Feedback
7,8

Keukensale

Score uit 329 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 578 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,8 uit 153 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,6 uit 1795 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,2 uit 192 ervaringen
•  Artic Keukens
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,6 uit 135 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 868 ervaringen
•  DB Keukens
   
( null null ) score 9,7 uit 2407 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 91 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 329 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 233 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 10 ervaringen
1 ster 25 ervaringen

Verdeling: 290 positieve ervaringen | 38 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Een hele dikke 10”
Jozien en Henny Beumer | zondag 1 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Wat is Keukensale Nijkerk een leuk bedrijf! Van aankoop, advies, tot en met de plaatsing door een fantastisch team zijn we super geadviseerd en volledig ontzorgd. Een hele dikke 10 voor Keukensale Nijkerk!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige keuken”
Familie de Vries | woensdag 13 sep 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een complete keuken gekocht, Nico heeft ons fantastisch en eerlijk geadviseerd en onze wensen samen gebracht in een prachtige keuken! De aftersales is ook goed, er zijn een paar kleine beschadigingen dit wordt keurig opgelost en verholpen.
Reactie of foto toevoegen
“De nieuwe keuken is prachtig”
auke douma | donderdag 22 mei 2025 25 | Keukensale Leeuwarden
wij hebben ons begin van dit jaar omtrent het aanschaffen van een nieuwe keuken laten adviseren door keukensale leeuwarden. de nieuwe keuken is prachtig geworden en de kwaliteit is super. alles werd keurig verpakt en op tijd bezorgd. de kwaliteit van de kasten is er goed en beslist geen gewrapte keukendeurtjes zoals je die bij een boel keukenbedrijven ziet.
FOTO VAN AUKE DOUMA
+ Toon extra foto van Auke douma
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Prijskwaliteit is goed in verhouding”
S. Janssen | maandag 2 dec 2019 19 | Keukensale Leiderdorp
Reeds 4 jaar geleden een keuken aangeschaft en ondanks verlopen van de garantie op Zanussi combi (oven/magnetron) op de juiste wijze geholpen. Condensprobleem is door de servicedienst van AEG gratis verholpen. Keukensale heeft dit super opgepakt. Geen super (5 sterren) gegeven daar de prijs kwaliteit goed te noemen is maar na 4 jaren wel duidelijk is waar je een lage prijs voor betaald. Deurtjes door kookvocht iets krom en folie laat miniem los.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Miedema | maandag 6 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Vorig jaar april een keuken met 6 AEG apparaten gekocht bij Keukensale Barendrecht. Door een drukke agenda van onze kant konden we een eerste afspraak alleen maken op een zaterdag einde middag. Dit was geen probleem, de verkoper bleef speciaal langer voor ons. Na het opnemen van de wensen en het maken van een 3D tekening terug gegaan naar huis om er nog eens rustig over na te denken. Je hoort wel eens dat keukenfirma's druk uitoefenen om een snelle beslissing uit te lokken. Dat is bij dit keukenbedrijf zeker niet het geval, want we hadden echt het gevoel dat we er goed over na konden denken. Na 2 weken terug gegaan om één en ander aan het ontwerp te wijzigen en daarna de opdracht gegeven om de keuken te bestellen. Prima service, uitgebreide en duidelijke offerte en mooie 3D tekening ontvangen. Levering keuken was uitstekend, netjes op de afgesproken tijd en zonder schades aan de apparatuur en keukenonderdelen. Bij de plaatsing van de keuken was de koelkastdeur niet goed geleverd (handgreep verkeerd voorgeboord). Na een telefoontje met Jordy van Keukensale, is netjes in orde gemaakt dat we een nieuwe deur kregen. Jordy heeft de inmeting van de keuken gedaan en kwam het eindresultaat ook zelf bewonderen. Erg prettig om met 1 persoon zaken te doen. We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn erg tevreden over de kwaliteit en de service.
FOTO VAN MIEDEMA
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Greetje Pijpers | maandag 19 mei 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Super goed geholpen, goede communicatie, goede service van Nico en Pim.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
E van Aken | dinsdag 15 jan 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Super!!! Bij binnen komst voelde het al prima aan, Niels heeft ons geholpen om een geweldige keuken samen te stellen samen met hulp van de rest van het team. Het team van Pro-Montage heeft hem uitstekend geplaatst. We zullen dit zeker aan ieder aanraden.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Bruno Klabbers | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Aanschaf en installatie complete keuken met inbouw apparatuur.Keurig netjes alles afgehandeld. Zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Hans de Vrij | dinsdag 14 jan 2020 20 | Keukensale Den Helder
Alles ging prima, hele mooie keuken tegen een scherpe prijs.Prima geholpen door Danielle Feld.Keuken prima ingebouwd
FOTO VAN HANS DE VRIJ
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Hans de Vrij
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Hans Weeda | woensdag 16 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een keuken gekocht, die vorige week in ons nieuwe appartement is geplaatst.Wij zijn bijzonder goed geadviseerd en suggesties aan de hand gedaan waar wij nooit op gekomen waren. . Ook de montage van de keuken verliep vlekkeloos. Kortom, uitstekend geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Schot in de roos”
Fam. Bouw | zondag 29 dec 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Door een collega, zijn wij verwezen naar Keukensale-Nijkerk en dat bleek een echte schot in de roos te zijn. Wij zijn geholpen door Kees, Riekie en Pim. Wat een geweldig team! Natuurlijk werden wij voornamelijk door 1 van hun hoofdzakelijk geholpen, in ons geval door Kees. Maar iedereen denkt mee en geeft op gepaste wijze advies op een rustige manier en met kennis van zaken. Of het nu gaat om het samenstellen van de keuken, het combineren van de apparatuur, het vullen of juist weglaten van kastjes, of op bouwkundig gebied, het wordt op een prettige manier geadviseerd. Ook worden gemaakte afspraken nagekomen op de tijden dat gepland stond. Ook het samenspel tussen de verschillende technische partijen, zoals elektriciteit, waterleiding, stukadoor, monteur(s) en schildersbedrijf was zeer goed! Wat vooral voor rekening komt van Pim. Het eindresultaat mag er dan ook zijn, er staat een prachtige geheel, in onze keuken en bijkeuken. Ook tijdens de aftersales zijn de contacten met wie dan ook bij Keukensale-Nijkerk, heel prettig geweest. De medewerkers en het bedrijf verdienen een absolute dikke pluim!
Reactie of foto toevoegen
“Fijn gevoel”
Sander en Brenda | woensdag 15 jan 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Buitengewoon goede zaak hebben daar pas geleden een kookeiland met alles erop en eraan gekocht voor een zeer goede prijs echt blij mee ik zou deze Keukensale Barendrecht zeer zeker aanraden en zeker verkoper Paul die je echt een fijn gevoel geeft als je de zaak uitloopt! Ook de naservice is super niks is teveel!
FOTO VAN SANDER EN BRENDA
Kookeiland
Reactie of foto toevoegen
“Keuken na 3 maanden nog niet af”
W Bakker | zaterdag 6 jan 2024 24 | Keukensale Katwijk ZH
Onze keuken is eind september geleverd. Er was een waslijst van onderdelen die ontbraken of niet de juiste maat hadden. Geen stopcontact, verkeerde maten lades, geen passende greeplijsten, etc etc. Alles zou nabesteld worden met een wederom een levertijd van 6 weken. We hebben gevraagd of ze langs wilden komen om alles precies op te meten, zodat het na 6 weken wachten klaar zou zijn. Dat hebben ze gedaan, maar 6 weken later bleken weer de afmetingen van de greeplijsten niet te kloppen en ontbraken de panelen waarmee de keuken afgewerkt zou worden. Om de boiler te plaatsen, werd er een lade van slechts 27 cm diep in geplaatst, terwijl er een lade van 40 cm diep past. Ook is de elektriciteitskabel van de inductieplaat te kort waardoor de lade er tegenaan duwt en niet goed dicht kan. We zijn nu meer dan 3 maanden verder en de keuken is nog steeds niet af. Als we de winkel bellen kunnen ze niets betekenen en worden we doorgeschakeld naar de technische dienst. We worden niet actief geïnformeerd wat de stand van zaken is. We hebben gevraagd of ze de te korte stoomkabel met spoed willen vervangen omdat het ons inziens niet veilig is dat de lade elke keer de kabel onder spanning brengt. Deze kabels liggen overal op voorraad, maar keukensale kan er niet op korte termijn aan komen. Als we het zelf doen vervallen de garantie.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service en duidelijke communicatie”
Jan Hofman | donderdag 12 mei 2022 22 | Keukensale Deventer
Heel prettig geholpen bij Keukensale Deventer. En een prachtig ontwerp voor de keuken van de J.H. Donnerschool. Mooie prijs en kwaliteitverhouding! Goede service en duidelijke communicatie. Wij kopen nog een keuken bij Keukensale Deventer voor een andere locatie.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Fam. Hoeksma | donderdag 6 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken laten samenstellen bij Reynaldo, leuk en prettig contact. Opties en mogelijkheden goed door gesproken. Super blij met het eind resultaat!
FOTO VAN FAM. HOEKSMA
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
Gert Bomhoff | donderdag 13 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn erg prettig geholpen en ook het plaatsen ging prima! Voor mensen die nog een keuken nodig hebben wij adviseren keukensale Deventer (snipperling).
Reactie of foto toevoegen
“Volgens afspraak verlopen”
Christa van de Geer | dinsdag 13 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Ik heb een keuken gekocht. In de winkel prima geholpen, meedekend en vriendelijk. Alles is volgens afspraak verlopen: voorwerk door derde ( eletra en waterleiding aanpassen). Ook de montage mannen heel tevreden zonder problemen in één dag klaar. Hier spreekt een blij mens. Vr gr
FOTO VAN CHRISTA VAN DE GEER
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geleverd”
Geert en Ria | zaterdag 22 feb 2020 20 | Keukensale Groningen
Keuken gekocht bij verkoper Maycel. Goede ervaring en goed geholpen. Zou dit bedrijf aanraden. Keuken keurig afgeleverd. Keuken netjes en goed gemonteerd door Hans Batting.
FOTO VAN GEERT EN RIA
+ Toon extra foto van Geert en Ria
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Uijenkruijer | zaterdag 15 feb 2020 20 | Keukensale Cruquius
We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn super tevreden. Goed geholpen bij aankoop, afspraken goed nagekomen en goed geplaatst. Ook zaken die nog aanpassing behoefden werden zonder problemen gedaan. Echt erg tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Stefan Vogels | zaterdag 29 mrt 2025 25 | Keukensale Barendrecht
Op 13 maart was het eindelijk zover: onze nieuwe keuken werd geplaatst door Keukensale.com, en wat zijn we er blij mee! Vanaf het eerste adviesgesprek tot aan de plaatsing is alles vlekkeloos verlopen. De service was geweldig, en de monteurs hebben echt vakwerk geleverd. De keuken zelf is een echte eyecatcher in ons huis. We hebben gekozen voor een matte AEG-apparatuurset uit de Mat Serie, en het ziet er niet alleen prachtig uit, maar werkt ook fantastisch. Het keramische aanrechtblad maakt het helemaal af en past perfect bij onze woonkamer, die nu een nog luxere uitstraling heeft gekregen. Dankzij Keukensale.com hebben we niet alleen een mooie keuken, maar ook een plek waar we elke dag met plezier koken en samenkomen. Een dikke aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit, service en een prachtig eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er prachtig uit”
C. Mak -Battermann | donderdag 11 aug 2022 22 | Keukensale Zaandam
Wij hebben een keuken gekocht enorm goed geholpen door Eva. En Jeffrey heeft de keuken geïnstalleerd heel goed werk afgeleverd en zeer rustig, de tijd genomen. Ziet er prachtig uit.
Reactie of foto toevoegen
“Heel betrouwbaar”
Edwin van Breugel | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Op 3 januari 2019 een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Geholpen door Jordy. We hebben eerst op ons gemak rond gekeken naar de keukenopstellingen zonder dat er een verkoper in onze nek stond te hijgen. Het koopcontract, inmeten en vast aanspreekpunt was Jordy, hetgeen heel fijn werkt. Op 18 februari is de keuken volgens afspraak geplaatst. Jordy belde de dag erna om te vragen of alles naar wens was verlopen. Nou totaal geen klachten hoor. Ook de keukenmonteurs waren echte vakmensen die alle tijd nemen om de keuken netjes te plaatsen en daar waar nodig vragen te beantwoorden en uitleg over de werking van de apparatuur te geven. De transporteur Kuntz was keurig op tijd bij het bezorgen van de keuken en na het plaatsen het ophalen van het verpakkingsmateriaal. Compliment voor Keukensale Barendrecht. Heel betrouwbaar.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Iris | dinsdag 9 jun 2020 20 | Keukensale Den Helder
Heel blij met onze nieuwe keuken. Werd snel geleverd en ziet er prachtig uit! Er zaten wel wat foutjes in het leidingschema, die wij gelukkig door hadden en na een paar keer bellen was het voor ons duidelijk wat nu wel precies de bedoeling was. Na het plaatsen zat er een kras op de kookplaat en deed de afzuigkap het niet door een elektra draad die in het motortje is gevallen. Het duurde even voordat dat opgelost werd, maar het is uiteindelijk netjes opgelost. We werden altijd vriendelijk te woord gestaan. Een keuken kopen vonden wij best spannend maar we voelden ons bij de verkoopster op ons gemak (Amy). Persoonlijk vind ik de keukenbranche nog altijd een vreemde tak (qua verkooptechnieken en marketingacties) maar deze winkel doet het wel redelijk netjes. Al met al een goede ervaring en ik zou deze zaak van harte aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Andre Voorberg | dinsdag 20 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
We werden goed en correct geholpen. Alles klopte en de service is prima.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
L. Quodbach | maandag 7 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Complete keuken gekocht, bij eerste binnenkomst al een goed gevoel, deskundig geholpen door eigenaar en medewerkers, compleet geleverd en vakkundig geplaatst, totaal geen problemen gehad, Aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
M.Knossenburg | woensdag 3 jun 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Wij zijn zeer tevreden. Tijdens het ontwerpen van de keuken heeft Jordy een onmisbare bijdrage geleverd waardoor het eindresultaat volledig naar ons zin is geworden. De afspraken verliepen in alle rust en er werd uitgebreid de tijd genomen om alle mogelijkheden te bespreken om aan al onze wensen te voldoen. Kleine problemen werden vlot opgelost. Ook het plaatsen verliep vlot en probleemloos. Daarbij komt dat we vinden dat we een goede prijs hebben betaald voor deze keuken! Ik kan Keukensale Barendrecht en Jordy Polderdijk van harte aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met apparatuur”
Jessie en Sander | donderdag 22 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken inclusief apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Bij het ontwerpen en uitkiezen van de keuken zijn we super goed geholpen! Ze hebben echt de tijd voor ons genomen. Ook het verdere gevolg als in, naloopgesprek, leveren, alles netjes optijd en alle afspraken nagekomen.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Fam. Van Den Brink | donderdag 18 jul 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij lieten ons eerst informeren voor een nieuwe keuken. De medewerker vroeg naar onze wensen. Deze heeft hij perfect toegepast in de tekening. Uiteindelijk de beslissing genomen om de keuken te kopen. Deze is onder tussen geplaatst en ook dat is perfect gedaan. Wij zijn zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Nills Willemsen | dinsdag 13 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
In augustus een keuken samengesteld met Edwin en Mike van keukensale, nadat ik hun ontwerp had gezien wat ze voor mijn budget hebben gemaakt wou ik toch wat aanpassingen. Ze luisterden goed naar mijn wensen en die avond hebben ze het ontwerp zo gemaakt dat ik en mijn vriendin er erg tevreden mee zijn. Vanaf dat moment zijn de afspraken met de aannemers gepland en is alles gegaan zoals afgesproken.een goede eerste ervaring met het kopen van een keuken.
FOTO VAN NILLS WILLEMSEN
Ontworpen keuken
Reactie of foto toevoegen
“Veel klachten”
Tahiri | woensdag 18 jul 2018 18
Oplichters! Meer dan een jaar geleden heb ik een keuken gekocht bij keukensale nijmegen. Nog nooit ben ik zo belazerd door een winkel. Keuken werd met veel gebreken geleverd. Waaronder een verkeerd Keukenblad, kapotte koelkast, kapotte afzuigkap, kapotte laden, kapotte oven. Tot op de dag van vandaag hebben ze nog geen van bovenstaande gebreken hersteld. Inmiddels heb ik een klacht ingediend bij de geschillen commissie.
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Françoise de Kivet | donderdag 29 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Eerst hadden we een keuken bij IKEA gezien, daar waren leveringsproblemen, vandaar dat we bij keukensale in Nijkerk zijn gaan kijken of zij op korte termijn een keuken konden leveren. Daar werden we heel vriendelijk zonder enige druk geholpen. De keuken kon zelfs een week eerder geleverd worden. We hebben zelf de keuken geplaatst en zijn daarbij heel goed geholpen. Heel vriendelijk met de vragen die wij hadden. Top service en top team. Zeker aan te raden!
Reactie of foto toevoegen
“Pro actieve houding”
Angelique Gelderblom | zaterdag 8 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Sinds een paar weken in het bezit van een prachtige keuken geadviseerd en geplaatst door Keukensale Barendrecht. Er waren slechts twee bezoekjes aan de showroom voor nodig omdat goed werd begrepen waar wij naar op zoek waren. Ook de installatie verliep prima. Door de actieve houding van de installateurs ter plekke nog een aantal kleine wijzigingen door kunnen voeren voor een nog mooier resultaat! Kortom; ben je op zoek naar een keuken, breng in ieder geval een bezoek aan deze vestiging in Barendrecht!
Reactie of foto toevoegen
“Nooit een keuken hier kopen”
Jeroen Hoorn | donderdag 14 aug 2025 25 | Keukensale Spijkenisse
Het aankoopproces verliep soepel. De eerste poging om de keuken te plaatsen op 29 april was een fiasco: schade aan muren, plafond etc. De keuken is niet goed geplaatst, de werkbladen zijn niet goed gezaagd. De monteur heeft de tekening niet gevolgd en zijn eigen plan getrokken. Geen communicatie tijdens het plaatsen. Het ergste is dat de monteur de keuken wel goed geplaatst vindt. Een aantal maanden (14 augustus) later is poging 2 gedaan om de keuken juist te plaatsen. Ook dit is uitgelopen op een fiasco. De werkbladen waren beschadigd, de monteur wilde niet luisteren naar onze mening. Uiteindelijk heeft hij dit wel gedaan en is de opstelling van de keuken verbeterd, maar nog steeds niet zoals afgesproken. Wel zitten we met werkbladen die niet goed gezaagd zijn, waardoor we nu met enorme opening zitten tussen de bladen. De verkoper geeft aan dat dit 5 weken duurt. Dit betekent dus dat de plaatsing 5 maanden heeft geduurd. Ervan uitgaande dat poging 3 wel lukt.. Mijn advies: Nooit een keuken hier kopen!
FOTO VAN JEROEN HOORN
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijke benadering”
Magda Berkenbosch | woensdag 22 mei 2019 19 | Keukensale Cruquius
Onlangs een keuken gekocht bij keukensale in vestiging Cruqius. Werd erg vriendelijk en prettig geholpen. Keuken inmiddels geinstalleerd en ben er erg blij mee. Professioneel bedrijf en ook de hulp/ vragen na de aankoop werden zorgvuldig afgehandeld. Ik kan deze vestiging van Keukensale Cruqius van harte aanbevelen.
FOTO VAN MAGDA BERKENBOSCH
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Jenny landman | woensdag 30 jun 2021 21 | Keukensale Deventer
Mooie keuken gekocht en super meegedacht met alles. Ook om de kosten zo laag mogelijk te houden voor ons! We hadden een klepkast die net niet paste doordat de keuken niet haaks was, hier hebben ze een nieuwe voor geregeld (ook al viel dit niet onder de service) super tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Trudy / Ben | zondag 18 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Op advies van vrienden hebben we bij Keukensale Nijkerk in december onze nieuwe keuken uitgezocht. Kees had alle tijd en heeft goed naar onze wensen geluisterd, met elkaar hebben we de keuken samengesteld.Inmiddels is de keuken de afgelopen week geplaatst en genieten wij van een prachtige keuken.
Waarom zijn wij enthousiast over Keukensale Nijkerk:
- deskundige en vriendelijke medewerkers
- afspraken worden goed en adequaat nagekomen
- snelle reactie op vragen
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Jolanda Postma | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Samen met Reynaldo een prachtige keuken ontworpen. Reynaldo denkt mee in oplossingen en neemt er ook ruim de tijd voor. Hij is geïnteresseerd in zijn klanten. Wat ook fijn is, is dat je niet na een 1e oriënterend gesprek al papieren moet ondertekenen dat je de keuken bij dit bedrijf af zult nemen (in tegenstelling tot een ander bedrijf....). Mijn eigen verbouwing liep allemaal vertraging op, waardoor de levering van de keuken steeds naar achteren verschoven moest worden. Reynaldo heeft er alles aan gedaan om te voorkomen dat het pas eind augustus zou worden, waarvoor heel veel dank! De communicatie met KeukenSale verliep prima, goede bereikbaarheid, ook telefonisch. De montage was in 1 dag klaar, dankzij een hardwerkende Wesley.
FOTO VAN JOLANDA POSTMA
Keukenontwerp
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
Reactie of foto toevoegen
“Keuken voor bedrijfskantine”
Peter van Kampen | dinsdag 16 apr 2019 19 | Keukensale Den Helder
Wij hebben een keuken gekocht voor onze bedrijfskantine. Zijn prima geholpen en ik zou dit bedrijf ook aanraden bij andere mensen.

Aanvulling ontvangen 2 mei 2019: Onze aankoop is geleverd en gemonteerd. Het blad is alleen beschadigd en wordt nog vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
P. Gelmers | donderdag 6 dec 2018 18 | Keukensale Den Helder
Was allemaal keurig geregeld ook degene die de keuken geplaatst heeft Marcel vakwerk
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
S.Canli | donderdag 5 mrt 2020 20 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb een keuken met eiland gekocht.Adviseur Harry heeft ons super vriendelijk en kundig geholpen.Hij gaf ons echt goede informatie en nam alle tijd voor ons om ons droomkeuken te realiseren
FOTO VAN S.CANLI
Zwarte keuken
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Madelon Janssen | woensdag 6 mrt 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Een complete keuken gekocht. Vanaf het moment dat we binnenliepen een leuk contact met de verkopers. Veel uitleg, alle tijd en goede tips en suggesties. Uiteindelijk met een zeer nette offerte naar huis gegaan om erover na te kunnen denken. Vrij snel ja gezegd en ook toen weer een goede service! De offerte met alles nog een keer doorgenomen en onze handtekening gezet. Ook de montage is zeer goed en vakkundig gedaan en wij zijn super tevreden met onze nieuwe keuken.
FOTO VAN MADELON JANSSEN
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
D.bout | vrijdag 28 jun 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken compleet. Hij is prima afgeleverd en de volgende dag al geplaatst. We hebben gelijk een totaal andere keuken/woonkamer.we zijn er erg blij mee.En vooral de oven gaat over uur en maken het geeft nieuwe inspiratie . Ook de monteur was tot in de puntjes.!
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Klaas van Dijk | dinsdag 23 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken, Cortona 317, op 2e Paasdag. Onze ervaring met dit bedrijf is zeer goed, de wijze waarop de verkoper, in deze Reynaldo van der Steeg met ons om is gegaan verdient alle lof. Hij luisterde zeer goed naar onze wensen en gaf waar nodig zinvolle tips en aanvullingen. Zeker een aanrader. Ik vind dat in dit geval de keukenmonteur (uit Almere) genoemd mag worden, prima en zeer handig en kundig
REACTIE VAN KLAAS VAN DIJK
zie foto
Reactie of foto toevoegen
“Hartstikke goed gegaan”
maud thomassen | zaterdag 18 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een complete keuken gekocht. Fijne mensen goede service en duidelijke uitleg
FOTO VAN MAUD THOMASSEN
Strakke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Greeploze keuken”
Godelive Gommans | zaterdag 1 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Keuken. Goed advies met name dank aan Edwin Hoofs die heel veel aandacht voor detail had. Ook flexibel na de aankoop om toch nog dingen te wijzigen. Tot nu toe heel tevreden met een prachtige greeploze keuken met AEG apparatuur.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke pluim”
Rick Bosman | woensdag 12 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Nieuwe keuken bij Edwin en zijn medewerkers gekocht nadat we in eerste instantie zoiets hadden van de naam Keukensale wat moeten we daar van verwachten we waren niet op zoek naar een keukenaanbieding met prijzen van/voor taferelen en tig gratis apparaten maar willen gewoon een nette keuken volledig naar ons wens! Dit hebben ze meer dan gerealiseerd en ook wanneer er iets niet helemaal naar wens is weten ze dit binnen zeer korte tijd uiterst correct op te lossen! dus dikke pluim en ga vooral zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk”
Prins | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben goed rondgekeken in keukenland en de meeste bekende keukenzaken hier in het noorden wel gezien. Een aantal hebben we zelf de kans gegeven om een offerte en ontwerp te laten maken. Uiteindelijk zijn we totaal onverwacht bij keukensale uitgekomen. Personeel is vriendelijk, geen gladde verkoop praatjes. De keuken is fantastisch geworden, vriendelijke mensen, hele goede service. Als je een nieuwe keuken zoekt dan moet je hier zeker naar binnen lopen.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd. De oplevering van onze nieuwbouwwoning was op vrijdag in week 50. We wilden dan ook graag dat de keuken in week 51 gemonteerd zou worden. Ondanks het tekort aan monteurs hebben ze de keuken geplaatst in de week die wij wilden. De monteur is door keukensale ingehuurd, het was niet een monteur die standaard in dienst is. Wij zijn echt heel tevreden.
FOTO VAN PRINS
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Super geholpen”
Freddy | maandag 3 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Keuken gekocht super geholpen, en zeker aan te raden. Het resultaat is zeer mooi geworden.
FOTO VAN FREDDY
Geplaatste keuken
REACTIE VAN PETER
Mooie keuken. Een vraagje, is dit een betonlook keuken en wat voor kleur blad zit erop.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Patricia | zaterdag 28 jul 2018 18
Ik heb in oktober een keuken besteld en hij is nu nog niet klaar! Er wordt ook niet meer op ons gereageerd! Echt slechtste service allertijden hier!

Aanvulling ontvangen 9 augustus 2018: Ik geef ze 2 sterren omdat het uitzoeken van de keuken heel vlot en fijn ging. Maar de service is echt dramatisch en heel triest dat er niet meer wordt gereageerd.
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch”
Hennie | zondag 20 feb 2022 22 | Keukensale Cruquius
Mijn keuken gekocht bij Keukensale Cruquius. Bij het uitzoeken werd ik al fantastisch geholpen door een medewerker die de tijd en het geduld opbracht om mij van een goed advies te voorzien. Het plaatsen heb ik ook door hen laten uitvoeren en wat een geweldige monteurs. Beleefd, geduldig, positief en oplossingsgericht.... Fantastisch! Ik ben ontzettend blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met het resultaat”
Erik | zondag 10 mrt 2019 19 | Keukensale Alphen aan den Rijn
We kochten een complete keuken bij KeukenSale in Alphen aan den Rijn. Zeer prettig en vooral eerlijk geholpen door Maaike. De installatie vond plaats binnen een dag. We zijn erg blij met het resultaat!
FOTO VAN ERIK
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Gerard Slob | maandag 29 jul 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een hoekkeuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. De benadering, hulp en het advies vanuit de vestiging is top geweest. Door de adviseur werd goed geluisterd en werden onze wensen omgezet tot een schitterende keuken. Daarnaast ging de installatie ook voortreffelijk. Al met al een hele goede ervaring met Keukensale Barendrecht. Zeker een aanrader!
FOTO VAN GERARD SLOB
Reactie of foto toevoegen
“Allereerste keuken”
Hulman | dinsdag 19 mei 2020 20 | Keukensale Deventer
Mijn allereerste keuken gekocht bij Keukensale Deventer. Ik werd goed geholpen tijdens het uitzoeken van de keuken door tips en advies. Montage was goed te doen. Het resultaat was evenals de verwachtingen, dus zeer tevreden. Het enige minpuntje waardoor het geen 10 punten verdient, is dat tijdens het bestellen van de kraan de verkeerde kraan is besteld en geleverd, maar dit is binnen twee weken netjes opgelost. Kortom: erg blij met de nieuwe keuken en dus zeker een aanrader.
FOTO VAN HULMAN
Foto van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatsts keuken”
Van Ree | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een nieuwe keuken bij Keukensale in Nijkerk gekocht. We zijn goed geholpen en kregen goede adviezen.
Reactie of foto toevoegen
“Niet tevreden”
Marieke | donderdag 25 feb 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
4 verschillende contactpersonen. Na aanbetaling kunnen opeens bepaalde keuzes niet. Ik kon niet van mijn koop af, dus genoodzaakt andere indeling te maken. Nu komen ze een dag voor levering met extra kosten voor een lift. Bizar slecht dit
Reactie of foto toevoegen
“Zeer slechte communicatie en nog slechtere service”
Ruud van Lieshout | woensdag 17 apr 2024 24 | Keukensale Son
Filiaal Eindhoven: keuken ( 13.600 euro ) betaald in september. Afgesproken plaatsingsdatum 14 december 2023. Een dag voor de plaatsing wordt deze uitgesteld tot medio januari. Geplaatst 16 januari maar niet compleet ( o.a. verkeerde oven en kraan, kromme kastdeur en niet-aansluitende werkbladen. Herstel in februari niet gelukt, in maart lukt het de monteurs ook niet. Blad en deur zouden 17 april vervagen worden maar opnieuw bleek deur niet juist en monteur durfde alleen het werkblad niet te vervangen. Daarom moeten we weer wachten op nieuwe datum. Zeer slechte communicatie en nog slechtere service. We hopen dat het ooit goed komt
Reactie of foto toevoegen
“Terrible”
lblan1 | vrijdag 29 jun 2018 18 | Keukensale Hilversum
This is a terrible place!! We ordered a counter top with my contractor. The salesman NEVER said it would come in 2 pieces. He LIED and said he did. Later he said this is cheaper but the measurement was different. He also gave NO good advice and had NO knowledge in counter tops. He only wanted to sell to us. We ordered a sink and the color was also wrong! Two managers at two different times came said they would speak to me "help" us out and they never came back to us as well. The salesman told his manager in Dutch that it was OUR fault but failed to say he DID NOT tell us the countertop was in 2 pieces. I can be wrong but to downright lie is terrible. I speak and understand dutch and they treat you like an idiot! I am writing in English so ALL EXPATS and internationals will be warned not to go here.
Reactie of foto toevoegen
“Super goed”
Daan | donderdag 3 jan 2019 19 | Keukensale Cruquius
Complete keuken! Bevalt super goed! Fantastische service!

Aanvulling ontvangen 3 januari 2019: De keuken is bezorgd en hebben we zelf geplaatst. Is goed bevallen.
Reactie of foto toevoegen
“Het eindresultaat is zo mooi”
Hanneke Hordijk | vrijdag 12 jan 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Het samenvoegen van nieuwe en bestaande onderdelen van een keuken is een echte puzzel. Pim van Keukensale Nijkerk heeft ons heel goed hierbij geholpen. Het hergebruiken van de bestaande planken en passtukken, het meedenken en mee puzzelen, het adviseren, wij zijn er erg mee geholpen. En nu het eindresultaat is zo mooi! Wij zullen Keukensale Nijkerk zeker ook aanraden wanneer iemand in onze omgeving een nieuwe keuken wil.
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Jenny lukassen | zondag 2 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben even keuken gekocht. Mede door de goede begeleiding bij de aankoop door verkoper John hebben Wij keukensale als zeer prettig ervaren.

Aanvulling ontvangen 14 april 2019: Inmiddels heeft de plaatsing van de keuken plaats gevonden . Afgelopen maandag en dinsdag. De levering was de vrijdag 5 april. Alles is perfect verlopen. Wij willen dit dan ook met super! beoordelen.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Hilde en John | woensdag 5 sep 2018 18 | Keukensale Spijkenisse
(Uiteindelijk) een mooie keuken van KeukenSale, Spijkenisse ... maar wat een ellende gaat daaraan vooraf! Levering na 16,5 i.p.v. beloofde 12 weken, terwijl we onze oude keuken al weggehaald hadden. Weer 1 week later ontvingen we 2 van de 3 elektrische apparaten die men vergeten was. De elektricien werkte telkens maar deel af of stelde telkens weer uit, zodat alles 9 weken na de geplande datum pas gereed was. Het keukenblad was 3 cm. te kort ingemeten, maar daarvoor had men ons sluw laten tekenen, dus dat "was onze eigen schuld". In totaal zijn we 9 dagen thuis moeten blijven voor alles. Heel veel gebeld en gemaild, waarop men vaak gewoon niet reageert! En ondertussen hebben we van 2 apparaten het garantiecertificaat nooit meer ontvangen. Kortom: NIET aan te bevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Thomas Ma | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Afgelopen jaar heb ik een keuken gekocht. Bij keuken sale Leeuwarden. Ik ben erg tevreden over alles. De service was erg goed en de prijs kwaliteit verhouding was super in vergelijking met veel andere keukenzaken.
Reactie of foto toevoegen
“Super service”
Herman Willems | zondag 24 apr 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken en washok gekocht bij Keukensale in Nijkerk. De service die wij kregen van Evelien, Kees en Pim was super. Ze zijn eerlijk en oprecht en luisteren goed naar wat de klant wil. En geven je advies waar nodig. Ik zou hier zeker eens naar binnen lopen om vrijblijvend advies in te winnen.
FOTO VAN HERMAN WILLEMS
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
L.K. | woensdag 13 jan 2021 21 | Keukensale Deventer
5 jaar geleden onze eerst keuken bij Mark-Jan van Keukensale Deventer gekocht in wit hoogglans. Alles ging verbazingwekkend goed en de keuken beviel uitstekend. Toen we vorig jaar gingen verhuizen en in de basis een prima keuken nog in de woning zat, waren we toch verwend met onze oude keuken waardoor we ervoor hebben gekozen een nieuwe keuken aan te schaffen. Op zich was de weg terug naar Mark-jan niet zo moeilijk aangezien we erg tevreden waren. Dit keer kozen we voor een mat zwarte keuken. Dit keer een paar dingetjes die zeer snel en prima werden verholpen. De service is echt goed! ik beveel Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN L.K.
Reactie of foto toevoegen
“Dingen beloven die ze niet waar kunnen maken”
Mark | zondag 30 jan 2022 22 | Keukensale Schagen
Dingen beloven die ze niet waar kunnen maken, om je maar te laten tekenen. En eenmaal getekend heb je geen poot meer om op te staan en word je gewoon uitgelachen door dhr. Stenekes. Bah wat kun je je in mensen vergissen.

Aanvulling 3 februari 2022:
Wij hebben een complete keuken uitgezocht in de kleur zwart. En meerdere malen aangegeven dat wij de binnenkant van de kasten ook zwart wilden hebben. De keuken komt binnen en de kasten zijn wit van binnen. Ik heb meteen gebeld om dit te melden waarna ik gevraagd word wat het probleem nou eigenlijk is en ik word uitgelachen, niet serieus genomen en dus ook niet geholpen.

Hierna heb ik een slechte recentie geschreven. Toen werd ik ineens weer gebeld door keukensale en boden ze mij een bedrag ter compensatie met de voorwaarde dat ik de recentie eraf zou halen. Nu willen ze mij niet meer compenseren en mailen ze niet.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden over keuken”
Karin en Dennis Gruijs | woensdag 20 feb 2019 19 | Keukensale Hilversum
We hebben een keuken gekocht. We zijn eigenlijk super tevreden over alles, behalve dat op het aanrecht een paar vlekken zitten en het is nog niet gekit. Maar hier wordt nog wel wat aan gedaan dus we zijn reuze tevreden!
FOTO VAN KARIN EN DENNIS GRUIJS
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Service verleend”
Dirk Vos | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben een nieuwe keuken gekocht en zijn super goed geholpen. Reynaldo heeft alle tijd genomen om ons goed te adviseren en we zijn dan ook zeer tevreden met de verleende service en het eindresultaat.
FOTO VAN DIRK VOS
Eindresultaat keuken
REACTIE VAN DIRK VOS
Prima service, mooie kwalitatief goede keuken tegen een scherpe prijs
Reactie of foto toevoegen
“Erg meegedacht”
van Bentum | zaterdag 13 apr 2019 19 | Keukensale Heerlen
Een hele mooie keuken super blij mee John heeft bij ons ook heel erg meegedacht Het is een vt wonen stijl
FOTO VAN VAN BENTUM
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring rijker”
Jeffrey Nuijten | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben onze keuken bij Keukensale Nijkerk gekocht. Op basis van een goed advies hebben we een prachtige keuken uit kunnen zoeken voor onze nieuwbouwwoning. De directe en persoonlijke communicatie met de vestiging was ook erg aangenaam. Van samenstelling tot montage (door J van Rootselaar en zoon; zeer professionele lui) zijn wij een hele goede ervaring rijker!
Reactie of foto toevoegen
“Trots op de aankoop”
J.A.Schaaf-Grevink | dinsdag 29 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben hier onze nieuwe keuken gekocht, zijn hier heel goed geholpen met een heel goed advies zijn wij nu heel erg trots op onze aankoop. Wij hebben mensen die een keuken zochten naar dit adres gestuurd.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
K. Hendriks | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben bij Keukensale in Nijkerk onze keuken gekocht! Een grote achterwand met hoge kasten, en een enorm kookeiland met alle gemakken voorzien. Onze keuken is een echte eyecatcher geworden en het centrum van onze woonkamer.

Tijdens het eerste gesprek werd eigenlijk al duidelijk dat dit mensen zijn die passie hebben voor hun werk. Waarbij meedenken, flexibel zijn, en de tijd voor je nemen geen onderdeel is van 'het zijn van een verkoper' maar gewoon in het bloed zit.
Persoonlijk, professioneel, aandachtig, en doorpakkend zou ik ze benoemen.
Tijdens de werkzaamheden zijn er hier en daar wel wat dingen misgegaan: er zijn producten niet geleverd, beschadigd geleverd, lekkage gehad, of beschadigd geraakt tijdens het werk. Dat kan echter allemaal gebeuren en is voor alle partijen vervelend. Maar hoe je het oplost als bedrijf is wat je oogmerkt en bijzonder maakt.

En de persoonlijke aanpak van Pim, Kees, Evelien, Ezra, andere Ezra en alle monteurs maakt het plaatje compleet.

Pratend met de monteurs hoor je ook gewoon dat zij goed behandelt worden, mooi werk maken, en er écht gewoon zin in hebben. Het getuigd van een passie en gezond en sterk bedrijf als het op elke laag (van ontwerpen, tot begroting, tot planning, tot montage, tot afronding) zo verloopt.

Wij hebben een prachtige keuken, voor een eerlijke prijs, van alle gemakken en deugden voorzijn, en zij hebben een klant voor 't leven. Mochten we ooit verhuizen en een nieuwe keuken nodig hebben in de buurt, dan kloppen we hier aan.
FOTO VAN KEVIN
Reactie of foto toevoegen
“Het resultaat overtreft al onze verwachtingen”
Terence Vliet | woensdag 16 aug 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij kunnen niet genoeg lof zingen over onze geweldige ervaring bij Keukensale Nijkerks! Vanaf het moment dat wij de showroom binnenliepen, werden wij overweldigd door de prachtige ontwerpen en de warme sfeer. Het personeel was ongelooflijk behulpzaam en deskundig, en ze luisterden echt naar onze wensen en behoeften. Samen hebben we een keuken gecreëerd die niet alleen functioneel en p is, maar ook een echte eyecatcher in ons huis. De installatie verliep vlekkeloos en het resultaat overtrof al onze verwachtingen. Elke keer als we nu onze keuken binnenstappen, voelen we ons oprecht gelukkig en dankbaar dat we voor Keukensale hebben gekozen. Als je op zoek bent naar een keukenervaring die zowel plezierig als professioneel is, zoek dan niet verder dan Keukensale Nijkerk. Ze hebben onze droomkeuken werkelijkheid laten worden!" Specifiek willen wij Nico Jansen een dikke pluim geven voor zijn ondersteuning en advies van A tot Z!
FOTO VAN TERENCE VLIET
Reactie of foto toevoegen
“Supertevreden”
Karin | vrijdag 6 mei 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Prachtige keuken met enorm kookeiland. Granieten blad. Supergoed geholpen door de vakkundige mensen van Keukensale Nijkerk! Supertevreden en blij!
Reactie of foto toevoegen
“Erg goede service”
Roy Smit | donderdag 15 sep 2022 22 | Keukensale Deventer
Aardige en duidelijke verkopers, aardige mensen. Realistisch en erg goede service.
Goede kwaliteit keukens en erg mooi geplaatst! Keuken is erg mooi geworden top, zijn zeer tevreden.
FOTO VAN ROY SMIT
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Hans Rutgers | dinsdag 4 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Heb bij Keukensale Deventer een zeer fraaie keuken gekocht, die vakbekwaam geïnstalleerd is en dat tegen een zeer concurrerende prijs. Vader en zoon zijn als eigenaren zeer betrokken en denken zowel vóór, tijdens als na aankoop en levering met je mee en geven ook goede aftersale-service. Topbedrijf!
FOTO VAN HANS RUTGERS
Keuken met Amerikaanse koelkast
REACTIE VAN HANS RUTGERS
keuken zicht naar achterzijde met gunmetal cooker
Reactie of foto toevoegen
“Fijne keuken”
Gé van Zaane | donderdag 15 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Na een aantal afspraken hebben we samen met de medewerker onze keuken samengesteld. We zijn tevreden met het ontwerp. De keuken was ruim voordat wij, in verband met de verbouwing, er aan toe waren al bij KeukenSale geleverd. Zonder problemen hebben zij de keuken bij hun opgeslagen. Na aflevering bleek dat er verkeerde kookapparaat was geleverd. Dit is soepel opgelost. Het nieuwe apparaat is door KeukenSale omgeruild. Kortom we zijn een fijne en mooie keuken rijker.
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Ernest Martens | dinsdag 3 sep 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Wij hebben een keuken besteld, en daarna is geen afspraak nagekomen. Eerst werd de keuken 4 weken later geinstalleerd dan was afgesproken, en daarna moesten we niet 2 maar 6 weken wachten op het blad. Kortom zeer slecht, wij raden iedereen aan om hier geen keuken te kopen tenzij je graag voorgelogen wordt
Reactie of foto toevoegen
“Keukensale”
henk | maandag 1 jan 2024 24 | Keukensale Hoogeveen
Op 10-08-2021 offerte aangevraagd bij Keukensale.com Hoogeveen. Keuken laten plaatsen op 20 juni 2022. Na plaatsen keuken een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door eigenhuis, gehele keuken volledig afgekeurd. De keuken laten herstellen in nov 2022 (door Keukensale) en in dec 2022 (door Keukensale).

Weer een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door een bedrijf uit Hoogeveen (in overleg met Keukensale) hier komt het volgende rapport uit.
Pos 1. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Pas stook zijkant kast niet gelijk aan kast. Binnenzijde kastwerk beschadigd door schroeven te ver doorgedraaid.
Fronten niet goed afgesteld.
Pos 2. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Oversteek keukenblad zijpaneel te kort. Sluit niet aan op het keukenblad en vloer. Kast staat niet evenwijdig aan kast van pos 1.
Pos 3. Passtrook sluit niet aan. Kastdeuren stellen. Greep lijst staat te laag. Waardoor witte kast zichtbaar is op de bruine fronten.
Pos 4 & 5. Kastdeuren stellen. Bovenblad niet gelijk aan kastwerk blad staat 3 mm terug. Spat rand bovenblad sluit niet aan. Is beide kanten 5 mm te kort.
Bovenblad hangt in het midden door, 5 mm verschil. Zit geen versteviging in.
Bovenblad ligt er los op! Waardoor er kans op breuk is met kookplaat. Beschadiging onderzijde blad.
Pos 5. Kastdeuren stellen. (Vriezer en koelkast). Kast waterpas zetten. Staat niet vlak. Passtrook sluit niet mooi aan. Geen ventilatie rooster plint. En plint staat er los voor.
Pos 6. Vaatwasser deur is kapot. Klapt naar beneden bij open doen. Deur is te zwaar. Extra panelen gemonteerd op vaatwasser deur i.v.m. greep lijst.
Vaatwasser staat niet waterpas. Kleurverschil in fronten keuken. Vaatwasser staat er los in. Niet vastgemaakt aan keuken. Hierdoor beschadiging aan
zijpaneel en aanliggende kast.
Pos 7. Fronten afstellen. Geen steun aan achterzijde kast voor keukenblad. Waardoor keukenblad doorhangt.
Pos 8. Kastdeuren afstellen. Greep lijst zit los. Keukenblad is verkeerd gemonteerd aan keukenkast. Kast staat niet waterpas waardoor
Keukenblad doorhangt. Keukenplint is te kort pos. 6,7,8,9 en staat er los voor.
Pos 9. Ontbreekt passtrook boven wijnkoeler. Ruimte boven koeler 80 mm.
Onder plint sluit niet aan op wijnkoeler. Wijnkoeler staat niet op juiste hoogte.
Zij wangen zijn niet gelijk met bovenblad. Keukenblad kookeiland. Blad buigt door 7 mm in het midden. Onderkasten staan er niet waterpas onder het
Keukenblad. Bovenblad is niet voldoende ondersteunt. Hierdoor ligt het blad op verschillende plekken los en buigt door. Keukenblad is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zijpaneel is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zit gedeelte kookeiland is binnen paneel te ver naar voren geplaatst. Waardoor er bijna geen beenruimte is. Kookeiland staat compleet uit verhouding. Niks staat recht of waterpas. Kleurverschil in schotwand. Geen afwerkplint op de vloer van schotwand. Waardoor kans op vochtschade is. Hoogteverschil keukenblad en kookeiland, 1 cm verschil.

Keuken laten herstellen op juni 2023 door dit onafhankelijk bedrijf uit Hoogeveen in bijzijn van Keukensale. Extra kosten €7000,- Plus. Ja u raadt het al! Kosten voor de klant. Helft van de kosten waren ze bereid om te betalen. Onder voorwaarden dat wij op geen enkele wijze kwaadspreken over keukensale. Geen review plaatsen. De stukken liggen ter inzage.
FOTO VAN HENK
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met het resultaat”
Ramona | vrijdag 2 jun 2023 23 | Keukensale Deventer
Onwijs vriendelijk ontvangen en geholpen de perfecte keuken samen te stellen door Priscilla. Goede adviezen en keuze mogelijkheden. Levering perfect, erg blij met het resultaat.
FOTO VAN RAMONA
Reactie of foto toevoegen
“Vreselijke service”
T. Chhangur | donderdag 6 mei 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Vreselijke keuken service! Koop nooit en te nimmer een keuken daar. Je bespaart je eerlijk waar tijd, moeite, geld en ergernis! De kwaliteit is ook niet wat het moet zijn, want de bladen van de keukenkasten vertonen nu al lichte bubbels!
Ik heb 2 keukens vorig jaar afgenomen en tot op heden zijn er heel veel gebreken. Als ik bel en of mail, word ik steeds afgescheept met een slap excuus, '' het is corona, de levertijd is ...''. De laatste keukenmonteur stapte zelfs dreigend op me af toen ik hem corrigeerde. Heel veel materiaal had hij weggerukt en weggegooid terwijl het nog bruikbare spullen waren die niet nog eens besteld hoefden te worden. Als ik ook niet daar was geweest dan had ik op dit moment een grote lekkage waarvan ik voor alle kosten mocht opdraaien. Er werd toen weer eens een excuus gemaakt en de schuld werd mooi in mijn schoenen geschoven, namelijk ik mocht me niet in dezelfde ruimte begeven als de monteur. Terwijl ik een heel grote woonkamer en keuken heb.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Stephan Albersen | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken gekocht bij Reynaldo. Top en snel geregeld, goed meegedacht! En dat alles tegen een scherpe prijs. Ik kan ze van harte aanbevelen.

Aanvulling ontvangen 19 januari 2019: De keuken is inmiddels geplaatst. Je mag voor mij een 5 sterren noteren. Complimenten voor Reynaldo!
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij mee”
Ruud Keijzer | maandag 6 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Geweldige medewerkers ! Goed advies bij aankoop van onze keuken door Pim , vooral inzake de hoogte van het aanrecht, de plaats en hoogte van de afzuigkap , en Kees dank voor de aftersales mbt de details, en natuurlijk Riekie, zij heeft helemaal uitgetekend en een zeer scherpe offerte gedaan, deze paste ons goed , want een echte kwaliteitskeuken voor dit geld hadden wij niet verwacht! En dan nog even de 2 installateurs, niet normaal zo snel en netjes deze mensen werken!
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Fam. Bal | zondag 22 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn uitstekend geholpen bij Keukensale in Barendrecht. We zochten een heel concept met extra kasten en een grote eettafel. We hebben een groot gezin met aanhang, dus ook veel opberg- en zitruimte nodig. Er werd meegedacht en gezamenlijk een heel ontwerp gemaakt voor de keuken en extra kasten en tafels ontworpen. De plaatsing gebeurde zeer professioneel. Kleine problemen na oplevering werden zeer vriendelijk en professioneel verholpen. Het eindresultaat is super en de kwaliteit naar verwachting. We zijn erg tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Koelewijn | woensdag 5 okt 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Goed geholpen en de keuken is netjes geplaatst. Top service.
FOTO VAN KOELEWIJN
Reactie of foto toevoegen
“Blij mee”
Sanne Damman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Ik heb een keuken gekocht bij Keukensale Den Helder. Danielle heeft een geweldig ontwerp gemaakt voor mijn keuken en voor een geweldige prijs. De keuken is snel geleverd en geplaatst. Ik ben er blij mee!
FOTO VAN SANNE DAMMAN
Keuken met blad
REACTIE VAN LOES
Hallo Sanne, mooie keuken wij hebben iets soortgelijks uitgezocht. Zijn benieuwd of de prijs klopt mag ik vragen wat je ongeveer moest betalen?
Reactie of foto toevoegen
“Toe aan nieuwe keuken”
Debora van Dijkhuizen | woensdag 8 apr 2020 20 | Keukensale Nijkerk
Wij waren hard toe aan nieuwe keuken. En stapte de keukensale in Nijkerk binnen. We werden vriendelijk ontvangen door Kees en nadat we onze Keuze hadden besproken en op 3D hebben gezien was de koop snel gesloten! Door Pim zijn er nog puntjes op de i gezet door wat aanpassingen van onze kant. En nog geen 4 weken later werd onze keuken geplaatst! We zijn zo blij dat wij daar als enigste naar binnen zijn gestapt want we zaten gelijk goed!
FOTO VAN DEBORA VAN DIJKHUIZEN
Gerealiseerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Samantha | vrijdag 10 apr 2020 20 | Keukensale Cruquius
Vanaf het eerste moment goed en vriendelijk geholpen. Medewerkers nemen alle tijd voor je en denken echt mee. Konden geregeld staaltjes meenemen om kleuren naast bijvoorbeeld de vloer te leggen. Werden niet gepusht om een beslissing te maken.
Planning van plaatsen en levering ook helemaal goed gegaan. Kwaliteit van apparatuur en kasten/werkblad zeer goed. Kortom: zeer tevreden en aanrader.
FOTO VAN SAMANTHA
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
J. Mannaart | woensdag 1 mei 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
We hebben september 2018 een keuken voor ons zomerhuis gekocht bij KeukenSale in Heerhugowaard en zijn heel goed geholpen door Remco en Joost. Bij de levering ontbrak een passtuk en Joost heeft ons uit de brand geholpen door tijdelijk een ander passtuk mee te geven, zodat we de verhuur van ons zomerhuis gewoon konden laten doorgaan. Inmiddels is de juiste passtuk geleverd en keurig geplaatst. Het was ook geen probleem dat mijn man zich bedacht had en alsnog een deel van de achterwand geplaatst wilde hebben. Alles is netjes afgewerkt en gekit. Na de montage kregen we een prachtige bos bloemen toegestuurd. Wat een goede service!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geadviseerd”
Erik Joosse | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Advies bij keuze van de keuken was plezierig en prima; door verkoper werden goede alternatieven aangeboden waarvan wij gebruik gemaakt hebben. Wachttijd voor plaatsing was lang, maar in deze tijd begrijpelijk. Afzuigkap (Boretti) was niet passend met de koolstoffilter. Bleek fout ingevoerd in de computer bij Boretti. Nieuwe kap met filter snel geleverd en vlot geïnstalleerd. Alles werkt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Goed contact”
A. Abbingh | woensdag 28 nov 2018 18 | Keukensale Hoogeveen
Ik heb een nieuwe keuken gekocht, prima geholpen in de showroom, heel uitgebreid alles besproken. Goed contact onderling mbt plaatsen ed. Altijd vriendelijk te woord gestaan en dingetjes die er waren zijn goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Willeke en Dennis de Groot | zaterdag 10 jul 2021 21 | Keukensale Katwijk ZH
Mijn droomkeuken vandaag gekocht bij Ramon van Keukensale Katwijk, wat een fijne winkel is dat, je voelt je gelijk welkom en op je gemak niks geen opdringerig gedoe gewoon duidelijke taal en ze nemen alle tijd voor je. Passen zich helemaal aan jou wensen aan en niets is een verplichting ook niet na 2 uur zitten en een prachtig 3D ontwerp verder. Wil je het niet, ook geen probleem en even goede vrienden. Dat gevoel geven ze je en dat is prettig. Ramon denkt echt goed met je mee, wist precies wat ik mooi vond en gaf daarbij deskundig advies en een prachtig ontwerp precies dat wat ik wilde. De prijs is heel schappelijk en alles van goede kwaliteit. Ze zijn daarbij ook super gastvrij want wij kwamen rond lunchtijd en er werd spontaan gevraagd of we trek hadden in tosti's :-))) nou dat sloegen we zeker niet af , dus zaten we heerlijk aan de tosti's en de koffie en ondertussen werd onze droomkeuken ontworpen. Ramon en zijn jongens (ben jullie naam vergeten ;-) jullie zijn toppers !! Dankjewel ik ben dol gelukkig met mijn keuken. Ga vooral zo door !! Dikke 10 voor jullie !!

Aanvulling 19 november 2021:
Perfect afgeleverd en gemonteerd, zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
John Fransen | woensdag 20 feb 2019 19 | Keukensale Cruquius
Wij hebben een prachtige keuken gekocht waarbij wij goed geadviseerd zijn door Natasja. Op ons verzoek is de keuken op de kortst mogelijke termijn besteld en vakkundig geplaatst door Hossen en zijn broer. Fijne mensen om mee te werken! Alle toezeggingen zijn waargemaakt. Wij bevelen Keukensale Cruquius aan.
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Brenda Suykerbuyk | zondag 25 jul 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
In maart 2021 is mijn droom keuken geleverd, bij het monteren begon de ellende.
Helft van het apparatuur niet meegeleverd en het werkblad paste niet maar wel alles met een flinke kit laag geplakt (slim he). Op de na levering 20 weken moeten wachten, ook bij het maken van een afspraak wordt niet meegedacht met de klant.
Denk je nu eindelijk van je keuken die je wel hebt moeten afbetalen voor ze überhaupt iets gaan doen te kunnen genieten .... Nee hoor halve keuken moet er weer uit om dat werkblad ook niet past en was dicht gekit. De tranen staan in je ogen, hoe de monteurs en het personeel van keuken sale met je omgaan.
Ik zou het iedereen afraden daar een keuken te bestellen. Het lijkt goedkoper, maar je hoofdpijn en het ellenlange wachten op een complete keuken is het niet waard, spaar dan liever door en ga naar een professioneler bedrijf.
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Ferwerda | dinsdag 26 mrt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Mooie keuken geleverd. Goed bereikbaar voor vragen. Vriendelijke behandeling door Reijnaldo, die goed luistert naar de wensen en goede oplossingen biedt!
Reactie of foto toevoegen
“Goed verlopen”
Hans Vietsch | woensdag 28 nov 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Ik heb een keuken met semi vrijstaand blok. De ervaring in Barendrecht bij de opzet van het plan is prima verlopen, geen gedoe van voor wat voor prijs wilt u besteden, nee opzet maken en dan van daaruit bezien op basis van type front welke prijskant het opgaat bij de materiaal, bals en apparatuur keuze. Zeer relax en niet de financiële druk zoals bij andere. Plaatsing is goed verlopen op een misverstand na bij kastje in combinatie met Quooker flexkraan. Is correct opgelost. Goede communicatie met de mensen in de winkel en tevreden eindproduct.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Marc Nauta | zondag 28 jun 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
De binnenkomst was hartelijk en vrijblijvend. Het gesprek liep goed, goed geholpen en aandacht voor details. Zeer goed meedenken en alternatieven laten zien. Wij hebben een top keuken zoals wij bedoeld hebben. Alles in 1x geleverd, geen enkele fout. Bedankt voor alles.
FOTO VAN MARC NAUTA
U keuken
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Max | maandag 30 aug 2021 21 | Keukensale Almere
Een tevreden klant voor Keukensale en Sanisale Almere erbij. Begin dit jaar de zoektocht naar een keuken / badkamer gestart voor nieuwbouw appartement. Uiteindelijk gekozen voor Keukensale en Sanisale Almere. Waarom? Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend. Tevens zeer klantvriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Afterservice is ook prima in orde. Al met al een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto Hoekkeuken
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (43 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.