de tijd genomen om alle mogelijkheden te bespreken om aan al onze wensen te voldoen. Kleine problemen werden vlot opgelost. Ook het plaatsen verliep vlot en probleemloos. Daarbij komt dat we vinden dat we een goede prijs hebben betaald voor deze keuken! Ik kan Keukensale Barendrecht en Jordy Polderdijk van harte aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken ziet er keurig uit”
Familie Roskam | maandag 21 okt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn zeer deskundig geholpen en zijn super blij met onze nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Gewaardeerd”
Fulko vd M | zaterdag 28 dec 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Onze nieuwe keuken staat eindelijk. Het resultaat is nog mooier dan de 3D impressie van adviseur Mike! Van het koopmoment tot na de aflevering kregen we echt het gevoel van een gewaardeerde klant te zijn. Volgende keuken zullen we ook weer daar bestellen.
FOTO VAN FULKO VD M
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keukensale”
henk | maandag 1 jan 2024 24 | Keukensale Hoogeveen
Op 10-08-2021 offerte aangevraagd bij Keukensale.com Hoogeveen. Keuken laten plaatsen op 20 juni 2022. Na plaatsen keuken een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door eigenhuis, gehele keuken volledig afgekeurd. De keuken laten herstellen in nov 2022 (door Keukensale) en in dec 2022 (door Keukensale).

Weer een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door een bedrijf uit Hoogeveen (in overleg met Keukensale) hier komt het volgende rapport uit.
Pos 1. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Pas stook zijkant kast niet gelijk aan kast. Binnenzijde kastwerk beschadigd door schroeven te ver doorgedraaid.
Fronten niet goed afgesteld.
Pos 2. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Oversteek keukenblad zijpaneel te kort. Sluit niet aan op het keukenblad en vloer. Kast staat niet evenwijdig aan kast van pos 1.
Pos 3. Passtrook sluit niet aan. Kastdeuren stellen. Greep lijst staat te laag. Waardoor witte kast zichtbaar is op de bruine fronten.
Pos 4 & 5. Kastdeuren stellen. Bovenblad niet gelijk aan kastwerk blad staat 3 mm terug. Spat rand bovenblad sluit niet aan. Is beide kanten 5 mm te kort.
Bovenblad hangt in het midden door, 5 mm verschil. Zit geen versteviging in.
Bovenblad ligt er los op! Waardoor er kans op breuk is met kookplaat. Beschadiging onderzijde blad.
Pos 5. Kastdeuren stellen. (Vriezer en koelkast). Kast waterpas zetten. Staat niet vlak. Passtrook sluit niet mooi aan. Geen ventilatie rooster plint. En plint staat er los voor.
Pos 6. Vaatwasser deur is kapot. Klapt naar beneden bij open doen. Deur is te zwaar. Extra panelen gemonteerd op vaatwasser deur i.v.m. greep lijst.
Vaatwasser staat niet waterpas. Kleurverschil in fronten keuken. Vaatwasser staat er los in. Niet vastgemaakt aan keuken. Hierdoor beschadiging aan
zijpaneel en aanliggende kast.
Pos 7. Fronten afstellen. Geen steun aan achterzijde kast voor keukenblad. Waardoor keukenblad doorhangt.
Pos 8. Kastdeuren afstellen. Greep lijst zit los. Keukenblad is verkeerd gemonteerd aan keukenkast. Kast staat niet waterpas waardoor
Keukenblad doorhangt. Keukenplint is te kort pos. 6,7,8,9 en staat er los voor.
Pos 9. Ontbreekt passtrook boven wijnkoeler. Ruimte boven koeler 80 mm.
Onder plint sluit niet aan op wijnkoeler. Wijnkoeler staat niet op juiste hoogte.
Zij wangen zijn niet gelijk met bovenblad. Keukenblad kookeiland. Blad buigt door 7 mm in het midden. Onderkasten staan er niet waterpas onder het
Keukenblad. Bovenblad is niet voldoende ondersteunt. Hierdoor ligt het blad op verschillende plekken los en buigt door. Keukenblad is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zijpaneel is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zit gedeelte kookeiland is binnen paneel te ver naar voren geplaatst. Waardoor er bijna geen beenruimte is. Kookeiland staat compleet uit verhouding. Niks staat recht of waterpas. Kleurverschil in schotwand. Geen afwerkplint op de vloer van schotwand. Waardoor kans op vochtschade is. Hoogteverschil keukenblad en kookeiland, 1 cm verschil.

Keuken laten herstellen op juni 2023 door dit onafhankelijk bedrijf uit Hoogeveen in bijzijn van Keukensale. Extra kosten €7000,- Plus. Ja u raadt het al! Kosten voor de klant. Helft van de kosten waren ze bereid om te betalen. Onder voorwaarden dat wij op geen enkele wijze kwaadspreken over keukensale. Geen review plaatsen. De stukken liggen ter inzage.
FOTO VAN HENK
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelfmontage”
Robert | donderdag 12 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Zonder afspraak binnen gelopen en ondanks de drukte werd er tijd voor ons genomen door Sharona. Er is goed geluisterd naar onze wensen en ons budget. Marco heeft alles voortreffelijk uitgewerkt en de keuken was meer dan compleet en keurig voor elkaar. Een echte aanrader.

Aanvulling ontvangen 13 november 2020: Aankoop is geleverd en we hebben het zelf gemonteerd. Levering met transport bedrijf ging niet helemaal volgens planning. Keuken hebben we zelf gemonteerd en dat was weer top. Goede gebruiksaanwijzing hoe in elkaar te zetten. Dus al met al erg tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Stefan Vogels | zaterdag 29 mrt 2025 25 | Keukensale Barendrecht
Op 13 maart was het eindelijk zover: onze nieuwe keuken werd geplaatst door Keukensale.com, en wat zijn we er blij mee! Vanaf het eerste adviesgesprek tot aan de plaatsing is alles vlekkeloos verlopen. De service was geweldig, en de monteurs hebben echt vakwerk geleverd. De keuken zelf is een echte eyecatcher in ons huis. We hebben gekozen voor een matte AEG-apparatuurset uit de Mat Serie, en het ziet er niet alleen prachtig uit, maar werkt ook fantastisch. Het keramische aanrechtblad maakt het helemaal af en past perfect bij onze woonkamer, die nu een nog luxere uitstraling heeft gekregen. Dankzij Keukensale.com hebben we niet alleen een mooie keuken, maar ook een plek waar we elke dag met plezier koken en samenkomen. Een dikke aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit, service en een prachtig eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Uiteindelijk naar volle tevredenheid”
Fam Roeken | donderdag 11 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben een geweldig mooie keuken door keukensale laten installeren. We hebben het ontwerp meerdere malen aangepast en dit was nooit een probleem, super flexibel dus! Helaas is er bij de installatie iets misgegaan waardoor de keuken niet zoals afgesproken geïnstalleerd was. Maar waar mensen werken kunnen fouten gemaakt worden en wat keukensale Leeuwarden goed doet is service leveren. Zij hebben veel tijd en energie gestoken in het alsnog goed installeren van de keuken, iets wat wij enorm waarderen. De keuken is uiteindelijk naar volle tevredenheid geïnstalleerd en wij zijn enorm blij met de geleverde keuken en service! Wij kunnen keukensale Leeuwarden iedereen aanraden!
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
L. Quodbach | maandag 7 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Complete keuken gekocht, bij eerste binnenkomst al een goed gevoel, deskundig geholpen door eigenaar en medewerkers, compleet geleverd en vakkundig geplaatst, totaal geen problemen gehad, Aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Max | maandag 30 aug 2021 21 | Keukensale Almere
Een tevreden klant voor Keukensale en Sanisale Almere erbij. Begin dit jaar de zoektocht naar een keuken / badkamer gestart voor nieuwbouw appartement. Uiteindelijk gekozen voor Keukensale en Sanisale Almere. Waarom? Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend. Tevens zeer klantvriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Afterservice is ook prima in orde. Al met al een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (2 reviews), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (8 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (3 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (45 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.