Feedback
7,9

Keukensale

Score uit 329 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 580 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,8 uit 154 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,6 uit 1807 ervaringen
•  DB Keukens
   
( null null ) score 9,7 uit 2420 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 873 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 91 ervaringen
•  DB Anovi Keukens
   
( Berkel en Rodenrijs Zuid-Holland ) score 9,8 uit 106 ervaringen
•  Keukenathome
   
( Numansdorp Zuid-Holland ) score 9,6 uit 109 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 329 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 233 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 10 ervaringen
1 ster 25 ervaringen

Verdeling: 290 positieve ervaringen | 38 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Zeer tevreden met het resultaat”
Danique Meijer | zondag 23 mrt 2025 25 | Keukensale Apeldoorn
Ruim anderhalf jaar geleden een offerte getekend, waarbij wij een paar maand geleden nog aanpassingen wilden doen. Zonder enige moeite deze kunnen doorvoeren, waarna overgegaan werd tot montage van de keuken. De plaatsing van onze nieuwe keuken verliep soepel dankzij uitstekende communicatie, flexibiliteit en vakmanschap. Het team hield ons altijd goed op de hoogte van de voortgang. Hun kennis en ervaring was duidelijk merkbaar in het precieze werk en de afwerking. We zijn zeer tevreden met het resultaat en kunnen dit bedrijf zeker aanbevelen!
FOTO VAN DANIQUE MEIJER
+ Toon extra foto van Danique Meijer
+ Toon extra foto van Danique Meijer
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Koelewijn | woensdag 5 okt 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Goed geholpen en de keuken is netjes geplaatst. Top service.
FOTO VAN KOELEWIJN
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Trudy / Ben | zondag 18 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Op advies van vrienden hebben we bij Keukensale Nijkerk in december onze nieuwe keuken uitgezocht. Kees had alle tijd en heeft goed naar onze wensen geluisterd, met elkaar hebben we de keuken samengesteld.Inmiddels is de keuken de afgelopen week geplaatst en genieten wij van een prachtige keuken.
Waarom zijn wij enthousiast over Keukensale Nijkerk:
- deskundige en vriendelijke medewerkers
- afspraken worden goed en adequaat nagekomen
- snelle reactie op vragen
Reactie of foto toevoegen
“Denken goed mee”
Joyce Oortgiesen | donderdag 23 sep 2021 21 | Keukensale Deventer
Goede ervaring met keukensale Deventer. Geholpen door Sharona. Deskundig, snel, denken mee in oplossingen.

Aanvulling ontvangen 27 september 2021: De keuken is reeds gemonteerd. Goed bevallen. Heel blij met resultaat.
FOTO VAN JOYCE OORTGIESEN
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Miedema | maandag 6 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Vorig jaar april een keuken met 6 AEG apparaten gekocht bij Keukensale Barendrecht. Door een drukke agenda van onze kant konden we een eerste afspraak alleen maken op een zaterdag einde middag. Dit was geen probleem, de verkoper bleef speciaal langer voor ons. Na het opnemen van de wensen en het maken van een 3D tekening terug gegaan naar huis om er nog eens rustig over na te denken. Je hoort wel eens dat keukenfirma's druk uitoefenen om een snelle beslissing uit te lokken. Dat is bij dit keukenbedrijf zeker niet het geval, want we hadden echt het gevoel dat we er goed over na konden denken. Na 2 weken terug gegaan om één en ander aan het ontwerp te wijzigen en daarna de opdracht gegeven om de keuken te bestellen. Prima service, uitgebreide en duidelijke offerte en mooie 3D tekening ontvangen. Levering keuken was uitstekend, netjes op de afgesproken tijd en zonder schades aan de apparatuur en keukenonderdelen. Bij de plaatsing van de keuken was de koelkastdeur niet goed geleverd (handgreep verkeerd voorgeboord). Na een telefoontje met Jordy van Keukensale, is netjes in orde gemaakt dat we een nieuwe deur kregen. Jordy heeft de inmeting van de keuken gedaan en kwam het eindresultaat ook zelf bewonderen. Erg prettig om met 1 persoon zaken te doen. We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn erg tevreden over de kwaliteit en de service.
FOTO VAN MIEDEMA
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Andre Voorberg | dinsdag 20 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
We werden goed en correct geholpen. Alles klopte en de service is prima.
Reactie of foto toevoegen
“Prettig contact”
j.j. van velzen | zondag 18 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Een keuken met inbouwapparatuur gekocht. men vindt kwaliteit en klanttevredenheid zeer belangrijk.

Aanvulling ontvangen 19 november 2018: Ja de keuken is geleverd en geplaatst. Ik was achteraf over een paar dingen niet tevreden. Dat is nadien zonder gezeur geheel naar tevredenheid hersteld. Ik vond het een prettig contact. Ik moet de apparaten nog wel uitproberen maar ik neem aan dat deze allemaal goed werken. Anders neem ik op grond van de garantie weer contact op.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Linda | maandag 1 apr 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Wij zijn heel erg blij met onze nieuwe keuken en zijn heel vriendelijke geholpen door Reijnaldo. Wij hebben onze keuken 1,5 jaar voor plaatsing besteld vanwege de aankoop van ons nieuwbouwhuis. Veel apparaten die wij uitgezocht hebben waren uit de collectie gehaald en daarvoor hebben we een nieuwe versie gekregen zonder extra kosten en gedoe. Plaatsing ging super snel en je kon merken dat ze werkten met een expert.
Reactie of foto toevoegen
“Prima verlopen”
Ramon | zaterdag 28 dec 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We hebben een keuken gekocht inclusief montage. Alles is goed verlopen van begin tot eind. Het eerste gesprek was prettig en we hadden al een goede indruk van onze droomkeuken dankzij een 3d ontwerp. De verkopers denken goed mee en weten goed wat er allemaal mogelijk is en kunnen ook goed adviseren. Het inmeten, montage en oplevering zijn ook prima verlopen. Kortom, wij kunnen iedereen adviseren om hier een keuken te kopen.
FOTO VAN RAMON
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Piet en Afra Veen | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
We hebben een keuken gekocht, waarbij we prima, vakkundig en vriendelijk geadviseerd werden en er alle tijd voor ons werd genomen. Daniëlle is een vakvrouw die haar vak verstaat. Ook tijdens de levertijd werden we steeds hartelijk te woord gestaan, waarbij de koffie steevast klaar stond. De service ging zelfs zover dat zij en haar vriend onze oude keuken kwamen verwijderen en afvoeren! Bij elke verandering in het proces werden wij direct op de hoogte gebracht. Defecte onderdelen werden direct vervangen. Kortom: prima die Keukensale in den Helder!
FOTO VAN PIET EN AFRA VEEN
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Bijna af”
len | zaterdag 7 nov 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Onlangs is onze keuken, taupe, met een mooi doorlopend wandmeubel geplaatst. In maart 2020 hebben we deze besteld bij Keukensale Hoorn. Met een ontwerp in de hand gingen we er heen. We werden ontzettend vriendelijk en vakkundig geholpen door Mike. Vanuit Keukensale werd een aanbod gedaan t.a.v. Prijs. Als we op het aanbod in zouden gaan moest dat wel dezelfde dag. De korting werd niet vastgehouden , ze mogen er maar een paar weggeven...Omdat we het echt mooi vonden, en gelukkig nog steeds, zijn we er direct op in gegaan. Achteraf voelde het wel wat snel. Thuis zagen we toch nog bij het wandmeubel een gedeelte wat niet zo was als het ontwerp. Met heel veel vindingrijkheid heeft Mike hier een prachtige oplossing voor gevonden. De week zou in week 40 geleverd worden. Dit ging keurig. De mailwisselimg vanuit Keukensale, dus niet specifiek vanuit Hoorn, is niet klantvriendelijk. Allerlei mitsen en mare. Als je bij levering niet thuis bent kost het je...... allerlei regels waarmee ze zich indekken maar wat bij mij als koper argwaan en irritatie opriep.
De levering was prima. Een week van te voren hoorde ik dat een kastje stuk was en nageleverd zou worden . Dat is nu 4 weken geleden. Een termijn waarop ik het kan verwachten wordt niet gegeven maar dat zal wel komen. De plaatsing lijkt vakkundig te zijn gedaan. Het ziet er mooi uit. Mijn huis en tuin was echter zeer slordig achtergelaten . Hierdoor een beschadiging om mijn nieuw gestucte muur. Maar dit wordt vergoed als ik een offerte voor reparatie indien. De aannemer, die mijn verbouwing regelt gaf aan dat het niet gebruikelijk is om een nieuwe keuken zo op te leveren, folie op de deurtjes en veel vlekken, lijm , op de aanrecht, alles is er wel keurig afgegaan en nogmaals het resultaat is prachtig. Keukensale zei dat eerst de keuken geplaatst moet worden en hierna de vloer. Er zou er onder door kunnen gelegd worden. Dit is echter niet zo, omdat de keuken en het wandmeubel op pootjes staat. Tip is echt om eerst de vloer te leggen. De keukenmonteurs moeten dan maar voorzichtig werken. De plinten passen niet, ik had wel aangegeven dat het o,7 mm korter moest. Na melding is mij ook gezegd dat dit opgelost gaat worden als het kastje komt. Daar vertrouw ik op en ik hoop dat het spoedig gedaan wordt want dan kunnen we genieten van het mooie resultaat. Nu nog even 3 sterren en als alles is afgerond veranderen we het naar 4 sterren.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
D.bout | vrijdag 28 jun 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken compleet. Hij is prima afgeleverd en de volgende dag al geplaatst. We hebben gelijk een totaal andere keuken/woonkamer.we zijn er erg blij mee.En vooral de oven gaat over uur en maken het geeft nieuwe inspiratie . Ook de monteur was tot in de puntjes.!
Reactie of foto toevoegen
“Goed bij lastig ontwerp”
J. van Laarhoven | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Deventer
Ik kwam als een veeleisend klant die op zoek was naar een uitbreiding van bestaande keuken in de vorm van een (schier) eiland welke een speciale niet veel voorkomend indeling moest krijgen. Waar ik bij collega/concurrent bedrijven geen gehoor kreeg omdat het praktisch niet uitvoerbaar zou zijn, ging Keukensale de uitdaging aan met als resultaat een eiland dat boven verwachting scoorde. In het eerste gesprek bleek dat klantvriendelijkheid, meedenken en prijs hun sterkste punten waren, niets was te veel gevraagd! 3D ontwerp van dit eiland gaf een mooie indruk van hetgeen wij konden verwachten, iets wat veel concurrent/collega bedrijven niet doen of zeker niet in een eerste overleg fase! Daarbij is de zeer concurrerende prijs geen hindernis, integendeel het trekt je snel over de streep! Levering van de keukenkasten en bijbehorende accessoires was prima en het klopte allemaal en was van een hoogstaand niveau. Kortom, een bedrijf dat klantvriendelijkheid en kwaliteit hoog in de vaandel heeft en doet wat het zegt en belooft. Ander zeer sterk punt was de zeer snelle levering van deze uitbreiding. Normaal zou dit 10 tot 12 weken duren, bij hen was de levertijd binnen 4 weken. Top! Mede om bovenstaande redenen en ervaring kan ik dit bedrijf ten zeerste aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende service”
Terence Vliet | dinsdag 21 okt 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Onze ervaring met Keukensale Nijkerk is opnieuw uitstekend. Monteur Henk van Soeren heeft een reparatie aan onze keuken vakkundig en met veel zorg uitgevoerd. Het resultaat is perfect. De service en klantgerichtheid zijn, net als destijds bij de aanschaf van onze keuken, van hoog niveau. Keukensale Nijkerk biedt kwaliteit, een eerlijke prijs en echte aandacht voor de klant. Absoluut een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“2e keuken”
K Boekhout | woensdag 1 apr 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Prima geholpen, alles netjes geleverd en geïnstalleerd. Inmiddels is dit onze 2e keuken van Keukensale Barendrecht en 2x dik tevreden !
FOTO VAN K BOEKHOUT
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Jan van Huijgevoort | maandag 17 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Super goed geholpen. Niet dat opdringerige als bij sommige concullega's. Binnen 2 uur was de koop een feit. In vervolg afspraak, na het inmeten, de puntjes op i gezet. Ook de monteur verstaat zijn vak. Top bedrijf, met vakbekwame medewerkers, en super service.
FOTO VAN JAN VAN HUIJGEVOORT
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Renaldo | zondag 21 jun 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Afgelopen april ben ik, op aanraden van kennissen, voor het eerst bij Keukensale Barendrecht binnengestapt. Dit zou mijn eerste keuken worden. Vanaf het eerste moment zijn we zeer goed geholpen door Jordy van Keukensale Barendrecht. Hij nam de tijd voor ons, dacht mee en hield rekening met mijn wensen en budget. Daarnaast werd er direct een scherpe prijs aangeboden, geen gekke taferelen zoals 'nu tekenen, en dan krijg je 30% korting'. Geen onzin, maar een eerlijke en gerechtvaardigde prijs zonder addertjes onder het gras. Na een prachtige keuken besteld te hebben werd er snel contact opgenomen om in te meten. Ook dit werd gedaan door een zeer vriendelijk persoon, die mij nog wat tips gaf omtrent het klaarmaken van de leidingen etc. Netjes op tijd, zoals afgesproken, werd de keuken zeer professioneel bezorgd door hun bezorg partner. Direct daarna volgde de montage, wederom door een zeer vriendelijk, maar vooral zeer kundig persoon. Er waren wat complicaties, dat lag aan mij, maar de monteur dacht mee en heeft alles zeer netjes op kunnen lossen. Al met al ben ik enorm tevreden, van aankoop tot montage. De communicatie gedurende het gehele proces was duidelijk en snel. Via deze weg wil ik Jordy dan ook nogmaals bedanken voor een prachtige keuken en alle goede service! Ik kan Keukensale Barendrecht aan iedereen aanbevelen! Of je nu een starter bent, of voor je droom keuken gaat, ik weet zeker dat de mensen van Keukensale Barendrecht je kunnen helpen!
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Rob & Nelleke | donderdag 2 mei 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Ik wilde persé een kookeiland, die werd mij door Frans afgeraden vanwege de ruimte. Best een shock! Toen ik daarvan was bekomen, zijn we verder gegaan en hebben wij een prachtige hoogglans antraciet keuken met super mooie inbouwapparatuur (allemaal zwart), een geweldige ingebouwde afzuiger en als klap op de vuurpijl Gunmetal kraan en afwasbak in een prachtig zwart belgisch hardstenen aanrechtblad.... Een plaatje geworden. Kookeiland direct vergeten en nog geen seconde spijt. De keuken is in een halve dag geplaatst. Een échte aanrader voor een ook fantastische goede prijs.
FOTO VAN ROB & NELLEKE
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Rob & Nelleke
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zit erin”
C.michidis | vrijdag 7 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Keuken gekocht. Zeer vriendelijk personeel en denkt met je mee. Snelle levering.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Fam. Bal | zondag 22 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn uitstekend geholpen bij Keukensale in Barendrecht. We zochten een heel concept met extra kasten en een grote eettafel. We hebben een groot gezin met aanhang, dus ook veel opberg- en zitruimte nodig. Er werd meegedacht en gezamenlijk een heel ontwerp gemaakt voor de keuken en extra kasten en tafels ontworpen. De plaatsing gebeurde zeer professioneel. Kleine problemen na oplevering werden zeer vriendelijk en professioneel verholpen. Het eindresultaat is super en de kwaliteit naar verwachting. We zijn erg tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Fam. Tiemersma | zaterdag 6 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We genieten op dit moment van de pas geplaatste keuken. Zoals vaker met een keuken het geval is, waren er een paar kleine dingetjes die na plaatsing nog even veranderd moesten worden. Dit is op een klantvriendelijke en professionele wijze opgelost waarbij veel rekening gehouden werd met onze drukke agenda. We kunnen rustig zeggen dat we van tekening tot afronding bij dit bedrijf goed geholpen zijn.
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Fouten worden niet opgelost”
Ronald Jansen | woensdag 10 jan 2024 24
Keuken sale hoofdkantoor neemt geen enkele verantwoording. Keuken in Nijmegen gekocht, bedrijf reeds niet meer verder onder de naam van keuken sale. Hoofdkantoor zou alle tekortkomingen verder afhandelen maar reageren nergens meer op. Keurige mail gestuurd met alle tekortkomingen via contact persoon daar. Ook deze man reageert niet. App gestuurd, gebeld nog niet het fatsoen om je te woord te staan. Koop nooit een keuken bij dit bedrijf! Men is er alleen op uit om snel en veel geld te verdienen. Men neemt geen enkele verantwoording op een zeer slechte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Familie De Greeuw | maandag 15 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Vriendelijke medewerkers en lekkere koffie. Uitgebreid gekeken naar de mogelijkheden binnen het budget, waarbij werd afgesproken dat twee bestaande apparaten werden overgeplaatst in de nieuwe keuken. Al snel werd een afspraak gemaakt voor het inmeten. Maandags werd de keuken geleverd en op dinsdag hebben de monteurs de keuken geplaatst, dit ging heel voorspoedig. Het resultaat is een mooie lichte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met afzuigkap”
Sylvia Van Lokven | zondag 26 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Ik ben bij Keukensale heel erg vriendelijk, deskundig en met veel geduld geholpen. En had een mooie keuken voor een goede prijs. Ook degene die de keuken kwam zetten was top. De enige reden dat ik geen 5 sterren heb gegeven is het feit dat mijn afzuigkap meer geluid maakte dan in de winkel en dan belooft. Hij zou "de stilste" zijn en dat is hij in werkelijkheid zeker niet. Hier kon niks aan gedaan worden.
REACTIE VAN LEN
Welk type afzuigkap heeft u? Ik herken dit namelijk.
REACTIE VAN SYLVIA VAN LOKVEN
Een AEG afzuigkap. Weet zo even het model niet!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
G. Harting | donderdag 17 sep 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken gekocht. Het verkoopproces verliep prettig. Er was duidelijk sprake van vakkennis. We zijn dan ook goed geïnformeerd. De feitelijke verkoop was ook prettig. Natuurlijk wil Keukensale de beste prijs er uit slepen. Maar dat wilden wij ook. Dit proces verliep prettig en we hielden er een goed gevoel aan over. Ondertussen is de keuken geïnstalleerd en zijn wij zeer tevreden over het totale proces.
FOTO VAN G. HARTING
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijke benadering”
Magda Berkenbosch | woensdag 22 mei 2019 19 | Keukensale Cruquius
Onlangs een keuken gekocht bij keukensale in vestiging Cruqius. Werd erg vriendelijk en prettig geholpen. Keuken inmiddels geinstalleerd en ben er erg blij mee. Professioneel bedrijf en ook de hulp/ vragen na de aankoop werden zorgvuldig afgehandeld. Ik kan deze vestiging van Keukensale Cruqius van harte aanbevelen.
FOTO VAN MAGDA BERKENBOSCH
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Mooie mat zwarte keuken”
Joke en Henk | vrijdag 1 okt 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Super blij met onze mooie mat zwarte keuken. Kees en Pim hebben ons goed advies gegeven. We hadden meteen een goed gevoel in de zaak. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN JOKE EN HENK
+ Toon extra foto van Joke en Henk
+ Toon extra foto van Joke en Henk
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Remco en Linda | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Erg tevreden van begin tot eind. In de lockdown een keuken gekocht. Erg fijn dat Marc-Jan bij ons aan huis kwam. Zo konden wij precies aangeven hoe onze nieuwe keuken eruit moest gaan zien. Het voordeel was ook wel dat wij precies wisten wat wij wilden qua kleur en style. Hierdoor kon Marc-Jan de verschillende materialen mee nemen en van daaruit konden wij weer verder kiezen. Bij elke plaatsing van een keuken gaat er wel wat mis. Keukensale heeft ons daarin zeker niet in de kou laten staan!! Wij werden steeds op de hoogte gebracht en alles is uiteindelijk netjes afgehandeld. Zelfs een diner bon gekregen nadien! Qua prijs en kwaliteit zijn wij ook zeer tevreden!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Françoise de Kivet | donderdag 29 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Eerst hadden we een keuken bij IKEA gezien, daar waren leveringsproblemen, vandaar dat we bij keukensale in Nijkerk zijn gaan kijken of zij op korte termijn een keuken konden leveren. Daar werden we heel vriendelijk zonder enige druk geholpen. De keuken kon zelfs een week eerder geleverd worden. We hebben zelf de keuken geplaatst en zijn daarbij heel goed geholpen. Heel vriendelijk met de vragen die wij hadden. Top service en top team. Zeker aan te raden!
Reactie of foto toevoegen
“Content”
Nannenberg | zaterdag 20 jun 2020 20 | Keukensale Groningen
Onze ervaring met keukensale is positief. We zijn goed geadviseerd om een keuken te vinden die voldeed aan onze wensen en binnen ons budget. Ruime keus en vriendelijk personeel. De keuken is inmiddels geleverd en geïnstalleerd en we zijn meer dan tevreden. Mooie keuken voor een goede prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Goede keuze”
Geffrey | donderdag 15 okt 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Keuken in voorjaar 2020 afgenomen voor ons nieuwbouwhuis die op 13 en 14 okt 2020 geplaatst is. We zijn naar keukensale gegaan op basis van goede internet reviews. Na eerst bij twee andere verkopers te zijn geweest, die naar onze mening belachelijke prijzen vroegen, een orienterend gesprek gehad bij Keukensale. Er is daar ontzettend goed meegedacht in het ontwerp, met goed advies en uiteindelijk qua prijs kwamen we uit op wat wij in gedachten hadden. Ons contactpersoon was Zacheus, tevens de eigenaar van deze vestiging. Hij heeft ook de maten voor de koof gegeven, die wij eerst gemaakt hebben en de drie hoge kasten nu in wegvallen, alsof ze in een wand wegvallen. Dit kwam ook perfect uit qua maten. De communicatie in aanloop naar de levering is altijd duidelijk geweest en Keukensale is daar altijd flexibel in geweest. Afgelopen twee dagen is de montage gedaan en ook dit is vlekkeloos verlopen. We zijn ontzettend blij dat we de keuken hebben afgenomen bij keukensale. Qua communicatie en planning, kwaliteit van de keuken en met name ook service. Je hoort regelmatig horrorverhalen over keukenleveranciers, maar gelukkig hebben we daar niks van hoeven te ervaren bij keukensale. Echt een aanrader!
FOTO VAN GEFFREY
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Connie van Putten | donderdag 6 dec 2018 18 | Keukensale Hilversum
Bij Keukensale in Hilversum heb ik met adviseur Robert van Vonderen mijn droomkeuken samengesteld. En dan is het afwachten tot na de installatie of ook alles klopt en naar wens is. Nou dat was hij. Helemaal tot in detail compleet en super mooi. Complimenten voor Keukensale, maar ook voor de meedenkende vervoerder en de bevlogen installateur.
FOTO VAN CONNIE VAN PUTTEN
Reactie of foto toevoegen
“Supergoed geholpen”
Judith Kruit | maandag 28 aug 2023 23 | Keukensale Zaandam
Van het eerste contact met Eva in de winkel tot het plaatsen van de keuken, supergoed geholpen. Eva heeft geheel vrijblijvend meegedacht over de indeling, en bij de tweede afspraak de details goed en duidelijk doorgesproken. Daarna liep de planning precies zoals afgesproken en is de keuken super vakkundig geplaatst door de monteur. Alles paste en klopte precies. Helaas is 3 dagen na plaatsing wat schade door een lekkage ontstaan en ook hier is op initiatief van Keukensale een goede oplossing voor gekomen. Echt bijzonder! Ik kan deze winkel echt van harte aanraden!
FOTO VAN JUDITH KRUIT
+ Toon extra foto van Judith Kruit
Reactie of foto toevoegen
“Goed gedaan”
Caroline Cramer | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht zijn ontzettend goed over alles geïnformeerd in de winkel .zeer vriendelijk en geduldig geholpen .

Aanvulling ontvangen 20 mei 2019: Onze keuken is afgelopen week bezorgd en gemonteerd. We zijn uiterst tevreden over de keuken . snel en vakkundig gedaan.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken ziet er keurig uit”
Familie Roskam | maandag 21 okt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn zeer deskundig geholpen en zijn super blij met onze nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Adri en Jan | zaterdag 21 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Graag willen wij onze complimenten maken. Het was niet alleen een heel plezierig contact (na het bezoeken van veel andere zaken), maar ook zeer geslaagd. De professionaliteit waarmee er een ontwerp werd gemaakt van de keuken waar wij aan dachten, samengesteld uit voorbeelden uit de showroom, was op zijn zachtst gezegd verrassend. In tegenstelling tot andere adviezen, bleek een kookeiland een mogelijkheid, iets dat we heel graag wilden. Verder kregen we zo'n aantrekkelijk aanbod, dat we meteen besloten hebben te bestellen. Ook de service was geweldig, hoeveel keer we contact zocht, altijd alle tijd nemen voor advies. We hopen natuurlijk dat de keuken lang meegaat, maar ik zou zeker opnieuw bij jullie kopen.
Het is absoluut een negen waard, nog veel succes gewenst met jullie zaak. Hg Jan en Adri.
Reactie of foto toevoegen
“Super geholpen”
Freddy | maandag 3 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Keuken gekocht super geholpen, en zeker aan te raden. Het resultaat is zeer mooi geworden.
FOTO VAN FREDDY
Geplaatste keuken
REACTIE VAN PETER
Mooie keuken. Een vraagje, is dit een betonlook keuken en wat voor kleur blad zit erop.
Reactie of foto toevoegen
“Hartstikke goed gegaan”
maud thomassen | zaterdag 18 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een complete keuken gekocht. Fijne mensen goede service en duidelijke uitleg
FOTO VAN MAUD THOMASSEN
Strakke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Fam. Kloppenburg | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben in december een nieuwe keuken besteld welke in maart 2019 bij ons is geleverd en geïnstalleerd. Vanaf het eerste moment zijn we zeer goed begeleid en geadviseerd en ontzettend blij met de keuken, welke op een zeer professionele wijze is geïnstalleerd. Binnen een aantal weken na installatie zijn er een aantal zaken nog bijgesteld en kunnen we nu gaan genieten. Team van KeukenSale Barendrecht, grote dank hiervoor :)
Reactie of foto toevoegen
“Alles is soepel verlopen”
Marit | dinsdag 7 mei 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Via via kwam ik uit bij Keukensale Nijkerk en werd zeer vriendelijk ontvangen. Ik had het gevoel dat mijn wensen werden begrepen en dat bleek ook wel na plaatsing. Ze hebben voor mij tevens het meerwerk gedaan (leidingwerk/stoppenkast) en ook dat verliep soepel en zonder lange wachttijd. Op één moment was ik ergens minder tevreden over wat door hen zeer serieus werd opgepakt. Ik geniet intens van mijn nieuwe keuken en krijg veel complimentjes uit mijn omgeving. Ze hebben ook een sanitair afdeling die ik absoluut in gedachten houd!
Reactie of foto toevoegen
“Goede service en duidelijke communicatie”
Jan Hofman | donderdag 12 mei 2022 22 | Keukensale Deventer
Heel prettig geholpen bij Keukensale Deventer. En een prachtig ontwerp voor de keuken van de J.H. Donnerschool. Mooie prijs en kwaliteitverhouding! Goede service en duidelijke communicatie. Wij kopen nog een keuken bij Keukensale Deventer voor een andere locatie.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
Jessica van der schans van dongen | zaterdag 14 jul 2018 18 | Keukensale Breda
Nieuwe keuken gekocht maar bij levering was zoveel niet aanwezig dat we meerdere keren naar de bouwmarkt konden en we hadden toch echt een complete keuken gekocht zal het zijn omdat we hem zelf kunnen zetten. Heel jammer en slechte service voor zoveel geld.
Reactie of foto toevoegen
“Service verleend”
Dirk Vos | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben een nieuwe keuken gekocht en zijn super goed geholpen. Reynaldo heeft alle tijd genomen om ons goed te adviseren en we zijn dan ook zeer tevreden met de verleende service en het eindresultaat.
FOTO VAN DIRK VOS
Eindresultaat keuken
REACTIE VAN DIRK VOS
Prima service, mooie kwalitatief goede keuken tegen een scherpe prijs
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken inclusief apparatuur”
D.Mozer | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
complete keuken incl.apparatuur gekocht,Goede informatie gekregen en zijn zeer te spreken over het meedenken en verbeteren van ons idee. Keuken is thuis ingemeten. Na levering bleek dat deze op de millimeter nauwkeurig was.Kortom,wij zijn zeer tevreden over het totaal.
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Jenny lukassen | zondag 2 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben even keuken gekocht. Mede door de goede begeleiding bij de aankoop door verkoper John hebben Wij keukensale als zeer prettig ervaren.

Aanvulling ontvangen 14 april 2019: Inmiddels heeft de plaatsing van de keuken plaats gevonden . Afgelopen maandag en dinsdag. De levering was de vrijdag 5 april. Alles is perfect verlopen. Wij willen dit dan ook met super! beoordelen.
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
John Fransen | woensdag 20 feb 2019 19 | Keukensale Cruquius
Wij hebben een prachtige keuken gekocht waarbij wij goed geadviseerd zijn door Natasja. Op ons verzoek is de keuken op de kortst mogelijke termijn besteld en vakkundig geplaatst door Hossen en zijn broer. Fijne mensen om mee te werken! Alle toezeggingen zijn waargemaakt. Wij bevelen Keukensale Cruquius aan.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden over het geheel”
Stephanie Jager | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Op aanraden van onze buren zijn wij ook bij Keukensale Deventer wezen kijken. Mark-Jan heeft ons goed geholpen en al snel was onze droomkeuken getekend. Wij hadden het geluk dat de keuken binnen 6 weken geleverd kon worden. Op 4 oktober is onze keuken geplaatst en alles was tot in de puntjes geregeld. Wij zijn super tevreden over het geheel. Nooit gedacht zo snel een keuken te kopen met de juiste prijs en kwaliteit. Wij hadden totaal geen behoefte om bij andere concurrenten aan te kloppen. Daarnaast ook complimenten voor Sharona en Marco die ons goed te woord hebben gestaan. Wij raden Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN STEPHANIE JAGER
Reactie of foto toevoegen
“Top gegaan”
Tuytel | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Op zoek naar een nieuwe keuken uitgekomen bij keukensale, zeer prettig geholpen, communicatie tot aan montage prima en dan komt er ook nog een topmonteur Jeffrey. Eind van de dag nog een leuke verrassing in de vorm van een bloemetje en champagne. Al met al een top deal voor een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne keuken”
Gé van Zaane | donderdag 15 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Na een aantal afspraken hebben we samen met de medewerker onze keuken samengesteld. We zijn tevreden met het ontwerp. De keuken was ruim voordat wij, in verband met de verbouwing, er aan toe waren al bij KeukenSale geleverd. Zonder problemen hebben zij de keuken bij hun opgeslagen. Na aflevering bleek dat er verkeerde kookapparaat was geleverd. Dit is soepel opgelost. Het nieuwe apparaat is door KeukenSale omgeruild. Kortom we zijn een fijne en mooie keuken rijker.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer slechte communicatie en nog slechtere service”
Ruud van Lieshout | woensdag 17 apr 2024 24 | Keukensale Son
Filiaal Eindhoven: keuken ( 13.600 euro ) betaald in september. Afgesproken plaatsingsdatum 14 december 2023. Een dag voor de plaatsing wordt deze uitgesteld tot medio januari. Geplaatst 16 januari maar niet compleet ( o.a. verkeerde oven en kraan, kromme kastdeur en niet-aansluitende werkbladen. Herstel in februari niet gelukt, in maart lukt het de monteurs ook niet. Blad en deur zouden 17 april vervagen worden maar opnieuw bleek deur niet juist en monteur durfde alleen het werkblad niet te vervangen. Daarom moeten we weer wachten op nieuwe datum. Zeer slechte communicatie en nog slechtere service. We hopen dat het ooit goed komt
Reactie of foto toevoegen
“De ideale keuken”
Wouter | donderdag 18 feb 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Heel goed geadviseerd door Kees en Pim van Keukensale Nijkerk. Ze namen de tijd voor ons en hebben smen met ons de ideale keuken samengesteld. We hebben nu een prachtige keuken die er even mooi uitziet als op het 3d ontwerp.
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch geadviseerd”
Thea Rozendaal | zaterdag 8 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Fantastisch geadviseerd door Risza. Ik had totaal geen behoefte om meerder keukenzaken af te gaan om ideeën op te doen. Toen ik in februari bij Keukensale in Barendrecht kwam ( de 2e zaak die ik bezocht), had ik vanaf de 1e minuut het gevoel van "dit gaat 'm worden". Risza dacht mee en daarbij kwam ook nog eens een prijs die volledig in mijn budget paste. De keuken is inmiddels geplaatst en wat ben ik er blij mee. TOP kwaliteit! Ik heb al reacties gehad van mensen die de keuken in één woord "prachtig" vinden. Dank Risza voor je professionele meedenken, je ideeën etc.
FOTO VAN THEA ROZENDAAL
+ Toon extra foto van Thea Rozendaal
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden over keuken”
Karin en Dennis Gruijs | woensdag 20 feb 2019 19 | Keukensale Hilversum
We hebben een keuken gekocht. We zijn eigenlijk super tevreden over alles, behalve dat op het aanrecht een paar vlekken zitten en het is nog niet gekit. Maar hier wordt nog wel wat aan gedaan dus we zijn reuze tevreden!
FOTO VAN KARIN EN DENNIS GRUIJS
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Marja en Fred van der Kade | woensdag 26 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het eerste bezoek aan Keukensale Nijkerk zijn we geweldig geholpen. Bij het ontwerp van de keuken is goed geluisterd naar onze wensen en zijn die voor zover mogelijk meegenomen. En waar dat niet kon, kwam Keukensale met een passende oplossing. Het voorwerk werd door de door Keukelsale ingeschakelde mensen goed, vakkundig, netjes en volgens afspraken uitgevoerd waarbij over een aanpassinkje hier en daar niet moeilijk gedaan werd. Even dreigde de levering mis te gaan door een planningsfout in de fabriek maar ook dat werd opgelost en werd de keuken op de geplande dag van installatie 's ochtends om 7 uur rechtsreeks uit Duitsland bij ons afgeleverd. De al aanwezige installateurs konden meteen aan de slag en 's middags al was alles klaar. We zijn erg blij met onze nieuwe keuken en zijn over (de mensen van) Keukensale Nijkerk heel erg tevreden.
FOTO VAN MARJA EN FRED VAN DER KADE
Reactie of foto toevoegen
“Belofte worden niet nagekomen”
Fam Nieuwburg | dinsdag 15 nov 2022 22 | Keukensale Alkmaar
Wat een vreselijk bedrijf komen helemaal niets na wat Ze beloven! Koop hier niet! Vooral vestiging Alkmaar! Na 3 weken hebben we nog niets geen water geen koelkast geen vaatwasser oven niets is er nog aangesloten!
Reactie of foto toevoegen
“100% aanbevelen”
Paul | dinsdag 9 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
Wij hebben een prachtige keuken bij Keukensale gekocht. Er werd door Alex en Vlado op een fijne manier met ons meegedacht met goede adviezen. Verder nemen ze rustig de tijd voor je om tot je droomkeuken te komen. Een kleine last minute wijziging was bovendien ook geen probleem. Alles kwam volgens planning binnen en de montage is uitstekend gedaan. De geleverde apparatuur werkt verder top. Keukensale Arena kan ik 100% aanbevelen.
FOTO VAN PAUL
Prachtige keuken
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Tess Volkers | woensdag 13 jul 2022 22 | Keukensale Leiderdorp
Niet te beschrijven slechte service ervaren bij Keukensale Leiderdorp! Begin februari hadden wij een afspraak met Yves (verkoper) bij keukensale Leiderdorp om inspiratie op te doen voor de nieuwe keuken. We werden meteen erg goed geholpen en hebben bijna twee uur om tafel gezeten om onze wensen op papier te krijgen. Hier kwam een prachtige eerste schets uit. Toen we net een blik op het resultaat, de 3D schets, geworpen hadden, kregen we van Yves gelijk een dringend advies om maar gelijk even te tekenen. Dat hadden we immers afgesproken volgens hem. Een keuken is niet een aankoop welke je iedere week doet, het is toch een flink bedrag en het is fijn om hier een nachtje over te kunnen slapen. Hier werd Yves vervolgens boos over, ''Jullie wisten toch van te voren wat jullie hier kwamen doen?!''. Op dat moment hadden wij moeten stoppen en nooit meer een voet moeten zetten in deze zaak, jammer genoeg hebben wij dit toen niet gedaan. Wij hebben toch een nachtje geslapen en besloten het te doen, het was ten slotte een mooie tekening geworden. Buiten het dringende advies van Yves beviel ons de goede service bij het intekenen van onze wensen! De vervolgafspraak met de definitieve tekening was met een collega van Yves. Dit was een fijn gesprek en hier hebben we dan ook getekend, gezien de service van de beste collega zeer goed en deskundig was. De levering zou op 31 mei zijn en de montage op 1 juni. Helemaal prima, dachten wij. Op 31 mei begon echter de ellende. De koelkast en vaatwasser werden niet meegeleverd. Toen wij opbelden kregen we de vraag of we wel goed gekeken hadden en of we deze toch niet over het hoofd hadden gezien... Toen vervolgens doodleuk werd verteld dat we Siemens apparaten hadden besteld en dat dit "logisch" was dat het hierom later geleverd werd brak onze klomp. Als dit meteen tijdens het bespreken van de apparaten was verteld hadden wij wellicht voor een ander merk gekozen.
Wanneer de apparaten dan wel geleverd zouden worden was nog onbekend. Op 1 juni kon de monteur dan ook maar een halve keuken monteren. Er zou een noodblad op komen omdat een andere partij nog langs zou moeten komen voor het inmeten voor het hardstenen blad. Het 'noodblad' stond alleen niet in de monteur zijn werkbeschrijving en hier moest hij dus het nodige voor improviseren, dit resulteerde in een noodblad wat een kind op de basisschool met het vak handarbeid nog beter zou monteren. Zie foto's. Even als verduidelijking: Wij hebben hier 500 euro voor betaald. Persoonlijk vind ik dit het niet waard, we hadden net zo goed zelf een houten plank neer kunnen leggen. Op 6 juli zijn de koelkast en vaatwasser na wel 100 keer gebeld te hebben eindelijk binnen. Verwacht maar niet dat keukensake Leiderdorp hier zelf enige moeite in stopt. Uit zich zelf hebben ze namelijk nog nooit iets van zich laten horen hier moeten we zelf achteraan gaan. Maar nu hebben we een koelkast en vaatwasser gekregen, als toevoeging bij de rest van de spullen die nog gemonteerd moesten worden, maar waar is de monteur? Nergens te vinden! Onze keuken/woonkamer staat dus al 1,5 maand vol met dozen, plinten en andere troep! Kortom het witgoed is nu met veel pijn, moeite en wel 100 contactverzoeken geleverd, maar de monteur kan pas over een paar weken komen. Wij hebben de afgelopen maand wel 100 keer gebeld maar niemand kan ons verder helpen. Wij moeten constant bellen en mailen en krijgen halve reacties terug. Als je er niet achteraan gaat wordt het ook niet voor je geregeld. De bedrijfsleider van keukensale Leiderdorp, Hamza, staat bekend als (zelfbenoemd) brandjesblusser maar heeft nog nooit uit zichzelf iets van zich laten horen. Elke keer als wij bellen of mailen krijgen wij hetzelfde antwoord: ''Ik laat je morgen iets weten!''. Als je op keukensale Leiderdorp moet wachten, kan je wachten tot je een ons weegt... Er gebeurt namelijk nog precies niks. Het zou fijn zijn als wij in dit warme weer eindelijk een werkende koelkast hebben. Hoe had keukensale dit op kunnen lossen: communicatie! Als zij van te voren hadden gezegd: De koelkast en vaatwasser zijn een maand later; kunnen wij de levering en montage opschuiven? Hadden wij geen enkel probleem gevonden! Ook als mensen afspraken maken om je terug te bellen, bel dan terug! Kortom, keer op keer heb je toch de voorzichtige hoop dat er wat geregeld gaat worden. Als je op de afgesproken deadline dan contact zoekt, krijg je te horen dat de desbetreffende medewerker niet aanwezig is en dat je teruggebeld gaat worden. Je raadt het wederom weer! Dit is tot op vandaag niet gebeurd. Je verliest de hoop op een goede afloop. We hebben goede hoop dat keukensale Leiderdorp zich toch herpakt en zich van zijn/haar beste kant gaat laten zien. Als de keuken eindelijk af is, zal het vast prachtig worden. Jammer dat het proces om daar te komen nu zo moeizaam gaat. Dit geeft nu alleen maar frustratie en ellende!
FOTO VAN TESS VOLKERS
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met de keuken”
Emmerik | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Schagen
Wij hebben in februari een keuken gekocht bij Keukensale Schagen en die is in April geplaatst. Wij zijn erg tevreden. duidelijke afspraken en alle communicatie is perfect verlopen. 3d ontwerp namen ze alle tijd voor zelfs na wat aanpassingen van onze kant. Meerdere keren in de showroom geweest en er werd alle tijd genomen. Plaatsen ging ook super. Deze man werkte keurig netjes en de keuken was in 1 dag geplaatst. Er ontbraken 2 plankjes in de kast die heeft Martin zelf bij ons langs gebracht. Wij zijn erg blij met onze keuken en de ervaring met Keukensale.
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Verwachtingen zijn waargemaakt”
André en Christel Zeelen | donderdag 15 nov 2018 18 | Keukensale Heerlen
Op basis van deskundige en klantvriendelijke adviezen van John en Edwin hadden we, mede dankzij geheel op maat gesneden 3D tekeningen, al voorafgaand levering een goede indruk over wat we geleverd zouden krijgen. Zo werd ruimschoots de tijd genomen om ons goed mogelijk te adviseren en mee te denken over alternatieve aanpassingen. De keuken is perfect gemonteerd door een kundige monteur die ik zou willen typeren als een "pietje precies" vakman, wat ik een pluspunt vind. Onze verwachtingen zijn waargemaakt qua kwaliteit, oplever-afspraken voor een zeer schappelijke prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Een nare ervaring”
Ines | dinsdag 8 nov 2022 22 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
Helaas heb ik een nare ervaring met de Keukensale Villa Arena. Ik ben eerst vriendelijk geholpen door Robert, na het tekenen van het contract veranderde deze vriendelijke verkoper in een opdringerige man. Hij probeert zich vanuit alle kanten in te dekken. Ik heb 0,0 vertrouwen gehad in de monteurs/levering en zo ga je niet met klanten om!
Om te beginnen bij punt 1: Toen ze de keuken kwamen monteren ontbrak de achterwand. Ik vroeg direct aan de monteur waar die gebleven is, hij gaf aan dit moet nog besteld worden. Dat is heel raar want tijdens het bestellen heeft die Robert alle maten opgemeten (ook de exacte maten van de stopcontacten), er is mij nooit verteld dat er een late levering zou zijn. Ik heb direct de winkel gebeld omdat zonder achterwand wordt de keuken werkblad niet gekit. Er zat namelijk ook een ruimte tussen de twee keukenbladen waardoor alle vieze kruimels onder de kast vallen. Ik vroeg aan hem hoe lang moet ik wachten? Zijn antwoord was ongeveer 5 á 6 weken. Schandalig! Ik was erg gefrustreerd en zei 'hoe moet ik dan koken op een los blad? Zijn antwoord was onprofessioneel en zei 'dat hoef je toch niet te koken'. Ik heb het gesprek beëindigd want met zulke mensen valt niet te praten. Wat een belachelijk antwoord, klantvriendelijk staat niet in zijn woordenboek.

Punt 2: De magnetron is ook later bezorgd i.v.m. het afmeten. Dit is wederom niet doorgegeven tijdens het bestellen. Ik heb het maar moeten accepteren omdat ik er niets aan kon veranderen. Ik belde later toevallig naar de winkel met de vraag wanneer dit geleverd zou worden. Ik krijg direct te horen ''mevrouw, er is een afspraak voor morgen en dit is ook via de e-mail bevestigd''. Dit is vreemd want ik heb nooit iets ontvangen. We kregen hier een discussie over omdat hij mij niet geloofde en zei ''misschien heeft u het per ongeluk gewist of is het bij uw ongewenste mail terecht gekomen. Ik heb meerdere malen gezegd beide zijn niet van toepassing. Later belde ik terug of de afspraak zeker is en toen werd erkend dat ik inderdaad geen mail gekregen heb. Dus de fout lag wederom niet bij mij.

Punt 3: Na vier maanden begon het laagje op de handgreep van de kasten los te laten. Uiteraard heb ik dit gemeld en een klacht over ingediend. Het antwoord dat ik kreeg was ''mevrouw, dit komt door uw ringen en dat valt niet onder de garantie. Dit heb ik nog nooit gehoord, dus wanneer iemand de kasten open wilt maken moeten hij/zij eerst de ringen af doen. Dat is toch absurd!

Punt 4: Ik had een vensterbank voor de keuken nodig en deze moest ik jammer genoeg bij hun bestellen i.v.m. hetzelfde materiaal als de keuken. Ik heb een mail gekregen dat het geleverd zou worden in WK41, die week is voorbij en ik heb niks gehoord. Ik heb de winkel zelf gebeld en gevraagd wat de status hiervan is. Ik kreeg als antwoord '' de bestelling is binnen en we gaan een afspraak met de monteur maken'' Ook erg onprofessioneel dat de klant hier zelf achteraan moet gaan. Het lijkt mij dat zij de klanten moeten informeren als er een bestelling binnen is. Maar prima, als het maar gemonteerd wordt. Ik heb 1 week gewacht, weer niks van de monteur... Ik heb de monteur gemaild, geen reactie. Ik heb de winkel opnieuw gebeld. Uiteindelijk na veel irritatie hebben ze voor mij een afspraak gemaakt voor 26 oktober, tussen 08:00 en 09:30 zou de monteur komen. Ik mocht absoluut niet wijzigen anders moest ik nog eens 3 weken wachten.

Punt 5 : mijn grootste nachtmerrie! De dag van de montage, mijn man moest een halve dag vrij nemen omdat ik een afspraak had die ik niet kon verzetten. Het is ondertussen al half 10 geweest, geen monteur gezien. Ik heb tot 10:00 uur gewacht totdat de winkel open ging en toen heb ik direct gebeld. De verkoper Robert belde de monteur om te vragen waar hij blijft. Nu komt het! De monteur moest nog naar het magazijn bij Villa Arena rijden om de spullen op te halen en komt daarna naar ons. Na opnieuw een discussie met Robert heb ik het gesprek beëindigd. Ik heb gewacht tot 12:30 uur, de monteur was er nog steeds niet! Ik heb opnieuw de winkel gebeld want ik ben er helemaal klaar mee. De verkoper Robert vertelde mij dat de monteur voor de deur aan het wachten was, hij gaf aan dat er niemand thuis was. Dat is vreemd, want ik heb via de camera's en ring doorbel niet gezien dat er iemand aangebeld heeft. Ik heb in de tussentijd mijn dochter van school gehaald, want ja die kan ik niet laten wachten omdat jullie zaakjes niet goed geregeld zijn met jullie monteurs! Toen ik dit vertelde aan Robert werd die er even stil van omdat hij weet dat die monteur niet voor de deur is, hij zei bel de monteur. Pardon, maar de monteur werkt toch voor hun en niet voor mij? Na een half uur kwamen er twee jongens waarvan 1 geen Nederlands spreekt. Ik vroeg wat de reden was waarom ze zo laat waren, ze gaven als reden ''wij moesten materiaal halen en gereedschap kopen''. Huh maar dat is raar toch? Een monteur zonder gereedschap! Toen wist ik direct hier klopt iets niet en dit zijn illegale monteurs. Hij is 3 keer weggegaan om spullen te kopen. Hij komt met een verkeerde kit kleur. Gelukkig had mijn man de juiste kleur kit. De monteur vroeg of ze die mochten gebruiken, wat onprofessioneel. Ik was er toen echt helemaal klaar mee en wilde dat ze zo snel mogelijk weggaan. Na het vertrek van deze twee illegale monteurs heeft mijn man het helemaal opnieuw moeten kitten omdat zij het niet professioneel gedaan hadden.

Ik wil graag een klacht indienen alleen weet ik zeker dat er niks mee gedaan wordt en dat ze zoals op het begin alleen maar met praatjes komen. Ik roep iedereen op om niet maar dan ook Niet bij de Keukensale Villa Arena iets te gaan bestellen. Ze luisteren niet naar de klant, helpen je niet en willen alleen maar geld binnen halen! Ik ga sowieso slechte reclame over ze maken!
Reactie of foto toevoegen
“Goede communicatie en nette monteur”
Angela Breg | vrijdag 9 dec 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Wat zijn wij ongelooflijk goed voorgelicht, alle tijd werd er voor ons genomen. Ook voor alle vragen na de bestelling. Jeffrey was de monteur een vakman 1e klas en heel beleefd en netjes.
FOTO VAN ANGELA BREG
+ Toon extra foto van Angela Breg
Reactie of foto toevoegen
“Geen aanrader”
Joëlle | maandag 20 dec 2021 21 | Keukensale Roosendaal
Keukensale Roosendaal- wat een enorm slechte service. Je betaalt de hele keuken in april en bent in September nog steeds aan het smeken of ze hem af komen maken. Van de verkoper hoor je niets, spullen worden verkeerd besteld en er is nul flexibiliteit. Daarbij is de kwaliteit ook belabberd, hangen de deurtjes scheef of zijn beschadigd en moet je zelf maar contact opnemen met de koelkast leverancier als die het vanaf t begin al niet goed doet. Daarbij kappen ze de sierrand uit je stuc plafond weg zodat de kastjes beter passen. Absoluut geen aanrader als je op zoek bent naar een kwalitatief en toffe keuken met een prijskaartje.
REACTIE VAN JOËLLE
Het lukt me maar om 1 foto bij te voegen, maar ik heb er 6.. kortom: nog steeds niets opgelost en zeer ontevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
L.K. | woensdag 13 jan 2021 21 | Keukensale Deventer
5 jaar geleden onze eerst keuken bij Mark-Jan van Keukensale Deventer gekocht in wit hoogglans. Alles ging verbazingwekkend goed en de keuken beviel uitstekend. Toen we vorig jaar gingen verhuizen en in de basis een prima keuken nog in de woning zat, waren we toch verwend met onze oude keuken waardoor we ervoor hebben gekozen een nieuwe keuken aan te schaffen. Op zich was de weg terug naar Mark-jan niet zo moeilijk aangezien we erg tevreden waren. Dit keer kozen we voor een mat zwarte keuken. Dit keer een paar dingetjes die zeer snel en prima werden verholpen. De service is echt goed! ik beveel Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN L.K.
Reactie of foto toevoegen
“Mooie landhuiskeuken”
Familie Godschalk | zondag 30 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben in september 2018 een mooie keuken laten plaatsen door Keukensale uit Barendrecht. Allereerst zijn we zeer prettig geholpen door de verkoper Arne in de winkel. Hij heeft goed meegedacht met de inrichting van de nieuwe keuken en voelde goed aan hoe wij onze nieuwe keuken eruit wilde laten gaan zien. Het plaatsen in gedaan door een zeer ervaren goede keukenmonteur....niets dan complimenten voor Peter! Harde werker en erg secuur! Natuurlijk zijn er altijd kleine dingen die mis gaan bij het kopen van een keuken (beschadigd kastje etc) maar al deze probleempjes zijn door Keukensale steeds keurig opgelost. Uiteindelijk hebben wij nu een geweldig mooie landhuiskeuken met een prachtige schouw waar we erg tevreden mee zijn. De kwaliteit van de kastjes is prima (Duits en degelijk) en ook de apparatuur van AEG is naar onze volle tevredenheid.
FOTO VAN FAMILIE GODSCHALK
Keuken met schouw
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Niet tevreden”
Marieke | donderdag 25 feb 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
4 verschillende contactpersonen. Na aanbetaling kunnen opeens bepaalde keuzes niet. Ik kon niet van mijn koop af, dus genoodzaakt andere indeling te maken. Nu komen ze een dag voor levering met extra kosten voor een lift. Bizar slecht dit
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelfmontage”
Robert | donderdag 12 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Zonder afspraak binnen gelopen en ondanks de drukte werd er tijd voor ons genomen door Sharona. Er is goed geluisterd naar onze wensen en ons budget. Marco heeft alles voortreffelijk uitgewerkt en de keuken was meer dan compleet en keurig voor elkaar. Een echte aanrader.

Aanvulling ontvangen 13 november 2020: Aankoop is geleverd en we hebben het zelf gemonteerd. Levering met transport bedrijf ging niet helemaal volgens planning. Keuken hebben we zelf gemonteerd en dat was weer top. Goede gebruiksaanwijzing hoe in elkaar te zetten. Dus al met al erg tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Topklasse”
C.J.Mooibroek | maandag 19 okt 2020 20 | Keukensale Hilversum
We hebben een hele mooie keuken bij keukensale kunnen kopen voor een hele redelijke prijs. Dankzij de volharding en deskundigheid van de medewerker van keukensale kregen we precies wat we zochten. Ook de moeilijkste details werden tot in de finesses uitgewerkt. De levering en plaatsing vd keuken verliep ook perfect ook dank zij de installateur die tot het einde meedacht en de keuken aanpaste aan de plaatselijke situatie. Echt topklasse!
Reactie of foto toevoegen
“Heel erg blij mee”
Marjan Eerhardt | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
3 maanden terug een keuken gekocht, door Reynaldo . professioneel en prettig geholpen, eerst rustig laten kijken, daarna meegedacht, ideeen ingebracht. Vanaf de eerste ontmoeting tot de plaatsing telkens een prettige communicatie. Vandaag is de keuken afgemonteerd en klaar voor gebruik ..... heel erg blij mee!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen met werkblad”
PvN | vrijdag 7 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
De medewerkers zijn beleefd en geduldig, geen types die je achtervolgen. Ik heb veel informatie gekregen, ook nadat ik diverse ben teruggegaan omdat ik nog niet helemaal zeker was van mijn keuze. Nadat was geconstateerd dat in het granieten werkblad een scheur zat, ben ik geholpen met een nood-werkblad tot dat het nieuwe werkblad kon worden geleverd. Dat was erg fijn want wat kan je zonder werkblad doen in je nieuwe keuken?
FOTO VAN PVN
Reactie of foto toevoegen
“Luisteren naar de wensen”
Ernst-Jan van Egten | dinsdag 21 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Zeer vriendelijke verkopers geen opdringerige manier maar luisteren naar je wensen, denken mee en geven een goed advies. Door eigen monteur geplaatst super netjes en ook heel vriendelijk en klant gericht. Ik zou een ieder deze keukensale vestiging aan raden.
Reactie of foto toevoegen
“Een hele dikke 10”
Jozien en Henny Beumer | zondag 1 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Wat is Keukensale Nijkerk een leuk bedrijf! Van aankoop, advies, tot en met de plaatsing door een fantastisch team zijn we super geadviseerd en volledig ontzorgd. Een hele dikke 10 voor Keukensale Nijkerk!
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Martin Hanssen | woensdag 10 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Zeer deskundige en vriendelijke uitleg, over de verschillende mogelijkheden. Kregen alle tijd terwijl wij aangaven dat wij niet wisten of we in hoorn de keuken gingen kopen, want het was onze eerste winkel. Gingen tot ver na sluitingstijd door om de gewenste keuken op tekening te zetten, alle opties waren besproken en de prijs die eruit rolde gaf ons de doorslag om niet verder te kijken, maar bij Keukensale in Hoorn te kopen. Na inmeting alle puntjes op de i gezet, wat al perfect was voorbereid. Op dag van plaatsing waren de monteurs al voor 07.30 binnen. Door wat tegenslag liep de plaatsing welke geraamd was op 1 dag uit. De monteurs gingen pas om 19.30 naar huis, om er voor te zorgen dat het gebruiksklaar was. SUPER!!!! Met de planning werd binnen een week, alles afgemaakt wat nog moest gebeuren en alles op zeer vakkundige wijze zonder haast klus van te maken. Alles wat beloofd was vanaf binnenkomst showroom tot er met de nazorg met afstellen en kitten is nagekomen, zonder dat je er zelf achteraan moet bellen. Perfecte service van A tot Z.
FOTO VAN MARTIN HANSSEN
Keuken in landelijke stijl
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
P.J. van Dijk | zondag 11 feb 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Eindelijk een keukenbedrijf zonder Mandemakers mentaliteit. Er is uitgebreid de tijd genomen om de keuken helemaal naar onze wensen uit te kiezen. Hij werd keurig op tijd geleverd en geplaatst. Van de drie ooit door ons gekochte keukens is dit het beste bedrijf van allemaal. Het resultaat is precies zoals wij het graag wilde. Een geweldige service. Wij zullen Keukensale Barendrecht aan een ieder aanraden. Met vriendelijke Groet Peter en Esther van Dijk. Heinenoord
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
M Kok | donderdag 6 feb 2020 20 | Keukensale Deventer
Klantvriendelijkheid staat hoog in het vaandel bij keukensale Deventer. Naast de goede service bieden ze een scherpe prijs aan. Ze leveren erg goede kwaliteit en ze kunnen vanuit alle prijsklassen meedenken en aanbieden. Mooie 3D tekeningen worden er gemaakt evenals het geen moeite kost voor ze om de elektratekeningen te maken. Kortom hoog service niveau en een erg mooie keuken hebben zij bij ons gemonteerd. Wij zijn zeer tevreden klanten.
Reactie of foto toevoegen
“Genieten ervan”
Fam. Schotborg | zondag 30 jun 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn blij met onze nieuwe keuken gekocht bij keukensale in Barendrecht.We zijn goed geholpen en ook een goede service informatie advies en begeleiding gehad. De monteur heeft ook goed werk geleverd. We zijn zeer tevreden en genieten iedere dag van onze keuken. Jordy bedankt voor alles. Met vriendelijke groet, Fam. Schotborg
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
E. Oosterman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken gekocht bij KeukenSale in Nijkerk. Wij zijn bijzonder tevreden over de wijze waarop het gehele traject is verlopen. Hiermee bedoelen wij de verkoop, de levering en de plaatsing van onze keuken. Vriendelijke en vooral deskundig personeel. Werkelijk alles klopt en dat is heel bijzonder als je zo hier en daar de reacties hoort van vrienden/kennissen die ook een keuken hebben gekocht (niet bij Keukensale) en hebben laten plaatsen. Wij zijn zeer tevreden. Een bedrijf om aan te bevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Snel en vakkundig”
H.R. Coester | donderdag 14 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
Mooie en ruime winkel met veel showmodellen. Vriendelijke en behulpzame verkoopster. Goede, duidelijke uitleg op onze vragen. Ook nà de aankoop zijn we prima door Daniëlle Feld geholpen. Keuken is inmiddels - naar onze volle tevredenheid - snel en vakkundig geplaatst en de keukenapparatuur is geïnstalleerd. Ik ga "Keukensale" zeker bij familie en vrienden aanbevelen. Ons motto luidt dan ook: Keukensale, een zaak om terug te komen!
Reactie of foto toevoegen
“Eerlijk”
peter van Dijk | dinsdag 22 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Eerlijke mensen, geen verkoopgelul, geen onnodige kortingen. Je krijgt waar voor je geld. Goeie service en altijd bereid om iets extra's te doen om de klant tevreden te stellen. het is ons goed bevallen. Helaas hadden we wat problemen met het keukenblad en de spatranden, hier zat een scheur in. dit is echter goed opgelost, zelfs in de coronatijd hebben ze dit voor elkaar gekregen.
FOTO VAN PETER VAN DIJK
Witte hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Klaas van Ittersum | dinsdag 10 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Op zoek naar een nieuwe keuken kwamen we uit bij Keukensale Nijkerk waar we goed geholpen zijn door Kees. Hij heeft onze wensen mooi op papier gezet en zijn we zeer tevreden met de geplaatste keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Geen service”
M. | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Zaandam
Waardeloos! Begin er niet aan. Maanden met een incomplete keuken gezeten vanwege verkeerde maten die ze opnamen. Service buitengewoon slecht en onprofessioneel .
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Stephan Albersen | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken gekocht bij Reynaldo. Top en snel geregeld, goed meegedacht! En dat alles tegen een scherpe prijs. Ik kan ze van harte aanbevelen.

Aanvulling ontvangen 19 januari 2019: De keuken is inmiddels geplaatst. Je mag voor mij een 5 sterren noteren. Complimenten voor Reynaldo!
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Fam. Hoeksma | donderdag 6 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken laten samenstellen bij Reynaldo, leuk en prettig contact. Opties en mogelijkheden goed door gesproken. Super blij met het eind resultaat!
FOTO VAN FAM. HOEKSMA
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Mooie en functionele keuken ,prima meegedacht door natasja en hossen en keurig gemonteerd, zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
jenny Burkin | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Heerlen
we werden prettig ontvangen door John. Advies was duidelijk, professioneel en uitgebreid. levering & plaatsen was goed geregeld. vervolgens nog een telefoontje gekregen hoe we de nieuwe keuken ervaren. dus ook stukje (na) zorg.
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
Gert Bomhoff | donderdag 13 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn erg prettig geholpen en ook het plaatsen ging prima! Voor mensen die nog een keuken nodig hebben wij adviseren keukensale Deventer (snipperling).
Reactie of foto toevoegen
“Goed eindresultaat”
R.A. Roessink | donderdag 26 mrt 2020 20 | Keukensale Deventer
Na wat kleine hobbels die overigens alle maal top zijn opgelost door Mark-Jan van keukensale Deventer. Hebben we nu een prachtige keuken en die zie er top uit
FOTO VAN R.A. ROESSINK
Prachtige keuken
Reactie of foto toevoegen
“Adequaat gegaan”
E.Khatami | zaterdag 12 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prachtige keuken gekocht. Montage ging niet heel erg soepel, maar keukensale heeft tot de laatste moment alles adequaat geregeld.
FOTO VAN E.KHATAMI
Keuken met apparatenwand
Reactie of foto toevoegen
“Fijn advies”
Stephanie Swagemakers | maandag 26 nov 2018 18 | Keukensale Den Bosch
Bij Cas (eigenaar Keukensale Den Bosch ) hebben we onze droomkeuken gekocht. Cas wist al mijn ideeën om te toveren tot de perfecte keuken. Hij dacht mee in onze wensen en gaf eerlijke adviezen tot juiste materiaalkeuze / praktische zaken. Alles wordt netjes door besproken in de showroom en neemt alle tijd voor je. De keuken was op tijd binnen en werd door de monteur perfect gemonteerd, zonder enige schade aan de gestucte muren. Ben je op zoek naar een prachtige keuken en wil je een fijne adviseur die volledig met je meedenkt? Ga dan naar Keukensale Den Bosch!
FOTO VAN STEPHANIE SWAGEMAKERS
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Patrick en Amber Plum | maandag 15 apr 2019 19 | Keukensale Heerlen
Wij hebben een prachtige keuken gekocht met alles erop en eraan! We werden heel goed en klantvriendelijk geholpen en meneer dacht in alle opzichten met ons mee. Ook de installatie door Jos Palmen verliep prettig. Zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
S.Canli | donderdag 5 mrt 2020 20 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb een keuken met eiland gekocht.Adviseur Harry heeft ons super vriendelijk en kundig geholpen.Hij gaf ons echt goede informatie en nam alle tijd voor ons om ons droomkeuken te realiseren
FOTO VAN S.CANLI
Zwarte keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer professioneel”
J.Markus | maandag 7 dec 2020 20 | Keukensale Deventer
Er werd goed geluisterd naar mijn wensen voor de keuken en meegedacht door Priscilla van Keukensale Deventer en tevens rekening gehouden met mijn budget. Ik kon tussendoor altijd bellen als ik nog vragen had en werd dan ook vriendelijk te woord gestaan. De installatie van de keuken verliep als een geoliede machine, zeer professioneel. Voor de twee mankementjes werd direct dezelfde dag contact opgenomen en geregeld. Ik ben heel erg blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk”
Prins | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben goed rondgekeken in keukenland en de meeste bekende keukenzaken hier in het noorden wel gezien. Een aantal hebben we zelf de kans gegeven om een offerte en ontwerp te laten maken. Uiteindelijk zijn we totaal onverwacht bij keukensale uitgekomen. Personeel is vriendelijk, geen gladde verkoop praatjes. De keuken is fantastisch geworden, vriendelijke mensen, hele goede service. Als je een nieuwe keuken zoekt dan moet je hier zeker naar binnen lopen.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd. De oplevering van onze nieuwbouwwoning was op vrijdag in week 50. We wilden dan ook graag dat de keuken in week 51 gemonteerd zou worden. Ondanks het tekort aan monteurs hebben ze de keuken geplaatst in de week die wij wilden. De monteur is door keukensale ingehuurd, het was niet een monteur die standaard in dienst is. Wij zijn echt heel tevreden.
FOTO VAN PRINS
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden over de gang van zaken”
Jopie Schoneveld | maandag 10 aug 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Natuurlijk wil ik een korte review geven op mijn nieuwe keuken. Het is een super keuken geworden. Ik zou iedereen willen aanraden: " Ga naar Keukensale
als u een nieuwe keuken nodig heeft. Fantastische verkoper die meedenkt en mogelijkheden aandraagt. Het resultaat is verbluffend.

Aanvulling ontvangen 11 augustus 2020: Mijn keuken is twee weken terug geplaatst.
Dat is prima gedaan. Alles werkt uitstekend en het waren prima monteurs. Zeer tevreden over de hele gang van zaken.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Vakkundig”
Herman en Irma | zondag 28 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
We hebben een compleet nieuwe keuken aangekocht, we zijn dan ook zeer tevreden. De medewerkers zijn vakkundug en denken met je mee. Voor al je problemen zorgen zij voor een gepaste oplossing. De keuken die geplaatst is door de keukenmontage Boelsums is gewoon mooi en zeer vakkundig. In een woord GEWELDIG.
FOTO VAN HERMAN EN IRMA
REACTIE VAN HERMAN CHRISTOFFELS
Keuken is nu officieel helemaal klaar en is super mooi geworden. Foto's spreken voor zich.
+ Toon extra foto van Herman Christoffels
Reactie of foto toevoegen
“Keurig”
Adrie Verkooijen | woensdag 11 dec 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Keuken compleet, prima behandeld. Vriendelijke mensen. Zeker aanbevelen.

Aanvulling ontvangen op 12 december 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd door mij en een kennis. Alles werkt perfect en was keurig ingepakt.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (43 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.