Feedback
7,9

Keukensale

Score uit 329 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 584 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,8 uit 155 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Amsterdam Noord-Holland ) score 9,6 uit 1819 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Katwijk ZH Zuid-Holland ) score 9,2 uit 192 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2440 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 881 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 91 ervaringen
•  DB Anovi Keukens
   
( Berkel en Rodenrijs Zuid-Holland ) score 9,8 uit 108 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 329 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 233 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 10 ervaringen
1 ster 25 ervaringen

Verdeling: 290 positieve ervaringen | 38 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service en duidelijke communicatie”
Jan Hofman | donderdag 12 mei 2022 22 | Keukensale Deventer
Heel prettig geholpen bij Keukensale Deventer. En een prachtig ontwerp voor de keuken van de J.H. Donnerschool. Mooie prijs en kwaliteitverhouding! Goede service en duidelijke communicatie. Wij kopen nog een keuken bij Keukensale Deventer voor een andere locatie.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keukenaankoop”
Marie loman | maandag 9 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Wij hebben een nieuwe keuken gekocht, en zijn super geholpen door Mark Jan. De installatie verliep ook prima Henk heeft top werk geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Alles is soepel verlopen”
Marit | dinsdag 7 mei 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Via via kwam ik uit bij Keukensale Nijkerk en werd zeer vriendelijk ontvangen. Ik had het gevoel dat mijn wensen werden begrepen en dat bleek ook wel na plaatsing. Ze hebben voor mij tevens het meerwerk gedaan (leidingwerk/stoppenkast) en ook dat verliep soepel en zonder lange wachttijd. Op één moment was ik ergens minder tevreden over wat door hen zeer serieus werd opgepakt. Ik geniet intens van mijn nieuwe keuken en krijg veel complimentjes uit mijn omgeving. Ze hebben ook een sanitair afdeling die ik absoluut in gedachten houd!
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Greetje Huizen | donderdag 3 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Voor een redelijke prijs een kwalitatief hele goede en mooie keuken gekocht. Er wordt actief met je mee gedacht over hoe je nieuwe keuken er uit kan komen te zien. De service is echt uitzonderlijk goed. Een aanrader wanneer je niet de hoofdprijs wilt betalen voor goede service en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer slechte communicatie en nog slechtere service”
Ruud van Lieshout | woensdag 17 apr 2024 24 | Keukensale Son
Filiaal Eindhoven: keuken ( 13.600 euro ) betaald in september. Afgesproken plaatsingsdatum 14 december 2023. Een dag voor de plaatsing wordt deze uitgesteld tot medio januari. Geplaatst 16 januari maar niet compleet ( o.a. verkeerde oven en kraan, kromme kastdeur en niet-aansluitende werkbladen. Herstel in februari niet gelukt, in maart lukt het de monteurs ook niet. Blad en deur zouden 17 april vervagen worden maar opnieuw bleek deur niet juist en monteur durfde alleen het werkblad niet te vervangen. Daarom moeten we weer wachten op nieuwe datum. Zeer slechte communicatie en nog slechtere service. We hopen dat het ooit goed komt
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden over de gang van zaken”
Jopie Schoneveld | maandag 10 aug 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Natuurlijk wil ik een korte review geven op mijn nieuwe keuken. Het is een super keuken geworden. Ik zou iedereen willen aanraden: " Ga naar Keukensale
als u een nieuwe keuken nodig heeft. Fantastische verkoper die meedenkt en mogelijkheden aandraagt. Het resultaat is verbluffend.

Aanvulling ontvangen 11 augustus 2020: Mijn keuken is twee weken terug geplaatst.
Dat is prima gedaan. Alles werkt uitstekend en het waren prima monteurs. Zeer tevreden over de hele gang van zaken.
Reactie of foto toevoegen
“Adequaat gegaan”
E.Khatami | zaterdag 12 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prachtige keuken gekocht. Montage ging niet heel erg soepel, maar keukensale heeft tot de laatste moment alles adequaat geregeld.
FOTO VAN E.KHATAMI
Keuken met apparatenwand
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Hans de Vrij | dinsdag 14 jan 2020 20 | Keukensale Den Helder
Alles ging prima, hele mooie keuken tegen een scherpe prijs.Prima geholpen door Danielle Feld.Keuken prima ingebouwd
FOTO VAN HANS DE VRIJ
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Hans de Vrij
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Bruno Klabbers | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Aanschaf en installatie complete keuken met inbouw apparatuur.Keurig netjes alles afgehandeld. Zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Familie De Greeuw | maandag 15 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Vriendelijke medewerkers en lekkere koffie. Uitgebreid gekeken naar de mogelijkheden binnen het budget, waarbij werd afgesproken dat twee bestaande apparaten werden overgeplaatst in de nieuwe keuken. Al snel werd een afspraak gemaakt voor het inmeten. Maandags werd de keuken geleverd en op dinsdag hebben de monteurs de keuken geplaatst, dit ging heel voorspoedig. Het resultaat is een mooie lichte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“100% aanbevelen”
Paul | dinsdag 9 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
Wij hebben een prachtige keuken bij Keukensale gekocht. Er werd door Alex en Vlado op een fijne manier met ons meegedacht met goede adviezen. Verder nemen ze rustig de tijd voor je om tot je droomkeuken te komen. Een kleine last minute wijziging was bovendien ook geen probleem. Alles kwam volgens planning binnen en de montage is uitstekend gedaan. De geleverde apparatuur werkt verder top. Keukensale Arena kan ik 100% aanbevelen.
FOTO VAN PAUL
Prachtige keuken
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Miedema | maandag 6 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Vorig jaar april een keuken met 6 AEG apparaten gekocht bij Keukensale Barendrecht. Door een drukke agenda van onze kant konden we een eerste afspraak alleen maken op een zaterdag einde middag. Dit was geen probleem, de verkoper bleef speciaal langer voor ons. Na het opnemen van de wensen en het maken van een 3D tekening terug gegaan naar huis om er nog eens rustig over na te denken. Je hoort wel eens dat keukenfirma's druk uitoefenen om een snelle beslissing uit te lokken. Dat is bij dit keukenbedrijf zeker niet het geval, want we hadden echt het gevoel dat we er goed over na konden denken. Na 2 weken terug gegaan om één en ander aan het ontwerp te wijzigen en daarna de opdracht gegeven om de keuken te bestellen. Prima service, uitgebreide en duidelijke offerte en mooie 3D tekening ontvangen. Levering keuken was uitstekend, netjes op de afgesproken tijd en zonder schades aan de apparatuur en keukenonderdelen. Bij de plaatsing van de keuken was de koelkastdeur niet goed geleverd (handgreep verkeerd voorgeboord). Na een telefoontje met Jordy van Keukensale, is netjes in orde gemaakt dat we een nieuwe deur kregen. Jordy heeft de inmeting van de keuken gedaan en kwam het eindresultaat ook zelf bewonderen. Erg prettig om met 1 persoon zaken te doen. We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn erg tevreden over de kwaliteit en de service.
FOTO VAN MIEDEMA
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Volgens afspraak verlopen”
Christa van de Geer | dinsdag 13 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Ik heb een keuken gekocht. In de winkel prima geholpen, meedekend en vriendelijk. Alles is volgens afspraak verlopen: voorwerk door derde ( eletra en waterleiding aanpassen). Ook de montage mannen heel tevreden zonder problemen in één dag klaar. Hier spreekt een blij mens. Vr gr
FOTO VAN CHRISTA VAN DE GEER
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Erno | maandag 2 sep 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een completer keuken gekocht bij Keukensale Nijkerk. Wij enorm goed en vriendelijk geholpen. Het personeel is netjes, flexibel en vriendelijk. Het intekenen, de plaatsing en de nazorg waren werkelijk geweldig. Dit gaf ons een extra fijn gevoel. En de keuken! Prachtig geworden, mede mogeljjk gemaakt door het meedenken van Pim en Evelien. Ik kan deze vestiging 100% aanraden!
FOTO VAN ERNO
Geinstallleerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Lange adem”
M.Dankfort | zaterdag 24 feb 2018 18
Mooie keukens voor betaalbare prijzen, maar de service laat te wensen over. Na 7 maanden is de keuken nog steeds niet af. Omdat bestelde onderdelen verkeerd, of helemaal niet geleverd werden. Geen enkel excuus hiervoor gehad. Wij horen maar klaar te staan als de monteur weer eens langs komt, alsof we de hele dag toch maar op de bank hangen. Neen het is alleen maar ergernis, en zeker niet voor herhaling vatbaar en ook niet aan te raden, of ze moeten een heel lange adem hebben.
REACTIE VAN KEUKENSALE ALMERE
Geachte heer/mevrouw Dankfort, Graag willen wij u verder helpen, echter de naam die u in deze recensie gebruikt komt niet voor in ons systeem. Kunt u contact opnemen met onze winkel te Almere om dit euvel op te lossen. Wij zijn voor service meldingen te bereiken op 036 7370 127 van dinsdag tot vrijdag van 09:30 tot 17:30 uur. Met vriendelijke groet, Keukensale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken voor bedrijfskantine”
Peter van Kampen | dinsdag 16 apr 2019 19 | Keukensale Den Helder
Wij hebben een keuken gekocht voor onze bedrijfskantine. Zijn prima geholpen en ik zou dit bedrijf ook aanraden bij andere mensen.

Aanvulling ontvangen 2 mei 2019: Onze aankoop is geleverd en gemonteerd. Het blad is alleen beschadigd en wordt nog vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Stefan Vogels | zaterdag 29 mrt 2025 25 | Keukensale Barendrecht
Op 13 maart was het eindelijk zover: onze nieuwe keuken werd geplaatst door Keukensale.com, en wat zijn we er blij mee! Vanaf het eerste adviesgesprek tot aan de plaatsing is alles vlekkeloos verlopen. De service was geweldig, en de monteurs hebben echt vakwerk geleverd. De keuken zelf is een echte eyecatcher in ons huis. We hebben gekozen voor een matte AEG-apparatuurset uit de Mat Serie, en het ziet er niet alleen prachtig uit, maar werkt ook fantastisch. Het keramische aanrechtblad maakt het helemaal af en past perfect bij onze woonkamer, die nu een nog luxere uitstraling heeft gekregen. Dankzij Keukensale.com hebben we niet alleen een mooie keuken, maar ook een plek waar we elke dag met plezier koken en samenkomen. Een dikke aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit, service en een prachtig eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met apparatuur”
Jessie en Sander | donderdag 22 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken inclusief apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Bij het ontwerpen en uitkiezen van de keuken zijn we super goed geholpen! Ze hebben echt de tijd voor ons genomen. Ook het verdere gevolg als in, naloopgesprek, leveren, alles netjes optijd en alle afspraken nagekomen.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Lien | donderdag 25 mei 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij zijn heel tevreden over Keukensale Nijkerk. Nico heeft ons prima geholpen, goed geluisterd en meegedacht in onze wensen. Handige oplossing voor bijv. de plek voor de cooker. Er is veel mogelijk wat betreft kleuren, maatwerk. Ook mochten samples van deurtjes en bladen diverse malen mee naar huis om thuis rustig te kunnen bekijken. Offerte was snel en duidelijk. Levertijd niet lang en alles was ook keurig op tijd binnen, incl. apparaten. Alles verliep volgens afspraak en keuken in 1 dag keurig geplaatst door professioneel afbouw bedrijf! Eén klein dingetje was in foute kleur geleverd maar werd binnen 2 weken al keurig vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Prima verlopen”
Ramon | zaterdag 28 dec 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We hebben een keuken gekocht inclusief montage. Alles is goed verlopen van begin tot eind. Het eerste gesprek was prettig en we hadden al een goede indruk van onze droomkeuken dankzij een 3d ontwerp. De verkopers denken goed mee en weten goed wat er allemaal mogelijk is en kunnen ook goed adviseren. Het inmeten, montage en oplevering zijn ook prima verlopen. Kortom, wij kunnen iedereen adviseren om hier een keuken te kopen.
FOTO VAN RAMON
Reactie of foto toevoegen
“Uiteindelijk naar volle tevredenheid”
Fam Roeken | donderdag 11 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben een geweldig mooie keuken door keukensale laten installeren. We hebben het ontwerp meerdere malen aangepast en dit was nooit een probleem, super flexibel dus! Helaas is er bij de installatie iets misgegaan waardoor de keuken niet zoals afgesproken geïnstalleerd was. Maar waar mensen werken kunnen fouten gemaakt worden en wat keukensale Leeuwarden goed doet is service leveren. Zij hebben veel tijd en energie gestoken in het alsnog goed installeren van de keuken, iets wat wij enorm waarderen. De keuken is uiteindelijk naar volle tevredenheid geïnstalleerd en wij zijn enorm blij met de geleverde keuken en service! Wij kunnen keukensale Leeuwarden iedereen aanraden!
Reactie of foto toevoegen
“Een hele dikke 10”
Jozien en Henny Beumer | zondag 1 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Wat is Keukensale Nijkerk een leuk bedrijf! Van aankoop, advies, tot en met de plaatsing door een fantastisch team zijn we super geadviseerd en volledig ontzorgd. Een hele dikke 10 voor Keukensale Nijkerk!
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop keuken”
Oscar Elsinga | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prima geadviseerd en geholpen bij aanschaf nieuwe keuken.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: Aankoop is geleverd en gemonteerd. Prima montage echter op de deur voor de vaatwasser ontbrak een greep. Deze deur wordt nog nageleverd. Ook het koolstof filter voor de afzuigkap is niet mee geleverd. Montage verliep zeer voorspoedig door vakkundige monteur.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
D.bout | vrijdag 28 jun 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken compleet. Hij is prima afgeleverd en de volgende dag al geplaatst. We hebben gelijk een totaal andere keuken/woonkamer.we zijn er erg blij mee.En vooral de oven gaat over uur en maken het geeft nieuwe inspiratie . Ook de monteur was tot in de puntjes.!
Reactie of foto toevoegen
“Niet tevreden”
Marieke | donderdag 25 feb 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
4 verschillende contactpersonen. Na aanbetaling kunnen opeens bepaalde keuzes niet. Ik kon niet van mijn koop af, dus genoodzaakt andere indeling te maken. Nu komen ze een dag voor levering met extra kosten voor een lift. Bizar slecht dit
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Jenny landman | woensdag 30 jun 2021 21 | Keukensale Deventer
Mooie keuken gekocht en super meegedacht met alles. Ook om de kosten zo laag mogelijk te houden voor ons! We hadden een klepkast die net niet paste doordat de keuken niet haaks was, hier hebben ze een nieuwe voor geregeld (ook al viel dit niet onder de service) super tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Supertevreden”
Karin | vrijdag 6 mei 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Prachtige keuken met enorm kookeiland. Granieten blad. Supergoed geholpen door de vakkundige mensen van Keukensale Nijkerk! Supertevreden en blij!
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Naar volle tevredenheid opgelost”
Cees Bruinink | vrijdag 9 mrt 2018 18 | Keukensale Heerlen
Kwalitatief een goede en mooie keuken gekocht. Dat is het enige positieve. Over prijs is niet te onderhandelen. Bij verkoop word niet echt duidelijk gemaakt dat de installatiekosten er nog op komen. Toen we een kastje van het zelfde materiaal in een standaard maat wilde bij bestellen na levering, moest dat meer kosten dan de helft van de hele keuken. Installeren gebeurt door ingehuurde zzp-ers, dus doe je met 2 partijen zaken. Toen het zeefje van de afvoer binnen een week kapot was, door matige kwaliteit, werd er geen nieuwe geleverd. En na 3 maanden lekt de afvoer nog steeds. zzp-er komt wederom hiervoor langs. Aan de lekschade, en schade aan plint wordt niets gedaan. Verkoper/eigenaar is commerciële man, die na de verkoop niet veel meer voor je wilt betekenen. Het zal een goede zaak zijn, totdat je problemen krijgt. Gelukkig mijn zoon kunnen weerhouden hier ook een keuken te kopen. Al met al niet gelukkig en tevreden. Geen aanrader.
FOTO VAN CEES BRUININK
Beschadigde plint
REACTIE VAN CEES BRUININK
Het heeft even wat voeten in aarde gehad, maar uiteindelijk is/zijn de klach(ten) naar meer dan volle tevredenheid opgelost. Probleempje was dat ik met klachten kwam in een zeer drukke tijd voor John. En waar gehakt wordt vallen spaanders, nietwaar? Maar de oplossing was dusdanig bevredigend dat ik de volgende keer zeerzeker weer een keuken koop bij keukensale. Complimenten voor de oplossing.
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Brenda Suykerbuyk | zondag 25 jul 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
In maart 2021 is mijn droom keuken geleverd, bij het monteren begon de ellende.
Helft van het apparatuur niet meegeleverd en het werkblad paste niet maar wel alles met een flinke kit laag geplakt (slim he). Op de na levering 20 weken moeten wachten, ook bij het maken van een afspraak wordt niet meegedacht met de klant.
Denk je nu eindelijk van je keuken die je wel hebt moeten afbetalen voor ze überhaupt iets gaan doen te kunnen genieten .... Nee hoor halve keuken moet er weer uit om dat werkblad ook niet past en was dicht gekit. De tranen staan in je ogen, hoe de monteurs en het personeel van keuken sale met je omgaan.
Ik zou het iedereen afraden daar een keuken te bestellen. Het lijkt goedkoper, maar je hoofdpijn en het ellenlange wachten op een complete keuken is het niet waard, spaar dan liever door en ga naar een professioneler bedrijf.
Reactie of foto toevoegen
“Keurige keuken”
Hans van der Heide | vrijdag 30 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Wij hadden interesse in een keuken en hebben diverse bedrijven benaderd. Keukensale was een verademing. Wij zijn vriendelijk ontvangen en we kregen professioneel advies. Bovendien bestond er geen "verkoopdruk" en kregen we voldoende bedenktijd. Tussentijdse communicatie verliep prima. Bij de levering waren alle keukenonderdelen aanwezig. De monteur heeft de keuken keurig geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Lorna Staats | dinsdag 2 okt 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Ik heb een nieuwe keuken gekocht en ben uitermate tevreden. Geen vervelende verkooppraatjes maar goed en deskundig advies. Er werd geluisterd en kritisch meegedacht. Het is precies geworden zoals ik wilde. De communicatie verliep zeer soepel en de afhandeling ging vlot en vlekkeloos. Top!!
Reactie of foto toevoegen
“Trots op de aankoop”
J.A.Schaaf-Grevink | dinsdag 29 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben hier onze nieuwe keuken gekocht, zijn hier heel goed geholpen met een heel goed advies zijn wij nu heel erg trots op onze aankoop. Wij hebben mensen die een keuken zochten naar dit adres gestuurd.
Reactie of foto toevoegen
“Goed bij lastig ontwerp”
J. van Laarhoven | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Deventer
Ik kwam als een veeleisend klant die op zoek was naar een uitbreiding van bestaande keuken in de vorm van een (schier) eiland welke een speciale niet veel voorkomend indeling moest krijgen. Waar ik bij collega/concurrent bedrijven geen gehoor kreeg omdat het praktisch niet uitvoerbaar zou zijn, ging Keukensale de uitdaging aan met als resultaat een eiland dat boven verwachting scoorde. In het eerste gesprek bleek dat klantvriendelijkheid, meedenken en prijs hun sterkste punten waren, niets was te veel gevraagd! 3D ontwerp van dit eiland gaf een mooie indruk van hetgeen wij konden verwachten, iets wat veel concurrent/collega bedrijven niet doen of zeker niet in een eerste overleg fase! Daarbij is de zeer concurrerende prijs geen hindernis, integendeel het trekt je snel over de streep! Levering van de keukenkasten en bijbehorende accessoires was prima en het klopte allemaal en was van een hoogstaand niveau. Kortom, een bedrijf dat klantvriendelijkheid en kwaliteit hoog in de vaandel heeft en doet wat het zegt en belooft. Ander zeer sterk punt was de zeer snelle levering van deze uitbreiding. Normaal zou dit 10 tot 12 weken duren, bij hen was de levertijd binnen 4 weken. Top! Mede om bovenstaande redenen en ervaring kan ik dit bedrijf ten zeerste aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Goed begeleid”
Léon van Haaren | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Den Bosch
We hebben een keuken gekocht bij Keukensale, vanaf het ontwerp tot het plaatsen zijn we goed begeleid door de keuken verkoper. De keuken is in een dag geplaatst door zeer nette keuken bouwers. Het keukenblad is achteraf ingemeten om fouten te voorkomen. Al met al een professioneel bedrijf waar ze weten waar ze over praten en dat allemaal voor een prima prijs. Ik beveel ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN LÉON VAN HAAREN
Keuken met gasstel
+ Toon extra foto van Léon van Haaren
Reactie of foto toevoegen
“Het resultaat overtreft al onze verwachtingen”
Terence Vliet | woensdag 16 aug 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij kunnen niet genoeg lof zingen over onze geweldige ervaring bij Keukensale Nijkerks! Vanaf het moment dat wij de showroom binnenliepen, werden wij overweldigd door de prachtige ontwerpen en de warme sfeer. Het personeel was ongelooflijk behulpzaam en deskundig, en ze luisterden echt naar onze wensen en behoeften. Samen hebben we een keuken gecreëerd die niet alleen functioneel en p is, maar ook een echte eyecatcher in ons huis. De installatie verliep vlekkeloos en het resultaat overtrof al onze verwachtingen. Elke keer als we nu onze keuken binnenstappen, voelen we ons oprecht gelukkig en dankbaar dat we voor Keukensale hebben gekozen. Als je op zoek bent naar een keukenervaring die zowel plezierig als professioneel is, zoek dan niet verder dan Keukensale Nijkerk. Ze hebben onze droomkeuken werkelijkheid laten worden!" Specifiek willen wij Nico Jansen een dikke pluim geven voor zijn ondersteuning en advies van A tot Z!
FOTO VAN TERENCE VLIET
Reactie of foto toevoegen
“Enorme spijt”
Koen | dinsdag 30 jun 2020 20 | Keukensale Son
Bij keukensale Eindhoven een keuken gekocht, enorm spijt van. Fout op fout wordt gemaakt, onvriendelijk zijn ze en nemen je totaal niet serieus. Korte samenvatting:
Ze komen niet opdagen op afspraken
Ze hebben verkeerd ingemeten
Ze leveren maar de helft, terwijl je al betaald hebt
Zijn slecht bereikbaar en zeer onvriendelijk
De eigenaar Joey heeft overal een verhaal voor, maar het blijft bij verhalen.

Als je hier een keuken koopt ben je zeker van zorgen en slapeloze nachten. Keukensale Den Bosch daarentegen is wel betrouwbaar, daar heb ik mijn vorige keuken gekocht
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met het resultaat”
Ramona | vrijdag 2 jun 2023 23 | Keukensale Deventer
Onwijs vriendelijk ontvangen en geholpen de perfecte keuken samen te stellen door Priscilla. Goede adviezen en keuze mogelijkheden. Levering perfect, erg blij met het resultaat.
FOTO VAN RAMONA
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Mooie en functionele keuken ,prima meegedacht door natasja en hossen en keurig gemonteerd, zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
Rita | zondag 10 mrt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij hebben onze droomkeuken gekocht bij Keukensale.com Deventer. Wij zijn heel goed geholpen door Mark-Jan. Hij heeft zo'n scherpe prijs neergelegd, dat wij geen andere offertes meer hebben aangevraagd. Vragen per mail worden snel beantwoord en de levering van de keuken ging heel snel. Wij hebben de keuken zelf geplaatst en zijn zeer tevreden over het resultaat. Keukensale.com Deventer is een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een mooie en betaalbare keuken.
FOTO VAN RITA
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
Roel Koblens | vrijdag 5 apr 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij hebben op aanvulling van onze een apart deel gekocht bestaande uit een blok van 240 cm met hieraan een bar-gedeelte. In dit deel is een koel-vries combinatie en een oven opgenomen. Tijdens het aankoopproces is ons ontwerp omgedraaid, we wilde een houten keukengedeelte maar hebben nu witte kasten met een houten omlijsting. Dit maakte dat we nu een warme aanwinst in de keuken hebben. Het idee kwam van de verkoopster in het filiaal in Heerhugowaard. De oplevering heeft snel plaatsgevonden en is goed en netjes geinstalleerd. Al met al een goede ervaring bij een keukenleverancier.
FOTO VAN ROEL KOBLENS
Wand met houten panelen en witte fronten
Reactie of foto toevoegen
“Veel klachten”
Tahiri | woensdag 18 jul 2018 18
Oplichters! Meer dan een jaar geleden heb ik een keuken gekocht bij keukensale nijmegen. Nog nooit ben ik zo belazerd door een winkel. Keuken werd met veel gebreken geleverd. Waaronder een verkeerd Keukenblad, kapotte koelkast, kapotte afzuigkap, kapotte laden, kapotte oven. Tot op de dag van vandaag hebben ze nog geen van bovenstaande gebreken hersteld. Inmiddels heb ik een klacht ingediend bij de geschillen commissie.
Reactie of foto toevoegen
“Wow”
Henk Gehring | zaterdag 21 mrt 2020 20 | Keukensale Heerlen
Helemaal niks te klagen gehad, super geholpen door Francois en John. En de keuken is een plaatje. De vervoerder die de keuken bracht super vriendelijk en alles perfect afgeleverd. Dan nog niet te spreken over de vakman die de keuken geplaatst heeft, ik zie zelden mensen die zo precies en nauwkeurig werken, ik vond het alleen al leerzaam om te kijken hoe de keuken groeide van niks tot het plaatje dat er nu staat. Iedere morgen denken we, wow is dit onze keuken, helemaal Happy.
FOTO VAN HENK GEHRING
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Genieten ervan”
Fam. Schotborg | zondag 30 jun 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn blij met onze nieuwe keuken gekocht bij keukensale in Barendrecht.We zijn goed geholpen en ook een goede service informatie advies en begeleiding gehad. De monteur heeft ook goed werk geleverd. We zijn zeer tevreden en genieten iedere dag van onze keuken. Jordy bedankt voor alles. Met vriendelijke groet, Fam. Schotborg
Reactie of foto toevoegen
“Geen aanrader”
Joëlle | maandag 20 dec 2021 21 | Keukensale Roosendaal
Keukensale Roosendaal- wat een enorm slechte service. Je betaalt de hele keuken in april en bent in September nog steeds aan het smeken of ze hem af komen maken. Van de verkoper hoor je niets, spullen worden verkeerd besteld en er is nul flexibiliteit. Daarbij is de kwaliteit ook belabberd, hangen de deurtjes scheef of zijn beschadigd en moet je zelf maar contact opnemen met de koelkast leverancier als die het vanaf t begin al niet goed doet. Daarbij kappen ze de sierrand uit je stuc plafond weg zodat de kastjes beter passen. Absoluut geen aanrader als je op zoek bent naar een kwalitatief en toffe keuken met een prijskaartje.
REACTIE VAN JOËLLE
Het lukt me maar om 1 foto bij te voegen, maar ik heb er 6.. kortom: nog steeds niets opgelost en zeer ontevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Landelijke keuken”
Jager | zondag 26 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Een nieuwe landelijke keuken. Alles volgens afspraak geleverd en gemonteerd. Super service. Vervanging van materialen. Gaan voor 100% tevredenheid
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
Ad van der Stadt | donderdag 28 apr 2022 22 | Keukensale Deventer
Bij het kopen van een geheel nieuwe keuken, is niet alleen de keuze van het materiaal en de apparatuur van belang. Je wilt naast de overtuiging van een acceptabele prijs-kwaliteit verhouding, dat je als klant ook nog wordt gewaardeerd als je de overeenkomst hebt ondertekend. Mark-Jan Okhuijzen en z'n team verstaan als professionals hun vak; al hun communicatie en inzet is er op gericht om je als klant tevreden te stellen. En dat was bij ons als kritische klant geen gemakkelijke opgave! We kijken terug op een zeer geslaagde keukenoperatie en zijn heel tevreden met het eindresultaat! We bevelen Keukensale Deventer met eigenaar Mark-Jan als topper, van harte aan!
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
P. Gelmers | donderdag 6 dec 2018 18 | Keukensale Den Helder
Was allemaal keurig geregeld ook degene die de keuken geplaatst heeft Marcel vakwerk
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keukenaankoop”
Marcel Companjen | donderdag 23 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een nieuwe keuken gekocht. Vanaf het eerste moment werden wij uitstekend geholpen. Het gaat toch om een grote uitgave en dan is vertrouwen in een goede afloop prettig. Dat vertrouwen hadden wij, mede door het gegeven dat wij goed contact hadden met de medewerkers in Nijkerk. Ik kan Keukensale dan ook van harte aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Dennis | dinsdag 22 okt 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Vakkundig geholpen door Harry en André. Bedankt voor het meedenken :)

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: De aankoop is geleverd, en hebben zelf gemonteerd....kleine aanpassingen zijn goed verholpen door keukensale! Zijn nog dik aanbrengen verbouwen, maar zijn tevreden over de geleverde items.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelfmontage”
René Beista | dinsdag 11 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een matzwarte keuken gekocht bij Reynaldo. Hij was super behulpzaam en verstand van zaken. Ik raad iedereen aan bij hem een keuken te kopen. Helemaal blij mee!
Reactie of foto toevoegen
“Mooie landhuiskeuken”
Familie Godschalk | zondag 30 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben in september 2018 een mooie keuken laten plaatsen door Keukensale uit Barendrecht. Allereerst zijn we zeer prettig geholpen door de verkoper Arne in de winkel. Hij heeft goed meegedacht met de inrichting van de nieuwe keuken en voelde goed aan hoe wij onze nieuwe keuken eruit wilde laten gaan zien. Het plaatsen in gedaan door een zeer ervaren goede keukenmonteur....niets dan complimenten voor Peter! Harde werker en erg secuur! Natuurlijk zijn er altijd kleine dingen die mis gaan bij het kopen van een keuken (beschadigd kastje etc) maar al deze probleempjes zijn door Keukensale steeds keurig opgelost. Uiteindelijk hebben wij nu een geweldig mooie landhuiskeuken met een prachtige schouw waar we erg tevreden mee zijn. De kwaliteit van de kastjes is prima (Duits en degelijk) en ook de apparatuur van AEG is naar onze volle tevredenheid.
FOTO VAN FAMILIE GODSCHALK
Keuken met schouw
Reactie of foto toevoegen
“Eerlijk”
peter van Dijk | dinsdag 22 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Eerlijke mensen, geen verkoopgelul, geen onnodige kortingen. Je krijgt waar voor je geld. Goeie service en altijd bereid om iets extra's te doen om de klant tevreden te stellen. het is ons goed bevallen. Helaas hadden we wat problemen met het keukenblad en de spatranden, hier zat een scheur in. dit is echter goed opgelost, zelfs in de coronatijd hebben ze dit voor elkaar gekregen.
FOTO VAN PETER VAN DIJK
Witte hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk geholpen”
A.knobbout | zaterdag 15 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een mooie beton look keuken gekocht,En zijn heel vriendelijk geholpen door de medewerkers....ook kregen we een nood keukentje aangeboden om toch te kunnen koken, dit is zeker een aanrader voor iedereen die een nieuwe keuken wil kopen
FOTO VAN A.KNOBBOUT
Keuken met betonlook
+ Toon extra foto van A.knobbout
+ Toon extra foto van A.knobbout
Reactie of foto toevoegen
“Zeer fraaie keuken”
Fam. Hogenhout | donderdag 23 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij kochten een nieuwe keuken bij Keukensale in Hoorn. Zeer goede voorlichting en alle tijd om de mogelijkheden en de wensen in te passen. Inmiddels is er een zeer fraaie keuken tot volle tevredenheid geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
S.Bruining | donderdag 3 jun 2021 21 | Keukensale Leeuwarden
Hebben een grafiet zwarte kekenen gekocht bij Keukenssle Leeuwarden. Zijn zeer goed geholpen. Doen niet moeilijk als we de apparaten ergens anders kochten. Aanrader dit keukenbedrijf.
FOTO VAN S.BRUINING
+ Toon extra foto van S.Bruining
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Kees v D | woensdag 20 nov 2019 19 | Keukensale Den Helder
Complete keuken. Alles was mooi op de afgesproken tijd aanwezig. Helaas had de transporteur schade aan de koelkast deur gemaakt en dat is keurig opgelost.
FOTO VAN KEES V D
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Ing Sioe | zaterdag 1 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Mooie keuken met apparatuur uitgezocht bij Keukensale Barendregt. Uitgebreid geholpen en geadviseerd. Er is heel veel keuze. Je houdt een vaste contactpersoon wat erg prettig is. Deze was ook altijd snel bereikbaar. De afspraken zijn duidelijk en worden nagekomen. De keuken is keurig geïnstalleerd. De installatie duurde alleen langer dan verwacht maar resultaat was heel goed. Ik ben dik tevreden met Keukensale en zou zeker aanraden daar een keuken te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Super goed”
Daan | donderdag 3 jan 2019 19 | Keukensale Cruquius
Complete keuken! Bevalt super goed! Fantastische service!

Aanvulling ontvangen 3 januari 2019: De keuken is bezorgd en hebben we zelf geplaatst. Is goed bevallen.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Floris Fonteijn | maandag 19 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Complete keuken gekocht. Kundige, behulpzame en vriendelijke bediening. Alles binnen de afgesproken tijd geleverd en perfect geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Rico Buitelaar | vrijdag 10 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een mooie keuken gekocht prima geholpen door reynaldo. Nog enkele dingen besproken na de aankoop prima geregeld. Keuken door vaklui geiinstalleerd en netjes afgeleverd. Top top top. Zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke pluim”
Rick Bosman | woensdag 12 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Nieuwe keuken bij Edwin en zijn medewerkers gekocht nadat we in eerste instantie zoiets hadden van de naam Keukensale wat moeten we daar van verwachten we waren niet op zoek naar een keukenaanbieding met prijzen van/voor taferelen en tig gratis apparaten maar willen gewoon een nette keuken volledig naar ons wens! Dit hebben ze meer dan gerealiseerd en ook wanneer er iets niet helemaal naar wens is weten ze dit binnen zeer korte tijd uiterst correct op te lossen! dus dikke pluim en ga vooral zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Content”
Nannenberg | zaterdag 20 jun 2020 20 | Keukensale Groningen
Onze ervaring met keukensale is positief. We zijn goed geadviseerd om een keuken te vinden die voldeed aan onze wensen en binnen ons budget. Ruime keus en vriendelijk personeel. De keuken is inmiddels geleverd en geïnstalleerd en we zijn meer dan tevreden. Mooie keuken voor een goede prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Jan van Huijgevoort | maandag 17 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Super goed geholpen. Niet dat opdringerige als bij sommige concullega's. Binnen 2 uur was de koop een feit. In vervolg afspraak, na het inmeten, de puntjes op i gezet. Ook de monteur verstaat zijn vak. Top bedrijf, met vakbekwame medewerkers, en super service.
FOTO VAN JAN VAN HUIJGEVOORT
Reactie of foto toevoegen
“Snel en vakkundig”
H.R. Coester | donderdag 14 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
Mooie en ruime winkel met veel showmodellen. Vriendelijke en behulpzame verkoopster. Goede, duidelijke uitleg op onze vragen. Ook nà de aankoop zijn we prima door Daniëlle Feld geholpen. Keuken is inmiddels - naar onze volle tevredenheid - snel en vakkundig geplaatst en de keukenapparatuur is geïnstalleerd. Ik ga "Keukensale" zeker bij familie en vrienden aanbevelen. Ons motto luidt dan ook: Keukensale, een zaak om terug te komen!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
Jessica van der schans van dongen | zaterdag 14 jul 2018 18 | Keukensale Breda
Nieuwe keuken gekocht maar bij levering was zoveel niet aanwezig dat we meerdere keren naar de bouwmarkt konden en we hadden toch echt een complete keuken gekocht zal het zijn omdat we hem zelf kunnen zetten. Heel jammer en slechte service voor zoveel geld.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke aanbeveling”
Simone | vrijdag 13 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Ik ben erg prettig geholpen. Priscilla snapte wat ik wilde en dacht goed met mij mee. Ondanks dat ik tussendoor nog wel met wat aanpassingen kwam, was niets haar te veel. Ook de levering en de plaatsing verliepen soepel. Er zijn nog een paar kleinigheidjes die nietklopten maar ook dat wordt snel en adequaat op gelost. Kortom, een dikke aanbeveling
Reactie of foto toevoegen
“Aanbevelen”
Monique Rouwet | zondag 16 sep 2018 18
Een complete keuken gekocht. Goed advies van Sjaak Orhan en netjes en vakkundig geplaatst door Arko en Patrick. Ik heb nu een super mooie keuken waar ik lang van kan genieten. Ik kan keukensale capelle zeker aanbevelen. En als je een keuken koopt bij keukensale doe Sjaak dan de groeten van Monique Rouwet
Reactie of foto toevoegen
“Goed advies”
Hans molenaar | zondag 15 sep 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Prachtige keuken, zooo blij mee, apetrots.goede service, goed advies.
FOTO VAN HANS MOLENAAR
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
M. van Loo | maandag 19 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Wij zijn zeer tevreden met het vakkundig advies en behulpzaamheid van het vriendelijke personeel. Je krijgt de tijd om verandering door te voeren na de eerste tekening. TOP.
Reactie of foto toevoegen
“Goed contact”
A. Abbingh | woensdag 28 nov 2018 18 | Keukensale Hoogeveen
Ik heb een nieuwe keuken gekocht, prima geholpen in de showroom, heel uitgebreid alles besproken. Goed contact onderling mbt plaatsen ed. Altijd vriendelijk te woord gestaan en dingetjes die er waren zijn goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Greetje Pijpers | maandag 19 mei 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Super goed geholpen, goede communicatie, goede service van Nico en Pim.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Familie Mahdavi | donderdag 27 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken geleverd gekregen. Wat een super keuken! De expertise, aftersales en de goede nazorg van Keukensale-team Cruquius is geweldig. Complimenten aan dit team. Keep up the good work.
Reactie of foto toevoegen
“Keurig”
Adrie Verkooijen | woensdag 11 dec 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Keuken compleet, prima behandeld. Vriendelijke mensen. Zeker aanbevelen.

Aanvulling ontvangen op 12 december 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd door mij en een kennis. Alles werkt perfect en was keurig ingepakt.
Reactie of foto toevoegen
“Fouten worden niet opgelost”
Ronald Jansen | woensdag 10 jan 2024 24
Keuken sale hoofdkantoor neemt geen enkele verantwoording. Keuken in Nijmegen gekocht, bedrijf reeds niet meer verder onder de naam van keuken sale. Hoofdkantoor zou alle tekortkomingen verder afhandelen maar reageren nergens meer op. Keurige mail gestuurd met alle tekortkomingen via contact persoon daar. Ook deze man reageert niet. App gestuurd, gebeld nog niet het fatsoen om je te woord te staan. Koop nooit een keuken bij dit bedrijf! Men is er alleen op uit om snel en veel geld te verdienen. Men neemt geen enkele verantwoording op een zeer slechte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Service”
Munk | donderdag 10 okt 2019 19 | Keukensale Cruquius
Super blij met onze mooie keuken! Geweldige service, zeer klantvriendelijk! Wij raden iedereen Keukensale Cruquius aan!
FOTO VAN MUNK
Mooie keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Lof | donderdag 13 feb 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Een keuken, we zijn zeer tevreden! Ze komen hun afspraken na en de levering + plaatsen en afwerking is zeer professioneel. Een dikke.
FOTO VAN LOF
Keuken langs twee zijden
Reactie of foto toevoegen
“Loslatende schroeven”
K. | zaterdag 21 apr 2018 18 | Keukensale Hilversum
Nieuwe keuken bij Keukensale Hilversum in november 2016 gekocht. Alles ging goed. Keuken is geplaatst en staat. Helaas laten de schroefjes nu in de kastjes los. Al halverwege 2017. Toen we de keuken gingen kopen kreeg ik te horen dat alles waar ik klachten over had ik dit bij hun kon neerleggen en zij contact zochten met de leveranciers. Klonk perfect. Ik heb hier over gemaild en nooit antwoord opgehad. Schroefjes drukte ik zelf terug. Opnieuw gemaild en gebeld. Krijg ik als antwoord dat ik daar zelf maar voor moet zorgen. Ook mijn fornuis is niet wat het hoort te zijn na een jaar. De pitten zijn allen totaal verkleurd. Daarover zeggen ze dat het toch echt door ons koken is en andere elementen. Dit terwijl ze echt egaal verkleurd zijn. Jammer, je wordt totaal niet serieus genomen. Ik heb een goed bezochte Facebook pagina en ga een deze dagen deze zaak afraden daar want ben het zat dat je totaal niet serieus genomen wordt.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne benadering en service”
Alicia H. | woensdag 17 apr 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Zeer goed geadviseerd door Jordy over mooie en praktische keukenindeling. In vergelijking met andere keukenzaken is de benadering erg prettig en wordt uitgebreid de tijd genomen om de beste keuken op basis van de gestelde wensen uit te werken (zonder gladde verkooppraatjes). Kleine issues (waar Keukensale niets aan kon doen), zijn keurig door Keukensale opgelost. De tevredenheid van de klant staat voorop. Erg blij met de nieuwe keuken en service.
FOTO VAN ALICIA H.
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Samantha | vrijdag 10 apr 2020 20 | Keukensale Cruquius
Vanaf het eerste moment goed en vriendelijk geholpen. Medewerkers nemen alle tijd voor je en denken echt mee. Konden geregeld staaltjes meenemen om kleuren naast bijvoorbeeld de vloer te leggen. Werden niet gepusht om een beslissing te maken.
Planning van plaatsen en levering ook helemaal goed gegaan. Kwaliteit van apparatuur en kasten/werkblad zeer goed. Kortom: zeer tevreden en aanrader.
FOTO VAN SAMANTHA
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Linda | maandag 1 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij zijn heel erg blij met onze nieuwe keuken en zijn heel vriendelijke geholpen door Reijnaldo. Wij hebben onze keuken 1,5 jaar voor plaatsing besteld vanwege de aankoop van ons nieuwbouwhuis. Veel apparaten die wij uitgezocht hebben waren uit de collectie gehaald en daarvoor hebben we een nieuwe versie gekregen zonder extra kosten en gedoe. Plaatsing ging super snel en je kon merken dat ze werkten met een expert.
Reactie of foto toevoegen
“Prettig contact”
j.j. van velzen | zondag 18 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Een keuken met inbouwapparatuur gekocht. men vindt kwaliteit en klanttevredenheid zeer belangrijk.

Aanvulling ontvangen 19 november 2018: Ja de keuken is geleverd en geplaatst. Ik was achteraf over een paar dingen niet tevreden. Dat is nadien zonder gezeur geheel naar tevredenheid hersteld. Ik vond het een prettig contact. Ik moet de apparaten nog wel uitproberen maar ik neem aan dat deze allemaal goed werken. Anders neem ik op grond van de garantie weer contact op.
Reactie of foto toevoegen
“De nieuwe keuken is prachtig”
auke douma | donderdag 22 mei 2025 25 | Keukensale Leeuwarden
wij hebben ons begin van dit jaar omtrent het aanschaffen van een nieuwe keuken laten adviseren door keukensale leeuwarden. de nieuwe keuken is prachtig geworden en de kwaliteit is super. alles werd keurig verpakt en op tijd bezorgd. de kwaliteit van de kasten is er goed en beslist geen gewrapte keukendeurtjes zoals je die bij een boel keukenbedrijven ziet.
FOTO VAN AUKE DOUMA
+ Toon extra foto van Auke douma
Reactie of foto toevoegen
“Perfect gegaan”
Nadya | vrijdag 15 mrt 2019 19 | Keukensale Heerlen
Mijn perfecte keuken gekocht bij de Keukensale in Heerlen, bij toeval binnengelopen... heel goed geholpen door John. Gewoon duidelijk, vriendelijk en respectvol; ook al had ik een 'budget'. Levertijd paste perfect in mijn verbouwingsplanning. Perfecte montage door Palmen Keukenmontage. Ik ben erg blij met het resultaat!
FOTO VAN NADYA
Keuken langs de wand
Reactie of foto toevoegen
“Hele keuken”
D van haa r en | zaterdag 7 jul 2018 18 | Keukensale Alphen aan den Rijn
Hele keuken gekocht aanrecht bladen beschadigd maar daar krijgen ze een nieuwe voor dus dat is goed maar ze zijn vergeten er een kraan bij te leveren van 200 euro en die krijgen we niet omdat ze zeggen dat we bij het afleveren alles hadden moeten controleren
Reactie of foto toevoegen
“Schot in de roos”
Fam. Bouw | zondag 29 dec 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Door een collega, zijn wij verwezen naar Keukensale-Nijkerk en dat bleek een echte schot in de roos te zijn. Wij zijn geholpen door Kees, Riekie en Pim. Wat een geweldig team! Natuurlijk werden wij voornamelijk door 1 van hun hoofdzakelijk geholpen, in ons geval door Kees. Maar iedereen denkt mee en geeft op gepaste wijze advies op een rustige manier en met kennis van zaken. Of het nu gaat om het samenstellen van de keuken, het combineren van de apparatuur, het vullen of juist weglaten van kastjes, of op bouwkundig gebied, het wordt op een prettige manier geadviseerd. Ook worden gemaakte afspraken nagekomen op de tijden dat gepland stond. Ook het samenspel tussen de verschillende technische partijen, zoals elektriciteit, waterleiding, stukadoor, monteur(s) en schildersbedrijf was zeer goed! Wat vooral voor rekening komt van Pim. Het eindresultaat mag er dan ook zijn, er staat een prachtige geheel, in onze keuken en bijkeuken. Ook tijdens de aftersales zijn de contacten met wie dan ook bij Keukensale-Nijkerk, heel prettig geweest. De medewerkers en het bedrijf verdienen een absolute dikke pluim!
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Klaas van Dijk | dinsdag 23 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken, Cortona 317, op 2e Paasdag. Onze ervaring met dit bedrijf is zeer goed, de wijze waarop de verkoper, in deze Reynaldo van der Steeg met ons om is gegaan verdient alle lof. Hij luisterde zeer goed naar onze wensen en gaf waar nodig zinvolle tips en aanvullingen. Zeker een aanrader. Ik vind dat in dit geval de keukenmonteur (uit Almere) genoemd mag worden, prima en zeer handig en kundig
REACTIE VAN KLAAS VAN DIJK
zie foto
Reactie of foto toevoegen
“Hele goede service”
M van der Hoef | zondag 28 feb 2021 21 | Keukensale Heerhugowaard
Ik heb een prachtige mat zwarte keuken gekocht, goed geplaatst en nog belangrijker een hele goede service. Ook in de Corona tijd doen ze alle moeite om je goed te helpen. Dank je wel Jeroen voor al je hulp.
FOTO VAN M VAN DER HOEF
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Hans Weeda | woensdag 16 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een keuken gekocht, die vorige week in ons nieuwe appartement is geplaatst.Wij zijn bijzonder goed geadviseerd en suggesties aan de hand gedaan waar wij nooit op gekomen waren. . Ook de montage van de keuken verliep vlekkeloos. Kortom, uitstekend geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Thomas Ma | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Afgelopen jaar heb ik een keuken gekocht. Bij keuken sale Leeuwarden. Ik ben erg tevreden over alles. De service was erg goed en de prijs kwaliteit verhouding was super in vergelijking met veel andere keukenzaken.
Reactie of foto toevoegen
“Goed meegedacht”
Jos | maandag 21 jan 2019 19 | Keukensale Apeldoorn
Mooie moderne keuken aangekocht met goed advies, en niet onbelangrijk. Ook een goede prijs. Plaatsing door een lokale installateur die perfect werk heeft geleverd. Tijden het tekenen en advies ook goed meegedacht
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Leni | maandag 5 feb 2024 24 | Keukensale Barendrecht
Prachtige keuken gekocht vanaf de koop tot het plaatsen en de service gewoonweg top. Ook bij een foutje in de levering is alles prima verholpen door zeer vriendelijke en ervaren personeel. Altijd zeer goed contact gehad. We zijn zeer tevreden!
FOTO VAN LENI
Reactie of foto toevoegen
“Deskundig”
Lonneke | donderdag 20 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
We zijn via via bij Keukensale Barendrecht terecht gekomen. We hadden al meerdere keukenzaken bezocht en hadden inmiddels een goed beeld van wat we wilden qua keuken. We zijn geholpen door Jordy Polderdijk. Hij nam uitgebreid de tijd en heeft veel kennis van keuken, mogelijkheden en apparatuur. Totaal niet opdringerig. Voordat de keuken definitief besteld werd, is alles op locatie nog eens nagemeten. De keukenmonteur was ook een echte vakman en heeft de keuken keurig bij ons geplaatst. Alles in 1 keer goed, niets kapot of krom. Erg fijn, zo kunnen we meteen van onze mooie keuken genieten! Kortom, een deskundig partij die met de klant meedenkt.
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Kartman | zaterdag 27 feb 2021 21 | Keukensale Apeldoorn
We hebben een keuken gekocht bij dit bedrijf en we zijn daarbij geholpen door dhr. Mulder. Wat ons erg aansprak was dat er op geen enkele manier druk op ons werd gelegd. Dit in tegenstelling tot veel andere keukenzaken, die graag direct een handtekening willen. Dhr. Mulder heeft vrijblijvend een tekening gemaakt die ons erg aansprak en daarbij goed met ons meegedacht, de nodige tips gegeven. Inmiddels is de keuken geplaatst. Precies zoals we gehoopt hadden, alles keurig voor elkaar. De monteurs van de keuken waren rustig, netjes en deskundig. Al met al, dit bedrijf krijgt van ons een dikke 10.
Reactie of foto toevoegen
“Prima service”
Monique Majoor | zondag 5 mrt 2023 23 | Keukensale Hilversum
Super mooie en fijne keuken gekocht! Geholpen door Robert hij dacht heel goed mee. Vanaf het begin tot het eind prima service en kwamen alle afspraken na.
Reactie of foto toevoegen
“Helemaal top”
Familie Veen | woensdag 31 aug 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
In April zijn we bij Keukensale gaan kijken in onze speurtocht naar een keuken die aan alle wensen zou voldoen. Op het lijstje stonden: Veel lades, efficiënte werkruimte en een koffiecorner. We beide waren weg van de 'leisteen' keuken en hebben die gecombineerd met aquakleurige delen. Het team van Keukensale Hoorn was heel attent met suggesties en goed bereikbaar bij vragen. We hebben nu een inductiekookplaat met afzuiging, een fijne grote koelkast. En oneindig veel bergruimte. Helemaal top. Onze keuken is gisteren/vandaag gemonteerd,
hij is prachtig geworden, monteur Jeffrey B, heeft de keuken supernetjes en met veel aandacht opgeleverd. Respect hoor, een alleskunner. Volgende week wordt er nog betegeld en dan zal ik een foto van het eindresultaat bijplaatsen.
FOTO VAN FAMILIE VEEN
+ Toon extra foto van Familie Veen
+ Toon extra foto van Familie Veen
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto Keuken met apparatenwand
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (43 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.