Feedback
7,9

Keukensale

Score uit 333 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  KeukenCoach
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,8 uit 181 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Zaandam Noord-Holland ) score 9,6 uit 1926 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 605 ervaringen
•  Kitchen4All
   
( Deventer Overijssel ) score 9,6 uit 1084 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 928 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Alphen aan den Rijn Zuid-Holland ) score 9,2 uit 204 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2582 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,0 uit 90 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 333 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 235 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 11 ervaringen
1 ster 26 ervaringen

Verdeling: 292 positieve ervaringen | 40 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Een enorme teleurstelling”
Mariska Sprado | woensdag 1 apr 2026 26 | Keukensale Leiderdorp
In februari 2025 kochten wij een keuken van ongeveer €30.000 bij Keukensale Leiderdorp. Tijdens de montage bleek een kast verkeerd geleverd door een ontwerpfout (greeplijst vergeten) en zijn de scharnieren zonder onze toestemming aangepast. Tijdens de montageweek was de verantwoordelijke medewerker niet bereikbaar en konden wij bij niemand terecht. Wij moesten alles zelf met de monteur oplossen, zonder te weten wat de gevolgen zouden zijn. Onze klacht ging langs meerdere medewerkers, steeds moesten wij alles opnieuw uitleggen. Er kwamen geen oprechte excuses, geen concrete oplossingen en ook vanuit het hoofdkantoor werd niets geregeld. Inmiddels een jaar verder en zelfs met advocaten is er nog steeds niets opgelost. De keuken wijkt af van wat besteld is en heeft minder functionaliteit. Bespaar jezelf deze ervaring: koop hier geen keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Fleur | maandag 9 feb 2026 26 | Keukensale Nijkerk
Goede service en deskundig advies. Kees dacht goed met ons mee en stelde gerichte vragen, waardoor we betere keuzes hebben kunnen maken. We hadden een duidelijk beeld in ons hoofd en Kees heeft ons geholpen dit werkelijkheid te laten worden. De montage was in één dag klaar en alles is superstrak en netjes gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service en duidelijke communicatie”
Jan Hofman | donderdag 12 mei 2022 22 | Keukensale Deventer
Heel prettig geholpen bij Keukensale Deventer. En een prachtig ontwerp voor de keuken van de J.H. Donnerschool. Mooie prijs en kwaliteitverhouding! Goede service en duidelijke communicatie. Wij kopen nog een keuken bij Keukensale Deventer voor een andere locatie.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Remco en Linda | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Erg tevreden van begin tot eind. In de lockdown een keuken gekocht. Erg fijn dat Marc-Jan bij ons aan huis kwam. Zo konden wij precies aangeven hoe onze nieuwe keuken eruit moest gaan zien. Het voordeel was ook wel dat wij precies wisten wat wij wilden qua kleur en style. Hierdoor kon Marc-Jan de verschillende materialen mee nemen en van daaruit konden wij weer verder kiezen. Bij elke plaatsing van een keuken gaat er wel wat mis. Keukensale heeft ons daarin zeker niet in de kou laten staan!! Wij werden steeds op de hoogte gebracht en alles is uiteindelijk netjes afgehandeld. Zelfs een diner bon gekregen nadien! Qua prijs en kwaliteit zijn wij ook zeer tevreden!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
S.Bruining | donderdag 3 jun 2021 21 | Keukensale Leeuwarden
Hebben een grafiet zwarte kekenen gekocht bij Keukenssle Leeuwarden. Zijn zeer goed geholpen. Doen niet moeilijk als we de apparaten ergens anders kochten. Aanrader dit keukenbedrijf.
FOTO VAN S.BRUINING
+ Toon extra foto van S.Bruining
Reactie of foto toevoegen
“Trots op de aankoop”
J.A.Schaaf-Grevink | dinsdag 29 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben hier onze nieuwe keuken gekocht, zijn hier heel goed geholpen met een heel goed advies zijn wij nu heel erg trots op onze aankoop. Wij hebben mensen die een keuken zochten naar dit adres gestuurd.
Reactie of foto toevoegen
“Goed gedaan”
Caroline Cramer | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht zijn ontzettend goed over alles geïnformeerd in de winkel .zeer vriendelijk en geduldig geholpen .

Aanvulling ontvangen 20 mei 2019: Onze keuken is afgelopen week bezorgd en gemonteerd. We zijn uiterst tevreden over de keuken . snel en vakkundig gedaan.
Reactie of foto toevoegen
“Chapeau”
Rob. Vermeulen | woensdag 20 mrt 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Wij hebben hier een mooie keuken gekocht voor een prima prijs! (Ik denk goedkoper als Duitsland)
- Voldoende keuze en proffesionele advies!
- Hun helpen je meezoeken naar oplossingen en denken met je mee!
- Afspraak is afspraak & die komen ze ook na en geen half werk!
- ik beveel deze keukensale zaak aan!
- Wij zijn heel blij met onze mooie aanwinst die professioneel is geplaatst en vakkundig is afgeleverd
- Chapau ga zo door & Super bedankt!
Reactie of foto toevoegen
“Top! Kan niet beter”
Raike | zondag 17 mrt 2019 19 | Keukensale Heerlen
Ik ben uitermate tevreden over Keukensale Heerlen. John geeft prima advies, hij heeft goede ideeen en veel ervaring. Er werd heel veel tijd aan ons besteed, er werd goed naar onze vragen en wensen geluisterd. De prijs/kwaliteit van de keuken is zeker redelijk en het plaatsen werd zeer secuur en vakkundig gedaan. Leveren en plaatsen gebeurde zoals werd overeengekomen op de juiste manier en op de afgesproken datum.
Reactie of foto toevoegen
“Nooit een keuken hier kopen”
Jeroen Hoorn | donderdag 14 aug 2025 25 | Keukensale Spijkenisse
Het aankoopproces verliep soepel. De eerste poging om de keuken te plaatsen op 29 april was een fiasco: schade aan muren, plafond etc. De keuken is niet goed geplaatst, de werkbladen zijn niet goed gezaagd. De monteur heeft de tekening niet gevolgd en zijn eigen plan getrokken. Geen communicatie tijdens het plaatsen. Het ergste is dat de monteur de keuken wel goed geplaatst vindt. Een aantal maanden (14 augustus) later is poging 2 gedaan om de keuken juist te plaatsen. Ook dit is uitgelopen op een fiasco. De werkbladen waren beschadigd, de monteur wilde niet luisteren naar onze mening. Uiteindelijk heeft hij dit wel gedaan en is de opstelling van de keuken verbeterd, maar nog steeds niet zoals afgesproken. Wel zitten we met werkbladen die niet goed gezaagd zijn, waardoor we nu met enorme opening zitten tussen de bladen. De verkoper geeft aan dat dit 5 weken duurt. Dit betekent dus dat de plaatsing 5 maanden heeft geduurd. Ervan uitgaande dat poging 3 wel lukt.. Mijn advies: Nooit een keuken hier kopen!
FOTO VAN JEROEN HOORN
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Iris | dinsdag 9 jun 2020 20 | Keukensale Den Helder
Heel blij met onze nieuwe keuken. Werd snel geleverd en ziet er prachtig uit! Er zaten wel wat foutjes in het leidingschema, die wij gelukkig door hadden en na een paar keer bellen was het voor ons duidelijk wat nu wel precies de bedoeling was. Na het plaatsen zat er een kras op de kookplaat en deed de afzuigkap het niet door een elektra draad die in het motortje is gevallen. Het duurde even voordat dat opgelost werd, maar het is uiteindelijk netjes opgelost. We werden altijd vriendelijk te woord gestaan. Een keuken kopen vonden wij best spannend maar we voelden ons bij de verkoopster op ons gemak (Amy). Persoonlijk vind ik de keukenbranche nog altijd een vreemde tak (qua verkooptechnieken en marketingacties) maar deze winkel doet het wel redelijk netjes. Al met al een goede ervaring en ik zou deze zaak van harte aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Samantha | vrijdag 10 apr 2020 20 | Keukensale Cruquius
Vanaf het eerste moment goed en vriendelijk geholpen. Medewerkers nemen alle tijd voor je en denken echt mee. Konden geregeld staaltjes meenemen om kleuren naast bijvoorbeeld de vloer te leggen. Werden niet gepusht om een beslissing te maken.
Planning van plaatsen en levering ook helemaal goed gegaan. Kwaliteit van apparatuur en kasten/werkblad zeer goed. Kortom: zeer tevreden en aanrader.
FOTO VAN SAMANTHA
Reactie of foto toevoegen
“Zeer slechte communicatie en nog slechtere service”
Ruud van Lieshout | woensdag 17 apr 2024 24 | Keukensale Son
Filiaal Eindhoven: keuken ( 13.600 euro ) betaald in september. Afgesproken plaatsingsdatum 14 december 2023. Een dag voor de plaatsing wordt deze uitgesteld tot medio januari. Geplaatst 16 januari maar niet compleet ( o.a. verkeerde oven en kraan, kromme kastdeur en niet-aansluitende werkbladen. Herstel in februari niet gelukt, in maart lukt het de monteurs ook niet. Blad en deur zouden 17 april vervagen worden maar opnieuw bleek deur niet juist en monteur durfde alleen het werkblad niet te vervangen. Daarom moeten we weer wachten op nieuwe datum. Zeer slechte communicatie en nog slechtere service. We hopen dat het ooit goed komt
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Brenda Suykerbuyk | zondag 25 jul 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
In maart 2021 is mijn droom keuken geleverd, bij het monteren begon de ellende.
Helft van het apparatuur niet meegeleverd en het werkblad paste niet maar wel alles met een flinke kit laag geplakt (slim he). Op de na levering 20 weken moeten wachten, ook bij het maken van een afspraak wordt niet meegedacht met de klant.
Denk je nu eindelijk van je keuken die je wel hebt moeten afbetalen voor ze überhaupt iets gaan doen te kunnen genieten .... Nee hoor halve keuken moet er weer uit om dat werkblad ook niet past en was dicht gekit. De tranen staan in je ogen, hoe de monteurs en het personeel van keuken sale met je omgaan.
Ik zou het iedereen afraden daar een keuken te bestellen. Het lijkt goedkoper, maar je hoofdpijn en het ellenlange wachten op een complete keuken is het niet waard, spaar dan liever door en ga naar een professioneler bedrijf.
Reactie of foto toevoegen
“De klant is koning”
Dennis en Brenda van Beek | maandag 25 apr 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben ons georiënteerd op een nieuwe keuken en zijn uitgekomen bij Keukensale in Nijkerk. Zeer vakkundig en prettig geholpen door Nico en Pim en in alle rust onze keuzes kunnen maken en kunnen beslissen. Bij Keukensale Nijkerk geven ze je echt het gevoel dat je als klant nog koning bent maar betaal je niet de hoofdprijs, dat was bij andere keukenzaken wel anders.... Inmeten en levering van de keuken keurig allemaal volgens afspraak. Vervolgens met verbazing het plaatsen van de keuken door de monteurs van Keukensale meegemaakt. Er wordt ongelooflijk netjes gewerkt, nog nooit zoiets gezien. Wij zijn bijzonder tevreden met onze nieuwe keuken en willen Nico, Pim en Eveline (en de bezorgers en monteurs van Keukensale) bedanken voor de service en de uitgevoerde werkzaamheden en wij raden Keukensale Nijkerk bijzonder hartelijk aan!
FOTO VAN DENNIS EN BRENDA VAN BEEK
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen met werkblad”
PvN | vrijdag 7 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
De medewerkers zijn beleefd en geduldig, geen types die je achtervolgen. Ik heb veel informatie gekregen, ook nadat ik diverse ben teruggegaan omdat ik nog niet helemaal zeker was van mijn keuze. Nadat was geconstateerd dat in het granieten werkblad een scheur zat, ben ik geholpen met een nood-werkblad tot dat het nieuwe werkblad kon worden geleverd. Dat was erg fijn want wat kan je zonder werkblad doen in je nieuwe keuken?
FOTO VAN PVN
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Klaas van Ittersum | dinsdag 10 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Op zoek naar een nieuwe keuken kwamen we uit bij Keukensale Nijkerk waar we goed geholpen zijn door Kees. Hij heeft onze wensen mooi op papier gezet en zijn we zeer tevreden met de geplaatste keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
P.J. van Dijk | zondag 11 feb 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Eindelijk een keukenbedrijf zonder Mandemakers mentaliteit. Er is uitgebreid de tijd genomen om de keuken helemaal naar onze wensen uit te kiezen. Hij werd keurig op tijd geleverd en geplaatst. Van de drie ooit door ons gekochte keukens is dit het beste bedrijf van allemaal. Het resultaat is precies zoals wij het graag wilde. Een geweldige service. Wij zullen Keukensale Barendrecht aan een ieder aanraden. Met vriendelijke Groet Peter en Esther van Dijk. Heinenoord
Reactie of foto toevoegen
“Mooie mat zwarte keuken”
Joke en Henk | vrijdag 1 okt 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Super blij met onze mooie mat zwarte keuken. Kees en Pim hebben ons goed advies gegeven. We hadden meteen een goed gevoel in de zaak. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN JOKE EN HENK
+ Toon extra foto van Joke en Henk
+ Toon extra foto van Joke en Henk
Reactie of foto toevoegen
“Top gegaan”
Tuytel | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Op zoek naar een nieuwe keuken uitgekomen bij keukensale, zeer prettig geholpen, communicatie tot aan montage prima en dan komt er ook nog een topmonteur Jeffrey. Eind van de dag nog een leuke verrassing in de vorm van een bloemetje en champagne. Al met al een top deal voor een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Een hele dikke 10”
Jozien en Henny Beumer | zondag 1 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Wat is Keukensale Nijkerk een leuk bedrijf! Van aankoop, advies, tot en met de plaatsing door een fantastisch team zijn we super geadviseerd en volledig ontzorgd. Een hele dikke 10 voor Keukensale Nijkerk!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Linda | maandag 1 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij zijn heel erg blij met onze nieuwe keuken en zijn heel vriendelijke geholpen door Reijnaldo. Wij hebben onze keuken 1,5 jaar voor plaatsing besteld vanwege de aankoop van ons nieuwbouwhuis. Veel apparaten die wij uitgezocht hebben waren uit de collectie gehaald en daarvoor hebben we een nieuwe versie gekregen zonder extra kosten en gedoe. Plaatsing ging super snel en je kon merken dat ze werkten met een expert.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden klant”
Paulien Lasterie | maandag 25 mrt 2019 19 | Keukensale Hilversum
Ik ben door Keukensale prima geholpen met keuze van een nieuwe keuken. Communicatie was prima en heb het proces van eerste gesprek tot oplevering als zeer prettig ervaren. Ze geven advies op basis van jouw behoefte en zijn uit op een tevreden klant en niet persé een grote order.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Familie De Greeuw | maandag 15 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Vriendelijke medewerkers en lekkere koffie. Uitgebreid gekeken naar de mogelijkheden binnen het budget, waarbij werd afgesproken dat twee bestaande apparaten werden overgeplaatst in de nieuwe keuken. Al snel werd een afspraak gemaakt voor het inmeten. Maandags werd de keuken geleverd en op dinsdag hebben de monteurs de keuken geplaatst, dit ging heel voorspoedig. Het resultaat is een mooie lichte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Rayshree Poenai-Mattapersad | woensdag 1 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Zeer goed geholpen door Jordy met het uitzoeken van onze keuken. Super goede service ook bij het opmeten en monteren. In tegestelling van ervaringen bij andere keukenzaken, werd hier de tijd genomen om ons te helpen. We zijn erg tevreden met onze keuken, hierbij heeft keukensale ons geholpen.
FOTO VAN RAYSHREE POENAI-MATTAPERSAD
Keuken staat
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Familie Mahdavi | donderdag 27 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken geleverd gekregen. Wat een super keuken! De expertise, aftersales en de goede nazorg van Keukensale-team Cruquius is geweldig. Complimenten aan dit team. Keep up the good work.
Reactie of foto toevoegen
“Niet tevreden met montage”
Kleton | zaterdag 1 dec 2018 18 | Keukensale Den Helder
We hebben bij Keukensale Den Helder ook de "droomkeuken" gevonden maar jammer genoeg is de droom al snel verandert in een trauma dankzij de monteur die ons door de manager van dit filiaal was aanbevolen. De bestaande oude keuken was met veel geweld gesloopt en met schade aan de vloer en muren en toen de nieuwe keuken aan de beurt was, door de gehaaste werk ook schade aan een nieuwe kast opgelopen. We zijn nu een maand later en de nieuwe kast is binnen maar de monteur heb geen tijd meer voor ons, we zouden tot 10 december moeten afwachten en op een middag zou die wel "proberen" om alles in orde te maken. Wel te verstaan dat hij nog heel veel werk moet presteren op deze middag wat voor ons betekent nog meer zorgen en verwachtingen van nog meer schade want we hebben al ervaring met zijn gehaaste werk, zijn verkeerde inschattingen, valse en niet nagekomen belofte. Toen we contact en advies hebben gezocht met de manager van dit filiaal kregen we te horen dat hij niets mee te maken heeft ondanks dat de monteur was zijn aanbeveling, dat de monteur heeft en andere inbouw planning en daar kan hij niets veranderen en toen we niet mee eens waren werd de telefoon erop gegooid.
FOTO VAN KLETON
Plaatsing afzuigkap
Reactie of foto toevoegen
“Een mooie nieuwe keuken”
Herman en Lucia | zaterdag 4 jul 2026 26 | Keukensale Heerhugowaard
Uiterst vriendelijk en vakkundig geholpen door George bij het uitzoeken van onze nieuwe keuken. Vanaf het eerste moment dat wij binnenkwamen tot het definitieve ontwerp hadden wij het gevoel betrokken te zijn en ons gehoord te voelen. George heeft ons open en eerlijk op de hoogte gesteld van het proces en de voorwaarden. Wij zijn met een zeer tevreden gevoel huiswaarts gegaan. Dank je wel voor onze mooie nieuwe keuken!
Reactie of foto toevoegen
“Fijne benadering en service”
Alicia H. | woensdag 17 apr 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Zeer goed geadviseerd door Jordy over mooie en praktische keukenindeling. In vergelijking met andere keukenzaken is de benadering erg prettig en wordt uitgebreid de tijd genomen om de beste keuken op basis van de gestelde wensen uit te werken (zonder gladde verkooppraatjes). Kleine issues (waar Keukensale niets aan kon doen), zijn keurig door Keukensale opgelost. De tevredenheid van de klant staat voorop. Erg blij met de nieuwe keuken en service.
FOTO VAN ALICIA H.
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Jenny landman | woensdag 30 jun 2021 21 | Keukensale Deventer
Mooie keuken gekocht en super meegedacht met alles. Ook om de kosten zo laag mogelijk te houden voor ons! We hadden een klepkast die net niet paste doordat de keuken niet haaks was, hier hebben ze een nieuwe voor geregeld (ook al viel dit niet onder de service) super tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Greetje Huizen | donderdag 3 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Voor een redelijke prijs een kwalitatief hele goede en mooie keuken gekocht. Er wordt actief met je mee gedacht over hoe je nieuwe keuken er uit kan komen te zien. De service is echt uitzonderlijk goed. Een aanrader wanneer je niet de hoofdprijs wilt betalen voor goede service en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Erno | maandag 2 sep 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een completer keuken gekocht bij Keukensale Nijkerk. Wij enorm goed en vriendelijk geholpen. Het personeel is netjes, flexibel en vriendelijk. Het intekenen, de plaatsing en de nazorg waren werkelijk geweldig. Dit gaf ons een extra fijn gevoel. En de keuken! Prachtig geworden, mede mogeljjk gemaakt door het meedenken van Pim en Evelien. Ik kan deze vestiging 100% aanraden!
FOTO VAN ERNO
Geinstallleerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Piet en Afra Veen | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
We hebben een keuken gekocht, waarbij we prima, vakkundig en vriendelijk geadviseerd werden en er alle tijd voor ons werd genomen. Daniëlle is een vakvrouw die haar vak verstaat. Ook tijdens de levertijd werden we steeds hartelijk te woord gestaan, waarbij de koffie steevast klaar stond. De service ging zelfs zover dat zij en haar vriend onze oude keuken kwamen verwijderen en afvoeren! Bij elke verandering in het proces werden wij direct op de hoogte gebracht. Defecte onderdelen werden direct vervangen. Kortom: prima die Keukensale in den Helder!
FOTO VAN PIET EN AFRA VEEN
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Netjes”
Bennie Trinks | vrijdag 12 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Van de eerste indruk tot het plaatsen van de keuken zijn wij erg tevreden. De kwaliteit van de keuken is prima net zoals de inmeetservice en de aftersales. Alle afspraken zijn nagekomen en 't contact is altijd netjes vakkundig en snel. Het is een aanrader om hier een keuken te kopen, omdat je vaak wel andere verhalen hoort.
FOTO VAN BENNIE TRINKS
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Goed gegaan”
Astrid Doodeman | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb hier een nieuwe keuken gekocht. Ben zeer tevreden ,heb veel advies gekregen.
Keuken is zeer kundig geplaatst.
FOTO VAN ASTRID DOODEMAN
Mooie keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met het resultaat”
Danique Meijer | zondag 23 mrt 2025 25 | Keukensale Apeldoorn
Ruim anderhalf jaar geleden een offerte getekend, waarbij wij een paar maand geleden nog aanpassingen wilden doen. Zonder enige moeite deze kunnen doorvoeren, waarna overgegaan werd tot montage van de keuken. De plaatsing van onze nieuwe keuken verliep soepel dankzij uitstekende communicatie, flexibiliteit en vakmanschap. Het team hield ons altijd goed op de hoogte van de voortgang. Hun kennis en ervaring was duidelijk merkbaar in het precieze werk en de afwerking. We zijn zeer tevreden met het resultaat en kunnen dit bedrijf zeker aanbevelen!
FOTO VAN DANIQUE MEIJER
+ Toon extra foto van Danique Meijer
+ Toon extra foto van Danique Meijer
Reactie of foto toevoegen
“Luisteren naar de wensen”
Ernst-Jan van Egten | dinsdag 21 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Zeer vriendelijke verkopers geen opdringerige manier maar luisteren naar je wensen, denken mee en geven een goed advies. Door eigen monteur geplaatst super netjes en ook heel vriendelijk en klant gericht. Ik zou een ieder deze keukensale vestiging aan raden.
Reactie of foto toevoegen
“2e keuken”
K Boekhout | woensdag 1 apr 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Prima geholpen, alles netjes geleverd en geïnstalleerd. Inmiddels is dit onze 2e keuken van Keukensale Barendrecht en 2x dik tevreden !
FOTO VAN K BOEKHOUT
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“100% aanbevelen”
Paul | dinsdag 9 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
Wij hebben een prachtige keuken bij Keukensale gekocht. Er werd door Alex en Vlado op een fijne manier met ons meegedacht met goede adviezen. Verder nemen ze rustig de tijd voor je om tot je droomkeuken te komen. Een kleine last minute wijziging was bovendien ook geen probleem. Alles kwam volgens planning binnen en de montage is uitstekend gedaan. De geleverde apparatuur werkt verder top. Keukensale Arena kan ik 100% aanbevelen.
FOTO VAN PAUL
Prachtige keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Netjes”
Peters | woensdag 19 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Natasja en Hossen dachten erg goed mee bij de indeling van de nieuwe keuken, en de overgang tussen de keuken en de woonkamer. We zijn een aantal keren terug geweest voor aanpassingen aan de keuken en elke keer werden we even professioneel te woord gestaan. De keuken is ook erg netjes geplaatst, en exact binnen de afgesproken week, ook alle andere afspraken werden goed nagekomen kortom wij zijn erg blij met onze nieuwe keuken mede dankzij de professionaliteit van Natasja en Hosson. Wij hebben nu een schitterende keuken voor een goede prijs. Wij kunnen keukensale Cruquius van harte aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“3e keuken”
Willem en Anita | zaterdag 17 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Enorm tevreden met onze nieuwe keuken. We liepen de zaak van Keukensale in Deventer in om te gaan kijken. Maar het voelde zo goed dat we ook gelijk hier de keuken hebben gekocht. Het is inmiddels onze 3de keuken dus we hebben al eerder ervaringen op gedaan. Nog nooit gehad dat alles in 1 keer goed afgeleverd is. Vakbekwaamheid, goede kwaliteit/prijsverhouding, eerlijkheid, meedenkend met onze wensen maakt dat we deze zaak echt aan kunnen raden.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
E. Oosterman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken gekocht bij KeukenSale in Nijkerk. Wij zijn bijzonder tevreden over de wijze waarop het gehele traject is verlopen. Hiermee bedoelen wij de verkoop, de levering en de plaatsing van onze keuken. Vriendelijke en vooral deskundig personeel. Werkelijk alles klopt en dat is heel bijzonder als je zo hier en daar de reacties hoort van vrienden/kennissen die ook een keuken hebben gekocht (niet bij Keukensale) en hebben laten plaatsen. Wij zijn zeer tevreden. Een bedrijf om aan te bevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Debby Eikhoudt-Zoetmulder | dinsdag 18 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
We hebben hier een prachtkeuken aangeschaft en met volle tevredenheid laten plaatsen. Remco de verkoopadviseur heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen en met raad en daad bijgestaan. Een bedrijf wat zeer zeker aan te bevelen is en waar ze echt weten wat klantvriendelijkheid is. Binnen een dag was de keuken geplaatst door 2 deskundige bouwers. Geen verborgen gebreken of ellende, gewoon vakwerk met goede service!
FOTO VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
Witte keuken
REACTIE VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
En de ander kant van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Hans Rutgers | dinsdag 4 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Heb bij Keukensale Deventer een zeer fraaie keuken gekocht, die vakbekwaam geïnstalleerd is en dat tegen een zeer concurrerende prijs. Vader en zoon zijn als eigenaren zeer betrokken en denken zowel vóór, tijdens als na aankoop en levering met je mee en geven ook goede aftersale-service. Topbedrijf!
FOTO VAN HANS RUTGERS
Keuken met Amerikaanse koelkast
REACTIE VAN HANS RUTGERS
keuken zicht naar achterzijde met gunmetal cooker
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij”
Anita | vrijdag 24 jun 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Top aankoopbegeleiding door verkoper Nico en Pim. Ook de installatie door de monteurs was echt vakwerk! Het verleggen leidingen en stucwerk ook via keukensale Nijkerk laten regelen. Begeleiding vanuit keukensale prima ook toen de technici minder kwaliteitswerk afleverden gingen ze hier achteraan en is het waar mogelijk opgelost. Overall erg blij met de keuken!
FOTO VAN ANITA
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
V.T.M. Benard -van Schaik | maandag 12 mrt 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken gekocht. Prima geholpen en geadviseerd door Eveliene en Pim. De heren die de keuken geplaatst hebben, hebben dit vakkundig gedaan en in overleg met mij. Zeer tevreden.
FOTO VAN V.T.M. BENARD -VAN SCHAIK
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Goed begeleid”
Léon van Haaren | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Den Bosch
We hebben een keuken gekocht bij Keukensale, vanaf het ontwerp tot het plaatsen zijn we goed begeleid door de keuken verkoper. De keuken is in een dag geplaatst door zeer nette keuken bouwers. Het keukenblad is achteraf ingemeten om fouten te voorkomen. Al met al een professioneel bedrijf waar ze weten waar ze over praten en dat allemaal voor een prima prijs. Ik beveel ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN LÉON VAN HAAREN
Keuken met gasstel
+ Toon extra foto van Léon van Haaren
Reactie of foto toevoegen
“In 1 keer goed”
Louis Andeweg | maandag 5 aug 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben hier een keuken gekocht en ook mijn zwager. Wij zijn zeer tevreden over dit bedrijf en de kwaliteit van de keuken. Zeer goede prijs en kwaliteit en service. De keuken was zo goed als in 1 keer goed. Kleine dingen die wij iets anders wilden hebben werden gratis opgelost. Aardige verkopers die met je meedenken. Ook met de prijs denken ze mee. Super verkopers die niet op je portemonnee uit zijn, maar op een tevreden klant. Wij hebben bij diverse andere keuken bedrijven wezen kijken, maar moesten daar meer betalen voor dezelfde keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Felice | maandag 22 jun 2020 20 | Keukensale Deventer
Voor Keukensale DEVENTER, Mark-Jan en zijn team. Wij werden hartelijk ontvangen door de eigenaar Mark-Jan. Er was ruim voldoen tijd uitgetrokken voor ons eerste gesprek, dit was zeer prettig. Een keuken uitzoeken is niet iets wat je dagelijks doet. Al snel wisten wij waar ons voorkeur naar uitging en hierin werden wij verder geadviseerd. Wij hebben een offerte op laten maken en hebben 3D tekeningen meegekregen voor de impressie. Om geen overhaaste beslissingen te nemen wilden wij graag nog even nadenken en hebben een paar weken later een tweede afspraak ingepland. Wij hadden een heel goed gevoel, mede omdat er absoluut geen druk werd uitgeoefend, dit voelde heel prettig en vertrouwd! Tijdens ons tweede gesprek hebben wij de opstelling en verdere mogelijkheden besproken, met/zonder apparatuur, met/zonder werkblad. Veel opties waren mogelijk en alles kon gewoon, zonder enige gevoel van verplichting! Wij hebben goed advies gekregen in zaken die vaak over het hoofd worden gezien, de kleur van de kast het aanrechtblad, zijafwerkingen enz. Er werd ook duidelijk rekening gehouden met onze wensen maar ook met ons budget. Om een goed beeld en een goed gevoel te hebben betreft de kleur van de keuken in combinatie met het aanrechtblad, is ons geadviseerd de samples mee te nemen en in onze nieuwe huis goed te bekijken. Dit hebben wij ook gedaan en het was zeer waardevol voor ons. We hebben onze keuken uitgekozen met optie mogelijkheden. Tot aan ons wijzigingsgesprek zijn wij nog een aantal keren binnengelopen met onze vragen en wij voelde ons altijd welkom en goed ondanks de drukte bij Keukensale. Vervolgens zijn ze langs geweest voor een inmeting, welke top is verlopen! Zijn goed geïnformeerd over alles en goede tips gekregen o.a. over de smet-plint. Een paar dagen later hadden wij het wijzigingsgesprek, om alle puntjes op de i te zetten. Ook voor dit gesprek werd voldoende tijd voor ons uitgetrokken, alles werd stap voor stap doorgelopen en waar nodig nogmaals besproken om miscommunicatie uit te sluiten. Ondanks dat wij nog niet een keuze hadden kunnen maken mbt een aantal onderwerpen, werd hier begrip voor getoond. Nadat wij alles rond hadden is de keuken besteld en de montagedagen ingepland. Nu was het een kwestie van afwachten tot dat onze keuken geplaatst zou worden. De levertijd is snel en perfect verlopen! De grote dag was aangebroken, de keuken was geleverd en de montage was begonnen. Wij hebben de montuur als een hardwerkende, prettige en vriendelijke man ervaren. Hij heeft zijn werk netjes en strak gedaan. Ondanks het ongelukje met de boven-klepkast. Wij waren blij dat hij zich niet had bezeerd. Er zijn een paar beschadigen ontdekt en deze zijn genoteerd en gecommuniceerd tijdens de oplevering met de eigenaar. De beschadigingen zullen worden verholpen/vervangen. Wij hebben alle vertrouwen erin dat zij dit, op&top zullen afhandelen. Tot zo ver zijn wij uiterst tevreden over Keukensale Deventer. en kunnen iedereen adviseren om zeker langs te gaan! Wij zijn blij met de opstelling en de keuzes die wij hebben gemaakt, het eindresultaat mag het dan ook zijn! De kwaliteit van de keuken ziet er tot zo ver goed uit. Deze kunnen wij pas echt beoordelen als wij de keuken eenmaal in gebruik hebben. Dit wordt nog vervolgd! Onze grote complimenten aan Mark-Jan, zijn team en natuurlijk Sharona (die het halverwege van Mark-Jan heeft overgenomen). Hun krachten zijn, goed luisteren vervolgd door waardevolle adviezen. Tijd en engelen geduld hebben ze! Echt een top team! Familie T&F YZ.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Lorna Staats | dinsdag 2 okt 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Ik heb een nieuwe keuken gekocht en ben uitermate tevreden. Geen vervelende verkooppraatjes maar goed en deskundig advies. Er werd geluisterd en kritisch meegedacht. Het is precies geworden zoals ik wilde. De communicatie verliep zeer soepel en de afhandeling ging vlot en vlekkeloos. Top!!
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Hans de Vrij | dinsdag 14 jan 2020 20 | Keukensale Den Helder
Alles ging prima, hele mooie keuken tegen een scherpe prijs.Prima geholpen door Danielle Feld.Keuken prima ingebouwd
FOTO VAN HANS DE VRIJ
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Hans de Vrij
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch geadviseerd”
Thea Rozendaal | zaterdag 8 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Fantastisch geadviseerd door Risza. Ik had totaal geen behoefte om meerder keukenzaken af te gaan om ideeën op te doen. Toen ik in februari bij Keukensale in Barendrecht kwam ( de 2e zaak die ik bezocht), had ik vanaf de 1e minuut het gevoel van "dit gaat 'm worden". Risza dacht mee en daarbij kwam ook nog eens een prijs die volledig in mijn budget paste. De keuken is inmiddels geplaatst en wat ben ik er blij mee. TOP kwaliteit! Ik heb al reacties gehad van mensen die de keuken in één woord "prachtig" vinden. Dank Risza voor je professionele meedenken, je ideeën etc.
FOTO VAN THEA ROZENDAAL
+ Toon extra foto van Thea Rozendaal
Reactie of foto toevoegen
“Keuken aankoop”
Betty | maandag 28 jan 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken. Door een goed praatjesmakende ,inmiddels ex, werknemer geholpen, gesprekken waren goed, bestellen was slecht ,door de inmiddels ex-werknemer. Hij had een slechte slordige administratie . Monteurs waren prima. Problemen zijn na enkele weken opgelost door een nieuwe werknemer en baas. En alles is in goed overleg afgehandeld
FOTO VAN BETTY
Witte keuken
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige keuken”
Familie de Vries | woensdag 13 sep 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een complete keuken gekocht, Nico heeft ons fantastisch en eerlijk geadviseerd en onze wensen samen gebracht in een prachtige keuken! De aftersales is ook goed, er zijn een paar kleine beschadigingen dit wordt keurig opgelost en verholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met de keuken”
Emmerik | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Schagen
Wij hebben in februari een keuken gekocht bij Keukensale Schagen en die is in April geplaatst. Wij zijn erg tevreden. duidelijke afspraken en alle communicatie is perfect verlopen. 3d ontwerp namen ze alle tijd voor zelfs na wat aanpassingen van onze kant. Meerdere keren in de showroom geweest en er werd alle tijd genomen. Plaatsen ging ook super. Deze man werkte keurig netjes en de keuken was in 1 dag geplaatst. Er ontbraken 2 plankjes in de kast die heeft Martin zelf bij ons langs gebracht. Wij zijn erg blij met onze keuken en de ervaring met Keukensale.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke 10”
Vaatstra | zaterdag 20 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken in U opstelling van een TOP kwaliteit! Veel oog voor detail en een vakkundige installatie. Verkopers denken met je mee en adviseren goed over het gebruiksgemak van de keuken. De keuken klopt gewoon! Dat hebben we wel eens anders gehad met keukens van neerlands grootste. Dikke 10
Reactie of foto toevoegen
“Uiteindelijk naar volle tevredenheid”
Fam Roeken | donderdag 11 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben een geweldig mooie keuken door keukensale laten installeren. We hebben het ontwerp meerdere malen aangepast en dit was nooit een probleem, super flexibel dus! Helaas is er bij de installatie iets misgegaan waardoor de keuken niet zoals afgesproken geïnstalleerd was. Maar waar mensen werken kunnen fouten gemaakt worden en wat keukensale Leeuwarden goed doet is service leveren. Zij hebben veel tijd en energie gestoken in het alsnog goed installeren van de keuken, iets wat wij enorm waarderen. De keuken is uiteindelijk naar volle tevredenheid geïnstalleerd en wij zijn enorm blij met de geleverde keuken en service! Wij kunnen keukensale Leeuwarden iedereen aanraden!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Rico Buitelaar | vrijdag 10 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een mooie keuken gekocht prima geholpen door reynaldo. Nog enkele dingen besproken na de aankoop prima geregeld. Keuken door vaklui geiinstalleerd en netjes afgeleverd. Top top top. Zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Dennis | dinsdag 22 okt 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Vakkundig geholpen door Harry en André. Bedankt voor het meedenken :)

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: De aankoop is geleverd, en hebben zelf gemonteerd....kleine aanpassingen zijn goed verholpen door keukensale! Zijn nog dik aanbrengen verbouwen, maar zijn tevreden over de geleverde items.
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
Daphne Stobbe | donderdag 17 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een geweldige keuken gekocht bij Keukensale in Hoorn. Toen wij daar binnen kwamen werd je super ontvangen en je krijgt alle ruimte om rustig op je gemak rond te kijken. Geen verkoper die in je nek hijgt! Het personeel weet goed waar ze over praten en laat heel veel mogelijk heden zien. Wij raden iedereen aan om naar Keukensale in Hoorn te gaan!!!!!
FOTO VAN DAPHNE STOBBE
Keuken met bardeel
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met het resultaat”
Ramona | vrijdag 2 jun 2023 23 | Keukensale Deventer
Onwijs vriendelijk ontvangen en geholpen de perfecte keuken samen te stellen door Priscilla. Goede adviezen en keuze mogelijkheden. Levering perfect, erg blij met het resultaat.
FOTO VAN RAMONA
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
R. Wijk | zaterdag 20 okt 2018 18 | Keukensale Heerhugowaard
Ik heb een keuken gekocht. Prima geholpen. Ze zijn erg van de details. Dat bevalt me goed.
Reactie of foto toevoegen
“Duurde lang”
Antonine Prins | woensdag 13 mrt 2019 19 | Keukensale Alphen aan den Rijn
wij hebben een keuken gekocht. dit verliep in het begin zeker niet vlekkeloos. Er is in de winkel wel een passende oplossing geboden en wij zijn daar ook mee akkoord gedaan. de levering liet ook behoorlijk op zich wachten. De keuken werd later geleverd dan in eerste instantie afgesproken. Het plaatsen van de keuken hadden we ook bij laten doen, dit duurde ruim een week terwijl bij de koop gezegd werd dat het ongeveer 3 dagen zou duren. Het is echter wel netjes geplaatst. De nalevering duurde ook vrij lang echter toen het binnen was is het wel snel en keurig gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
P. Gelmers | donderdag 6 dec 2018 18 | Keukensale Den Helder
Was allemaal keurig geregeld ook degene die de keuken geplaatst heeft Marcel vakwerk
Reactie of foto toevoegen
“Mooi afgewerkte keuken”
Kees Rogier | zaterdag 30 okt 2021 21 | Keukensale Hoorn NH
Keuken ziet er keurig strak uit, mooi afgewerkt en zeer elegant. De installateur was geweldig en heeft alle problemen die hij tegen kwam, perfect opgelost.
FOTO VAN KEES ROGIER
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
John Fransen | woensdag 20 feb 2019 19 | Keukensale Cruquius
Wij hebben een prachtige keuken gekocht waarbij wij goed geadviseerd zijn door Natasja. Op ons verzoek is de keuken op de kortst mogelijke termijn besteld en vakkundig geplaatst door Hossen en zijn broer. Fijne mensen om mee te werken! Alle toezeggingen zijn waargemaakt. Wij bevelen Keukensale Cruquius aan.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Kees Spee | donderdag 2 apr 2020 20 | Keukensale Nijkerk
We hebben een mooie keuken gekocht bij Keukensale in Nijkerk. Vanaf het 1e moment in de showroom zijn wij hartelijk ontvangen, op een prettige manier geholpen en is er goed en creatief meegedacht in het ontwerpen van de keuken We hebben al onze wensen in een prachtige keuken kunnen samenvoegen. Inmiddels is de keuken netjes geplaatst en genieten we hier dagelijks van! Keukensale Nijkerk is wat ons betreft een aanrader!
FOTO VAN KEES SPEE
Gemonteerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Jolanda en Daan | donderdag 30 sep 2021 21 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben bij een prachtig en meedenkend team (Hoorn Keukensale) onze keuken besteld. Wat een vriendelijk en behulpzaam team is dit. We zijn dan ook super tevreden en de plaatsing van de keuken is ook zeer professioneel gedaan. Zeker een aanrader om hier u keuken te kopen.
FOTO VAN JOLANDA EN DAAN
Reactie of foto toevoegen
“Landelijke keuken”
Jager | zondag 26 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Een nieuwe landelijke keuken. Alles volgens afspraak geleverd en gemonteerd. Super service. Vervanging van materialen. Gaan voor 100% tevredenheid
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
M. Koopman | maandag 8 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
We waren opzoek naar een keuken voor onze nieuwe woning en zijn na een aantal bezoeken bij concurrenten niet geslaagd. Toen we de hoop bijna hadden opgegeven kwamen we Robbert tegen bij Keukensale, hij begreep precies wat we wilden en kwam ook met de juiste aanbieding voor ons! Ook in de weken na bestellen en voor plaatsing hield hij ons goed op de hoogte en belde tijdens en na de plaatsing of alles goed ging. Perfect geholpen en zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Keurige keuken”
Hans van der Heide | vrijdag 30 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Wij hadden interesse in een keuken en hebben diverse bedrijven benaderd. Keukensale was een verademing. Wij zijn vriendelijk ontvangen en we kregen professioneel advies. Bovendien bestond er geen "verkoopdruk" en kregen we voldoende bedenktijd. Tussentijdse communicatie verliep prima. Bij de levering waren alle keukenonderdelen aanwezig. De monteur heeft de keuken keurig geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Heel goed geholpen”
Katie | zaterdag 26 jan 2019 19 | Keukensale Den Helder
Een keuken. En heel goed geholpen we kwamen op zaterdag even binnenlopen. Kregen meteen een afspraak voor zondag om de keuken uit te zoeken en te ontwerpen en alles was perfect geregeld een paar weken later kwam de keuken al!
FOTO VAN KATIE
Keuken staat
Reactie of foto toevoegen
“Dikke aanbeveling”
Simone | vrijdag 13 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Ik ben erg prettig geholpen. Priscilla snapte wat ik wilde en dacht goed met mij mee. Ondanks dat ik tussendoor nog wel met wat aanpassingen kwam, was niets haar te veel. Ook de levering en de plaatsing verliepen soepel. Er zijn nog een paar kleinigheidjes die nietklopten maar ook dat wordt snel en adequaat op gelost. Kortom, een dikke aanbeveling
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Fernanda Montilha | zaterdag 11 dec 2021 21 | Keukensale Cruquius
Vanaf het begin werden we heel goed geholpen. Anne was zeer behulpzaam en waarheidsgetrouw in haar meningen en informatie over onze keuzes. Het werk aan de montage is zeer goed gedaan en we zijn blij met het eindresultaat.
FOTO VAN FERNANDA MONTILHA
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
L. Quodbach | maandag 7 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Complete keuken gekocht, bij eerste binnenkomst al een goed gevoel, deskundig geholpen door eigenaar en medewerkers, compleet geleverd en vakkundig geplaatst, totaal geen problemen gehad, Aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Eerste keuken”
Shiffai Karamat Ali | zondag 25 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Mijn eerste keuken, een grote stap. Vanaf het eerste moment een heel goed gevoel bij het personeel van Keukensale Hoorn. Geen druk, heel veel aandacht en een warm gevoel. Heel erg meedenkend om tot het beste ontwerp te komen, waarin alle benodigde apparaten voorkomen en ook nog eens passend in het budget. Super flexibel, want het ontwerp moest een paar keer aangepast worden, dit was geen enkel probleem. De nazorg is ook top. Monteurs zeer vriendelijk en eerlijk. Keukensale Hoorn is een échte aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch”
Hennie | zondag 20 feb 2022 22 | Keukensale Cruquius
Mijn keuken gekocht bij Keukensale Cruquius. Bij het uitzoeken werd ik al fantastisch geholpen door een medewerker die de tijd en het geduld opbracht om mij van een goed advies te voorzien. Het plaatsen heb ik ook door hen laten uitvoeren en wat een geweldige monteurs. Beleefd, geduldig, positief en oplossingsgericht.... Fantastisch! Ik ben ontzettend blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Fred Tanke | vrijdag 23 nov 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Keuken voor ons nieuwe huis gekocht. Goed advies en begeleiding met aankoop. Prima afspraken betreffende levering, aftersales service e.d. Service staat hier hoog in het vaandel. Degelijke Duitse keuken voor scherpe prijs !
FOTO VAN FRED TANKE
Degelijke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Marc Nauta | zondag 28 jun 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
De binnenkomst was hartelijk en vrijblijvend. Het gesprek liep goed, goed geholpen en aandacht voor details. Zeer goed meedenken en alternatieven laten zien. Wij hebben een top keuken zoals wij bedoeld hebben. Alles in 1x geleverd, geen enkele fout. Bedankt voor alles.
FOTO VAN MARC NAUTA
U keuken
Reactie of foto toevoegen
“Het eindresultaat is zo mooi”
Hanneke Hordijk | vrijdag 12 jan 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Het samenvoegen van nieuwe en bestaande onderdelen van een keuken is een echte puzzel. Pim van Keukensale Nijkerk heeft ons heel goed hierbij geholpen. Het hergebruiken van de bestaande planken en passtukken, het meedenken en mee puzzelen, het adviseren, wij zijn er erg mee geholpen. En nu het eindresultaat is zo mooi! Wij zullen Keukensale Nijkerk zeker ook aanraden wanneer iemand in onze omgeving een nieuwe keuken wil.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
Roel Koblens | vrijdag 5 apr 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij hebben op aanvulling van onze een apart deel gekocht bestaande uit een blok van 240 cm met hieraan een bar-gedeelte. In dit deel is een koel-vries combinatie en een oven opgenomen. Tijdens het aankoopproces is ons ontwerp omgedraaid, we wilde een houten keukengedeelte maar hebben nu witte kasten met een houten omlijsting. Dit maakte dat we nu een warme aanwinst in de keuken hebben. Het idee kwam van de verkoopster in het filiaal in Heerhugowaard. De oplevering heeft snel plaatsgevonden en is goed en netjes geinstalleerd. Al met al een goede ervaring bij een keukenleverancier.
FOTO VAN ROEL KOBLENS
Wand met houten panelen en witte fronten
Reactie of foto toevoegen
“Keuken voor bedrijfskantine”
Peter van Kampen | dinsdag 16 apr 2019 19 | Keukensale Den Helder
Wij hebben een keuken gekocht voor onze bedrijfskantine. Zijn prima geholpen en ik zou dit bedrijf ook aanraden bij andere mensen.

Aanvulling ontvangen 2 mei 2019: Onze aankoop is geleverd en gemonteerd. Het blad is alleen beschadigd en wordt nog vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelfmontage”
René Beista | dinsdag 11 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een matzwarte keuken gekocht bij Reynaldo. Hij was super behulpzaam en verstand van zaken. Ik raad iedereen aan bij hem een keuken te kopen. Helemaal blij mee!
Reactie of foto toevoegen
“Service verleend”
Dirk Vos | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben een nieuwe keuken gekocht en zijn super goed geholpen. Reynaldo heeft alle tijd genomen om ons goed te adviseren en we zijn dan ook zeer tevreden met de verleende service en het eindresultaat.
FOTO VAN DIRK VOS
Eindresultaat keuken
REACTIE VAN DIRK VOS
Prima service, mooie kwalitatief goede keuken tegen een scherpe prijs
Reactie of foto toevoegen
“Hele keuken”
D van haa r en | zaterdag 7 jul 2018 18 | Keukensale Alphen aan den Rijn
Hele keuken gekocht aanrecht bladen beschadigd maar daar krijgen ze een nieuwe voor dus dat is goed maar ze zijn vergeten er een kraan bij te leveren van 200 euro en die krijgen we niet omdat ze zeggen dat we bij het afleveren alles hadden moeten controleren
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Van Briemen | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken. Prima service. Goede montage.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne keuken”
Gé van Zaane | donderdag 15 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Na een aantal afspraken hebben we samen met de medewerker onze keuken samengesteld. We zijn tevreden met het ontwerp. De keuken was ruim voordat wij, in verband met de verbouwing, er aan toe waren al bij KeukenSale geleverd. Zonder problemen hebben zij de keuken bij hun opgeslagen. Na aflevering bleek dat er verkeerde kookapparaat was geleverd. Dit is soepel opgelost. Het nieuwe apparaat is door KeukenSale omgeruild. Kortom we zijn een fijne en mooie keuken rijker.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden klant”
Joke Vonk | donderdag 11 apr 2019 19 | Keukensale Hilversum
We hebben,voor ons, een droom van een keuken gekocht en geleverd gekregen. Goede prijs, geen enorme onderhandeling,en enorm vakkundig en vooral klant vriendelijk geholpen. Wij adviseren andere om zeker bij KeukenSale filiaal Hilversum hun keuken te kopen. Een heel blije en tevreden klant.
Reactie of foto toevoegen
“Ging soepel”
Mattijs van der Laan | maandag 19 aug 2019 19 | Keukensale Hilversum
Wij hebben een keuken gekocht, wij zijn tijdens dit proces uitstekend begeleid in het vormgeven van onze keuken. Ook de levering en het plaatsen van de keuken ging soepel en volgens afspraak.
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Ing Sioe | zaterdag 1 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Mooie keuken met apparatuur uitgezocht bij Keukensale Barendregt. Uitgebreid geholpen en geadviseerd. Er is heel veel keuze. Je houdt een vaste contactpersoon wat erg prettig is. Deze was ook altijd snel bereikbaar. De afspraken zijn duidelijk en worden nagekomen. De keuken is keurig geïnstalleerd. De installatie duurde alleen langer dan verwacht maar resultaat was heel goed. Ik ben dik tevreden met Keukensale en zou zeker aanraden daar een keuken te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Mooie en functionele keuken ,prima meegedacht door natasja en hossen en keurig gemonteerd, zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
Ad van der Stadt | donderdag 28 apr 2022 22 | Keukensale Deventer
Bij het kopen van een geheel nieuwe keuken, is niet alleen de keuze van het materiaal en de apparatuur van belang. Je wilt naast de overtuiging van een acceptabele prijs-kwaliteit verhouding, dat je als klant ook nog wordt gewaardeerd als je de overeenkomst hebt ondertekend. Mark-Jan Okhuijzen en z'n team verstaan als professionals hun vak; al hun communicatie en inzet is er op gericht om je als klant tevreden te stellen. En dat was bij ons als kritische klant geen gemakkelijke opgave! We kijken terug op een zeer geslaagde keukenoperatie en zijn heel tevreden met het eindresultaat! We bevelen Keukensale Deventer met eigenaar Mark-Jan als topper, van harte aan!
Reactie of foto toevoegen
“Vertraging goed opgelost”
Tom Hickford | woensdag 22 aug 2018 18
Oktober 2017 hebben wij een keuken gekocht bij Keukensale.com Nijmegen, In november kregen wij het slechte nieuws vanuit keukensale dat de keukenfabrikant vertraging had opgelopen. Hierdoor werd onze keuken met een paar weken uitgesteld. Omdat onze oude keuken al weg was hebben wij een noodkeuken gekregen, dit was een complete keuken waar alles op en aan zat zelfs een vaatwasser en een oven. Zo konden we toch onze normale dingen doen. Keukensale heeft ons daarmee goed op de hoogte gehouden en bijna dagelijks geïnformeerd. De dag dat de nieuwe keuken geplaatst zou worden werd de noodkeuken weggehaald, daarbij werd ook het leidingwerk verlegd. Voor de keuken stond eigenlijk 3 dagen, de 2e dag hebben de 2 monteurs de keuze gemaakt om iets langer door te gaan. Daardoor is de keuken de 2e dag al klaar, complimenten daarvoor. Nadat de keuken is geplaatst en alles is afgerond zijn wij bij Keukensale.com uitgenodigd. Hier hebben wij een compensatie gekregen vanuit de Keukensale.com omdat zij toch voor hun klanten klaarstaan. Deze compensatie was voor de tijd dat wij de noodkeuken in huis hadden staan., buiten de noodverlichting hebben wij ook nog uitgebreide verlichting gekregen, daarvoor dank! Mijn complimenten uit ik groot naar het personeel bij Keukensale, zij hebben er alles maar dan ook echt alles aan gedaan om onze keuken volledig af te ronden en dit is dan ook gelukt. ik heb begrip voor hun hoe zij het hebben opgelost met de problemen van de keukenfabrikant. Daarmee zal ik ook al mijn kennissen vrienden en familie aanraden om een keuken te kopen bij Keukensale.com Nijmegen, zij hebben alles over voor de klant! Bedankt heren!
FOTO VAN TOM HICKFORD
Eindresultaat keuken
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Fam. Kloppenburg | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben in december een nieuwe keuken besteld welke in maart 2019 bij ons is geleverd en geïnstalleerd. Vanaf het eerste moment zijn we zeer goed begeleid en geadviseerd en ontzettend blij met de keuken, welke op een zeer professionele wijze is geïnstalleerd. Binnen een aantal weken na installatie zijn er een aantal zaken nog bijgesteld en kunnen we nu gaan genieten. Team van KeukenSale Barendrecht, grote dank hiervoor :)
Reactie of foto toevoegen
“Verkeerd artikel”
M.v.worcum | woensdag 5 feb 2020 20 | Keukensale Hilversum
Mooie keuken geplaatst in november door een vakman en verkoper Robert is ook zeer meewerkend als er problemen zijn, maar kijk uit als er een verkeerd artikel is besteld want dan krijg je niet het gehele bedrag terug van de offerte maar het bedrag min de korting van keukensale en de retour kosten zijn voor rekening klant dus dan hou je er niet veel van over. En als je een klacht heb dan wordt je niet persoonlijk gebeld door de bedrijfsleidster maar word alles afgedaan per mail wat niet erg klantvriendelijk is . Het is nu 2 maanden later en er is nog steeds niet gebeld om dit probleem op te lossen.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende service”
Terence Vliet | dinsdag 21 okt 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Onze ervaring met Keukensale Nijkerk is opnieuw uitstekend. Monteur Henk van Soeren heeft een reparatie aan onze keuken vakkundig en met veel zorg uitgevoerd. Het resultaat is perfect. De service en klantgerichtheid zijn, net als destijds bij de aanschaf van onze keuken, van hoog niveau. Keukensale Nijkerk biedt kwaliteit, een eerlijke prijs en echte aandacht voor de klant. Absoluut een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Denken goed mee”
Joyce Oortgiesen | donderdag 23 sep 2021 21 | Keukensale Deventer
Goede ervaring met keukensale Deventer. Geholpen door Sharona. Deskundig, snel, denken mee in oplossingen.

Aanvulling ontvangen 27 september 2021: De keuken is reeds gemonteerd. Goed bevallen. Heel blij met resultaat.
FOTO VAN JOYCE OORTGIESEN
Reactie of foto toevoegen
“Vakkundig”
Herman en Irma | zondag 28 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
We hebben een compleet nieuwe keuken aangekocht, we zijn dan ook zeer tevreden. De medewerkers zijn vakkundug en denken met je mee. Voor al je problemen zorgen zij voor een gepaste oplossing. De keuken die geplaatst is door de keukenmontage Boelsums is gewoon mooi en zeer vakkundig. In een woord GEWELDIG.
FOTO VAN HERMAN EN IRMA
REACTIE VAN HERMAN CHRISTOFFELS
Keuken is nu officieel helemaal klaar en is super mooi geworden. Foto's spreken voor zich.
+ Toon extra foto van Herman Christoffels
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (2 reviews), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (8 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (3 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (44 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.