Feedback
7,8

Keukensale

Score uit 329 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Kitchen4All
   
( Zevenaar Gelderland ) score 9,6 uit 1037 ervaringen
•  Mood Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 8,9 uit 35 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Elst GLD Gelderland ) score 9,7 uit 578 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,8 uit 153 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Doetinchem Gelderland ) score 9,2 uit 192 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Huissen Gelderland ) score 9,6 uit 1795 ervaringen
•  Keukenvision
   
( Elst GLD Gelderland ) score 9,6 uit 84 ervaringen
•  Avanti Keukens
   
( Kesteren Gelderland ) score 9,7 uit 286 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 329 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 233 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 10 ervaringen
1 ster 25 ervaringen

Verdeling: 290 positieve ervaringen | 38 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Nooit een keuken hier kopen”
Jeroen Hoorn | donderdag 14 aug 2025 25 | Keukensale Spijkenisse
Het aankoopproces verliep soepel. De eerste poging om de keuken te plaatsen op 29 april was een fiasco: schade aan muren, plafond etc. De keuken is niet goed geplaatst, de werkbladen zijn niet goed gezaagd. De monteur heeft de tekening niet gevolgd en zijn eigen plan getrokken. Geen communicatie tijdens het plaatsen. Het ergste is dat de monteur de keuken wel goed geplaatst vindt. Een aantal maanden (14 augustus) later is poging 2 gedaan om de keuken juist te plaatsen. Ook dit is uitgelopen op een fiasco. De werkbladen waren beschadigd, de monteur wilde niet luisteren naar onze mening. Uiteindelijk heeft hij dit wel gedaan en is de opstelling van de keuken verbeterd, maar nog steeds niet zoals afgesproken. Wel zitten we met werkbladen die niet goed gezaagd zijn, waardoor we nu met enorme opening zitten tussen de bladen. De verkoper geeft aan dat dit 5 weken duurt. Dit betekent dus dat de plaatsing 5 maanden heeft geduurd. Ervan uitgaande dat poging 3 wel lukt.. Mijn advies: Nooit een keuken hier kopen!
FOTO VAN JEROEN HOORN
Reactie of foto toevoegen
“Prima service”
Monique Majoor | zondag 5 mrt 2023 23 | Keukensale Hilversum
Super mooie en fijne keuken gekocht! Geholpen door Robert hij dacht heel goed mee. Vanaf het begin tot het eind prima service en kwamen alle afspraken na.
Reactie of foto toevoegen
“Twee jaar wachten en de keuken is nog niet af”
Nico van Valderen | donderdag 5 okt 2023 23 | Keukensale Katwijk ZH
Op 12 juli 2021 heeft Keukensale onze keuken in 3D ontworpen. Keurig uit de computer met de juiste maten precies uitgemeten door Keukensale hoe het zou worden. En dat voor een prijs van € 38000,- kwam er uit de computer, veel geld maar wel heel mooi. Op 16 oktober 2021 zou onze droom keuken worden geplaatst. De keuken paste niet, de genomen maten waren niet goed, Gebrek aan de 2e inmeet controle door Keukensale werd ons verteld. Met veel moeite heeft de monteur aanpassingen gedaan en het aanrechtblad afgekort om toch maar de keuken geplaatst te krijgen. Hierbij moest een ook groot deel van het stucwerk worden afgebroken, deze later weer gerepareerd worden door de stukadoor. Een jaar later. Op 22 november 2022, al weer een jaar verder, was het zover dat alles afgemaakt zou gaan worden in de keuken. Maar ook de afval emmer paste niet in het kastje. Het afwerkdeel tegen het plafond van de keuken zou worden geplaatst, alleen heel jammer dat deze schots en scheef in de keuken zijn achter gelaten. Foto; aansluiting aan het plafond. Nu op 16 oktober 2023, 2 jaar verder kijken wij nog steeds tegen verveloze delen in onze droom keuken. Bij nader onderzoek heeft de firma Keukensale in Katwijk een computer programma waar de keuken in 3 D wordt ontworpen en uitgeprint maar in werkelijkheid niet geleverd wordt. Het meest genante van deze keuken firma is dat er nog nooit sorry is gezegd. Nooit een bosje bloemen of zo. Constant aan het lijntje houden. 100% tevredenheid is een uitspraak zonder een vorm van oprechtheid bij u. Altijd moet je als klant contact maken wanneer ze actie gingen ondernemen. Dit bedrijf is een tombola van personeel van aanspreekpunten, iedere keer was een nieuw mannetje die alles ging oplossen.
Wat Keukensale Katwijk niet snapt, dat ze in ernstige gebreken blijven, dit onderwerp komt op elke verjaardag ter sprake.
FOTO VAN NICO VAN VALDEREN
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden over onze nieuwe hoekkeuken”
Erna en Dick | dinsdag 16 mei 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij zijn heel blij met onze nieuwe keuken van Keukensale Nijkerk. We werden erg goed geholpen door Nico. Hij luisterde naar onze wensen en gaf passende suggesties. Alles ging volgens afspraak, van inmeten tot levering en montage. Een aanrader om je keuken hier te kopen. Bedankt Nico, Pim en Evelien! Wij genieten elke dag enorm van de mooie keuken mede dankzij de fantastische service en goede monteurs.
FOTO VAN ERNA EN DICK
+ Toon extra foto van Erna en Dick
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
E. Oosterman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken gekocht bij KeukenSale in Nijkerk. Wij zijn bijzonder tevreden over de wijze waarop het gehele traject is verlopen. Hiermee bedoelen wij de verkoop, de levering en de plaatsing van onze keuken. Vriendelijke en vooral deskundig personeel. Werkelijk alles klopt en dat is heel bijzonder als je zo hier en daar de reacties hoort van vrienden/kennissen die ook een keuken hebben gekocht (niet bij Keukensale) en hebben laten plaatsen. Wij zijn zeer tevreden. Een bedrijf om aan te bevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Fijne keuken”
Gé van Zaane | donderdag 15 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Na een aantal afspraken hebben we samen met de medewerker onze keuken samengesteld. We zijn tevreden met het ontwerp. De keuken was ruim voordat wij, in verband met de verbouwing, er aan toe waren al bij KeukenSale geleverd. Zonder problemen hebben zij de keuken bij hun opgeslagen. Na aflevering bleek dat er verkeerde kookapparaat was geleverd. Dit is soepel opgelost. Het nieuwe apparaat is door KeukenSale omgeruild. Kortom we zijn een fijne en mooie keuken rijker.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Fam Albersen | dinsdag 18 mei 2021 21 | Keukensale Leeuwarden
We hebben hier voor een tweede keer een keuken gekocht omdat we de vorige keer ook zeer tevreden waren. Denken mee en zijn erg flexibel. Zeker een aanrader!
FOTO VAN FAM ALBERSEN
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met apparatuur”
Jessie en Sander | donderdag 22 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken inclusief apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Bij het ontwerpen en uitkiezen van de keuken zijn we super goed geholpen! Ze hebben echt de tijd voor ons genomen. Ook het verdere gevolg als in, naloopgesprek, leveren, alles netjes optijd en alle afspraken nagekomen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed eindresultaat”
R.A. Roessink | donderdag 26 mrt 2020 20 | Keukensale Deventer
Na wat kleine hobbels die overigens alle maal top zijn opgelost door Mark-Jan van keukensale Deventer. Hebben we nu een prachtige keuken en die zie er top uit
FOTO VAN R.A. ROESSINK
Prachtige keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
Gertjan | zaterdag 15 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Keuken gekocht bij keukensale super blij mee en goed geholpen zou het bedrijf zeker aanraden
FOTO VAN GERTJAN
Reactie of foto toevoegen
“Superfijne service”
Hakan | zondag 7 apr 2019 19 | Keukensale Cruquius
Super fijne service! Hossen heeft goed naar ons geluisterd. De keuken is zoals we graag wilden hebben. Tijdens de montage waren er wat problemen; omdat de stucwerk niet goed is gebeurd, Maar dit hebben de monteurs goed opgelost!
Reactie of foto toevoegen
“Alles super gedaan”
Mirelle | dinsdag 10 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben voor ons nieuwbouwhuis een keuken gekocht bij Jordy Polderdijk, Keukensale Barendrecht. Van A tot Z zijn we heel fijn geholpen en keuken is super geplaatst. We zijn er erg blij mee en kunnen het iedereen aanraden.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
petra hylkema | woensdag 10 okt 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben een keuken gekocht bij keukensale. De prijs was oke. We hadden besloten om zelf de keuken te plaatsen. Dus hij hoefde alleen geleverd te worden. Alles is prima volgens planning gegaan. Ook was alles compleet en goed verpakt. Dus in 1x goed! Dat hoor je niet vaak en daar zijn we ook heel blij om.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Mark | zaterdag 23 mrt 2019 19 | Keukensale Schagen
Complete keuken gekocht bij Martin. Super goed geholpen. Professioneel, geduldig en ervaren. Zelfs na de installatie nog extra service bieden. Top!
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Het resultaat overtreft al onze verwachtingen”
Terence Vliet | woensdag 16 aug 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij kunnen niet genoeg lof zingen over onze geweldige ervaring bij Keukensale Nijkerks! Vanaf het moment dat wij de showroom binnenliepen, werden wij overweldigd door de prachtige ontwerpen en de warme sfeer. Het personeel was ongelooflijk behulpzaam en deskundig, en ze luisterden echt naar onze wensen en behoeften. Samen hebben we een keuken gecreëerd die niet alleen functioneel en p is, maar ook een echte eyecatcher in ons huis. De installatie verliep vlekkeloos en het resultaat overtrof al onze verwachtingen. Elke keer als we nu onze keuken binnenstappen, voelen we ons oprecht gelukkig en dankbaar dat we voor Keukensale hebben gekozen. Als je op zoek bent naar een keukenervaring die zowel plezierig als professioneel is, zoek dan niet verder dan Keukensale Nijkerk. Ze hebben onze droomkeuken werkelijkheid laten worden!" Specifiek willen wij Nico Jansen een dikke pluim geven voor zijn ondersteuning en advies van A tot Z!
FOTO VAN TERENCE VLIET
Reactie of foto toevoegen
“Vreselijke service”
T. Chhangur | donderdag 6 mei 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Vreselijke keuken service! Koop nooit en te nimmer een keuken daar. Je bespaart je eerlijk waar tijd, moeite, geld en ergernis! De kwaliteit is ook niet wat het moet zijn, want de bladen van de keukenkasten vertonen nu al lichte bubbels!
Ik heb 2 keukens vorig jaar afgenomen en tot op heden zijn er heel veel gebreken. Als ik bel en of mail, word ik steeds afgescheept met een slap excuus, '' het is corona, de levertijd is ...''. De laatste keukenmonteur stapte zelfs dreigend op me af toen ik hem corrigeerde. Heel veel materiaal had hij weggerukt en weggegooid terwijl het nog bruikbare spullen waren die niet nog eens besteld hoefden te worden. Als ik ook niet daar was geweest dan had ik op dit moment een grote lekkage waarvan ik voor alle kosten mocht opdraaien. Er werd toen weer eens een excuus gemaakt en de schuld werd mooi in mijn schoenen geschoven, namelijk ik mocht me niet in dezelfde ruimte begeven als de monteur. Terwijl ik een heel grote woonkamer en keuken heb.
Reactie of foto toevoegen
“Supertevreden”
Karin | vrijdag 6 mei 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Prachtige keuken met enorm kookeiland. Granieten blad. Supergoed geholpen door de vakkundige mensen van Keukensale Nijkerk! Supertevreden en blij!
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden over de gang van zaken”
Jopie Schoneveld | maandag 10 aug 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Natuurlijk wil ik een korte review geven op mijn nieuwe keuken. Het is een super keuken geworden. Ik zou iedereen willen aanraden: " Ga naar Keukensale
als u een nieuwe keuken nodig heeft. Fantastische verkoper die meedenkt en mogelijkheden aandraagt. Het resultaat is verbluffend.

Aanvulling ontvangen 11 augustus 2020: Mijn keuken is twee weken terug geplaatst.
Dat is prima gedaan. Alles werkt uitstekend en het waren prima monteurs. Zeer tevreden over de hele gang van zaken.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keukenaankoop”
Marcel Companjen | donderdag 23 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een nieuwe keuken gekocht. Vanaf het eerste moment werden wij uitstekend geholpen. Het gaat toch om een grote uitgave en dan is vertrouwen in een goede afloop prettig. Dat vertrouwen hadden wij, mede door het gegeven dat wij goed contact hadden met de medewerkers in Nijkerk. Ik kan Keukensale dan ook van harte aanbevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Rob Zijtveld | vrijdag 2 aug 2019 19 | Keukensale Hilversum
Wat wij kochten is een glanzend witte keuken met zwart blad en -afzuigkap in een U-opstelling. Keuken uitgezocht met verkoper Rik Woltersom. Gaf goed en duidelijk advies dat werd afgestemd op onze wensen. Wij hadden tussentijds nog wat wensen cq aanpassingen hetgeen in het geheel geen probleem was. Rik is zelfs bij de montage nog komen kijken of alles naar wens was. Zijn super tevreden over Keukensale Hilversum en super blij met onze mooie keuken!!! Kan dit bedrijf zeker aanraden!
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Greetje Pijpers | maandag 19 mei 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Super goed geholpen, goede communicatie, goede service van Nico en Pim.
Reactie of foto toevoegen
“Genieten ervan”
Fam. Schotborg | zondag 30 jun 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn blij met onze nieuwe keuken gekocht bij keukensale in Barendrecht.We zijn goed geholpen en ook een goede service informatie advies en begeleiding gehad. De monteur heeft ook goed werk geleverd. We zijn zeer tevreden en genieten iedere dag van onze keuken. Jordy bedankt voor alles. Met vriendelijke groet, Fam. Schotborg
Reactie of foto toevoegen
“Vlot”
Ilonka Zinkstok | zondag 18 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Nieuwe keuken in U opstelling voor mijn vader gekocht, met rustig en fijn meedenken top keuken in gebruik voor hem, alles in 1x goed geleverd, dat is me voor de eerste keer gebeurd ongelooflijk. Prettige nette plaatsing en montage, fijn vlot en wat nog nodig was had hij bij zich. Kortom een super tevreden en blije paps.
Reactie of foto toevoegen
“2e keuken”
K Boekhout | woensdag 1 apr 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Prima geholpen, alles netjes geleverd en geïnstalleerd. Inmiddels is dit onze 2e keuken van Keukensale Barendrecht en 2x dik tevreden !
FOTO VAN K BOEKHOUT
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Celine den Hoedt | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Paul van Keukensale in Barendrecht heeft ons uitstekend geadviseerd. We dachten van tevoren aan een rechte keuken maar waren meteen overtuigd toen hij ons een mooi ontwerp liet zien van een L-keuken. Ook het monteren van de keuken is netjes gedaan. We hebben nog een paar kleine deukjes ontdekt in een materiaal, maar dit wordt heel serieus opgepakt door Keukensale en voor ons vervangen. Wij zijn erg tevreden over de service, het goede contact, de adviezen en vooral een mooi eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Heel goed geholpen”
Katie | zaterdag 26 jan 2019 19 | Keukensale Den Helder
Een keuken. En heel goed geholpen we kwamen op zaterdag even binnenlopen. Kregen meteen een afspraak voor zondag om de keuken uit te zoeken en te ontwerpen en alles was perfect geregeld een paar weken later kwam de keuken al!
FOTO VAN KATIE
Keuken staat
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
Gert Bomhoff | donderdag 13 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn erg prettig geholpen en ook het plaatsen ging prima! Voor mensen die nog een keuken nodig hebben wij adviseren keukensale Deventer (snipperling).
Reactie of foto toevoegen
“Professioneel”
Marcel | woensdag 4 dec 2019 19 | Keukensale Katwijk ZH
Zeer professionele benadering. Zeer duidelijk en creatief 3D plan op basis van door ons verstrekte bouwtekening. Na inmeten bleek maatvoering van aannemer totaal foutief te zijn. Dankzij Keukensale kon dit worden opgelost (zonder meerprijs!) Nieuwe ontwerp werd totaal anders en was geheel naar onze wensen. Levering en montage uiterst correct en vakkundig. Een reële prijs voor een keuken naar wens. Elk telefoontje met vragen/ aanvullende info werd efficiënt beantwoord. Een aanrader! We hebben wel anders meegemaakt!
Reactie of foto toevoegen
“Prima verlopen”
Ramon | zaterdag 28 dec 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We hebben een keuken gekocht inclusief montage. Alles is goed verlopen van begin tot eind. Het eerste gesprek was prettig en we hadden al een goede indruk van onze droomkeuken dankzij een 3d ontwerp. De verkopers denken goed mee en weten goed wat er allemaal mogelijk is en kunnen ook goed adviseren. Het inmeten, montage en oplevering zijn ook prima verlopen. Kortom, wij kunnen iedereen adviseren om hier een keuken te kopen.
FOTO VAN RAMON
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Ernest Martens | dinsdag 3 sep 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Wij hebben een keuken besteld, en daarna is geen afspraak nagekomen. Eerst werd de keuken 4 weken later geinstalleerd dan was afgesproken, en daarna moesten we niet 2 maar 6 weken wachten op het blad. Kortom zeer slecht, wij raden iedereen aan om hier geen keuken te kopen tenzij je graag voorgelogen wordt
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke aanrader”
Stefan Vogels | zaterdag 29 mrt 2025 25 | Keukensale Barendrecht
Op 13 maart was het eindelijk zover: onze nieuwe keuken werd geplaatst door Keukensale.com, en wat zijn we er blij mee! Vanaf het eerste adviesgesprek tot aan de plaatsing is alles vlekkeloos verlopen. De service was geweldig, en de monteurs hebben echt vakwerk geleverd. De keuken zelf is een echte eyecatcher in ons huis. We hebben gekozen voor een matte AEG-apparatuurset uit de Mat Serie, en het ziet er niet alleen prachtig uit, maar werkt ook fantastisch. Het keramische aanrechtblad maakt het helemaal af en past perfect bij onze woonkamer, die nu een nog luxere uitstraling heeft gekregen. Dankzij Keukensale.com hebben we niet alleen een mooie keuken, maar ook een plek waar we elke dag met plezier koken en samenkomen. Een dikke aanrader voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit, service en een prachtig eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
K.K | dinsdag 24 aug 2021 21 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben onze keuken bij Keukensale Barendrecht gekocht en zijn er erg blij mee. We zijn goed geadviseerd door Jordy en zijn collega's. Ze namen de tijd voor ons en dachten met ons mee. Een aanrader.
FOTO VAN K.K
Reactie of foto toevoegen
“Goed gegaan”
Rashid Niamat | maandag 11 nov 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Leuk contact met Jordy. Veel uitleg en goede tips. De montage is zeer goed en vakkundig gedaan. Erg blij met de nieuwe keuken en service.
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
S.Canli | donderdag 5 mrt 2020 20 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb een keuken met eiland gekocht.Adviseur Harry heeft ons super vriendelijk en kundig geholpen.Hij gaf ons echt goede informatie en nam alle tijd voor ons om ons droomkeuken te realiseren
FOTO VAN S.CANLI
Zwarte keuken
Reactie of foto toevoegen
“Goed bij lastig ontwerp”
J. van Laarhoven | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Deventer
Ik kwam als een veeleisend klant die op zoek was naar een uitbreiding van bestaande keuken in de vorm van een (schier) eiland welke een speciale niet veel voorkomend indeling moest krijgen. Waar ik bij collega/concurrent bedrijven geen gehoor kreeg omdat het praktisch niet uitvoerbaar zou zijn, ging Keukensale de uitdaging aan met als resultaat een eiland dat boven verwachting scoorde. In het eerste gesprek bleek dat klantvriendelijkheid, meedenken en prijs hun sterkste punten waren, niets was te veel gevraagd! 3D ontwerp van dit eiland gaf een mooie indruk van hetgeen wij konden verwachten, iets wat veel concurrent/collega bedrijven niet doen of zeker niet in een eerste overleg fase! Daarbij is de zeer concurrerende prijs geen hindernis, integendeel het trekt je snel over de streep! Levering van de keukenkasten en bijbehorende accessoires was prima en het klopte allemaal en was van een hoogstaand niveau. Kortom, een bedrijf dat klantvriendelijkheid en kwaliteit hoog in de vaandel heeft en doet wat het zegt en belooft. Ander zeer sterk punt was de zeer snelle levering van deze uitbreiding. Normaal zou dit 10 tot 12 weken duren, bij hen was de levertijd binnen 4 weken. Top! Mede om bovenstaande redenen en ervaring kan ik dit bedrijf ten zeerste aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Jan van Huijgevoort | maandag 17 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Super goed geholpen. Niet dat opdringerige als bij sommige concullega's. Binnen 2 uur was de koop een feit. In vervolg afspraak, na het inmeten, de puntjes op i gezet. Ook de monteur verstaat zijn vak. Top bedrijf, met vakbekwame medewerkers, en super service.
FOTO VAN JAN VAN HUIJGEVOORT
Reactie of foto toevoegen
“Service”
Munk | donderdag 10 okt 2019 19 | Keukensale Cruquius
Super blij met onze mooie keuken! Geweldige service, zeer klantvriendelijk! Wij raden iedereen Keukensale Cruquius aan!
FOTO VAN MUNK
Mooie keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Leni | maandag 5 feb 2024 24 | Keukensale Barendrecht
Prachtige keuken gekocht vanaf de koop tot het plaatsen en de service gewoonweg top. Ook bij een foutje in de levering is alles prima verholpen door zeer vriendelijke en ervaren personeel. Altijd zeer goed contact gehad. We zijn zeer tevreden!
FOTO VAN LENI
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop keuken”
Oscar Elsinga | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prima geadviseerd en geholpen bij aanschaf nieuwe keuken.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: Aankoop is geleverd en gemonteerd. Prima montage echter op de deur voor de vaatwasser ontbrak een greep. Deze deur wordt nog nageleverd. Ook het koolstof filter voor de afzuigkap is niet mee geleverd. Montage verliep zeer voorspoedig door vakkundige monteur.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Renaldo | zondag 21 jun 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Afgelopen april ben ik, op aanraden van kennissen, voor het eerst bij Keukensale Barendrecht binnengestapt. Dit zou mijn eerste keuken worden. Vanaf het eerste moment zijn we zeer goed geholpen door Jordy van Keukensale Barendrecht. Hij nam de tijd voor ons, dacht mee en hield rekening met mijn wensen en budget. Daarnaast werd er direct een scherpe prijs aangeboden, geen gekke taferelen zoals 'nu tekenen, en dan krijg je 30% korting'. Geen onzin, maar een eerlijke en gerechtvaardigde prijs zonder addertjes onder het gras. Na een prachtige keuken besteld te hebben werd er snel contact opgenomen om in te meten. Ook dit werd gedaan door een zeer vriendelijk persoon, die mij nog wat tips gaf omtrent het klaarmaken van de leidingen etc. Netjes op tijd, zoals afgesproken, werd de keuken zeer professioneel bezorgd door hun bezorg partner. Direct daarna volgde de montage, wederom door een zeer vriendelijk, maar vooral zeer kundig persoon. Er waren wat complicaties, dat lag aan mij, maar de monteur dacht mee en heeft alles zeer netjes op kunnen lossen. Al met al ben ik enorm tevreden, van aankoop tot montage. De communicatie gedurende het gehele proces was duidelijk en snel. Via deze weg wil ik Jordy dan ook nogmaals bedanken voor een prachtige keuken en alle goede service! Ik kan Keukensale Barendrecht aan iedereen aanbevelen! Of je nu een starter bent, of voor je droom keuken gaat, ik weet zeker dat de mensen van Keukensale Barendrecht je kunnen helpen!
Reactie of foto toevoegen
“Deskundig”
Lonneke | donderdag 20 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
We zijn via via bij Keukensale Barendrecht terecht gekomen. We hadden al meerdere keukenzaken bezocht en hadden inmiddels een goed beeld van wat we wilden qua keuken. We zijn geholpen door Jordy Polderdijk. Hij nam uitgebreid de tijd en heeft veel kennis van keuken, mogelijkheden en apparatuur. Totaal niet opdringerig. Voordat de keuken definitief besteld werd, is alles op locatie nog eens nagemeten. De keukenmonteur was ook een echte vakman en heeft de keuken keurig bij ons geplaatst. Alles in 1 keer goed, niets kapot of krom. Erg fijn, zo kunnen we meteen van onze mooie keuken genieten! Kortom, een deskundig partij die met de klant meedenkt.
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Koelemeijer | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht. Hele vriendelijke mensen. Goede service en goed over de prijs eens te worden. Prachtige keuken geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Blij met de keuken”
Rob & Nelleke | donderdag 2 mei 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Ik wilde persé een kookeiland, die werd mij door Frans afgeraden vanwege de ruimte. Best een shock! Toen ik daarvan was bekomen, zijn we verder gegaan en hebben wij een prachtige hoogglans antraciet keuken met super mooie inbouwapparatuur (allemaal zwart), een geweldige ingebouwde afzuiger en als klap op de vuurpijl Gunmetal kraan en afwasbak in een prachtig zwart belgisch hardstenen aanrechtblad.... Een plaatje geworden. Kookeiland direct vergeten en nog geen seconde spijt. De keuken is in een halve dag geplaatst. Een échte aanrader voor een ook fantastische goede prijs.
FOTO VAN ROB & NELLEKE
Hoekkeuken
+ Toon extra foto van Rob & Nelleke
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
L. Quodbach | maandag 7 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Complete keuken gekocht, bij eerste binnenkomst al een goed gevoel, deskundig geholpen door eigenaar en medewerkers, compleet geleverd en vakkundig geplaatst, totaal geen problemen gehad, Aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke aanbeveling”
Simone | vrijdag 13 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Ik ben erg prettig geholpen. Priscilla snapte wat ik wilde en dacht goed met mij mee. Ondanks dat ik tussendoor nog wel met wat aanpassingen kwam, was niets haar te veel. Ook de levering en de plaatsing verliepen soepel. Er zijn nog een paar kleinigheidjes die nietklopten maar ook dat wordt snel en adequaat op gelost. Kortom, een dikke aanbeveling
Reactie of foto toevoegen
“Adequaat gegaan”
E.Khatami | zaterdag 12 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prachtige keuken gekocht. Montage ging niet heel erg soepel, maar keukensale heeft tot de laatste moment alles adequaat geregeld.
FOTO VAN E.KHATAMI
Keuken met apparatenwand
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Jenny lukassen | zondag 2 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben even keuken gekocht. Mede door de goede begeleiding bij de aankoop door verkoper John hebben Wij keukensale als zeer prettig ervaren.

Aanvulling ontvangen 14 april 2019: Inmiddels heeft de plaatsing van de keuken plaats gevonden . Afgelopen maandag en dinsdag. De levering was de vrijdag 5 april. Alles is perfect verlopen. Wij willen dit dan ook met super! beoordelen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed meegedacht”
Jos | maandag 21 jan 2019 19 | Keukensale Apeldoorn
Mooie moderne keuken aangekocht met goed advies, en niet onbelangrijk. Ook een goede prijs. Plaatsing door een lokale installateur die perfect werk heeft geleverd. Tijden het tekenen en advies ook goed meegedacht
Reactie of foto toevoegen
“Fijn gevoel”
Sander en Brenda | woensdag 15 jan 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Buitengewoon goede zaak hebben daar pas geleden een kookeiland met alles erop en eraan gekocht voor een zeer goede prijs echt blij mee ik zou deze Keukensale Barendrecht zeer zeker aanraden en zeker verkoper Paul die je echt een fijn gevoel geeft als je de zaak uitloopt! Ook de naservice is super niks is teveel!
FOTO VAN SANDER EN BRENDA
Kookeiland
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Ferwerda | dinsdag 26 mrt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Mooie keuken geleverd. Goed bereikbaar voor vragen. Vriendelijke behandeling door Reijnaldo, die goed luistert naar de wensen en goede oplossingen biedt!
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatsts keuken”
Van Ree | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een nieuwe keuken bij Keukensale in Nijkerk gekocht. We zijn goed geholpen en kregen goede adviezen.
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk”
Prins | woensdag 6 feb 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben goed rondgekeken in keukenland en de meeste bekende keukenzaken hier in het noorden wel gezien. Een aantal hebben we zelf de kans gegeven om een offerte en ontwerp te laten maken. Uiteindelijk zijn we totaal onverwacht bij keukensale uitgekomen. Personeel is vriendelijk, geen gladde verkoop praatjes. De keuken is fantastisch geworden, vriendelijke mensen, hele goede service. Als je een nieuwe keuken zoekt dan moet je hier zeker naar binnen lopen.

Aanvulling ontvangen 7 februari 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd. De oplevering van onze nieuwbouwwoning was op vrijdag in week 50. We wilden dan ook graag dat de keuken in week 51 gemonteerd zou worden. Ondanks het tekort aan monteurs hebben ze de keuken geplaatst in de week die wij wilden. De monteur is door keukensale ingehuurd, het was niet een monteur die standaard in dienst is. Wij zijn echt heel tevreden.
FOTO VAN PRINS
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Samantha | vrijdag 10 apr 2020 20 | Keukensale Cruquius
Vanaf het eerste moment goed en vriendelijk geholpen. Medewerkers nemen alle tijd voor je en denken echt mee. Konden geregeld staaltjes meenemen om kleuren naast bijvoorbeeld de vloer te leggen. Werden niet gepusht om een beslissing te maken.
Planning van plaatsen en levering ook helemaal goed gegaan. Kwaliteit van apparatuur en kasten/werkblad zeer goed. Kortom: zeer tevreden en aanrader.
FOTO VAN SAMANTHA
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Fijn geholpen”
Wesselink | vrijdag 16 okt 2020 20 | Keukensale Deventer
Wij hebben de keuken gekocht en zijn super tevreden. Wij zijn heel erg fijn geholpen hij was meedenkend een echte aanrader. Ook qua prijs zijn wij heel erg tevreden. Wij zijn heel erg gematst met onze super mooie keuken. Ik zou zeggen een 10.
FOTO VAN WESSELINK
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Hans Rutgers | dinsdag 4 jun 2019 19 | Keukensale Deventer
Heb bij Keukensale Deventer een zeer fraaie keuken gekocht, die vakbekwaam geïnstalleerd is en dat tegen een zeer concurrerende prijs. Vader en zoon zijn als eigenaren zeer betrokken en denken zowel vóór, tijdens als na aankoop en levering met je mee en geven ook goede aftersale-service. Topbedrijf!
FOTO VAN HANS RUTGERS
Keuken met Amerikaanse koelkast
REACTIE VAN HANS RUTGERS
keuken zicht naar achterzijde met gunmetal cooker
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Cedric Cairo | zaterdag 9 nov 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Wij hebben een keuken aangekocht en zijn heel erg behulpzaam geholpen Harry, Edwin en de rest van het team. Wat ons betreft een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Chapeau”
Rob. Vermeulen | woensdag 20 mrt 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Wij hebben hier een mooie keuken gekocht voor een prima prijs! (Ik denk goedkoper als Duitsland)
- Voldoende keuze en proffesionele advies!
- Hun helpen je meezoeken naar oplossingen en denken met je mee!
- Afspraak is afspraak & die komen ze ook na en geen half werk!
- ik beveel deze keukensale zaak aan!
- Wij zijn heel blij met onze mooie aanwinst die professioneel is geplaatst en vakkundig is afgeleverd
- Chapau ga zo door & Super bedankt!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Klaas van Ittersum | dinsdag 10 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Op zoek naar een nieuwe keuken kwamen we uit bij Keukensale Nijkerk waar we goed geholpen zijn door Kees. Hij heeft onze wensen mooi op papier gezet en zijn we zeer tevreden met de geplaatste keuken.
Reactie of foto toevoegen
“De nieuwe keuken is prachtig”
auke douma | donderdag 22 mei 2025 25 | Keukensale Leeuwarden
wij hebben ons begin van dit jaar omtrent het aanschaffen van een nieuwe keuken laten adviseren door keukensale leeuwarden. de nieuwe keuken is prachtig geworden en de kwaliteit is super. alles werd keurig verpakt en op tijd bezorgd. de kwaliteit van de kasten is er goed en beslist geen gewrapte keukendeurtjes zoals je die bij een boel keukenbedrijven ziet.
FOTO VAN AUKE DOUMA
+ Toon extra foto van Auke douma
Reactie of foto toevoegen
“Prijskwaliteit is goed in verhouding”
S. Janssen | maandag 2 dec 2019 19 | Keukensale Leiderdorp
Reeds 4 jaar geleden een keuken aangeschaft en ondanks verlopen van de garantie op Zanussi combi (oven/magnetron) op de juiste wijze geholpen. Condensprobleem is door de servicedienst van AEG gratis verholpen. Keukensale heeft dit super opgepakt. Geen super (5 sterren) gegeven daar de prijs kwaliteit goed te noemen is maar na 4 jaren wel duidelijk is waar je een lage prijs voor betaald. Deurtjes door kookvocht iets krom en folie laat miniem los.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Wendy de Bont | vrijdag 9 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Super tevreden! Wij hebben diverse keuken apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Fornuis, koel- vries combinatie, afzuigkap, spoelbak en kraan met kokend water functie.
Er werd goed naar onze wensen geluisterd, daarop volgend kregen we goed en inhoudelijk kundig advies. Levering en service zijn prima. Alles sloot precies aan bij onze verwachtingen. Een aanrader!
FOTO VAN WENDY DE BONT
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
R. Wijk | zaterdag 20 okt 2018 18 | Keukensale Heerhugowaard
Ik heb een keuken gekocht. Prima geholpen. Ze zijn erg van de details. Dat bevalt me goed.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken ziet er keurig uit”
Familie Roskam | maandag 21 okt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn zeer deskundig geholpen en zijn super blij met onze nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Fouten worden niet opgelost”
Ronald Jansen | woensdag 10 jan 2024 24
Keuken sale hoofdkantoor neemt geen enkele verantwoording. Keuken in Nijmegen gekocht, bedrijf reeds niet meer verder onder de naam van keuken sale. Hoofdkantoor zou alle tekortkomingen verder afhandelen maar reageren nergens meer op. Keurige mail gestuurd met alle tekortkomingen via contact persoon daar. Ook deze man reageert niet. App gestuurd, gebeld nog niet het fatsoen om je te woord te staan. Koop nooit een keuken bij dit bedrijf! Men is er alleen op uit om snel en veel geld te verdienen. Men neemt geen enkele verantwoording op een zeer slechte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Correct gegaan”
L.J. Boot | maandag 15 jul 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken gekocht en prima geadviseerd in de showroom. Zeer vriendelijk en deskundig. Levertijd snel zoals gevraagd en correct op juiste datum afgeleverd. Ook een compliment aan de keuken-monteur. Zeer deskundig en alles correct geplaatst. Kortom zeer tevreden over de keuken en Keukensale als leverancier.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Fam. Van Den Brink | donderdag 18 jul 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij lieten ons eerst informeren voor een nieuwe keuken. De medewerker vroeg naar onze wensen. Deze heeft hij perfect toegepast in de tekening. Uiteindelijk de beslissing genomen om de keuken te kopen. Deze is onder tussen geplaatst en ook dat is perfect gedaan. Wij zijn zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Blij”
D.Twijnstra | donderdag 29 nov 2018 18 | Keukensale Leeuwarden
Wij hebben bij de Keukensale vestiging Leeuwarden een keuken ontwerp laten maken, en deze laten realiseren. We zijn erg blij met het eind resultaat, en wij genieten er nu enorm van!
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Nills Willemsen | dinsdag 13 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
In augustus een keuken samengesteld met Edwin en Mike van keukensale, nadat ik hun ontwerp had gezien wat ze voor mijn budget hebben gemaakt wou ik toch wat aanpassingen. Ze luisterden goed naar mijn wensen en die avond hebben ze het ontwerp zo gemaakt dat ik en mijn vriendin er erg tevreden mee zijn. Vanaf dat moment zijn de afspraken met de aannemers gepland en is alles gegaan zoals afgesproken.een goede eerste ervaring met het kopen van een keuken.
FOTO VAN NILLS WILLEMSEN
Ontworpen keuken
Reactie of foto toevoegen
“Mooie landhuiskeuken”
Familie Godschalk | zondag 30 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben in september 2018 een mooie keuken laten plaatsen door Keukensale uit Barendrecht. Allereerst zijn we zeer prettig geholpen door de verkoper Arne in de winkel. Hij heeft goed meegedacht met de inrichting van de nieuwe keuken en voelde goed aan hoe wij onze nieuwe keuken eruit wilde laten gaan zien. Het plaatsen in gedaan door een zeer ervaren goede keukenmonteur....niets dan complimenten voor Peter! Harde werker en erg secuur! Natuurlijk zijn er altijd kleine dingen die mis gaan bij het kopen van een keuken (beschadigd kastje etc) maar al deze probleempjes zijn door Keukensale steeds keurig opgelost. Uiteindelijk hebben wij nu een geweldig mooie landhuiskeuken met een prachtige schouw waar we erg tevreden mee zijn. De kwaliteit van de kastjes is prima (Duits en degelijk) en ook de apparatuur van AEG is naar onze volle tevredenheid.
FOTO VAN FAMILIE GODSCHALK
Keuken met schouw
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij”
Anita | vrijdag 24 jun 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Top aankoopbegeleiding door verkoper Nico en Pim. Ook de installatie door de monteurs was echt vakwerk! Het verleggen leidingen en stucwerk ook via keukensale Nijkerk laten regelen. Begeleiding vanuit keukensale prima ook toen de technici minder kwaliteitswerk afleverden gingen ze hier achteraan en is het waar mogelijk opgelost. Overall erg blij met de keuken!
FOTO VAN ANITA
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
L.K. | woensdag 13 jan 2021 21 | Keukensale Deventer
5 jaar geleden onze eerst keuken bij Mark-Jan van Keukensale Deventer gekocht in wit hoogglans. Alles ging verbazingwekkend goed en de keuken beviel uitstekend. Toen we vorig jaar gingen verhuizen en in de basis een prima keuken nog in de woning zat, waren we toch verwend met onze oude keuken waardoor we ervoor hebben gekozen een nieuwe keuken aan te schaffen. Op zich was de weg terug naar Mark-jan niet zo moeilijk aangezien we erg tevreden waren. Dit keer kozen we voor een mat zwarte keuken. Dit keer een paar dingetjes die zeer snel en prima werden verholpen. De service is echt goed! ik beveel Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN L.K.
Reactie of foto toevoegen
“Aanbeveling”
Ad van der Stadt | donderdag 28 apr 2022 22 | Keukensale Deventer
Bij het kopen van een geheel nieuwe keuken, is niet alleen de keuze van het materiaal en de apparatuur van belang. Je wilt naast de overtuiging van een acceptabele prijs-kwaliteit verhouding, dat je als klant ook nog wordt gewaardeerd als je de overeenkomst hebt ondertekend. Mark-Jan Okhuijzen en z'n team verstaan als professionals hun vak; al hun communicatie en inzet is er op gericht om je als klant tevreden te stellen. En dat was bij ons als kritische klant geen gemakkelijke opgave! We kijken terug op een zeer geslaagde keukenoperatie en zijn heel tevreden met het eindresultaat! We bevelen Keukensale Deventer met eigenaar Mark-Jan als topper, van harte aan!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtige keuken”
Joyce Uspessij-Kuster | woensdag 22 sep 2021 21 | Keukensale Deventer
Door Corona konden we in eerste instantie niet op de vestiging komen. Mark-Jan kwam bij ons thuis om advies te geven. Nadat we een prachtige keuken hadden uitgekozen, wilde ik toch iets anders. Tegen die tijd waren er weer versoepelingen en kom ik op de vestiging komen om de veranderingen door te nemen. Van begin tot oplevering goede en duidelijke communicatie gehad. Ook de fout van ons zelf mbt een meting, is netjes opgelost! Super blij met onze prachtige keuken!
FOTO VAN JOYCE USPESSIJ-KUSTER
REACTIE VAN DAVE
goedendag. mag ik vragen wat u uiteindelijk heeft betaald voor de keuken zonder montage. het is zo uiteenlopend als hetvgaat om prijzen. ze vliegen letterlijk duizenden omhoog of naar beneden. alvast bedankt voor u reactie
REACTIE VAN JOYCE
Hi Dave,
Zonder montage was dit geloof ik rond de 9500 euro. Echter is dit wel een hele lange keuken. En is dit ook afhankelijk van de apparatuur waarvoor je kiest.
REACTIE VAN DAVE
Bedankt voor u reactie. ja klopt, ik heb inmiddels een goed beeld van de reële prijzen. sommige waar ik ben geweest waren niet transparant. Wij hebben ook een hele grote u keuken. totaal is deze 12.5 lang. bij de keukenmax zeiden ze 23 duizend. vervolgens na half uur naar 17 en toen naar 13.500 dit was echter zonder apparatuur hahah. weer 15min verder kreeg ik als u het vandaag tekend dan kan het voor 10.000. even grof gezegt kreeg ik dus binnen een uurtje 13.000 euro korting. en dan nig was het te duur voor alleen kasten met planken. niet eens laden. Wij zijn gisteren naar keukensale gegaan en hadden binnen 1.5 uur een prettig gesprek en een transparante mooie prijs voor zo een keuken. normaal ben ik van mening dat er nog wel wat af kan maar ik gunde het ze en de prijs was gewoon fair. nu hebben we voor alle kasten lades. alle apparatuur van aeg, een mooie pannenset van aeg en een quooker. Het was gewoon fair en al zouden ze er nog veel aan verdienen dan gun ik ze dat. keukensale Breda
REACTIE VAN JOYCE
Ja ik vind ze bij keukensale echt heel erg transparant. En inderdaad direct een goede prijs! Er waren wat dingen mis gegaan door eigen toedoen, en die zijn kosteloos opgelost. Ben echt super tevreden. Ben blij dat u ook een mooie keuken heeft gekocht en er hopelijk net zoveel plezier van gaat hebben als dat wij dat doen.
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
M. van Loo | maandag 19 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Wij zijn zeer tevreden met het vakkundig advies en behulpzaamheid van het vriendelijke personeel. Je krijgt de tijd om verandering door te voeren na de eerste tekening. TOP.
Reactie of foto toevoegen
“Bijna af”
len | zaterdag 7 nov 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Onlangs is onze keuken, taupe, met een mooi doorlopend wandmeubel geplaatst. In maart 2020 hebben we deze besteld bij Keukensale Hoorn. Met een ontwerp in de hand gingen we er heen. We werden ontzettend vriendelijk en vakkundig geholpen door Mike. Vanuit Keukensale werd een aanbod gedaan t.a.v. Prijs. Als we op het aanbod in zouden gaan moest dat wel dezelfde dag. De korting werd niet vastgehouden , ze mogen er maar een paar weggeven...Omdat we het echt mooi vonden, en gelukkig nog steeds, zijn we er direct op in gegaan. Achteraf voelde het wel wat snel. Thuis zagen we toch nog bij het wandmeubel een gedeelte wat niet zo was als het ontwerp. Met heel veel vindingrijkheid heeft Mike hier een prachtige oplossing voor gevonden. De week zou in week 40 geleverd worden. Dit ging keurig. De mailwisselimg vanuit Keukensale, dus niet specifiek vanuit Hoorn, is niet klantvriendelijk. Allerlei mitsen en mare. Als je bij levering niet thuis bent kost het je...... allerlei regels waarmee ze zich indekken maar wat bij mij als koper argwaan en irritatie opriep.
De levering was prima. Een week van te voren hoorde ik dat een kastje stuk was en nageleverd zou worden . Dat is nu 4 weken geleden. Een termijn waarop ik het kan verwachten wordt niet gegeven maar dat zal wel komen. De plaatsing lijkt vakkundig te zijn gedaan. Het ziet er mooi uit. Mijn huis en tuin was echter zeer slordig achtergelaten . Hierdoor een beschadiging om mijn nieuw gestucte muur. Maar dit wordt vergoed als ik een offerte voor reparatie indien. De aannemer, die mijn verbouwing regelt gaf aan dat het niet gebruikelijk is om een nieuwe keuken zo op te leveren, folie op de deurtjes en veel vlekken, lijm , op de aanrecht, alles is er wel keurig afgegaan en nogmaals het resultaat is prachtig. Keukensale zei dat eerst de keuken geplaatst moet worden en hierna de vloer. Er zou er onder door kunnen gelegd worden. Dit is echter niet zo, omdat de keuken en het wandmeubel op pootjes staat. Tip is echt om eerst de vloer te leggen. De keukenmonteurs moeten dan maar voorzichtig werken. De plinten passen niet, ik had wel aangegeven dat het o,7 mm korter moest. Na melding is mij ook gezegd dat dit opgelost gaat worden als het kastje komt. Daar vertrouw ik op en ik hoop dat het spoedig gedaan wordt want dan kunnen we genieten van het mooie resultaat. Nu nog even 3 sterren en als alles is afgerond veranderen we het naar 4 sterren.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Familie De Greeuw | maandag 15 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een complete keuken. Vriendelijke medewerkers en lekkere koffie. Uitgebreid gekeken naar de mogelijkheden binnen het budget, waarbij werd afgesproken dat twee bestaande apparaten werden overgeplaatst in de nieuwe keuken. Al snel werd een afspraak gemaakt voor het inmeten. Maandags werd de keuken geleverd en op dinsdag hebben de monteurs de keuken geplaatst, dit ging heel voorspoedig. Het resultaat is een mooie lichte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goed bevallen”
Natallia en Gerard Bot | zondag 13 sep 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Van begin tot einde ontzettend goed geholpen, niet alleen bij de verkoop van de keuken maar ook met advies bij het samenstellen van de keuken en de indeling. Het inmeten van de keuken ging erg professioneel en ook hier kregen wij goede tips die wij meenamen bij de definitieve bestelling van de keuken. Het plaatsen van de keuken ging mede door de ZEER kundige en welwillende monteur zeer goed. Helaas door corona waren er een een paar apparaten niet en ook dit werd gezien de situatie binnen aanvaardbare termijn opgelost. Het contact met de winkel ging goed en men hield zich goed aan gemaakte afspraken. Wij adviseren mensen zeker om hier een keuken te kopen, wij waren ook op de reviews afgegaan en dit is zeer goed bevallen.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Patricia | zaterdag 28 jul 2018 18
Ik heb in oktober een keuken besteld en hij is nu nog niet klaar! Er wordt ook niet meer op ons gereageerd! Echt slechtste service allertijden hier!

Aanvulling ontvangen 9 augustus 2018: Ik geef ze 2 sterren omdat het uitzoeken van de keuken heel vlot en fijn ging. Maar de service is echt dramatisch en heel triest dat er niet meer wordt gereageerd.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
de heer c.w. de graaf | dinsdag 4 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Ik heb een nieuwe keuken gekocht en het was een super ervaring om met deze mensen te mogen werken zowel bij aankoop als bij het plaatsen van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Lof | donderdag 13 feb 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Een keuken, we zijn zeer tevreden! Ze komen hun afspraken na en de levering + plaatsen en afwerking is zeer professioneel. Een dikke.
FOTO VAN LOF
Keuken langs twee zijden
Reactie of foto toevoegen
“Keuken na 3 maanden nog niet af”
W Bakker | zaterdag 6 jan 2024 24 | Keukensale Katwijk ZH
Onze keuken is eind september geleverd. Er was een waslijst van onderdelen die ontbraken of niet de juiste maat hadden. Geen stopcontact, verkeerde maten lades, geen passende greeplijsten, etc etc. Alles zou nabesteld worden met een wederom een levertijd van 6 weken. We hebben gevraagd of ze langs wilden komen om alles precies op te meten, zodat het na 6 weken wachten klaar zou zijn. Dat hebben ze gedaan, maar 6 weken later bleken weer de afmetingen van de greeplijsten niet te kloppen en ontbraken de panelen waarmee de keuken afgewerkt zou worden. Om de boiler te plaatsen, werd er een lade van slechts 27 cm diep in geplaatst, terwijl er een lade van 40 cm diep past. Ook is de elektriciteitskabel van de inductieplaat te kort waardoor de lade er tegenaan duwt en niet goed dicht kan. We zijn nu meer dan 3 maanden verder en de keuken is nog steeds niet af. Als we de winkel bellen kunnen ze niets betekenen en worden we doorgeschakeld naar de technische dienst. We worden niet actief geïnformeerd wat de stand van zaken is. We hebben gevraagd of ze de te korte stoomkabel met spoed willen vervangen omdat het ons inziens niet veilig is dat de lade elke keer de kabel onder spanning brengt. Deze kabels liggen overal op voorraad, maar keukensale kan er niet op korte termijn aan komen. Als we het zelf doen vervallen de garantie.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Rico Buitelaar | vrijdag 10 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een mooie keuken gekocht prima geholpen door reynaldo. Nog enkele dingen besproken na de aankoop prima geregeld. Keuken door vaklui geiinstalleerd en netjes afgeleverd. Top top top. Zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden over het geheel”
Stephanie Jager | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Op aanraden van onze buren zijn wij ook bij Keukensale Deventer wezen kijken. Mark-Jan heeft ons goed geholpen en al snel was onze droomkeuken getekend. Wij hadden het geluk dat de keuken binnen 6 weken geleverd kon worden. Op 4 oktober is onze keuken geplaatst en alles was tot in de puntjes geregeld. Wij zijn super tevreden over het geheel. Nooit gedacht zo snel een keuken te kopen met de juiste prijs en kwaliteit. Wij hadden totaal geen behoefte om bij andere concurrenten aan te kloppen. Daarnaast ook complimenten voor Sharona en Marco die ons goed te woord hebben gestaan. Wij raden Keukensale Deventer zeker aan!
FOTO VAN STEPHANIE JAGER
Reactie of foto toevoegen
“Eerste keuken”
Shiffai Karamat Ali | zondag 25 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Mijn eerste keuken, een grote stap. Vanaf het eerste moment een heel goed gevoel bij het personeel van Keukensale Hoorn. Geen druk, heel veel aandacht en een warm gevoel. Heel erg meedenkend om tot het beste ontwerp te komen, waarin alle benodigde apparaten voorkomen en ook nog eens passend in het budget. Super flexibel, want het ontwerp moest een paar keer aangepast worden, dit was geen enkel probleem. De nazorg is ook top. Monteurs zeer vriendelijk en eerlijk. Keukensale Hoorn is een échte aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Alles is soepel verlopen”
Marit | dinsdag 7 mei 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Via via kwam ik uit bij Keukensale Nijkerk en werd zeer vriendelijk ontvangen. Ik had het gevoel dat mijn wensen werden begrepen en dat bleek ook wel na plaatsing. Ze hebben voor mij tevens het meerwerk gedaan (leidingwerk/stoppenkast) en ook dat verliep soepel en zonder lange wachttijd. Op één moment was ik ergens minder tevreden over wat door hen zeer serieus werd opgepakt. Ik geniet intens van mijn nieuwe keuken en krijg veel complimentjes uit mijn omgeving. Ze hebben ook een sanitair afdeling die ik absoluut in gedachten houd!
Reactie of foto toevoegen
“Goed gedaan”
Caroline Cramer | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht zijn ontzettend goed over alles geïnformeerd in de winkel .zeer vriendelijk en geduldig geholpen .

Aanvulling ontvangen 20 mei 2019: Onze keuken is afgelopen week bezorgd en gemonteerd. We zijn uiterst tevreden over de keuken . snel en vakkundig gedaan.
Reactie of foto toevoegen
“Schittend resultaat”
Paul Scheulderman en Paula Rehwinkel | donderdag 11 okt 2018 18 | Keukensale Hilversum
Vloertegels en complete keuken. Alhoewel we in haast te veel overlieten aan de verkoper -die de volgende week op vakntie ging- waardoor enkele weken later nog wat puntjes op de I gezet moesten worden, zijn we zeer te spreken over de kwaliteit van de producten. Aflevering stipt op tijd, schadevrij transport en -heel belangrijk- een echte vakman die de keuken voor ons installeerde. Het resultaat mag er wezen: in een woord 'schitterend'.
FOTO VAN PAUL SCHEULDERMAN EN PAULA REHWINKEL
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Trijntje van der Galien Jellema | vrijdag 8 mrt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
We hebben een keuken gekocht. Waren in onze keuze eerst snel geweest. Maar gelukkig konden we zonder problemen aanpassingen doen. Er waren diverse voorbeelden van opstellingen apparatuur etc in de showroom aanwezig waardoor we een weloverwogen keuze konden maken. De bezorgdatum van levering (wij hebben keuken zelf geplaatst) leek even mis te gaan. Een telefoontje en ook dat werd keurig geregeld. Toen een handgreep tijdens plaatsen kapot ging, kregen we zonder extra kosten een nieuw handgreep. Al met al heeft Raynoldo ons goed geholpen en zijn wij superblij met het resultaat. Hij gaf ons advies over voor en nadelen van onze ideeën. Ook de collega die de keuken afleverde deed dit op een prettige manier waar de tijd werd genomen om alles te controleren.
FOTO VAN TRIJNTJE VAN DER GALIEN JELLEMA
Gemonteerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Uijenkruijer | zaterdag 15 feb 2020 20 | Keukensale Cruquius
We hebben de keuken nu bijna een jaar en zijn super tevreden. Goed geholpen bij aankoop, afspraken goed nagekomen en goed geplaatst. Ook zaken die nog aanpassing behoefden werden zonder problemen gedaan. Echt erg tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Het eindresultaat is zo mooi”
Hanneke Hordijk | vrijdag 12 jan 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Het samenvoegen van nieuwe en bestaande onderdelen van een keuken is een echte puzzel. Pim van Keukensale Nijkerk heeft ons heel goed hierbij geholpen. Het hergebruiken van de bestaande planken en passtukken, het meedenken en mee puzzelen, het adviseren, wij zijn er erg mee geholpen. En nu het eindresultaat is zo mooi! Wij zullen Keukensale Nijkerk zeker ook aanraden wanneer iemand in onze omgeving een nieuwe keuken wil.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goed geholpen”
H.Bloemendaal | donderdag 6 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij hebben een keuken gekocht bij dit bedrijf en zijn zeer goed geholpen zowel door de verkopers en door de installateurs. Ik zou dit bedrijf zeker aanraden i.v.m. de vakmanschap en de persoonlijke benadering van de personen die ons geholpen hebben.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Klaas van Dijk | dinsdag 23 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken, Cortona 317, op 2e Paasdag. Onze ervaring met dit bedrijf is zeer goed, de wijze waarop de verkoper, in deze Reynaldo van der Steeg met ons om is gegaan verdient alle lof. Hij luisterde zeer goed naar onze wensen en gaf waar nodig zinvolle tips en aanvullingen. Zeker een aanrader. Ik vind dat in dit geval de keukenmonteur (uit Almere) genoemd mag worden, prima en zeer handig en kundig
REACTIE VAN KLAAS VAN DIJK
zie foto
Reactie of foto toevoegen
“Erg meegedacht”
van Bentum | zaterdag 13 apr 2019 19 | Keukensale Heerlen
Een hele mooie keuken super blij mee John heeft bij ons ook heel erg meegedacht Het is een vt wonen stijl
FOTO VAN VAN BENTUM
Reactie of foto toevoegen
“Zeer blij met het resultaat”
Michel Klok | woensdag 2 nov 2022 22 | Keukensale Groningen
Wij hebben gisteren onze keuken opgeleverd gekregen en zijn zeer blij met het resultaat. Vanaf het begin goeie uitleg gehad over de indeling en het apparatuur wat voor ons belangrijk is. Wij kunnen Keukensale Groningen dan ook zeker aanraden. Aardige en deskundige adviseurs. De plaatsing door de monteur ook zeer goed en netjes uitgevoerd. Alles samenvattend voor ons 5 sterren waard.
FOTO VAN MICHEL KLOK
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken inclusief apparatuur”
D.Mozer | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
complete keuken incl.apparatuur gekocht,Goede informatie gekregen en zijn zeer te spreken over het meedenken en verbeteren van ons idee. Keuken is thuis ingemeten. Na levering bleek dat deze op de millimeter nauwkeurig was.Kortom,wij zijn zeer tevreden over het totaal.
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (43 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.